دانلود فیلم Deadpool 2 2018 (دد پول ۲) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم دد پول ۲ 2018 با زیرنویس فارسی

فیلم دد پول ۲ در ژانر(های) اکشن, کمدی, ماجراجویانه, ساخته شده و در سال 2018 به روی پرده رفته است. Deadpool 2 به کارگردانی David Leitch, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin, Julian Dennison, Zazie Beetz, T. J. Miller, Leslie Uggams, Karan Soni, Brianna Hildebrand, Jack Kesy, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, cn, روسی, اسپانیایی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.7/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 66/100 می باشد. برای دانلود فیلم Deadpool 2 2018 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن کمدی ماجراجویانه
امتیاز :
7.7/10 84% 66/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی cn روسی اسپانیایی
سال :
2018
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

پس از زنده ماندن در یک حمله مرگبار،سرآشپز کافه تریا وید ویلسون تلاش می کند تا به دنبال رویای خود برود،او همچنین در حال یادگیری است تا بتواند از عهده ی ...

Wisecracking mercenary Deadpool battles the evil and powerful Cable and other bad guys to save a boy's life.

IMDb
7.7/10
84%
m
66/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Deadpool 2 2018

پس از زنده ماندن در یک حمله مرگبار،سرآشپز کافه تریا وید ویلسون تلاش می کند تا به دنبال رویای خود برود،او همچنین در حال یادگیری است تا بتواند از عهده ی ...
 مزدور محبوب، ددپول رایان رینولدز، برای قسمت دوم بازمیگردد تا این‌بار در یک ماجراجویی جدید و متفاوت با نینجاها، یاکوزا و چند دشمن دیگر مبارزه کند و مثل همیشه با اکشن شما را بخنداند. در این حین پای بزن‌بهادر دیگری به نام کیبِل (جاش برولین) به داستان باز می‌شود و

جهت دانلود فیلم Deadpool 2 2018 (دد پول ۲) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من مثل اکثر ما بیش از دو سال است که مشتاقانه منتظر دیدن Deadpool 2 هستم. من از این نمایش بسیار هیجان زده شدم ، به طوری که پیراهن ، ژاکت ، گردنبند و جوراب ددپول خود را پوشیدم و به یک تئاتر واقع در یک ساعت و یک ساعت رفتم. نیمی از خانه من دور است ، زیرا این تنها موردی بود که ویژگی دوگانه Deadpool را نشان می داد (با قیمت بسیار بالای 28 دلار). هیچ بخشی از من حتی فکر نکرده ام که دد پول ۲ کوتاه خواهد بود. پسر ، آیا من اشتباه کردم! من ددپول را بیش از هر فیلم دیگری در دهه 2010 دوست داشتم. بخشی به دلیل شوخ طبعی و برداشت اصلی از ابرقهرمانان (ژانری که از نظر مذهبی همگام با آن ادامه می دهم) ، تا حدی به دلیل اینکه در زمانی به من رسید که با تشخیص سرطان یکی از اعضای نزدیک خانواده روبرو بودم و این واقعیت است که وید خودش را بدست آورد قدرت به دلیل نوعی درمان سرطان بسیار عالی بود ، اما عمدتا به دلیل نوشتن هوشمندانه است. دومی مطمئناً در این قسمت از لوله ها پایین رفت.

بیایید با آن شروع شروع کنیم. ونسا مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و کشته می شود. به نظر می رسد از زمان بتمن V سوپرمن ، دد پول ۲ های ابرقهرمانی جدید همه نیاز به کشتن شخصیت های اصلی ما را احساس می کنند ... اما بعداً به این موضوع خواهیم رسید.

ددپول چندین بار تلاش می کند تا بدون موفقیت خود را بکشد ، و هر بار که "نزدیک" است برای لحظه ای کوتاه می تواند ونسا را ​​در این زندگی پس از مرگ رویایی ببیند ... ببینید ، چیزی که من در مورد ددپول دوست داشتم این بود حداقل به نوعی "باورپذیر" بود. اما این سکانس های زندگی پس از مرگ نه چندان احساسی ، بلکه ساده لال بودند. آنها در چنین فیلمی جای نمی گرفتند. این چیزی نیست که رویاها ممکن است بیایند. این یک فیلم ابرقهرمانی طنز است.

سپس ، پس از یک سری اتفاقات عجیب ، وید با یک جهش یافته چهارده ساله به زندان می رود. اولاً ، چرا یک چهارده ساله به یک زندان بزرگسالان می رود؟ من می دانم که این زندان برای جهش یافته ها است ، اما شما فکر می کنید که آنها قطعاً بچه ها و بزرگسالان را از هم جدا می کنند. همچنین ، این کودک به وضوح مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود. چگونه فقط ددپول متوجه او شده و از او ترحم می کند؟

به هر حال ، در حالی که در زندان هستند ، آنها مجبورند از این قلاده هایی استفاده کنند که قدرت آنها را از بین می برد. اکنون به یاد داشته باشید ، قدرت وید این است که بدن او فوراً خود را بهبود می بخشد. پس چگونه است که وقتی یقه روی او می رود ، سرطان او فوراً برمی گردد؟ زیرا اگر ما با این تفکر روبرو شویم ، هر چیزی که بدن وی پس از دریافت قدرت بهبود یابد ، برعکس شود ، آیا هیچ زخمی از گلوله ، بریده شدن چاقو و صدمه ای که از زمان دریافت قدرت به دست آورده است ، آیا او را رد نمی کند؟ در غیر این صورت ، چگونه است که سرطان به سرعت و با قدرت بازگشت؟ اگر ریشه کن شد دیگر از بین می رفت! برنخواهم گشت ... و مطمئناً در چنین تاثیری نبوده است.

