دانلود فیلم Dead Man Running 2009 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Dead Man Running 2009 با زیرنویس فارسی

فیلم Dead Man Running در ژانر(های) اکشن, جنایی, درام, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2009 به روی پرده رفته است. Dead Man Running به کارگردانی Alex De Rakoff, در کشور(های) بریتانیا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به 50 Cent, Tamer Hassan, Danny Dyer, Blake Ritson, Esmé Bianco, Monet Mazur, Brenda Blethyn, Alan Ford, Phil Davis, Omid Djalili, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.0/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Dead Man Running 2009 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن جنایی درام هیجان انگیز
امتیاز :
6.0/10 14%
کشور :
بریتانیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2009
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

مردی که تنها 24 ساعت فرصت دارد تا بدهی خودش را به همکار سابقش پرداخت کند؛ مجبور است در یک ماموریت چند جانبه شرکت کند تا بتواند پول نقد تهیه کند…

A loan shark gives ex-con Nick a period of 24 hours in order to pay back the money he owes. Up against it, Nick involves his best mate on a multi-part mission in order to raise the cash before it's too late for them both

IMDb
6.0/10
14%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Dead Man Running 2009

مردی که تنها 24 ساعت فرصت دارد تا بدهی خودش را به همکار سابقش پرداخت کند؛ مجبور است در یک ماموریت چند جانبه شرکت کند تا بتواند پول نقد تهیه کند…

جهت دانلود فیلم Dead Man Running 2009 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


از زمان موفقیت گای ریچی در صنعت فیلم سازی انگلیس ، بسیاری از نویسندگان و کارگردانان از کپی کردن فرمول باندبازی و کمدی او خسته شده اند و موفق به کپی برداری نشده اند. Dead Man Running نیز از این قاعده مستثنی نیست ، اگر فیلم 50 Cent نداشته باشد ، ریو فردینارد و اشلی کول فیلم را تأمین مالی کرده یا در برنامه فیلم بی بی سی تبلیغ کنند ، تلاش ضعیف فیلمی که باید مستقیم به DVD می شد.

نیک (تامر حسن) یکی از اعضای سابق است که در تلاش است تا بدهی های خود را بازی کند ، به دنبال مادر خود که اخیراً از کار افتاده است (Brenda Blethyn) مراقبت می کند و به همراه دوستش بینگ (دنی دایر) سعی می کند تعطیلات آسمان را به دبی ببیند زیرا ، اِ ... چون او همچنین مردی است که به یک گانگستر بی رحم آمریکایی ، آقای Thigo (50 Cent) ، 100000 پوند بدهی دارد ، مردی که پس از بحران اعتبار در تلاش برای پس گرفتن پول خود است. او نیک را انتخاب می کند تا از او مثال بزند ، که مجبور است 10000 پوند در 24 ساعت بدست آورد در غیر این صورت او و مادرش را می کشد. نیک و بینگ برای بدست آوردن پول مجبورند از هر ترفندی در کتاب و هر آنچه در توان دارند استفاده کنند.

Dead Man Running فقط یک فیلم ارزان قیمت است که برخی از ترفندهای شیک را امتحان می کند و با بازیگری ، اکشن و ضعیف پر شده است. کمدی داستان خودش فقط یک فیلم گای ریچی است ، برخی از کلاهبرداران کوچک در حالی که به یک گانگستر بزرگ رد می شوند و مجبور است سریع به او بازپرداخت کند ، این همان اتفاقی است که در Lock، Stock and Two Smoking Barrels and Rocknrolla رخ داده است ، اما حداقل آن فیلم ها دارای پیرنگ فرعی هستند. الکس دی راکوف هیچ ریچی نیست ، او توانایی هدایت و نوشتن ندارد. در آغاز لحظه های سبک گرایی وجود دارد که تیگو در مورد تأثیرات بحران اعتباری بر فروشندگان صحبت می کند ، با استفاده از تفسیر فوتبال هنگامی که گروهی از بچه ها کوکائین را به یکی از املاک شورا منتقل می کنند و وقتی نیک و بینگ به سمت شمال می روند. اما ارزان به نظر می رسد: چند صحنه اکشن مانند شلیک بوکس بند انگشت خیلی نزدیک و بریده شدن خیلی سریع برای نشان دادن آنچه واقعاً اتفاق می افتد بسیار سریع است.

