دانلود فیلم Crimson Peak 2015 (قله‌ای به رنگ خون) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم قله‌ای به رنگ خون 2015 با زیرنویس فارسی

فیلم قله‌ای به رنگ خون در ژانر(های) ترسناک, هیجان انگیز, عاشقانه, معمایی, ساخته شده و در سال 2015 به روی پرده رفته است. Crimson Peak به کارگردانی Guillermo del Toro, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Mia Wasikowska, Jessica Chastain, Tom Hiddleston, Charlie Hunnam, Jim Beaver, Burn Gorman, Leslie Hope, Jonathan Hyde, Doug Jones, Bruce Gray, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.5/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 66/100 می باشد. برای دانلود فیلم Crimson Peak 2015 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ترسناک هیجان انگیز عاشقانه معمایی
امتیاز :
6.5/10 72% 66/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2015
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

در پِی یک تراژدی خانوادگی ، نویسنده ای بین فرد مورد علاقه ی دوران کودکی‌ اش و بیگانه ای مرموز ، مُردد می‌ ماند. او که سعی می‌ کند از دست ارواح گذشته‌ اش فرار کند ، مدام به خانه ای که نفس می‌ کشد ، خونریزی می‌ کند و خاطراتی را به یادش می‌ آورد ، فکر می‌ کند و…

In the aftermath of a family tragedy, an aspiring author is torn between love for her childhood friend and the temptation of a mysterious outsider. Trying to escape the ghosts of her past, she is swept away to a house that breathes, bleeds… and remembers.

IMDb
6.5/10
72%
m
66/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Crimson Peak 2015

در پِی یک تراژدی خانوادگی ، نویسنده ای بین فرد مورد علاقه ی دوران کودکی‌ اش و بیگانه ای مرموز ، مُردد می‌ ماند. او که سعی می‌ کند از دست ارواح گذشته‌ اش فرار کند ، مدام به خانه ای که نفس می‌ کشد ، خونریزی می‌ کند و خاطراتی را به یادش می‌ آورد ، فکر می‌ کند و…
کارتر کوشینگ یک تاجر ثروتمند که تنها دخترش یعنی ادیث را به ازدواج نویسنده جوانی به نام توماس شارپ در می آورد، البته این مسئله بر خلاف میلش بود. در ادامه ادیث برای زندگی به قصر مرموزی در شمال انگلستان می رود که خواهر تماس نیز در آنجا ساکن است. در این خانه اتفاقاتی در حال وقوع است که ادیث از آنها خبر ندارد. پس در پی جواب خود به جست و جو می پردازد و بالاخره …
پس از وقوع یک حادثه ی غم انگیز در یک خانواده، یک نویسنده بین دو راهی عشق دوران کودکی اش و وسوسه های غریبه ای مرموز گیر کرده است.

جهت دانلود فیلم Crimson Peak 2015 (قله‌ای به رنگ خون) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


فیلم دل تورو دقیقاً مانند کتاب ادیت در فیلم Crimson Peak بود. این به یک عاشقانه واقعی بیشتر احتیاج داشت ، نه یک عاشقانه عجیب و غریب ساختگی که هرگز در هیچ جنبه ای واقعی احساس نمی شد ... و فقط با وجود پتانسیل زیاد چیزی را از دست می داد. پتانسیل بسیار هدر رفته.

من از قله‌ای به رنگ خون بسیار ناامید شده ام. مدتی منتظر چیزی با دل تورو (و همچنین هیدلستون) بودم. در حالی که من به طور کلی طرفدار وحشت زیاد نیستم ، اما دوست دارم عاشقانه های گوتیک را دوست داشته باشم. احساس می کنم این داستان با ارائه همه اینها آغاز شده است.

من عاشق فیلمبرداری ، صحنه پردازی و لباس هستم. همه چیز با شکوه جزئیات و دوست داشتنی بود. من از میزان تلاشی که برای تهیه تصاویر در هنگام انجام آنها صورت گرفت ، واقعاً لذت بردم. متأسفانه ، طرح به طرز شگفت انگیزی شروع می شود و حتی کمی تعجب آور است اما بعد صاف می شود و دیگر بلند نمی شود. من مطمئن نیستم که آیا قطعات فقط نتیجه ویرایش ضعیف بوده است ، یا اینکه قرار بود پس از انتقال سه گانه به انگلیس کسل کننده شود.