اکنون ، کل صحنه زندان خیلی طولانی ادامه دارد. اتفاقاً چرا اکنون همه فیلم های ابرقهرمانی به صحنه های زندان احتیاج دارند؟ نگهبانان کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی ، جوخه خودکشی .... کافی است!

همچنین اضافه می کنم که در این مرحله خنده بسیار کمتر از اصل بود. در واقع ، خنده بسیار نادر است. و هنگامی که یک شوخی وجود دارد ، 4/5 بار ، بسیار ارزان و غیر اصیل است. یعنی اصل آنقدر مواد اصلی را آورده است که هر شوخی در اینجا تقریباً یک شوک آور است یا چیزی که فقط یک پسر 14 ساله در حالی که به آن می خندد بسیار جالب است.

این تقریباً جایی است که فیلم مرا از دست داد. فهمیدم که فیلم محبوب ددپول محبوب من ناهنجاری است. یک لذت عالی و Deadpool 2 همان چیز نخواهد بود.

در حالی که با پیشرفت فیلم چند خنده دیگر نیز وجود داشت ، بیشتر موارد خوب قبلاً در آنونس نمایش داده شده بودند. من مرتباً به دنبال بازخرید کیفیت ها می گشتم و ناامید می شدم. تعداد سوراخ های نقشه بیشتر از آن بود که بتوانم حساب کنم ، و کیبل غریب بود.

من تا انتها رد می شوم ، زیرا آنجاست که واقعا به فن برخورد می کند. ببینید ، ددپول حتی در مورد نوشتن تنبل با این واقعیت شوخی می کند که کابل فقط دو بار می تواند در زمان سفر کند: یک بار برای نجات خانواده اش و یک بار برای بازگشت به آنها. حداقل او اعتراف می کند که نوشتن تنبل است.

دوباره ، پس از یک رویداد عجیب و غریب ، ددپول به خاطر آن جهش چهارده ساله (که لهجه استرالیایی دارد و حتی کسی حتی به او خطاب نمی کند. لهجه استرالیایی دارد. خود او را فدا می کند) فدا می شود ، بله ، او به صفوف ظاهرا هر ابرقهرمان دیگری در حافظه اخیر است و می میرد. او این کار را با قرار دادن یقه ای از زندان انجام می دهد که قدرت جهش یافته ها را از آنها سلب می کند و مورد اصابت گلوله قرار می گیرد.

اما اوه ، صبر کنید ، به یاد دارید که کابل چگونه می تواند به گذشته برگردد؟ او این کار را می کند و ددپول را نجات می دهد. حال ، اگر او واقعاً می خواست ددپول را نجات دهد ، چرا که ددپول در حال مرگ بود ، یقه را برداشته بود تا ددپول بتواند خودش را درمان کند؟ یقه ها قابل جدا شدن بودند. قبلاً شاهد برداشته شدن آن بودیم! سپس ، او می توانست در سفر خود صرفه جویی کند.

اما به همه اینها توجه نکنید ، زیرا به محض شروع اعتبارات ، شاهد Negasonic Teenage Warhead و GF خود هستیم که در حال تعمیر سفر زمان در کابل است ، و حدس بزنید چه؟ آنها ونسا را ​​نجات می دهند. این همچنین به ددپول اجازه می دهد یکی از بچه هایی را که برای تیمش جمع کرده نجات دهد ... که منطقی نیست ، گویا اگر او قدرت نجات آن پسر را دارد ، چرا او فقط از پرش تیمش از هلیکوپتر جلوگیری نمی کند بنابراین هیچ یک از آنها فوت نکرد؟ اساساً این صحنه به این معنی است که عملاً هر آنچه در دد پول ۲ رخ داده معنایی ندارد. ببینید وقتی سفر به زمان را به فیلمی از این قبیل اضافه می کنید ، بسیاری از آن را مزخرف می داند.

بسیاری از مسائل دیگر نیز وجود داشت ، اما اشاره به همه آنها نیاز به یک کتاب کوتاه دارد.

بهترین راه برای توصیف احساسی که دارم قلبم شکسته است. ددپول قهرمان شورشیان بود. فیلم و کمیک های او چیز دیگری بود. او سخیف ، بامزه ، جسور و باهوش بود. بخشی از من می خواهد خودم را از پوسترهای ددپول ، کمیک ها ، مجسمه ها و لباس هایم پاک کنم ، اما نمی توانم اجازه دهم که یک دنباله بد عشقی را که به فیلم اصلی دارم خراب کند. حداقل ما همیشه اصل درخشان ...

