دانلود فیلم Cherry 2021 (چری) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم چری 2021 با زیرنویس فارسی

فیلم چری در ژانر(های) جنایی, درام, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفته است. Cherry به کارگردانی Anthony Russo, Joe Russo, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Tom Holland, Ciara Bravo, Jack Reynor, Michael Rispoli, Jeffrey Wahlberg, Forrest Goodluck, Michael Gandolfini, Suhail Dabbach, Daniel R. Hill, Fionn O'Shea, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 44/100 می باشد. برای دانلود فیلم Cherry 2021 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
جنایی درام
امتیاز :
6.6/10 37% 44/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2021
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان این فیلم دربارهٔ نیکو واکر، پزشک ارتش ایالات متحده است که پس از بازگشت از عراق و خدمت به ارتش آمریکا، دچار بیماری و اعتیاد به مواد مخدر می‌شود و در ادامه برای تأمین هزینه تصمیم به دزدی از بانک می‌گیرد.یک پزشک ارتش که از اختلال استرس پس از سانحه رنج می برد پس از اعتیاد به مواد مخدر وی به یک سارق سریالی بانک تبدیل می شود…

Cherry drifts from college dropout to army medic in Iraq - anchored only by his true love, Emily. But after returning from the war with PTSD, his life spirals into drugs and crime as he struggles to find his place in the world.

IMDb
6.6/10
37%
m
44/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Cherry 2021

داستان چری دربارهٔ نیکو واکر، پزشک ارتش ایالات متحده است که پس از بازگشت از عراق و خدمت به ارتش آمریکا، دچار بیماری و اعتیاد به مواد مخدر می‌شود و در ادامه برای تأمین هزینه تصمیم به دزدی از بانک می‌گیرد.یک پزشک ارتش که از اختلال استرس پس از سانحه رنج می برد پس از اعتیاد به مواد مخدر وی به یک سارق سریالی بانک تبدیل می شود…
یک پزشک ارتشی که از اختلال استرسی پس از آسیب روانی رنج می برد، به مواد مخدر روی آورده و اعتیادش سبب می شود که بدهی زیادی بر روی دوشش قرار گیرد. او برای پرداخت بدهی هایش به طور مرتب از بانک دزدی می کند.
چری ، نام فیلمی جنایی و غم‌انگیز محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی آنتونی روسو و جو روسو می‌باشد. داستان چری درباره‌ی نیکو واکر ، پزشک ارتش ایالات متحده است که پس از بازگشت از عراق و خدمت به ارتش آمریکا ، دچار بیماری و اعتیاد به مواد مخدر می‌شود و در ادامه برای تامین هزینه تصمیم به دزدی از بانک می‌گیرد و…

جهت دانلود فیلم Cherry 2021 (چری) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"بعضی اوقات احساس می کنم همه آنچه اتفاق می افتد را قبلاً دیده ام. و این یک کابوس است."

یک مرد جوان از تحصیل در دانشگاه به سمت پزشک ارتش در عراق حرکت می کند - فقط با عشق واقعی او امیلی اما پس از بازگشت از جنگ با PTSD ، هنگامی که برای یافتن جایگاه خود در جهان تلاش می کند ، زندگی او به مواد مخدر و جرم تبدیل می شود. گیلاس چیزی بوده است که بسیاری از ما مشتاقانه منتظر آن بوده ایم - مخصوصاً برای دیدن عملکرد تام هالند و رویکرد "منحصر به فرد" برادران روسو چون منبع اصلی تبلیغات بوده است. بعضی ها توانستند این اوایل را با استفاده از نمایشگرها ببینند. این زمانی بود که نگرانی به وجود آمد. بسیاری خاطرنشان کردند که چقدر کثیف است و بنابراین از فیلم به خاطر آنچه که ارائه می دهد متنفر بودند. با استقبال ضعیف ، امیدهای من از بین رفت. من جمعه را با انتشار در AppleTV تماشا کردم و امشب برای بار دوم تماشای آن را تمام کردم تا احساساتم را مرتب کنم. عامل تعیین کننده این که آیا شما فیلم را دوست دارید یا نه ، به رویکرد سبک شناسی خلاصه می شود. برای من ، کارساز بود. من فکر می کنم گیلاس ، اگرچه شگفت آور نیست ، اما چیز خاصی است. نوعی نگهداری از من است که نمی توانم کاملاً توضیح دهم. اما به نظر می رسد که این مورد در مورد برخی افراد وجود دارد. شما یا چری را تحقیر می کنید یا کیفیت آن را می بینید. فکر نمی کنم کسی آن را به عنوان یک شاهکار تصور کرده باشد ، اما گروه خوبی از ما وجود دارد که فکر می کنیم این یک فیلم خوب است.