افتتاحیه واقعاً جذاب بود ، وعده های زیادی وجود داشت در طرح. برخی از نکات مربوط به آینده از نظر من کمی واضح بود اما برخی دیگر کمتر. احساس می کنم که کارگردان باید سعی کرده باشد به افرادی که عاشقانه دوست دارند ، توهین کند زیرا باورنکردنی بسیار کم بود. چند خط وجود داشت که آن همه احساس عاشقانه را احساس نمی کردند و در عوض کمی بیشتر شبیه خطوط بد رمان خوب بودند.

هنگامی که به انگلیس و خانه های خالی از سکنه می روید ، عجیب و غریب می شود. در حالی که ادیت در جستجوی همه قتلهایی که خواهر و برادر انجام داده اند سرگردان است ، در نیمه وقت هیچ کس وجود ندارد. ادیت تقریباً همیشه به حال خودش رها می شود در حالی که توماس روی دستگاه خاک رس قرمز خود و خواهرش کار می کند ... پیانو می زند و من نمی دانم ... چاقوهایش را تیز می کند؟ من حدس می زنم که آنها باید تقریباً تمام وقت تمرین ذهنیت "بهترین انسست" را انجام دهند - شامل نیمه شب. چرا او هرگز از شوهرش نمی پرسد که چرا او واقعاً هرگز با او در رختخواب نیست؟ آیا این به همین دلیل هیچ یک از ازدواج های او بدون هیچ گونه س questionsالی انجام نشده است؟ سنتی که قانون تا به امروز دنبال می شود. او فقط فرض می کند همه شوهرها همسر خود را نمی خواهند؟ چی؟ این اولین مورد از بسیاری از مسائل واضح بود.

چرا قهرمان در نیمه اول فیلم فوق العاده باهوش ، متکی به خود و توانایی نشان داده شده است؟ (قبل از رسیدن آنها به حیاط منقرض شده - من اکنون این را نمادی برای آنچه قرار است برای فیلم اتفاق بیفتد می دانم.) همه این جنبه ها از بین می روند وقتی او علیرغم اینکه قبلاً جزئیات جزئی را ندیده بود ، از همه نوع سرنخ ها چشم پوشی می کند. وقتی او ، حتی اگر پول داشته باشد ، وقتی زندگی منطقی در املاک ادامه می دهد ، وقتی منطق حکم می کند نه ... بله ، یک شخصیت اصلی باهوش وجود دارد. لعنت ، ما برای نیمه اول یکی داشتیم.

سپس ناگهان او شب که در شهر هستند با او رابطه جنسی برقرار می کند؟ چرا؟ این فقط بد زمان ، اجباری و ناجور بود ، نه عاشقانه. من فکر می کنم دل تورو تازه فکر می کرد اگر صحنه جنسی عجیب و غریب هیدلستون را اضافه کند ، می خواهد قله‌ای به رنگ خون را بیشتر بفروشد.

از صحنه اول با هر دو خواهر و برادر ، می دانستم که آنها دارند تکان می خورند. اینطور نیست که یک موضوع جدید برای Del Toro باشد. او قبلاً این کار را انجام داده است. (جهنم 2) کاملاً قابل پیش بینی و خسته کننده بود. این باعث می شود که من باور کنم او فکرهای ناسالم زیادی در مورد خواهر خودش داشته است.

توماس به عنوان یک شخصیت احساس بی ارزشی می کند. من هرگز اطمینان پیدا نکردم که او واقعاً ادیث را دوست دارد ، فکر می کنم او واقعاً دوست داشت او را دوست داشته باشد و او را به عنوان فراری از خواهر متخلفش می خواست. حالم برای هیچکس بد نبود. توماس ترسو بود ، این کاملا واضح و روشن بود. ادیث خوب بود اگر به جای جستجوی کمک واقعی ناگهان به عقب مانده تبدیل نمی شد.

