دانلود فیلم Dead Snow 2009 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم Død snø 2009 بدون سانسور

فیلم Dead Snow در ژانر(های) ترسناک, کمدی, ساخته شده و در سال 2009 به روی پرده رفت. Dead Snow به کارگردانی Tommy Wirkola, در کشور(های) نروژ ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Charlotte Frogner, Stig Frode Henriksen, Vegar Hoel, Lasse Valdal, Evy Kasseth Røsten, Ane Dahl Torp, Bjørn Sundquist, Jeppe Beck Laursen, Jenny Skavlan, Ørjan Gamst, اشاره کرد. رده سنی فیلم Not Rated و زبان(های) فیلم نروژی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 61/100 می باشد. برای دانلود فیلم Dead Snow 2009 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ترسناک کمدی
امتیاز :
6.3/10 69% 61/100
کشور :
نروژ
زبان :
نروژی
سال :
2009
رده سنی :
Not Rated
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

گروهی از دانشجویان پزشکی که برای تعطیلات به اسکی رفته اند با ترسی وصف ناپذیر روبرو شده و در مقابل نازیهای زامبی قرار می گیرند...

Eight medical students on a ski trip to Norway discover that Hitler's horrors live on when they come face to face with a battalion of zombie Nazi soldiers intent on devouring anyone unfortunate enough to wander into the remote mountains where they were once sent to die.

IMDb
6.3/10
69%
m
61/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Dead Snow 2009

گروهی از دانشجویان پزشکی که برای تعطیلات به اسکی رفته اند با ترسی وصف ناپذیر روبرو شده و در مقابل نازیهای زامبی قرار می گیرند...

جهت دانلود فیلم Dead Snow 2009 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


از روی اره عبور کنید ، جیگساو ممکن است با قتل های گیج کننده خود ذهن شما را به لرزه درآورد ، اما اگر فکر می کردید که یک فیلم نمی تواند در مقیاس گور بسیار بالاتر برود ، اشتباه نمی کردید معلوم شد که تامی ورکولای نروژی با بلند کردن موهای خود ، هیجان انگیز ، از دست دادن ذرت بو داده و هیجان انگیز مرگ برف ، تقریباً در بالای جدول رده بندی قرار دارد. مرتکب این همه فشار؟ اوه ، حدس زدید ، آن نازی های انسان گریز و مزاحم. در واقع بیست دقیقه از دست دادن تمام طرح ها ، این فلاپ نوردیک شما را به همان روزهای شکوه فیلم های دهه 80 برمی گرداند. آثار کلاسیک مانند Killer Klowns را از فضای خارج یا مورد علاقه همه - Frankenhooker به یاد دارید؟ (کوک است!)… ..آره ، من هیچکدوم. Snow Snow تقریباً به همین اندازه فراموش شدنی است.

کارگردان تقریباً با همان نقشه تقریباً هر فیلم نوجوان که ساخته شده است ، مجبور بود از چیزی به عنوان نازی های زامبی خون ریز خون ، استفاده کند. شخصیت Dead Snow ، Vergard ، با بازی Lasse Valdal ، حتی خودش این حرف را می زند. "چند فیلم با رفتن گروهی از دوستان به یک کابین منزوی شروع می شود !؟" و این دقیقاً از همان جایی است که این داستان شروع می شود. هشت دانشجوی پزشکی نروژی استراحت بهاری را انجام می دهند (خوب این بیشترین سکانس توطئه ای است ...) به یک کابین جدا شده برای آرامش در قالب جنسیت و مصرف زیاد الکل. بخش عمده ای از طرح (هر چهار دقیقه آن) وقتی به دست می آید که ورگارد در حالی که بدنبال سینه می رود (نه ، حتی یک صندوقچه. یک کلمه بهتر "جعبه کفش نسبتاً کوچک") در کف کابین است. آبجو گمشده این گروه به نوعی تصمیم می گیرند که مال آنها باشد و آنها از مجموعه بزرگ 10 سکه ای که پیدا کردند ثروتمند خواهند شد. به نظر می رسد این "صندوق گنج" احتمالاً می تواند سفر بعدی گروه را به فروشگاه مشروبات الکلی تأمین کند ، اما فیلم نامه نویس توپ هایی را برای درج یک جمله از ایندیانا جونز در اینجا دارد - "بچه ها فال و جلال ... ثروت و شکوه". بله ، درست است.

