دانلود فیلم Death to 2020 2020 (مرگ بر ۲۰۲۰) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم مرگ بر ۲۰۲۰ 2020 بدون سانسور

فیلم مرگ بر ۲۰۲۰ در ژانر(های) کمدی, ساخته شده و در سال 2020 به روی پرده رفت. Death to 2020 به کارگردانی Al Campbell, Alice Mathias, در کشور(های) بریتانیا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Samuel L. Jackson, Hugh Grant, Lisa Kudrow, Kumail Nanjiani, Tracey Ullman, Samson Kayo, Leslie Jones, Diane Morgan, Cristin Milioti, Joe Keery, اشاره کرد. رده سنی فیلم TV-MA و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.8/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Death to 2020 2020 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
کمدی
امتیاز :
6.8/10 40%
کشور :
بریتانیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2020
رده سنی :
TV-MA
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

همانطور که سالی که همه ما می خواهیم سرانجام به پایان برسد ، نگاهی به شکوه دیوانه سال 2020 در این گذشته نگر کمدی از سازندگان “آینه سیاه” بیندازید.

2020: A year so [insert adjective of choice here], even the creators of Black Mirror couldn't make it up… but that doesn't mean they don't have a little something to add. This comedy event that tells the story of the dreadful year that was — and perhaps still is? The documentary-style special weaves together some of the world's most (fictitious) renowned voices with real-life archival footage.

IMDb
6.8/10
40%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Death to 2020 2020

همانطور که سالی که همه ما می خواهیم سرانجام به پایان برسد ، نگاهی به شکوه دیوانه سال 2020 در این گذشته نگر کمدی از سازندگان “آینه سیاه” بیندازید.
مرگ بر ۲۰۲۰ ، نام فیلمی کمدی و خانوادگی محصول سال ۲۰۲۰ به کارگردانی آل کمبول و آلیس ماتیاس می‌باشد. مرگ بر ۲۰۲۰ سعی دارد با نگاهی طنز ، رخدادهای دیوانه کننده سال دوهزارو بیست را مرور کند و…

جهت دانلود فیلم Death to 2020 2020 (مرگ بر ۲۰۲۰) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


یکی از دوستان این را به من خیلی توصیه کرد. بعداً فهمیدم که او این کار را به عنوان شوخی انجام داده است.

به ندرت در مورد چیزهایی که تماشا می کنم مرور می کنم ، اما این پیام احتیاطی را ضمانت می کند. نقد و بررسی من در دو قطعه اصلی قالب بندی شده است: اول کمدی ناموفق ، و دوم مربوط به ساختار این مستند.

-اول از همه ، از نظر ادبی بسیار ناپسند بود. من یک بار نخندیدم ، اگرچه تعداد انگشت شماری از لحظات خاص باعث لبخند من شد. از همین جوک ها اغلب استفاده مجدد می شد ، یکی از برجسته ترین آنها "جو بایدن پیر است." دوم ، بسیاری از شوخی ها غیرمنتظره بود زیرا نویسندگان به سبک کمدی پوچ گرایانه اعتماد می کردند. این مسئله مشکلی را ایجاد می کند ، زیرا سال 2020 خود به اندازه کافی پوچ بود ، بنابراین اکثریت قریب به اتفاق جوک های در نظر گرفته شده یا لحظات خنده دار در این مدت به اندازه کافی عجیب نبودند که بتوانند به این شکل مواجه شوند. شخصیت هایی مانند فوتبالی مامان یا زن جمهوریخواه هیچ خلاقیتی در پشت خود نداشتند. آنها دقیقاً همان چیزی بودند که هرکسی قبلاً دیده و تجربه کرده بود و هیچ نوشته خنده ای پشت سر آنها نبود. سوم ، بعضی از این کمدی ها از نظر قانونی متنفر بود. صرفاً به دلیل گوینده یا زمانبندی ، اشاره دائمی به فرهنگ پاپ خنده دار بود. همچنین استفاده بی معنی از تفسیرها به عنوان یک عنصر کمدی آزار دهنده بود. به ندرت با افزودن نفرین به جمله شما ، آن را خنده دار می کند. در این ، آنها به عنوان یک تلاش لنگ برای افزودن عطر و طعم بزرگسالان به یک فیلمنامه غیراخلاقی ، و در نهایت هنوز هم خسته کننده ، شامل شدند.

-به عنوان یک مستند ، کل سال 2020 به سادگی کار نمی کند ، دو دلیل اصلی اول ، وقایع این سال بسیار متنوع بود و در این مدت تمرکز نابرابر داشت. از شوخی با بیماری همه گیر ، به لحظات جدی تر و واقعی تر در مورد اعتراضات نژادی بهار ، تغییرات زشت و ناخوشایندی وجود داشت. اگر این کاملاً مستندی در مورد سال بود ، این تغییرات زنگ مسئله ای نبوده زیرا می توانست سال را مستند کند ، شاید با لحظات دل انگیزتر در طول سال. دوم ، تماشای این برنامه درباره چیزهایی که اخیراً تجربه کرده ایم و در بعضی موارد هنوز هم در حال تجربه آنها هستیم کاملاً بی معنی است. اگر این مورد بعداً منتشر می شد ، تقریباً به عنوان تقلید مسخره آمیز در سال ، شاید موثرتر یا حداقل ، تا حوصله کار زیاد نبود.