فیلم با پیشگفتار و پایان نامه به پنج قسمت تقسیم شده است. در بسیاری از آگهی های تبلیغاتی ، این ساختار به عنوان "حماسه امروزی" توصیف شده است. من تا آنجا پیش نمی روم که آن را مانند یک حماسه توصیف کنم ، بلکه تجربی است. گیلاس به شدت تجربی است. بخشی از این امر به دلیل فیلمبرداری است. نیوتن توماس سیگل این را به زیبایی گرفته است. برخی از آنها در بالای صفحه قرار دارد (که نکته مهم است) اما شما نمی توانید انکار کنید که این یک فیلم زیبا به نظر می رسد. ترکیبی از "بی رنگ" وجود دارد (من آن را به نقل از آن نقل می کنم ، زیرا دقیقاً بی رنگ نیست) ، نسبت ابعاد تغییر می کند و این احساس عجیب و غریب نسبت به آن ، گمراه کننده و مهیج است. این یک نامزد غافلگیرکننده از ASC شد - پیش بینی خوبی برای اسکار - بنابراین اگر فردا صبح نامزد اسکار شود ، تعجب نمی کنم. به جنبه تجربی برگردیم ، قسمت اول بیشتر این موارد را به کار می برد. مقداری طول می کشد تا به آن عادت کنید ، بنابراین اگر نتوانید به سرعت سریع به آن عادت کنید ممکن است تجربه را خراب کند. نمی توانم بگویم که همیشه م worksثر است. در حال شکستن دیوار چهارم است که فقط گاهی اوقات استفاده می شود. من ترجیح می دهم که به طور مداوم استفاده شود زیرا صدای زیادی وجود دارد یا فقط به صورت کلی خارج می شود. قسمت دیگر مربوط به کاراکتر امیلی است که در مورد زادگاهش صحبت می کند. به نظر می رسد از کتاب داستان بیرون آمده است و با پس زمینه ای شات می شود. فقط مناسب نبود بعضی اوقات شخصیت هایی با مجموعه ای جالب و جالب نشان می دهد اما باز هم با قوام. و سرانجام ، آخرین مثال من مربوط به شخصیت های تصادفی خارج از صحنه خاص است. برای توصیف شخصیت ها ، تکنیکی وجود دارد که می تواند کلیپ کوتاه چند ثانیه ای از زندگی آنها را خارج از یک صحنه خاص نشان دهد ، حتی اگر آنها دیگر در فیلم Cherry نشان داده نشوند. فقط یکی از آن ها برای من کار کرد. برخی سعی داشتند کمدی باشند و متناسب با لحن نیستند. بیشتر این اتفاقات در اولین اقدام رخ می دهد بنابراین خیلی آزار دهنده نیست.