جهت دانلود فیلم Deadpool 2 2018 (دد پول ۲) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من در یک پیش نمایش قادر به دیدن Deadpool 2 بودم. وقتی طرفداران سرسخت به دنبال چیز جدیدی از ژانر بودند ، Deadpool اوضاع را بهم ریخت و لذت بی نظیری را تحویل داد. فکر کردم این یک فیلم کاملاً شگفت آور است که کاملاً قهرمان خود را دربرمی گیرد و با عشق هم خودش و هم سایر ژانرهای ژانر را سرگرم می کند. این در میان فیلم های مورد علاقه من در سال 2016 بود. وقتی صحبت از خندیدن می شود ، فکر می کنم Deadpool 2 به همان اندازه ورودی اصلی خنده دار است. حتی بیشتر شوخی های متا نیز وجود دارد ، همان روحیه شاد و شاد کثیف حمل می شود و برخی از بازده های غیر منتظره من را رها می کند. آنها بر اساس برخی از بیت های به یادماندنی قبلی (من رایان را تحسین می کنم که خیلی مایل است فیلمبرداری خود را بی اراده سیخ بزند) بدون اینکه کهنه شود. خوشبختانه ، آنها با قرار دادن تمام نکات جالب در تریلر فیلم را خراب نکردند و چیزهای زیادی برای لذت بردن وجود دارد. آنها نمی ترسیدند که پاکت را با شوخ طبعی فشار دهند و در فینال نهایی یک حماسه واقعی را که در طول اعتبار می چرخد ​​بچسبند.

ما همه بازیکنان مورد علاقه شما را از Deadpool و من برگردانده ایم می خواهند به نویسندگان اعتبار بدهند که به شخصیت ها فرصت رشد داده اند. وید ویلسون / ددپول (رایان رینولدز) یک شخصیت عادی خردکننده وی است اما او خوشبختی یافته است و تغییر در رابطه او با ونسا (مورنا باکارین) واقعاً چشم انداز او را تحت تأثیر قرار داده است. Colossus (استفان کاپیچیچ) و Negasonic Teenage Warhead (برایانا هیلدبراند) به عنوان اعضای مردان ایکس بازمی گردند و گرچه آنها آشنا هستند ، اما نگرش آنها نسبت به بازیهای ددپول تغییر می کند. ما همچنین دوپیندر (Karan Soni) ، Weasel (T.J. Miller) و Blind Al (Leslie Uggams) را به عنوان بقیه اعضای وید بازگردانیم و همه آنها چیز جدید یا خنده داری را به فیلم وارد می کنند. من همچنین اعضای جدید بازیگران را خیلی دوست داشتم. کیبل (جاش برولین) و دومینو (زازی بیتز) تا حد زیادی جنجالی برپا کردند. عمق کابل بیشتر از حد انتظار من است و نکته قابل توجه Deadpool 2 نحوه کار آنها با توانایی دومینو در عمل بود. آنها بسیار خلاق بودند که چگونه توانایی های او نحوه جریان عمل را تغییر می دهد. شخصیت راسل (جولیان دنیسون) و نحوه استفاده او از فیلم را نیز بسیار دوست داشتم. او نیروی محرکه طرح می شود و آنها شخصیت او را به گونه ای شکل می دهند که تعادل خوبی بین نرم و بیش از اندازه مغرور پیدا کند. اگر شکایتی داشته باشم ، شخصیت ادی مارسان یکی از ضعیف ترین شخصیت های شروری است که در این ژانر دیده ام ، ابعاد کمی دارد و مدت زمان نمایش او محدود است. من همچنین ترجیح دادم در قسمت اولیه برخورد با چند شخصیت اصلی (Negasonic و Blind Al در فیلم Deadpool 2 اول قویتر بودند). چشمان خود را برای چند حضور غافلگیرکننده چند چهره مشهور در مردان X-X باز نگه دارید.

کارگردان دیوید لیچ به خاطر کارهایش در شیرین کاری و هماهنگی مجموعه های عملیاتی به یاد ماندنی بسیار مشهور است. این به تلاش های کارگردانی وی منتهی شده است ، من شناخت کلی از این کار داشتم ، بنابراین انتظار چیزهای بزرگی را داشتم. دوباره دد پول ۲ به وظیفه خود رسید. برابر با اصل است و به نوعی از آن پیشی می گیرد. من قبلاً به دومینو اشاره کردم ، کولوس در آخرین فیلم یک مبارزه برجسته دارد ، مسیری که فیلم تصمیم گرفت با مأموریت اولیه X-Force حرکت کند بسیار تعجب آور بود و من همچنین اولین مبارزه کیبل و وید را در زندان دوست داشتم. فیلم صحنه امضایی مانند باز شدن 12 گلوله در ددپول را ندارد اما هرگز لحظه ای حوصله من را نداشت که وقتی اندام های بریده بریده در حال پرواز بودند. ليچ و تيمش قطعاً كار را به پايان رساندند و شوخ طبعي و هيجانات را فوق العاده متعادل كردند.