پایان کار من را بیشتر آزار می داد. ترتیب آن در کل مکان بود. توماس مانند مأثوقی که خودش دارد ، دست و پا می زد. او در واقع معنای زیادی از هر چیزی را ندارد. ادیث خودش را نجات می دهد و او فقط در لانه خواهر خود سرگردان می شود. او همچنین ممکن است به صورت خود چاقو بزند و دیگران را از درد و رنج موجودیتش نجات دهد. حضور او شاید معنی داشته باشد اگر او می خواست ادعا كند كه مشكلی نیست و او قصد دارد ادیث را آزاد كند یا آنها با هم زندگی می كنند یا چیزی در سر دیوانه او پیش از آنكه ادیث خودش را نجات داده باشد ، معنای او را داشت. اما از آنجا که ادیت قبلاً به ظاهر زنیکه را در قلب خود خنجر زده بود (بسیاری از قلم های آن بسیار عمیق بود) واقعاً معنی دار نبود. این چیدمان طرح به همان اندازه شخصیت ، توماس بی معنی بود.

سپس خواهر دیوانه هنگامی که به قلب او چاقو خورده است ، یک تعقیب و گریز را دنبال می کند. از آنجا که می دانید ، او خونریزی نخواهد کرد تا مرگ یا هر چیز دیگری ... افراد شرور خونریزی نمی کنند ، فقط افراد کاملاً وحشتناکی نیستند. سپس سرانجام ادیث از روح شخص توماس کمک دیگری نمی کند جز این که به عنوان قدیمی ترین ترفند کتاب عمل کند: "سلام به آنجا نگاه کن!" قبل از اینکه او سر خواهر شر را خرد کند وای واقعا؟ بدترین پایان که مدتهاست دیده ام. اگر حداقل او قبل از نجات ادیث خود را مداخله می کرد ، شاید یک حس وحشت داشت ، اما این خیلی ضعیف در کنار هم قرار گرفت. بسیار باورنکردنی توخالی ، ناراحتم که بازیگری خوب برای این کار هدر رفت.