با رفتن به داستان ، فکر می کنم خیلی جالب باشد. همانطور که قبلاً گفتم ، این پنج قسمت با پیشگفتار و پایان نامه وجود دارد. یک فیلم معمولی دارای سه عمل است و به دنبال آن دنبال می شود. برای من عمل یکی پیشگفتار است ، قسمت اول و قسمت دوم. قانون دوم قسمت سوم و قسمت چهارم است. قانون سوم قسمت پنجم و نتیجه نهایی است. اگر این موارد را مشاهده کرده باشید به توضیح من کمک می کند. من در هر اقدامی در مورد نکات اصلی بحث خواهم کرد ، اما اینها اسپویلر نیستند زیرا به این ترتیب تبلیغ شده اند. عمل اول از لحاظ مفهوم یافتن آن جالب و کثیف است. من به اندازه دیگران از این مهم نبودم زیرا بیشتر روی داستان تمرکز داشتم ، اما این به کمی تغییر نیاز داشت. عمل دوم زمانی است که درست وارد آن شود. این عمل به سکانس های جنگ می رود و روند تاریک تری به خود می گیرد. کاری که آنها با آن صحنه ها انجام دادند بسیار موثر و بهترین فیلم است. هنگامی که او به خانه بازگشت ، بحث PTSD آغاز می شود و من دوست دارم که چگونه در اینجا به تصویر کشیده شود. تماشای آن بی اهمیت است و شخصیت سازی می کند. اقدام آخر ، جایی که اعتیاد به مواد مخدر در آن اتفاق می افتد ، نقاط کندی دارد اما همچنان توجه من را به خود جلب کرد. این عمل مرا واقعاً ضربه زد. من به یاد مالیخولیا و رکوییم برای یک رویا افتادم. تماشای آن برای همه دشوار است ، اما اگر از نحوه پخش فیلم تاکنون خوب باشید ، ضربه آن بسیار زیاد می شود. در طول 20 دقیقه گذشته خیلی احساساتی شدم. من نمی توانم آن را توصیف کنم اما به نظر می رسد که برای من یک شکست ذهنی است. برای اطمینان از اینکه این یک مورد یک بار نبود ، برای بار دوم آن را تماشا کردم. و هنوز هم ضربه می خورد. من این را چیز خوبی می دانم. این رتبه بندی با فیلم هایی است که من آنها را دوست دارم اما به دلیل تأثیر عاطفی در آینده در تماشای آنها با مشکل روبرو خواهم شد.

بازی در اینجا عالی است. سیارا براوو در نقش امیلی من را غافلگیر کرد. من قبلا چیزهای زیادی از او ندیده بودم و بازیگری او را خوب دیدم. تام هالند همه چیز را حمل می کند. این کاملاً یک عملکرد است. شخصیت او ، که به او گیلاس گفته می شود ، خیلی چیزها را پشت سر می گذارد و برای توصیف آن نقش بسیار سختی بوده است. در شبکه های اجتماعی و بسیاری از مصاحبه ها ، او در مورد اینکه چقدر افتخار می کند که چری را ساخته است افتخار کرده است. او همیشه در قطعات گروه بوده است اما ثابت می کند که می تواند یک فیلم را هدایت کند. در یک سال یا جهان دیگر که فیلم عمدتاً نظرات مثبتی داشته باشد ، بدون شک وی به دلیل بازیگری شناخته می شود. این چیزی است که می توان به آن افتخار کرد. نمره هنری جکسون بسیار خواب آور است و در این مورد کاملاً کارآمد است. من نمره را به عنوان شخصیت خودش در اینجا می بینم. هنگام گوش دادن به آن چیزی اطمینان بخش و ترسناک وجود دارد.

نمی توانم بگویم که این برای همه مناسب خواهد بود. برادران Russo در اینجا کاری غیر عادی انجام داده اند که یا با شما کلیک خواهد کرد یا فقط کار نمی کند. فکر نمی کنم گیلاس شایسته چنین بررسی های منفی باشد. بسیاری از آنها فقط مانند مالکوم و ماری مخلوط شده و منفی می شوند. من بعضی ها را دیده ام که در واقع از فیلم لذت می برند و در مورد بسیاری از مواردی که در اینجا بحث کرده ام اتفاق نظر دارند. اگر می توانید سبک و داستان تاریک را کنترل کنید ، این فقط برای شما مناسب خواهد بود. گیلاس بی عیب و نقص نیست ، اما من این را به عنوان چیزی که واقعاً من را تحت تأثیر قرار داده است به یاد می آورم.