رایان رینولدز با عملکردی به همان اندازه چشمگیر ، امضای خود را به عنوان مزدور دهان بد دهان دنبال کرد. او به عنوان معیار بازی در این ژانر به هیو جكمن و رابرت داونی جونیور پیوست و من س Iال می كنم كه آیا شخص دیگری حتی می تواند با بازی این شخصیت به او نزدیك شود. مورنا باکارین هنوز هم شیمی بسیار خوبی با رینولدز دارد و رابطه آنها مانند گذشته شیرین باقی مانده است. برولین به طور مناسب به عنوان کابل انتخاب شده است ، او انتظارات زیادی را برآورده کرد و به طور مناسبی خشن بود. زازی بیتز در نقش دومینو عالی است ، بازیگران او با انتقادات زیادی روبرو شدند اما او خنده دار است و ای کاش وقت بیشتری را با او سپری می کردیم. کاران سونی جذابیت خود را از ددپول به دست آورد همانطور که برایانا هیلدبراند. جولیان دنیسون به عنوان راسل یک کار خوب انجام داد ، من کارهای قبلی او را ندیده بودم ، اما می توانم درک کنم که چرا بسیاری از مردم از دیدن او هیجان زده شده اند. تری کروز ، بیل اسکارسگارد ، لوئیس تان و راب دلانی همگی به عنوان اعضای جدید X-Force خوب بودند. دلانی در نقش پیتر برجسته بود. من همچنین استفان کاپیچیچ و لزلی اوگامز را در قسمت های پشتیبانی خود دوست داشتم.

یکی از قسمتهای بسیار شگفت آور موفق فیلم اصلی Deadpool داستان عشق بین وید و ونسا بود. به طرز شگفت انگیزی م effectiveثر بود و من مسیری را که آنها با آن گرفتند حفر کردم. Deadpool 2 داستانی در مورد خانواده است و در حالی که هنوز کار می کرد ، مانند قلب احساسی اولین مورد قلب من را قلقلک نمی داد. این تقصیر بازیگران یا حتی نویسندگان نیست ، فقط تأثیر یکسانی نداشته است.

به نظر من ، این یک دنباله عالی است. این ترکیب قدرتمندی از اکشن و کمدی را ارائه می دهد. من تحت تأثیر قرار گرفتم که آنها حاضر به استراحت در لجن ماجراجویی اصلی نشدند و سعی کردند کار جدیدی با آن انجام دهند. اگر مورد اول را خیلی خشن ، خیلی خشن یا خیلی متا پیدا کردید ، فکر نمی کنم این یکی برای شما مفید باشد. این یک فیلم است که خودش به تنهایی ایستاده است ، اما شما همان بیان خلاقانه ای را دارید که در فیلم Deadpool 2 اول داشتید. نمی گویم این از Deadpool بهتر است ، اما برای من در همان سطح است. کامل نیست بنابراین نمی توانم تا 10 پیش بروم اما امتیاز واقعی من 9.5 / 10 است.

جهت دانلود فیلم Deadpool 2 2018 (دد پول ۲) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