به طور کلی فیلم بسیار قابل پیش بینی است و خلاصه داستان و پیچ ها را می توان از یک مایل فاصله دید. یک ایده مسخره وجود دارد که Thigo مردانی را در سراسر لندن دارد (علی رغم اینکه یک گانگستر آمریکایی است) و از طریق ردیاب غول پیکر در جیب کت ، نیک را دنبال می کنند و حتی اگر بتوانیم بخریم که او متوجه نشده است ، او در قطار کنار نوجوانی که در قطار مشغول کار است و برای پولش سرقت می کند. این فقط غیرممکن است. من می توانم بخرم که بعضی از نوجوانان پول را به خاطر بدشانسی بدزدند اما نه ، این خیلی راحت بود که مخاطب ناباوری خود را تعلیق کند. شانس بیش از حد وجود دارد و در پایان مادر توانست اسیر کننده خود را بکشد ، بنابراین تنش کمی را از بین می برد.

به غیر از یک شوخی ملایم خنده دار ، شوخ طبعی سقوط می کند و داستان به عنوان یک داستان کل ضعیف است دیدن یک گانگستر که در آن سوی مرزها فعالیت می کند ، انگشتان خود را در بسیاری از پای ها کار می کند و به عنوان یک بانکدار برای گانگسترهای بزرگ کار می کند و برای بسیاری از افراد به عنوان یک بانک کار می کند ، می تواند جالب باشد. دی راکوف اذعان می کند که شخصیت از انگلیسی شروع شده اما به دلیل تنگنای اعتباری به یک آمریکایی تبدیل شده است. اما آنچه واقعاً اتفاق افتاد این بود که راکوف فهمید 50 Cent در دسترس است ، بنابراین شخصیت را دوباره بنویسید تا آمریکایی باشد. ملیت او تفاوتی نداشت زیرا او فقط مانند یک گنگستر انگلیسی کار می کرد که در ده ها فیلم گنگستری قبل از آن دیده ایم.

بازیگری کاملاً فرعی است. این خوب نیست و اکثر بازیگران فقط در اجراهای آنجا تماس گرفته اند. دنی دایر به اندازه ممکن آزار دهنده نبود و به مرد سخت کوکنی که به طور معمول بازی می کند بازی نکرد. کاملاً واضح بود که 50 سنت فقط چند روز روی صحنه بود و او بارها نشان داده و نمی تواند بازی کند. من می گویم به رپ برگرد ، اما این امر به همان اندازه بد خواهد بود.

در بهترین حالت Dead Man Running یک فیلم کلی گانگستری بریتیش است که بارها و بارها دیده ایم. هیچ چیز جدیدی به ما ارائه نمی دهد و ارزش وقت شما را ندارد. این یک فیلم کسل کننده است که وقتی هر منطق دنیای واقعی را به آن وارد کنید احمقانه است و همچنین ممکن است یک فیلم خوب گانگستری را دوباره تماشا کنید.

جهت دانلود فیلم Dead Man Running 2009 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این واقعاً بسیار ضعیف است. من خواندم که دو فوتبالیست نخست وزیر با بودجه 2.5 میلیون پوندی پنجاه و پنجاه نفر رفته اند. هیچ یک از اینها به صفحه نمایش ختم نمی شود ، و شاید یک حس عدالت انحرافی وجود داشته باشد ، زیرا خواستن کلمه ای بهتر است - احتمالاً همه کسانی که در این تولید شرکت دارند ، با قرار دادن خود در قبال حقوق هنگفت ، رهبری خود را از دو سرمایه گذار گرفته اند. چگونه دیگر می توانید توضیح دهید که پول کجا رفته است؟! بیش از ده سال پیش ، با ریختن لاک ، استوک و دو بشکه سیگار کشیدن ، گای ریچی با کسری از بودجه این نوع فیلم ها را خیلی بهتر ساخته است.