جهت دانلود فیلم Cherry 2021 (چری) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اسپویلرها دنبال می کنند - من به نوعی احساس می کنم که با حماسه چری زندگی کردم ، براساس رمانی شبه اتوبیوگرافی به همین نام برای مدت طولانی. من رمان نیکو واکر را که در سال 2018 منتشر شد و آن را دوست داشتم ، خواندم و دوباره آن را خواندم - رنج آور بود و قلبش شکن بود ، غم انگیز بود اما بسیار فوق العاده ای نوشته شده بود. سپس شنیدم که فیلمی زیر سکان هدایت برادران روسو ساخته می شود و همچنین در بسیاری از مکان های واقعی کتاب فیلمبرداری می شود و من برایم جالب شد. من نیز مانند بقیه انتظار داشتم که این یک فیلم پرفروش و مدعی جایزه باشد. سپس ، البته همه گیر آمد و تاریخ اصلی انتشار آن در هاله ای از ابهام قرار گرفت ، سپس برای مارس 2021 به اپل + منتقل شد و من از شنیدن این که انتشار تئاتر از 21/2/21 محدود است ، هیجان زده شدم. من برای روز افتتاحیه از قبل بلیط خریده ام. روزی که قرار شد آن را ببینم ، کاوشک مرورهایی را خواندم که از دقیقه 1 تا آخرین صحنه از هر لحاظ قابل تصور بود ، با شدت برخورد کردم و فکر کردم ، نه ، نه. انتظار داشتم بد باشد. من می خواستم به هر حال آن را ببینم و با گروهی از دوستان و خانواده (ماسک سه گانه ، همه از نظر اجتماعی) در تئاتر نزدیکترین نمایش ما به نمایش در آمد. چراغ ها پایین آمد ، فیلم روشن شد ، من آن را دوست داشتم ، با چهره های خشن همه اطرافیان می توانستم درک کنم که آنها آن را دوست دارند و من گیج شده ام ... آیا همه این منتقدان بزرگ خروجی و پلت فرم کوچک همان فیلم را دیدند من می دیدم؟ داستان گیلاس اساساً انحراف قهرمان اصلی به طور رسمی گمنام (تام هالند) از یک دانشجوی کالج معمولی در اوهایو است که قبلاً با مشکلات آشکار بهداشت روان روبرو شده است و عمیقاً شناخته نشده است (در فیلم Cherry ، همانطور که در کتاب آمده است ، او در حال کار است اما جدا شده است ، اغلب بی حس ، منفعل ، افسرده ، نیهیلیستی و قبلاً به مصرف داروهای مهمانی و داروهای آرامبخش تجویز شده از دوستان یا فروشندگان دست می یافت) به یک دامپزشک جنگی جوان و با درد شدید با PTSD شدید ، تقویت مبارزات ذهنی قبلی و عادت هروئین. آخرین عارضه چیزی است که سرانجام وی را در مسیر سیر قرار می گیرد تا سرقت از بانک ها را برای پرداخت هزینه مواد مخدر شروع کند قبل از اینکه دستگیر شود و بیش از یک دهه در زندان از زندان محکوم شود. در طول راه او با دوست دختر دانشگاه خود ، امیلی (سیارا براوو) ازدواج می کند و فکر می کند آنها یک رویای حومه ای زندگی می کنند ، فقط برای اینکه او را با کلاه قرمزی به او بپیوندد. تمام زندگی آنها به عنوان یک زن و شوهر تبدیل به امتیازدهی ، استفاده ، کنار کشیدن و دوباره گلزنی می شوند. هیچ چیز دیگر. در این کتاب ، رابطه آنها به شدت نارسایانه تر از آنچه در فیلم Cherry به تصویر کشیده شده بود - در رمان ، امیلی تقریباً بلافاصله بعد از اینکه از خدمت جنگ خارج شد ، او را طلاق داد و آنها هرگز ازدواج نمی کنند ، حتی اگر بعدا با هم زندگی کنند و از هم جدا شوند و دوباره برگردند باقیمانده کتاب. هالند و براوو به عنوان امیلی و چری بازی های قدرتمند و ماهری را انجام دادند - لقبی که گاهی اوقات در راوی به عنوان تازه وارد در یک منطقه جنگی به کار می رفت. عشق آنها همزمان آشفته و تراژیک است و تنها لنگر واقعی آنهاست. امیلی از یک خانه متجاوز ، شکسته است و او را به عنوان همسر روح خود می بیند و دیگر نمی تواند با دیگران رابطه صمیمانه ای برقرار کند ، بنابراین او را می چسباند و او را دوست دارد حتی اگر همه کارهایی که زندگی آنها را تحقیر می کند. روس ها با ادامه فیلم سرنخ های بصری از بیگانگی عمیق قهرمان داستان وارد می کنند - ما شروع به دیدن مردم و مکان ها می کنیم همانطور که او آنها را می بیند - آنها نام های عمومی دارند که معنی ندارند ، "بانک" ، "گروهبان هر کس" ، "دکتر" هرکسی من فکر کردم این یک تکانه کاملا تکراری حیله گرانه است که نشان می دهد شخصیت هلند از جامعه چقدر دور از ذهن است. به نظر می رسید بسیاری از منتقدان نماد را درک نمی کنند و آن را سنگین می نامند. من آن را از لحن کتاب کاملاً عالی می دانم. سپس راوی با چنین پوچ گرایی به سرقت از بانک روی می آورد که حتی بار اول خود را به زحمت نمی اندازد تا اسلحه واقعی را بگیرد ، او فقط وانمود می کند که اسلحه دارد و برای بسیاری از دزدکی ها زحمت پوشاندن صورت خود را ندارد - یکی دیگر از منتقدان شرایط گاف اگر آنها با جزئیات رمان آشنا بودند ، می دانستند که این دقیقاً همان اتفاقی است که در کتاب افتاده است ، گیلاس حتی چون از آن می ترسد نسبت به گرفتار شدن ابهام دارد زیرا در آن مرحله فراتر از امید یا دلیل است. من همچنین می دانم که بسیاری از منتقدان در مدت زمان تقریباً 2 و نیم ساعته جیغ می کشند. راستش را بخواهید ، حتی نزدیک به نیمی از این مدت احساس نمی شود. شخصیت هلند به نظر می رسد که به پایین سنگ خود رسیده است و من در صحنه کرشندو گریه کردم ، جایی که او واقعاً سرانجام تسلیم شد و پذیرفت که مدتها پیش منصرف شد و هرگز متوجه آن نشد. و حتی بدتر از آن ، او شاید هرگز ابزاری برای انجام هر کار خراب شده توسط وجود و بدترین غرایز خود نداشته باشد.