بر خلاف دوست من ، من بی رحمانه این را به کسی توصیه نمی کنم. در ابتدا با حضور بازیگران مشهور اطمینان پیدا کردم ، اما هنگام تماشای فیلم متوجه شدم که آنها فقط در این کار هستند تا مردم را به تماشای آن جلب کنند. این یک کمدی طرحی است که به طرز وحشتناکی نوشته شده است. برخی از مصاحبه ها با شخصیت ها لحظاتی طنزآمیز را در نظر گرفته اند ، اما دارای زمان بندی و خط خطی قابل پیش بینی هستند ، دقیقاً مانند اسکیت SNL. سرانجام ، این همان چیزی بود که باید می بود: یک قسمت از برنامه های تکراری که بی معنی ترین لحظات سال 2020 را در یک نمایش طنز برجسته می کند.

جهت دانلود فیلم Death to 2020 2020 (مرگ بر ۲۰۲۰) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


مرگ بر ۲۰۲۰ محاسن خود را داشت. بازیگران و کیفیت تولید عالی بودند. اما خنده دار نبود و ما نمی توانستیم تماشای آن را تمام کنیم زیرا بسیار کسل کننده بود. من این را در درجه اول برای بازیگرانی تماشا کردم که همگی در نقش هایشان کار فوق العاده ای انجام داده اند و همچنین به دلیل اینکه من طرفدار بسیار زیادی آینه سیاه هستم. من فکر کردم ، وای این یک شوخ طبعی فوق العاده تاریک خواهد بود که برای سال AF بسیار تاریکی که همه ما داشته ایم ، Cathartic خواهد بود. جوک ها بیش از حد واضح بودند و اساساً خلاصه ای از ابتدایی ترین شوخ طبعی است که در ماه های اخیر در کمدی شبانه شنیده ایم . من مطمئن هستم كه افراد با استعداد زیادی در این پروژه دخیل بودند ، این كار فقط به طنز ساخته شده متفكرانه احتیاج داشت تا جستجوی اساسی ترین وجوه کلیشه هایی كه آنها برای نمایش انتخاب كردند. من از سازندگان آینه سیاه انتظار داشتم که یک تفاوت جزئی را بدست آورم! من بیشتر از مرگ بر ۲۰۲۰ ناامید هستم زیرا با توجه به درگیری آن گروه خلاق انتظار داشتم لیاقت بیشتری داشته باشد. اگر عامل اصلی دلیل اصلی کلیک روی آن نبود ، احتمالاً حتی نمی توانستم این نظر را بنویسم. فقط فکر می کنم "مه" و ادامه می دهم. شاید من فقط نسبت به تمام جوک هایی که در سال 2020 شنیده ام بی حس شده ام! شاید اگر این اولین بار بود که در معرض این محتوا قرار می گرفتم فکر می کردم خنده دار است. باز هم ، تفاوت و اصالت کجاست؟ انصافاً لیزا کودرو هر بار مرا شکننده می کرد. و کارن در ابتدا عالی بود ، اما در نهایت به تکرار خسته کننده ای از نکات قبلی در مورد شخصیت پردازی کلیشه تبدیل شد.

در نهایت ، اگر یک ویدیوی 10 دقیقه ای در YouTube بود ، این یک پیروزی کامل بود. . بیش از حد ضرب و شتم بیننده با ابتدایی ترین نکات ممکن در مورد وقایع فعلی ما برای این مدت ، توهین آمیز مرزی بود ، اما اگر بخواهم نسبتاً خود آگاه باشم ، من همان دزد فیلم هزار ساله فیلم های زن هستم که در این مورد سخت گیر هستم. من فقط قدردانی زیادی از هجوهای خوب انجام داده ام و خشمگین هستم که 40 دقیقه که به امید کیفیت رستگاری در آنجا آویزان می شدم اینها را تماشا می کردم.

یادداشت جانبی ، من قدردانی می کنم که آنها انجام دادند به همه بیایید و کاملاً از آن حمایت کنید. من از این موضوع ناراضی و شکایت ندارم. این کاملاً ناامیدکننده است که از انتظارات غیرواقعی از فیلمسازانی که به آنها احترام زیادی قائل هستم ، برخوردار است. شاید من میزان درگیری آنها را اشتباه درک کردم. Netflix ، شما تبلیغات جذاب فریبنده ای دارید. این واقعاً انتقاد جالبی است ، به طور معمول من نمی توانم از پس هیچ پروژه خلاقانه برآیم. در واقع ، این اولین مقاله است و احتمالاً آخرین بررسی من خواهد بود. من فقط می خواهم به افراد دیگری که عاشق هجوهای جالب و متفکر هستند هشدار دهم که از این طرز عبور سخت عبور کنند.