مانند نسخه اصلی 2016 با همین نام، «ددپول 2» از کمپانی 20th Century Pictures نیز یک فیلم کمیک با فرهنگ پاپ با رتبه R است، فیلم کمیک خشن که دیوار چهارم را شکسته است و به وضوح مخاطبان مسن را هدف قرار داده است. انتظار داشته باشید که هزاران خشونت بسیار تصویری، زبان تند، مصرف شدید مواد مخدر و برهنگی جنسی در اطراف شما وجود داشته باشد. دد پول ۲ بر اساس شخصیتی به همین نام از مارول کامیکس و به کارگردانی دیوی لیچ، داستان وید ویلسون آکا ددپول (رایان رینولدز) را روایت می‌کند که تلاش می‌کند پس از از دست دادن یک عشق، با محافظت از یک نوجوان جهش یافته، راسل، کنار بیاید. کالینز/ فایرفیست (جولیان دنیسون)، از یک سرباز سایبرنتیک در سفر به زمان، به نام کیبل (جاش برولین)، که قسم خورده بود تا قبل از اینکه پسر بتواند خانواده اش را در آینده بکشد، او را ریشه کن کند. بدون اسپویل کردن دنباله، خیلی زیاد، اگر این داستان آشنا به نظر می رسد. پس حق با شماست سه فیلمنامه نویس: رت ریس، پل ورنیک و رایان رینولدز اساساً بیشتر عناصر داستانی «ددپول 2» را از فیلم‌های اکشن رقیب بسیار برتر مانند «ترمیناتور 2» در سال 1991 و «لوپر» در سال 2012 به عاریت گرفته‌اند. کلیشه‌ها و ترانه‌های آشنا، به درستی؛ به جا گذاشتن اشتباهات، حفره‌های داستانی و اشتباه. چیزهایی مانند پیام اخلاقی «قاعده همدلی» مانند بازپس‌گیری گیج‌کننده بود. جدی تر. می دانید، بار منفی و درد عاطفی را بیشتر نشان دهید، ویلسون باید در هنگام کشتن مردم از آن عبور کند تا به راسل نشان دهد که زندگی به عنوان یک قاتل قراردادی ارزشش را ندارد، نه اینکه نشان دهد که وید خودخواهانه این کار را انجام می دهد. برای گرفتن دم از دوست دخترش، ونسا کارلایل (مورنا باکارین). این ممکن است کارساز باشد. حتی بهتر از آن، کاری کنید که راسل به نظر بی گناه دوست داشتنی ای دارد که می تواند از دست داده شود. در بیشتر موارد، شخصیت دنیسون بسیار آزاردهنده و بد بود. هیچ چیز r واقعا ارزش بازخرید از آنجایی که فیلم این کار را انجام نداد، زمینه اخلاقی کمی درهم به نظر می رسد. بنابراین، به پیام رهایی بخش احساسات عاطفی کلی در مورد خانواده و فداکاری بسیار آسیب می رساند. به همین دلیل، من داستان فیلم را تند و تیز دیدم. از این گذشته، دد پول ۲ باعث می‌شود که قتل در بیشتر قسمت‌ها بسیار سرگرم‌کننده و با ارزش به نظر برسد. حتی صحنه دیگری برای خنده وجود دارد، جایی که یک شخصیت فرعی جزئی از فیلم اول، مانند یک روانپزشک بیمار، هوس کشتن می کند. دیدن آرزوی قهرمان دد پول ۲ کمی ناراحت کننده است. با دیدن تعداد زیادی قتل عام وسایل نقلیه در سال های اخیر. پیام اخلاقی فیلم کمی ریاکارانه به نظر می رسد. نکته دیگری که به دد پول ۲ ضربه می زند، اوج نه چندان جدی است. صحنه‌های اواسط اعتبار، از جمله پایان، شبیه یک پلیس بی‌نظیر بود. یک پایان خوش شانس ارزان که پایان نیهیلیسم قوی وحشی و غیرانسانی را خراب می کند، باید داشته باشد. و بالاتر از آن، هیچ معنایی ندارد. چرا در وهله اول، کیبل می‌تواند چهره کودک را برگرداند و از ماشین زمان خود برای نجات وید استفاده کند؟ این برخلاف همه چیزهایی است که وید می خواست انجام دهد تا با همسرش ملاقات کند. آیا کیبل ترجیح نمی دهد از آن زمان برای دیدار مجدد با خانواده اش استفاده کند؟ کمی عجیب و غریب به نظر می رسد. با این حال، اگر لیچ صحنه کشتار نوزاد هیتلر پس از اعتبار را حفظ می کرد، می توانست خیلی بدتر باشد. این واقعاً خیلی زشت بود. به هر حال، پایان این فیلم، قدرت فیلم‌های کمیک قرن بیستم قبلی، مانند «مردان ایکس: روزهای گذشته آینده» ۲۰۱۴ و «لوگان» ۲۰۱۷ را نداشت. بسیار ناامیدکننده بود. همچنین، آن‌ها فیلم‌هایی که مفهوم پدری و سرنوشت را بهتر از آنچه دد پول ۲ می‌توانست انجام دهد، بیان می‌کنند. راستش را بخواهید، همه سرویس‌های طرفداران و شوخی‌ها را حذف کنید، طرح فیلم بسیار ساده و عمومی است، نه منحصر به فرد و اصلی. دد پول ۲ می‌توانست کمی پیچیده‌تر از عمق باشد. متأسفانه، نویسندگان نتوانستند به مرحله بعدی بروند. جای تعجب نیست که چرا ددپول در جهان، عناصر داستان را به‌عنوان تنبل جلوه می‌دهد. با وجود آن، جنبه کمدی فیلمنامه برآمدگی‌هایی با تک‌لاینرهای سریع و ارجاعات فرهنگ پاپ به تقریباً همه چیز کار می‌کند، صرفنظر از اینکه کمی اجباری به نظر می‌رسد. بیشتر خنده‌دار است. جوک‌هایی مانند مرگ تاسف بار X-Force خنده‌دار بود. با این حال، برخی از آنها، مانند شات از آلت تناسلی بازتولید کننده وستیژال ددپول است بسیار با ارزش این پورنوگرافی کودکانه مرزی است. شوخی‌های دیگر مثل این است که با گذشت سال‌ها احساس می‌شود کهنه شده است، مانند فیلم‌های کمیک امروزی. صرفنظر از این، رینولدز در نقش ددپول بر همه صحنه ها تسلط دارد و همه اطرافیانش را زیر و رو می کند. حتی هنرمندانی که در حال بازگشت هستند، همگی به شدت به حاشیه رانده شده‌اند. برخی از آنها مانند تی جی میلر زمان کمی از صفحه نمایش دارند. خدا را شکر، زیرا او خنده دار نیست. به علاوه، اتهامات سوء رفتار جنسی علیه او، باعث می شود که من از او متنفر باشم. خوشحالم که او در دد پول ۲ حضور نداشت. با این وجود، این شخصیت‌های جدید هستند که واقعاً می‌درخشند. برولین در نقش کیبل یک حضور مرموز سرد گریزلی ارائه کرد که کمی به فیلم کمک کرد، زیرا نویسندگان فضای کافی برای تثبیت بسیاری از پس‌زمینه‌های شخصیت او در اختیار نداشتند. Zazie Beetz هم خوبه. از او در دوران حضور محدودش با رفتارش به شخصیتی جالب تبدیل شد. حتی دیدن صحنه های غافلگیرکننده هم جالب بود. من از آخرین آنها لذت بردم، از جمله کمئوی Vanisher و شخصیت شرور غول پیکر CGI با صداپیشگی رایان رینولدز. چیز دیگری که کار کرد، جلوه های بصری بود. از آخرین فیلم بهبود یافته است. در حالی که، فیلم کمتر ترسناک و نابخردانه است. کیفیت عمل نیز بسیار بهتر است. در طول فیلم شگفت‌انگیز بود، و صحنه قطار یکی از نکات برجسته بود. به خصوص شوخ طبع و به خوبی اجرا شده بود. موسیقی خواننده سلیون دیون نیز عالی بود. "Ashes" آهنگ زیبایی بود. در مجموع: باید بگویم "ددپول 2" یک فیلم ابرقهرمانی قابل تماشا بود. خیلی بهتر از فیلم اول است.