من اعتراف می کنم ، اگر می توانستم هر چیزی را تغییر دهم ، این موسیقی متن خواهد بود ، من فکر کردم تقریباً بسیاری از گزینه ها متعلق به شخصیت هایی از نسل بسیار مسن تر از بزرگسالان جوان بود که چند سال از شوک 11 سپتامبر گذشته گذشته بودند. همچنین ، نشان دادن اینکه اوایل گیلاس در اثر وحشت و شخصیتزدایی از آموزش و مبارزه مقدماتی دست و پا می زد بسیار کوتاه بود. خلاصه تر از آنچه که من فکر می کردم مخاطب باید ببیند که چگونه مدت زمان سرانجام او را از لبه یک بمب ساعتی ناشی از ضربه آماده برای منفجر یا منفجر شدن سوق داد. اما ، می توانم ببینم که کجا باید انتخاب های سخت انجام می شد تا زمان اجرای کامل در حد معقول باشد.

در نتیجه ، این یک فیلم کاملاً خوب است و من اصلاً نمی فهمم جایی که حذف شده های چری تقریباً توسط همه رسانه ها از آنجا ناشی می شود. هرکسی که می دانم تاکنون آن را دیده است ، آن را دوست داشته ، دلش شکسته و تحت تأثیر آن قرار گرفته است. اجراها واقعاً خوب ، کارگردانی خوب و داستان برای شما باقی مانده است.

جهت دانلود فیلم Cherry 2021 (چری) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


آیا تام هالند سعی می‌کند به‌عنوان «مرد شکنجه‌شده‌ای که به خشونت روی می‌آورد تا دنیایش را درست کند» تایپ شود یا چیزی؟ منظورم این است که اگر دوره‌های زمانی متفاوتی که این فیلم‌ها در آن اتفاق می‌افتند نبود، چری به راحتی می‌توانست دنباله‌ای بر شیطان تمام وقت باشد، تنها توسط افرادی کارگردانی می‌شد که خیلی تلاش می‌کردند تا هنری باشند بدون اینکه هدف خاصی داشته باشند. آن را.

اما به زودی به آن خواهیم رسید و من اصلاً نمی‌خواهم تام هالند را در چری تحقیر کنم. کاملا برعکس، او بهترین چیز در مورد چری است، و اگر او من را در The Devil All The Time تحت تاثیر قرار داد، در اینجا او بسیار مسحور کننده است. و او باید کارهای زیادی انجام دهد تا در این زمینه متقاعد کننده باشد: او باید به طور قانع کننده ای عاشق باشد، وحشت زده، از ضربه روحی رنج می برد، یک معتاد به هروئین، یک سرباز و موارد دیگر، و او همه چیز را به زیبایی انجام می دهد.