جهت دانلود فیلم Crimson Peak 2015 (قله‌ای به رنگ خون) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من از تماشای Crimson Peak بسیار هیجان زده شدم. من با قضاوت از کارهای قبلی گیلرمو دل تورو انتظار قصه ای تاریک و شخصیت های نسبتاً وحشتناک فوق العاده را داشتم (هنوز در مورد آن موجود که چشم هایش را در کف دست در کابوس های شبانه خوابیده است ، کابوس می بینم). عناصر ماورا طبیعی بسیار کم و بسیار ظریف قرار گرفته اند. فقط به خاطر ترسناک بودن عناصر ترسناک زیادی وجود ندارد. همه آنها بخشی از داستان هستند. چهره های ارواح به صورت این اشکال اسکلت حلقه ای تیره نشان داده شده اند که از خاک رس سیاه یا قرمز خون پوشانده شده اند. چشمانشان به طرز شگفت آوری انسانی و شکنجه شده به نظر می رسد اگرچه به نظر ترسناک و ناراحت کننده می آیند اما تهدیدی برای افراد زنده نیست. تهدید واقعی بسیار زنده است. علاوه بر این ، ادیت تنها کسی است که به نظر می رسد ارواح را می بیند و حتی اگر آنها او را می ترساند ، آنها نمی خواهند به او آسیب برسانند ، بلکه سعی می کنند به او کمک کنند. Crimson Peak (تالار آلردیل) از داخل و همچنین با شکوه عالی است. این عمارت عظیم به تنهایی و روی یک غلاف برهنه ایستاده است. بزرگراه طولانی با خشت قرمز پوشانده شده است. هنگامی که ادیث برای اولین بار وارد خانه می شود ، برگها از پشت بام به وسط سرسرا می ریزند. یک شکاف بزرگ در وسط خانه وجود دارد که سقف آن خراب شده و سرسرا را به روی عناصر باز می گذارد. سرسرا با پلکان عظیم احاطه شده است که به قسمت های مختلف خانه منتهی می شود. همچنین یک آسانسور فلزی قدیمی وجود دارد که از داخل خانه و به داخل روده های معدن خاک رس که درست در زیر خانه قرار دارد ، عبور می کند. درخشش سرخ خاک رس باعث می شود که خود مانند جهنم به نظر برسد. زیرزمین ، جایی که خاک رس ذخیره می شود ، فضای جالبی با گنبدی مانند سقف است که نور و برف به داخل اتاق می بارد. در ماه های زمستان کل املاک پوشیده از برف است. با این وجود برف روی خاک رس قرمز می بارد ، محوطه اطراف خانه قرمز می شود. به نظر می رسد خانه در حال خونریزی است و خون از زخم های عمیق خود بیرون می ریزد. این خانه پر از اتاقهای فوق العاده ، کاملاً مبله و در حال فروپاشی است ، همان خانه هایشان. به نظر می رسد خانه و ساکنان آنها به همان اندازه آسیب دیده و پر از ارواح گذشته است. اگر تا به حال یک عمارت خالی از سکنه کامل وجود داشته باشد ، همین! لباس ها مورد دیگری است که باعث ارزش دیدن قله‌ای به رنگ خون می شود. من عاشق تلفیق زیبا از سبک های مختلف هستم. کت شب گردن بلند ادیث و همچنین آستین های پف کرده روی لباس صبحانه اش. رنگ هایی که شخصیت ها تمایل به پوشیدن دارند نیز بازتابی از شخصیت و ماهیت واقعی آنها است. ادیت لباس های زرد زیادی می پوشد. او مانند یکی از آن پروانه هایی است که در ابتدای فیلم می بینیم. توماس و خواهرش لوسیل با کمد های رنگ تیره خود شباهت هایی با پروانه دارند ، همانطور که لوسیل می گوید "پروانه ها را بخور". چیزی فراتر از یک داستان شبح ، یک داستان عشق است. این نشان می دهد که چگونه عشق یا فقدان آن می تواند به ارواح آسیب برساند ، از بین ببرد ، بهبود یابد و بازگرداند. داستان اصلی عشق بین ادیت و توماس کوتاه مدت و تراژیک است. حتی اگر فهمیدیم که ازدواج آنها بر اساس یک دروغ بوده است ، عشق توماس به ادیث واقعی بود. او اولین شخصی است که او واقعاً دوستش دارد و فکر می کنم عشقش به او در پایان باعث آزادی او می شود. عشق توماس و خواهرش از بی مهری پدر و مادرشان به وجود آمد. آنها فقط مدتها یکدیگر را داشتند و با گذشت زمان عشق آنها به زهر مهلکی تبدیل شد که باعث نابودی آنها و هر کسی که به آنها نزدیک می شد شد. ادیث می رسد و امید به توماس را برای زندگی دیگری ، بهتر و درخشان تر می آورد. خواهرش حتی در مرگ هم نمی تواند آرامش پیدا کند. شبح او در خانه می ماند ، پیانو می نوازد و احساسات شدید عشق و نفرت خود را چسبیده است. من کاملاً از قله‌ای به رنگ خون لذت بردم. داستان آن و شخصیت های آن لایه لایه و پر از استعاره های کوچک است. و بالاتر از همه این خانه واقعاً یک شاهکار است.

جهت دانلود فیلم Crimson Peak 2015 (قله‌ای به رنگ خون) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من که مدتی است از طرفداران گیرمو دل تورو بودم، انتظار داشتم «قله زرشکی» شاهکار بزرگ بعدی او باشد. اگرچه قله‌ای به رنگ خون انتظارات من را برآورده نکرد، اما نمی توانم بگویم که آنها را هم ناامید کرد.

در اواخر قرن هجدهم، نویسنده مشتاق، ادیت کوشینگ (واسیکوفسکا) با مخترعی که در حال مبارزه است ملاقات می کند. نام توماس شارپ (هیدلستون). آن دو به سرعت عاشق هم می شوند و به عمارت ویران شارپ نقل مکان می کنند - جایی که خواهر توماس، لوسیل (چستین) نیز در آن ساکن است. زمانی که ادیت به آنجا می‌آید، به آرامی متوجه می‌شود که همه چیز آنطور که به نظر می‌رسد نیست و با وجود خطرات فزاینده تصمیم می‌گیرد عمیق‌تر کند.