جهت دانلود فیلم Deadpool 2 2018 (دد پول ۲) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


چه خبره این Deadpool دوستانه شما دوباره با یک دنباله صادقانه آماده برای لذت شما است. همه شما احتمالاً ددپول برنده اسکار را به خاطر دارید (خوب است! نامزدی نداشت، اما من باید "بهترین بازیگر زن" را می بردم). این فیلمی بود که مدتی سعی می‌کردیم بسازیم، اما فاکس با کارگردانی و رتبه R که تنها راه برای ادا کردن حق من است موافق نبود. پس از مشاجره های زیاد و وقت گذرانی، سرانجام Deadpool ساخته شد و موفقیت بزرگی کسب کرد. این برای من نبود. سپس پیراهن‌ها، غلات، یک آلبوم رپ کریسمس، کتاب‌های درسی دبستان... می‌دانید، چیزهایی که همه جا ظاهر می‌شوند، داشتیم!

هر چه بود، حتی اگر یکی دو مورد از آن چیزها اتفاق نیفتاد، ددپول ثابت کرد که یک داستان فوق قهرمان با رتبه R مخاطب دارد. بنابراین اکنون ما پول بیشتر و آزادی بیشتری برای انجام آنچه می‌خواهیم با دنباله‌مان به دست آوردیم. پس از آنجا به کجا برویم؟ در فیلم Deadpool 2 قبلی من طعنه زدم که بالاخره کیبل ظاهر می شود. این کایرا نایتلی نیست، اما من از چیزی که داریم راضی هستم. ما همچنین چیزهای متا بیشتری، یک تیم کامل، و مقدار زیادی از چیزهای خوب و جذابی که می‌خواهید داریم. بیایید Deadpool 2 را بررسی کنیم و ببینیم که آیا به همان اندازه خوب است یا خیر.

همانطور که من، ددپول (با بازی رایان رینولدز) دارم به سبک زندگی خوب شمشیر بریدن و شکار هدف می پردازم، وقتی نزدیک بود خودم را بکشم یا منفجر کنم، اتفاق وحشتناکی برایم می افتد. تنها زمانی است که کولوسوس مرا به عمارت خاویر (استوارت یا مک‌آوی، انتخاب کن) برمی‌گرداند، جایی که با پیوستن به مردان ایکس به عنوان راهی برای درمان موافقت می‌کنم. وقتی سعی می‌کنم به یک جوان جهش یافته راسل کالینز یا فایرفیست (با بازی جولیان دنیسون) کمک کنم، من و او دستگیر می‌شویم، جایی که قدرت‌هایمان سلب می‌شود و سعی می‌کنیم آنچه را که می‌توانیم انجام دهیم. اما این کمترین نگرانی من است.

درست زمانی که زندان شروع به آرام شدن می کند، یک سرباز سایبرنتیک از کیبل آینده (با بازی جاش برولین) وارد می شود تا ظاهرا راسل را بکشد. من نمی‌خواستم اجازه دهم این دیوانه او را بگیرد، بنابراین توانستم ما را از هم جدا کنم، اما راسل را هنوز در آن زندان رها کردم. برای جلوگیری از یک حمله دیگر، در نهایت تصمیم گرفتم تیمی را که X-Force می نامم راه اندازی کنم. همچنین به این تیم می‌پیوندند: Domino (با بازی Zazie Beetz)، Colossus، Negasonic Teenage Warhead (با بازی Brianna Hildebrand)، Shatterstar (با بازی Lewis Tan)، Bedlam (با بازی Terry Crews) و فکر می‌کنم پسری به نام Peter. هیچ قدرتی ندارد، اما به نظر یک بازیکن تیمی است.