متأسفانه، او فقط تا اینجای کار می تواند آن را ادامه دهد، زیرا بقیه چری شامل یک روایت واقعاً غم انگیز است که همه ما قبل از اینکه خدا می داند چند بار دیده ایم، و کارگردانی، حداقل برای من، بوی مثبتی دارد. روسوس ها از اینکه فیلمنامه چقدر خسته کننده بود آگاه بودند، و تصمیم گرفتند آنقدر سخت تلاش کنند که این موضوع را با کارگردانی خود اصلاح کنند که مستقیماً در طرف دیگر طیف قرار گرفت و در نهایت احساس ادعایی کرد.

با این حال، این هنوز یک فیلم واقعاً خوب است، و حتی این نیست که نماهایی که آنها ساخته اند به طور بالقوه جالب نیستند - فقط در چری خاص، آنها اغلب احساس می کنند کاملاً نامناسب و ناجور هستند. و من آن را ادعایی توصیف می کنم زیرا برای هر نما جالبی که کار می کند، سه عکس دیگر وجود دارد که به نظر می رسد هیچ هدفی ندارند، مانند سیاه و سفید در یک صحنه اولیه، متنی که در سکانس بوت کمپ روی صفحه ظاهر می شود، جنبه نسبت کل آن قسمت از فیلم و غیره تغییر می کند.

و این به فیلمبرداری هم محدود نمی شود، بانک هایی که در چری دیده می شوند، به نظر می رسد همه نام هایی دارند که نمی توانم در اینجا بگویم یا IMDB این بررسی را نمی‌پذیرد، اما وقتی آنها را ببینید آنها را می‌شناسید، و اگر دلیلی داشته باشم، لعنت می‌کنم.

موسیقی متن نیز حس مشابهی را برای من ایجاد می‌کند. - بسیاری از موسیقی های کلاسیک که روی صحنه ها در حرکت آهسته تنظیم شده اند، احتمالاً منظور من از آن نوع است.

و عیسی شیرین روایت در چری - تعداد زیادی از آن، و بنابراین بسیاری از آنها وجود دارد. اگر این را تماشا می کنید، کرک های بی فایده ای برای عبور از آن. من در مورد کرکی صحبت می کنم مانند صداپیشگی تام هالند که می گوید آشغال مانند "این شخصیت گفت..." و سپس آن شخصیت حرف خود را می گوید. علاوه بر این که او فقط چندین چیز را توصیف می کند که می توانید به وضوح مشاهده کنید که روی صفحه رخ می دهد که اصلاً نیازی به توضیح ندارد.

اگر صادق باشم، به نوعی تعجب می کنم که در هیچ نقطه ای این کار را نکردم. به هر نمادی که معنای آن برای روس ها آشکار است و فقط همیشه خواهد بود توجه کنید (اما ممکن است اتفاق بیفتد) زیرا همانطور که آنها ثابت کرده اند می توانند فیلم های غول پیکر مارول را کارگردانی کنند، من واقعاً احساس نمی کنم درام‌های ساده‌تر و شخصیت‌محور کاملاً کارشان است.

اما اگر داستان آن‌قدر که هست یک ساندویچ نان نبود، می‌توانستم به راحتی با تمام این کارگردانی سخت کنار بیایم. ، اما متأسفانه اینطور است، بنابراین اگرچه من آن را برای اجرای تام هالند به تنهایی توصیه می کنم، انتظار نداشته باشید که واقعاً بیش از این شگفت زده شوید. چون لعنتی اون چیز تمیزه

جهت دانلود فیلم Cherry 2021 (چری) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


سلامی دوباره از تاریکی. برادران آنتونی روسو و جو روسو برای همکاری با مارول از جمله انتقام جویان: پایان بازی و انتقام جویان: جنگ بی نهایت شناخته شده اند. این بار آنها به یک فیلم جنایی و هیجان انگیز می پردازند که بر اساس رمان نیکو واکر ساخته شده و توسط نویسندگان همکار آنجلا روسو-اوتسوت (خواهر کارگردانان) و جسیکا گلدبرگ برای نمایش اقتباس شده است. روس ها دوباره با تام هالند (مرد عنکبوتی در دنیای مارول) متحد می شوند و او ثابت می کند که کاملاً قادر است بار سنگین را در یک درام غم انگیز و غم انگیز تحمل کند.