اول، «قله زرشکی» یک فیلم ترسناک نیست. این یک «عاشقانه گوتیک» است (با برخی از عناصر ترسناک در ترکیب). این ژانر دهه هاست که مورد بازدید قرار نگرفته است، با این حال دل تورو کار خوبی را انجام می دهد و برداشت خود را از آن ارائه می دهد. قله‌ای به رنگ خون همچنین حاوی مقدار زیادی خون و گور است - بنابراین اگر برای این نوع چیزها شکم ندارید، شانس شما برای به پایان رساندن قله‌ای به رنگ خون صفر است (زیرا جنبه‌های آزاردهنده‌تری وجود دارد).

داستان مدام در لحن تغییر می کند. من می دانم که این یک "عاشقانه گوتیک" است (دو ژانر که نمی توانند بیشتر از یکدیگر جدا شوند)، اما می تواند برای برخی افراد خیلی سریع گیج کننده شود. ممکن است یک صحنه به نظر برسد که مربوط به یک فیلم دوره عاشقانه است، در حالی که صحنه بعدی ممکن است چیزی از یک فیلم هیجان انگیز به نظر برسد! من فکر می کنم دل تورو و رابینز کار خوبی در ایجاد تعادل در سرعت انجام دادند، اما مطمئناً می توانستند چند چیز را اصلاح کنند و زمان اجرا را ده یا پانزده دقیقه بیشتر کاهش دهند.

که گفته شد، طرح بسیار ساده است - تا یک سوم آخر فیلم. باز هم، جزئیات نگران کننده ای وجود دارد که هم ادیت و هم مخاطب آن را کشف می کنند. مدتی طول کشید تا بتوانم چیزهای خاصی را به هم وصل کنم، اما در نهایت تصویر بزرگتر را کشف کردم. با این وجود، ماهیت قله‌ای به رنگ خون بدون شک شما را شوکه خواهد کرد - و این کار را به گونه ای انجام خواهد داد که هیچ فیلم دیگری در سال جاری اکران نشده است.

هر دو واسیکوفسکا و هیدلستون بازی های خوبی ارائه می دهند، اما Chastain برجسته است. . نقش او به‌عنوان یک اشراف زاده خونسرد و حیله گر با عالی بودن انجام می‌شود. شما نمی توانید کمک کنید اما به چیزی او مشکوک است. او با شخصیت مرموز خود توجه شما را به خود جلب می کند، با این حال نمی توانید از او متنفر نباشید.

درست مانند هر فیلم دیگر دل تورو، جلوه های بصری در قله‌ای به رنگ خون نیز شگفت انگیز است. این بار به جای جلوه های بصری (مانند «حاشیه اقیانوس آرام»)، تمرکز اصلی بر روی طراحی تولید و طراحی لباس است. هر ست، تکیه گاه، و محصول لباس نه تنها طراحی منحصر به فرد خود را دارد، بلکه از حال و هوای یک صحنه یا شخصیت نیز بسیار گویاست (اکنون توجه خوبی به جزئیات است). اگر قله‌ای به رنگ خون نامزد بهترین فیلم نمی شد، راستش شوکه می شدم. طراحی و یا بهترین لباس (اگرچه من هم تعجب نمی‌کنم زیرا آکادمی معمولاً فیلم‌هایی از این دست را فراموش می‌کند).

علی رغم مشکلات روایی، «قله زرشکی» یک تجربه بصری بزرگ است که باید انجام شود. روی صفحه نمایش بزرگ دیده می شود (با وجود خون و خونریزی). کارگردانی دل تورو یک ذره لنگ نگذاشته است و او واقعاً مفهومی بدیع را ارائه کرده است که ما مدت زیادی است که ندیده ایم. و اگرچه من کاملاً عاشق قله‌ای به رنگ خون نشدم، اما می گویم خوشحالم که آن را در سینما تماشا کردم.

امتیاز واقعی من برای قله‌ای به رنگ خون 7.5/10 است.

جهت دانلود فیلم Crimson Peak 2015 (قله‌ای به رنگ خون) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"قله زرشکی" با کارگردانی با استعداد و با وجود اینکه این منتقد طرفدار زیادی از میا واسیکوفسکا، دو بازیگر با استعداد در تام هیدلستون و جسیکا چستین نیست، به علاوه داستان پتانسیل بالایی داشت.