بعد صدای عجیب و غریبی از بیرون پنجره می شنویم ، پیرمردی عجیب وارد می شود ، قهوه ارگانیک دختر هیپی را حل می کند و گروه را به خاطر عدم خواندن تاریخ محلی این منطقه تنبیه می کند قبل از آمدن به تعطیلات بزرگ حالا من در مورد شما نمی دانم ، اما اگر من به یک تعطیلات بهاری به کوهی متروک می روم تا با نوشیدنی ها و پسران معاشرت با پسران نازوایی ناز بنویسم ، آخرین چیزی که به من علاقه مند است تاریخچه یک خانه آرام 20 نفره است. طرح شکست می خورد.

این پیرمرد دیوانه در ادامه به بیان داستانی درباره اشغال منطقه توسط آلمان در طول جنگ جهانی دوم می پردازد و اظهار می دارد که نازی ها با نروژی ها رفتار ناخوشایندی داشتند. این شهر کوچک ساکن کوههای رواقی که از ظلم و ستم رنج می برند ، شورشی ترتیب می دهد و 300 نفر از نازی ها را به قتل می رساند. من کمی کنجکاو هستم که آنها چه نوع سلاحی را هدف قرار داده اند تا از یک ارتش آموزش دیده سبقت بگیرند ... اما به هر حال ، تمام این "طرح" بیست دقیقه اول فیلم را می گیرد. از اینجا به بعد ، شما از هر جهتی که این داستان می رود ، عینیت خود را از دست می دهید.

بنابراین اینجا جایی است که هر اشتباهی که در یک فیلم ترسناک مرتکب شده است به نوعی همه را در یک هیجان واقعی قرار داده است. اکنون احتمالاً زمان مناسبی است که ذکر کنیم یک دختر واقعی و ماجراجو تصمیم گرفت اسکی خود را از طریق این منطقه کوهستانی برفی و تقریباً غیرقابل کنترل نروژ به این کابین برساند. (تعجب می کند که چه کسی اول می میرد!؟!؟) نفوذ نازی های زامبی به فیلم را از طریق پنجره های کابین نشان دهید ، جایی که این موجودات بی رحم دختران را به مدفوع بیرون می کشند ، سرشان را می شکند ، روده ها را بیرون می آورند و شما بیننده خوش شانس حتی به سقوط مغز روی کف کابین را ببینید. در نیمه راه این افتضاح ، این "دانش آموزان پزشکی" بسیار باهوش (چرا آنها را به اعضای برادری مدارس دولتی تبدیل نکردند؟! آنها نباید در نروژ وجود داشته باشند ...) ظاهرا فراموش می کنند که زامبی ها از طریق پنجره ها حمله می کنند ، بنابراین آنها دوباره آنها را و اوه ، حدس زدید ، دیگری گرد و غبار را می گزد. شما تازه شروع به فریاد زدن در برابر این شخصیت های ناپاک می کنید که آنها قانون اصلی یک ترسناک را از بین ببرند - شما هرگز از هم جدا نمی شوید ، و خدای ناکرده ، شما هرگز پسران و دختران را از هم جدا نمی کنید. اما سلام ، مدیر باید فکر می کرد که او در حال حاضر 10 پا بدون دست و پا زدن فاصله دارد ، بنابراین ... چرا که نه؟

اکنون زامبی ها بیشتر ، دویدن بیشتر ، وحشت پاره پاره تر وجود دارد. وقتی می فهمید که 5 دقیقه دیگر باقی مانده است و هیچ مشکلی حل نشده است شروع به واقعی شدن می کند. من تقریباً برای بلند شدن از خواب برخاستم که فینال خنده دار باعث شد من از خودم تعجب کنم که Dead Snow چگونه حتی به سینماها راه پیدا کرده است. اگر در ادامه این بررسی مشخص نبود ، من Dead Snow را حتی به بزرگترین طرفدار فیلم های گور توصیه نمی کنم. لطفاً ، پنج دلار پس انداز کنید. بهتر است چرت بزنید تا اینکه دو اسب از زندگی خود را صرف این تلنگر خونین کنید - و نه ، من انگلیسی نیستم.