باز کردن یک فیلم با آهنگ ون موریسون همیشه یک حرکت خوشایند است، و پس از آن به هلند می رسد که شخصیت اصلی ما راوی روایت می کند، در حالی که او سرقت مسلحانه را در یک بانک محلی کلیولند اجرا می کند. او اعتراف می کند که این اولین بار نیست و چهره اش چندین بار توسط دوربین ها شکار شده است. اوه، و او به ما فاش می کند که درختان را دوست دارد. این آخرین باری نیست که می‌پرسیم «چرا؟»

کارگردان‌ها فیلم را به بخش‌هایی تقسیم می‌کنند و با قسمت اول شروع می‌شوند: 2002، «وقتی زندگی شروع می‌شد، من تو را دیدم». در کلاس انگلیسی، او امیلی (سیارا براوو) را می بیند و به زودی عاشقانه شکوفا می شود. یک تصمیم خیلی سریع باعث می شود که او به ارتش بپیوندد و دو مرغ عشق قبل از اینکه او به بیرون برود عقد می کنند. در این بخش، می‌آموزیم که او زاناکس را برای حملات پانیک استفاده می‌کند و بهترین دوستش جیمز (فارست گودلاک) است.

قسمت 2 ما را به آموزش ابتدایی می‌برد، جایی که شخصیت هالند از میان مربیان وحشیانه دریل پیش می‌رود. برای تبدیل شدن به یک پزشک، که به قسمت 3 معروف به گیلاس تبدیل می شود (نامی که به شخصیت هالند پس از اولین اقدام او در میدان نبرد داده شد. دوران او در عراق باعث می شود که او شاهد مرگ رفیق ارتشش جیمنز (جف والبرگ، برادرزاده مارک) بر اثر جراحات باشد.

قسمت 4 "خانه"، فیلم را از مطالعه شخصیت به مطالعه موردی در مورد افراط PTSD تغییر می دهد. اگرچه او با امیلی، عشق زندگی اش بازگشته است، چری به سادگی نمی تواند کار کند. به عنوان یک فرد عادی مدال تلاش های قهرمانانه او در جنگ برای مردی که نمی تواند بخوابد یا آرامش پیدا کند هیچ معنایی ندارد. اقدامات خود ویرانگر او شامل نوشیدن الکل، اعتیاد به مواد مخدر و یک سری تصمیمات بد است ... همه اینها دوست داشتنی او را به سمت خود می کشاند. امیلی درست با او. این منجر به قسمت 5 "دوپ زندگی" می شود که بدون شک یکی از این قسمت هاست. او بخش‌هایی از هر فیلمی را که به یاد می‌آورم ناامیدکننده‌ترین و سخت‌ترین تماشای آن است. به اندازه THE BOOST (1988)، LEAVING LAS VEGAS (1995)، یا REQUIEM FOR A DREAM (2000) یک خراش است. فیلم تبدیل به دریایی از مواد مخدر، سرقت از بانک و سوزن در آغوش می شود.

نیوتن توماس سیگل، فیلمبردار طولانی مدت (DRIVE، 2011؛ ​​مظنونین معمول، 1999) به احساس وحشتناکی که این موقعیت ها برمی انگیزد کمک می کند. با گرفتن استیصال شخصیت ها و افتضاح محیط اطرافشان. Epilogue یک دوره طولانی تا امروز را پوشش می دهد، و اگرچه پایان واقعاً غافلگیرکننده نیست، ما آرزو می کنیم که زمینه کمی بیشتر فراهم شود. دزدی اولیه از بانک که می بینیم اساساً فیلم را به پایان می رساند و ما را مجبور می کند تا از این تریلر عاشقانه-جنگ-روانی-اعتیاد به مواد مخدر-جنایی که انرژی ما را تضعیف می کند، تلاش کنیم تا بهبود پیدا کنیم. این برای کسانی نیست که سینمای سبک دل را ترجیح می دهند یا از ترفندهای ارزان فیلمساز آزرده خاطر می شوند. در 26 فوریه 2021 در سینماها و در 12 مارس 2021 در AppleTV در دسترس است