متأسفانه، این پتانسیل عالی به طور کامل مورد استفاده قرار نمی گیرد. «قله زرشکی» فیلم وحشتناکی نیست، فقط با توجه به استعداد جلو و پشت دوربین و نحوه اجرای صحیح داستان و ترکیبی از وحشت ماوراء طبیعی و ملودرام/عاشقانه گوتیک (دومی) به طرز ناامیدکننده ای ناهموار است. که فیلم اساساً وجود دارد، علیرغم تبلیغات گمراه‌کننده، می‌توانست واقعاً جذاب باشد.

بهترین چیز در مورد «قله زرشکی» ارزش‌های تولید است که بسیار عالی هستند (به هر حال اکثریت قریب به اتفاق آن‌ها) . نه تنها لباس‌ها و دکورها بسیار رنگارنگ، مجلل و زیبا و گوتیک باشکوه هستند، بلکه فضای واقعی و عمقی نیز در خود دارند. از نظر جوی و خاطره انگیز نیز روشن است و به زیبایی عکس گرفته شده است. آهنگ موسیقی قاطعانه آزاردهنده است، و مقدار مناسبی از لرز و ظرافت را ایجاد می کند. تسلط گیلرمو دل تورو در سبک بصری، و همچنین برای یک سوم اول حداقل مهارت او در ترکیب بیش از یک حالت به طور همزمان به دست می آید. یک سوم اول سرگرم کننده و از نظر فضای غنی است.

«قله زرشکی» نیز از اجرای تام هیدلستون و جسیکا چستین سود می برد. هیدلستون در حالی که ممکن است در جاهایی کمی آرام به نظر برسد، به طرز فوق‌العاده‌ای متفکر است و به‌طور باورنکردنی در زمان کوتاهی در صورت نیاز از جذابیت به سرد تبدیل می‌شود، روش بسیار شیوای او در صحبت کردن باعث می‌شود فرد بخواهد ساعت‌ها به او گوش دهد. چستین به دزدیدن فیلم، بازی با جنب و جوش، جذابیت مرموز و شدت کاملا ترسناک نزدیک می شود. شیمی آنها مغناطیسی است.

با این حال، میا واسیکوفسکا چندان خوب عمل نمی کند. انصافاً او شخصیتی بسیار منفعل و غیرقطعی دارد، اما در حالی که واسیکوفسکا از زمان «آلیس در سرزمین عجایب» (مثلاً در «جین ایر» خوب است)، بازی او در اینجا عاری از احساسات است. شیمی او با هیدلستون نیز نسبتا کسل کننده و سرد است. چارلی هانام، اگرچه به اندازه «حاشیه اقیانوس آرام» آزاردهنده نیست، اما به همین ترتیب بسیار ملایم است. شخصیت‌های ارواح، و همچنین بسیار جعلی به نظر می‌رسند (نقطه دردناک از نظر بصری، جلوه‌های خام بود)، مورد نیاز نبود (همانطور با عناصر ترسناک ماوراء طبیعی، که به طور کلی در اینجا با جلوه‌های بسیار قابل پیش‌بینی و تنبلی اجرا می‌شدند، فیلم به خوبی اجرا می‌شود. فقط به عنوان یک رمان عاشقانه گوتیک بسیار بهتر بوده است)، چه رسد به هیجان یا ترس، شخصیت زیادی را تزریق نکنید و احساس کردند که در داستان جا خوش کرده اند.

جایی که «قله زرشکی» به ویژه ناامید کننده است. در فیلم Crimson Peakنامه و داستان موجود است. فیلمنامه کاملاً نخ نما است و اغلب بسیار ناخوشایند به نظر می رسد. داستان با نویدهای زیادی شروع شد، لحظات خوبی در وسط صحنه داشت، علیرغم اینکه شروع به پیچ و خم شدن با سرعت داشت (در واقع قسمت‌ها به شدت کشیده می‌شدند) و از نظر داستانی خسته می‌شد قبل از اینکه در آخرین قسمت کاملاً از هم بپاشد، که غیرقابل قبول بود، از دست رفت. شتاب و احمقانه و ضد اقلیم شد. یک مورد خوب از دل تورو بیش از چیزی که می توانست بجود.

در نتیجه، زیبا به نظر می رسد اما به طرز ناامیدکننده ای ناهموار است. قبل از پایان دادن با ضربه محکم شروع می شود. 5/10 بتانی کاکس