جهت دانلود فیلم Dead Snow 2009 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Snow Snow در نروژ قرار دارد و در حالی آغاز می شود که چندین دوست دانشجوی پزشکی به یک کابین از راه دور در یک شهر کوچک به نام Oksfjord سفر می کنند ، دوستان قصد دارند آخر هفته را با لذت در برف سپری کنند. مردی ناگهان ظاهر می شود و آنها را در مورد کوههای اطراف هشدار می دهد ، در مورد نفرینی که متوجه گروهی سادیست از سربازان نازی است که ظاهراً در آنجا در طی جنگ جهانی دوم منجمد شده اند اما گفته می شود که هنوز در منطقه پرسه می زنند و کسی را که به اندازه کافی بدشانسی برای ملاقات ندارند کشته می شود آنها دانشجویان پزشکی ادعاهای او را احمقانه می خندند اما طولی نکشید که زامبی های نازی از گورهای خود برخاسته اند و می خواهند دانشجویانی را که باید از هرچه می توانند استفاده کنند استفاده کنند و زنده بمانند زیرا آنها برای زندگی خود می جنگند ... br />
این محصول نروژی در کشور بومی خود با نام Død Snø شناخته می شود و توسط Tommy Wirkola به طور مشترک نوشته و کارگردانی شده است و از موفقیت اخیر فیلم زامبی هالیوود با بودجه بزرگ استفاده کرده است ، در واقع بخشی از ژانر فرعی کوچک معروف به فیلم زامبی نازی شامل موج های شوک (1977) ، واحه زامبی ها (1981) ، دریاچه زامبی (1981) و شب زامبی ها (1983) و باید بگویم که مرگ برف به خصوص اعتبار این ژانر را افزایش دهید اما این یک روش کافی لذت بخش برای صرف 90 دقیقه عجیب و غریب است. در حالی که به نظر می رسد بسیاری از مردم در مورد Dead Snow بسیار علاقه مند هستند ، من فکر نمی کردم که این چیزی بیش از یک فیلم خوب زامبی باشد ، به عنوان مثال فیلمنامه آنچنان عالی نیست که شخصیت غیرمنتظره و ملایم باشد و هیچ توضیح و استدلالی در پشت هر چیزی وجود ندارد پیش می آید. چیزی در مورد یک نفرین قدیمی وجود دارد ، مقداری طلا در یک جعبه چوبی و تعداد زیادی از زامبی های نازی وجود دارد ، اما چگونگی چسبیدن همه آنها به یکدیگر توضیح داده نشده است. سرعت خوب است و بسیاری از لحظات خوب وجود دارد ، اما به طور کلی من سعی می کنم Dead Snow را کلاسیک بنامم ، فیلمنامه همچنین سعی دارد از Scream (1996) تقلید کند و تعداد کمی اشاره به سایر فیلم های ترسناک و ژانر داشته باشد اما این موارد کاملاً اجباری به نظر می رسند & عمدی و فکر می کنم فاقد ذکاوت فریاد است.

Dead Snow به اندازه کافی خوب به نظر می رسد و به نظر می رسد که مبلغ مناسبی برای آن هزینه شده باشد ، اما مکان های کوهستانی جدا شده از برف اما عالی به نظر می رسد اما کارگردان Wirkola هیچ تعلیق یا تنشی به فیلم تزریق نمی کند زیرا وقتی زامبی های نازی ظاهر می شوند بیشتر به جلوه های چلپ چلوپ علاقه مند است که به خودی خود چیز بدی نیست. در اینجا مقداری شکاف خوب وجود دارد ، یک شکاف گلو ، یک سر شکاف شکسته ، مغز ریخته ، روده بیرون آورده ، چاقو در چشم ، مردم از هم جدا شده ، تکه های گوشت جدا شده ، خون زیادی وجود دارد و کسی بازوی خود را می برد با اره برقی در صحنه ای که مطمئنا از Evil Dead II (1987) برداشته شده است؟ شخصیتی که پیراهن Braindead (1992) به تن می کند نیز مورد توجه قرار نگرفت. خود زامبی ها واقعاً مانند زامبی های سنتی عمل نمی کنند و از جنبه عقب نازی ها احساس می شود که لحظه آخر با هم سنگ فرش می شوند و مبهم و فراموش نشدنی است ، شاید سازندگان کاملاً نمی دانستند برای چه کاری در اینجا تلاش می کنند اما هیچ کس جنبه واقعا عالی است.

با بودجه ای در نظر گرفته شده در حدود 800000 دلار Dead Snow بسیار خوب به نظر می رسد و به خوبی ساخته شده است ، جلوه های ویژه چشمگیر هستند و از کمبود جلوه رایانه CGI استقبال می شود. در نروژ فیلمبرداری شده است. در نسخه اصلی بومی نروژی و زیرنویس انگلیسی یا دوبله انگلیسی موجود است. بازیگری خوب به نظر می رسید اما هیچکدام از شخصیت ها برجسته نیستند و من هرگز ریشه خاصی برای هیچ یک از آنها ندارم.

Dead Snow یک فیلم زامبی لذت بخش است با برخی از جذابیت های خوب و چند لحظه خوب ، برخی از شوخ طبعی و گفتگوی سبک فریاد اما در کل من کمی بیشتر آرزو کردم. به اندازه کافی لذت بخش اما فکر نمی کردم این یک نوع کلاسیک باشد و واقعاً نمی توانم ببینم که همه اعتیاد به مواد مخدر از کجا ناشی می شود.

فیلم های پیشنهادی