بهترین چیز در مورد Deadpool 2 چیزی است که شما نمی دانید. به همین دلیل خوشحالم که بگویم دنباله آن به خوبی قسمت اول است. نه بهتر، نه بدترین، بلکه به اندازه آخرین گردش من سرگرم کننده بود. چیزی که این بار جذاب است این است که در حالی که Deadpool اصلی یک داستان عاشقانه بود، دنباله آن قطعا یک داستان خانوادگی است. نه این که برای کودکان مناسب باشد (که مطمئن هستم آنها در خواب دوستانشان را خواهند گرفت)، اما مایل است عمیق تر در طبیعت پیچیده من فرو برود.

باید بگویم که جدا از رایان رینولدز جاش برولین با انجام یک کار خارق العاده دیگر که نقش من را بازی می کند، یک کیبل سرگرم کننده می سازد. مانند یک داستان پلیسی خوب، طبیعت گریزل (اما قابل درک) او قراردادی فوق العاده برای شیوه های هرج و مرج من است. شاید اگر خوش شانس باشد، فیلم خودش را بگیرد. من باید جولیان دنیسون جوان را ستایش کنم که نه تنها یک بچه بزرگ نادر است که اینجا برای شوخی های چاق نیست، بلکه دردهای زیادی را از دوران قبل به همراه دارد. با این حال، نمی‌توانم دلیل آن را بیان کنم، اما این شامل تبعیض‌های جهش‌یافته‌تر است.

پس کجای فیلم من نمی درخشد. فکر می‌کنم این از این واقعیت است که به نظر می‌رسد خیلی سریع به فکر ملحق شدن به تیم‌ها هستم، اگرچه آخرین فیلمم ادای احترامی بود به این که چرا این کار را نکردم. این باعث می شود که شخصیتی که فقط به خودش و نزدیکانش اهمیت می دهد کمی تغییر کند. این بدان معنا نیست که او دوستان جدیدی پیدا می‌کند، اما می‌توانست از لحظات آرام‌تری برای غرق شدن استفاده کند. این طنز چطور؟ خوب ضربه می زند. شوخی‌های مداوم، جناس‌ها، و گاه به گاه شکستن‌های دیوار چهارم، هدف فیلم را تحت الشعاع قرار نمی‌دهد، بلکه بر اساس آن لحنی است که مردم دوست دارند.

من این هشت عکس از خودم را با جذابیت‌های فوق‌العاده ارائه خواهم داد. غالبا. چه می توانم بگویم اما شما می دانید که اگر فیلم من را ببینید چه چیزی به دست می آورید. بنابراین اگر می خواهید یک فیلم X-Force یا حداقل یک Deadpool 3 می خواهید، آن را بررسی کنید.

جهت دانلود فیلم Deadpool 2 2018 (دد پول ۲) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


خیلی معمول نیست که فیلم های ابرقهرمانی بسیار موفقی که ژانر جدیدی را بررسی می کنند، دنباله ای به همان اندازه موفق داشته باشند. سوپرمن و سوپرمن II، مرد آهنی و مرد آهنی 2، مرد پولادین و بتمن علیه سوپرمن، نمونه‌های زیادی وجود دارد که یک فیلم عالی با یک دنباله متوسط ​​یا حتی بد دنبال می‌شود. اما این یکی قطعا یکی از آنها نیست. من ددپول 2 را بیشتر از پیش درآمدش دوست دارم. از آنجایی که فیلم قبلی بیشتر به منظور ارائه یک داستان اصلی و دعوای معمولی مرد خوب و بد ساخته شده بود، زمان زیادی برای بررسی طنز خود نداشت. و این دقیقاً همان جایی است که Deadpool 2 کار را انجام می دهد.

داستان یک بار دیگر حول محور وید ویلسون می چرخد ​​که او در مورد مرگ همسرش توسط گروهی از مزدوران ظاهر می شود و در کنار آن او تلاش می کند پسری را از شر آن نجات دهد. تبدیل شدن به یک ابرشرور و کشته شدن توسط کیبل. دد پول ۲ درست مانند پیش درآمد خود را بسیار سبک می کند و با گذر از داستان دیوار چهارم را به طور مداوم می شکند. حتی یک شوخی در مورد جاش برولین وجود دارد که نقش کابل را بازی می کند، همانطور که ددپول می گوید: "Suck it, Thanos!". صحنه‌های کمیک متعددی در طول فیلم اتفاق می‌افتد که شامل شکل‌گیری نیروی ایکس، تبدیل شدن ددپول به عنوان کارآموز مردان ایکس و هیچ‌کس او را جدی نمی‌گیرد، وید ویلسون به زندان فرستاده می‌شود، ددپول با کیبل مبارزه می‌کند و فقط همه جهش یافته‌ها را آزاد می‌کند. توسط Juggernaut و Deadpool که در کودکی از نیمه پایینی رشد می کنند، نصف می شود.

