دانلود فیلم Code Name Banshee 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Code Name Banshee 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم Code Name Banshee در ژانر(های) هیجان انگیز, اکشن, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Code Name Banshee به کارگردانی Jon Keeyes, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Jaime King, Antonio Banderas, Tommy Flanagan, Catherine Davis, Kim DeLonghi, Levon Panek, Wayne Pyle, Keil Oakley Zepernick, Aleksander Vayshelboym, Dylan Flashner, اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 3.4/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Code Name Banshee 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
هیجان انگیز اکشن
امتیاز :
3.4/10 0%
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
رده سنی :
N/A
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان کالب، یک قاتل سابق دولتی که مخفی شده است. اما زمانی که دستیارش که قاتلی به همان اندازه مرگبار است، متوجه می شود که جایزه ای بر سر کالب گذاشته شده، مجددا ظاهر می شود.

Caleb, a former government assassin in hiding, who resurfaces when his protégé, the equally deadly killer known as Banshee, discovers a bounty has been placed on Caleb's head.

IMDb
3.4/10
0%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Code Name Banshee 2022

داستان کالب، یک قاتل سابق دولتی که مخفی شده است. اما زمانی که دستیارش که قاتلی به همان اندازه مرگبار است، متوجه می شود که جایزه ای بر سر کالب گذاشته شده، مجددا ظاهر می شود.

جهت دانلود فیلم Code Name Banshee 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


طرح به هم ریخته بود. شخصی که می خواهد از پدر ثروتمندش محافظت کند به سراغ کالب (آنتونیو باندراس) می رود. در طول یک دست دادن سیا، یک تیراندازی رخ می دهد. مردم می میرند، کالب به عنوان یک خائن شناخته می شود (نه به بدی چاک کانرز) و بانشی (جیمی کینگ) که زیر نظر کالب آموزش می بیند، یک خائن مظنون است که به عنوان یک قاتل خصوصی نیز از شبکه خارج می شود. مرد دیگری (تامی فلانگان) می‌خواهد کالب بمیرد، زیرا قیمت 10 میلیون دلاری روی سرش دارد.

این طرح به خوبی انجام نشد. من دوست داشتم که این دو زن در طول تیراندازی به طور هماهنگ کار کردند و در صورت داشتن یک فیلمنامه‌نویس مناسب، پتانسیل فیلم‌های اکشن آینده را با آنها دیدم.

راهنما: F-word. بدون رابطه جنسی و برهنگی

جهت دانلود فیلم Code Name Banshee 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


به نظر می رسد باندراس بازیگر بعدی است که مسیر نیکلاس کیج، بروس ویلیس و غیره را دنبال می کند...

Code Name Banshee با وجود نام های بزرگ بازیگر، یک نوسان بزرگ و یک دلتنگی بود. من فکر می‌کردم که کل سکانس آغازین خنده‌دار بود، زیرا قهرمان به معنای واقعی کلمه در فضای باز ایستاده بود در حالی که دو اسلحه را در دست گرفته بود، انگار که او نوعی نابودگر است. از آن نقطه به بعد، داستان فقط کلیشه ای بود و کنش ها همان طور که انتظار می رفت خسته کننده بودند. آنها باید از کیت درس بگیرند، که این کار را به درستی انجام داد.

با این حال، شاید آزاردهنده ترین کار دوربین باشد. باز هم، در سال 2022، با آنچه امروز از نظر فناوری داریم، هنوز من را گیج می کند، در حالی که کارگردانانی وجود دارند که می خواهند جذاب باشند و از نور ضعیف، سبک دوربین قدیمی و غیره استفاده کنند... مردم می خواهند HD واضح و شفاف ببینند، نه یک صفحه سیاه و سفید تقریباً سیاه و سفید دانه ای تیره.