افت شغل دنی دایر او را غواصی دیگری می کند - آنها او را به عنوان یار کمدی انتخاب کرده ایم ، اما نتوانسته ام هیچ ماده ای برای کار به او بدهم. حسن ، در اولین نقش اصلی خود ، یکی از معدود نکات درخشان فیلم است اما او برای برجسته شدن تلاش می کند. ناامیدکننده است که بازیگران با استعداد انگلیسی مانند Brenda Blethyn و Phil Davis در این نوع محصولات ظاهر می شوند. رپر آمریکایی 50 Cent به همان اندازه که سایر بررسی ها اشاره کرده اند ، بد است. طرح بسیار گای ریچی-اِسکوایر است ، اما تقریباً در هر سطح شکست می خورد و در نیمه راه ضربات خسته کننده وارد می شود. این اقدام به صورت ضعیفی به صحنه رفته است. یک صحنه مبارزه با انگشت برهنه زیرزمینی خیلی خنده آور ویرایش شده است. یک بدنساز سنگین و بدون گفت وگو ، به جز چند غر زدن ، حسن را با یک مشت سریع که مرتباً تنظیم نشده است ، انجام می دهد. این ذهنیت هر کسی را که این مخمصه را ساخته است بیان می کند - پسر هیکلی تحمیل کننده دارد و وقتی وارد می شود عالی به نظر می رسد ، اما به محض شروع "مبارزه" به قلمروهای کشتی آمریکایی سقوط می کند و به همان اندازه قانع کننده است. حسن همه تلاش خود را انجام می دهد ، اما این کار بد است.

مصاحبه ای با ریو فردیناند در مطبوعات ملی ، در زمینه ساخت Dead Man Running در بریتانیا ، نشان داد که او قبل از سرمایه گذاری در واقع فیلمنامه را نخوانده است نیمی از بودجه این یک نگرش باورنکردنی برای تهیه یک فیلم است ، اما تصور می شود که مورد توجه قرار گرفته است - تنها تصوری که به نظر می رسد به زانوی لگن برهنه تبدیل شده است ، ایجاد یک سازنده عظیم بدن است.

بعداً ، هنگامی که یک موتورسوار پلیس حسن و دایر را با رانندگی با یک کابین سیاه دزدیده شده ، از میان جنگل ها متقاعد می کند ، "تعقیب" می شود. مس بدون دلیل ، چه در صحنه و چه بر روی صفحه نمایش می بینیم ، مس موتور خود را به راحتی به یک خندق هدایت می کند و قبل از هر اتفاقی به تعقیب و گریز پایان می دهد. چندین نفر در سینما (و فقط چند نفر در سینما بودند) از این موضوع غر زدند - احتمالاً سردبیر بهترین کاری را که می توانست انجام داد ، اما چرا اگر نمی توانید آن را تعقیب کنید ، یک تعقیب و گریز برپا کنید؟ به نظر می رسد نیمی از صحنه از دست رفته است.

در کل این یک تلاش بسیار ضعیف بود. من شرط نمی بندم که همه افراد مربوطه به کارهای بزرگتر و بهتر بپردازند ، و جالب است که ببینیم حسن می تواند با مطالب بهتر چه کاری انجام دهد. این یکی از آن فیلم هایی است که حتی اگر خیلی طولانی نباشد ، کشیده می شود و فیلمی است که می توانید یک تریلر خوب برای آن برش دهید و برای آن پوستر جذاب بسازید ، اما من تقریباً در هر بخش بسیار ناامیدکننده بود.