صحنه های اکشن دد پول ۲ حتی بهتر از فیلم قبلی است. صحنه ای از ابتدای فیلم که ددپول در حال مبارزه با یک دسته یاکوزا در اوزاکا است را خیلی دوست دارم. دوربین حول محور ددپول می‌چرخد، در حالی که او تمام افرادی را که برای نجات رهبر آمده‌اند را تکه تکه می‌کند. وقتی غول‌نورد و غول‌پیکر می‌خواهند با ددپول مبارزه کنند، می‌گوید: «جنگ بزرگ CGI در راه است!». هنگامی که او برای اولین بار می خواهد با کابل مبارزه کند، کیبل از او می پرسد که او کیست و او پاسخ می دهد: "من بتمن هستم!". به طور کلی چندین صحنه کمدی اکشن در سرتاسر فیلم پخش شده است.

دد پول ۲ همچنین پیام مهمی را ارائه می‌دهد، چیزی که معمولاً در فیلم Deadpool 2‌های مردان ایکس نمی‌بینیم. ددپول به راسل می گوید که اجازه دهد مدیر مدرسه زنده بماند، زیرا کشتن او او را در مسیر شرارتی قرار می دهد که بازگشت از آن غیرممکن است. به جای اینکه راسل، ددپول گلوله را از کیبل بگیرد و مرگ او دلیلی می شود که راسل دست از کشتن بکشد و به جای آن تبدیل به یک فرد خوب شود. این همچنین خانواده کیبل را از مرگ نجات می دهد و او می تواند با آرامش به عقب برگردد. اما بلافاصله پس از آن، این پیام پس از اینکه مدیر مدرسه توسط تاکسی دوپیندر زیر گرفته می شود، نادیده گرفته می شود و به این ترتیب رویای او برای تبدیل شدن به یک قاتل قراردادی برآورده می شود.

ددپول 2 که فیلمی برای مخاطبان بالغ است، فکر کردن به خانه برای تماشا کردن سخت است، با توجه به اینکه چنین فیلمی را نمی توان با خانواده تماشا کرد و به هر حال دوستان آن را تماشا کرده اند. به همین دلیل است که آنها تصمیم گرفتند دنباله ای از دد پول ۲ را بسازند و آن را به دنیای سینمایی مارول متصل کنند. اگر Dark Phoenix و New Mutants ساخته نمی‌شدند، این می‌توانست عالی‌ترین راه برای اوج‌گیری سری X-Men و ادغام آن با باقی‌مانده دنیای سینمایی مارول باشد. من نمی توانم صبر کنم تا بیشتر از این را تماشا کنم.

جهت دانلود فیلم Deadpool 2 2018 (دد پول ۲) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


درست است که شما می توانید چیزهای بسیار خوبی داشته باشید...لطفا دیگر از نسخه های مختلف استفاده نکنید!

CUT THEATRICAL - بهترین نسخه از هر یک از "برش ها" بود که تمیزترین ویرایش شده بود و بهترین موسیقی متن از این سه را داشت. بعد از دیدن تمام نسخه های فیلم مشخص است که همه جوک ها را تست کرده اند و جوک های موجود در آن گیلاس چیده شده اند و بهترین ها برای قرار گرفتن در این یکی انتخاب شده اند.

SUPER DUPER CUT/ EXTENDED - قرار بود این یک نسخه توسعه یافته از فیلم باشد اما در واقع یک برش متفاوت بود... منظور من از آن این است که آنها موسیقی متن فیلم را تغییر دادند و آنچه را که به نظر من خنده دارترین جوک ها می دانستم را از فیلم حذف کردند. نمایشی قطع و جایگزین آنها شد. آنها همچنین پس از ایجاد این تغییرات، چند فیلم اضافی به فیلم اضافه کردند. این نسخه از فیلم شخصاً برای من تاریک‌تر و خنده‌دارتر به نظر می‌رسد، بنابراین برش تئاتری را به آن ترجیح می‌دهم.

Once Upon A DEADPOOL/PG13 - این نسخه‌ای است که هیچ‌کس درخواستش نکرده و غیرضروری‌ترین نسخه است. . از نقطه نظر تدوین، این نسخه از فیلم بسیار شلخته است و شبیه یک مونتاژ غول پیکر است. آنها حتی این نسخه از فیلم را در ابتدا شروع نمی کنند، بلکه مستقیماً به "صحنه اتاق امن" می پرند. بسیاری از فیلم‌های موجود در این نسخه قبلاً در نسخه‌های خانگی و آنلاین موجود بود (به غیر از مقدار کوتاهی که با فرد ساویج فیلم‌برداری شده است). فیلم بدون توجه به اینکه این نسخه وجود داشته باشد یا نباشد، در نهایت در تلویزیون ویرایش می شود. بنابراین در واقعیت نیازی به وجود این نسخه جدا از کسب درآمد بیشتر نبود.