دانلود فیلم Charlotte 2021 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Charlotte 2021 با زیرنویس فارسی

فیلم Charlotte در ژانر(های) انیمیشن, درام, جنگی, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفته است. Charlotte به کارگردانی Éric Warin, Tahir Rana, در کشور(های) بلژیک, کانادا, فرانسه, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Keira Knightley, Raoul Bhaneja, Hanneke Talbot, Scott McCord, Jean-Michel Le Gal, Sadie Deogrades, Brenda Blethyn, Jim Broadbent, Sam Claflin, Henry Czerny, اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 58/100 می باشد. برای دانلود فیلم Charlotte 2021 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
انیمیشن درام جنگی
امتیاز :
6.3/10 71% 58/100
کشور :
بلژیک کانادا فرانسه
زبان :
انگلیسی
سال :
2021
رده سنی :
N/A
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

روایتی از هنرمند آلمانی-یهودی شارلوت سالومون که بین سال های 1941 تا 1943 در جنوب فرانسه زندگی می کرد.

The true story of Charlotte Salomon, a young German-Jewish painter who comes of age in Berlin on the eve of the Second World War. Fiercely imaginative and deeply gifted, she dreams of becoming an artist. Her first love applauds her talent, which emboldens her resolve. When anti-Semitic policies inspire violent mobs, she escapes to the safety of the South of France. There she begins to paint again, and finds new love. But her work is interrupted, this time by a family tragedy that reveals an even darker secret. Believing that only an extraordinary act will save her, she embarks on the monumental adventure of painting her life story.

IMDb
6.3/10
71%
m
58/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Charlotte 2021

روایتی از هنرمند آلمانی-یهودی شارلوت سالومون که بین سال های 1941 تا 1943 در جنوب فرانسه زندگی می کرد.
شارلوت ، فیلمی انیمیشنی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی طهیر رانا و اریک وارین می‌باشد. روایتی از هنرمند آلمانی یهودی شارلوت سالومون که بین سال های ۱۹۴۱ تا ۱۹۴۳ در جنوب فرانسه زندگی می کرد.

جهت دانلود فیلم Charlotte 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این بیشتر به این معنی است که ما زندگی را دوست داریم تا اینکه زندگی ما را دوست داشته باشد.

داستان واقعی غم انگیز و زیبای شارلوت سالومون، یک هنرمند جوان شجاع یهودی که هر لحظه از زندگی خود را به شکلی شاگالی، خام و سورئال نقاشی می کند. سبکی که ظهور رمان های گرافیکی را پیش بینی می کند. شارلوت می گوید: «هنر واقعی آشفتگی درون ما را آشکار می کند. نقاشی های غریب و تحریک آمیز او از برلین در دهه 1930، جنوب فرانسه در طول جنگ جهانی دوم، و افرادی که با آنها روبرو شد، به او کمک می کند تا با آسیب های روحی زندگی اش که شامل خودکشی، نازی ها، خیانت، خشونت، شکوه و عشق است کنار بیاید. لحظات غمگین برای شارلوت صادق تر از لحظات شاد هستند. این اثر هنری به اعصاب او کمک می کند.

در شارلوت آنقدر زیبایی دلخراش وجود دارد که سخت است بدانیم کجا باید نگاه کرد. گردنبند سبز درخشانی که او از مادرش به ارمغان می‌آورد، بارش برف در برلین که در میان ظلم و آتش می‌چرخد، پیش‌آگاهی‌های ترسناک و غیره. کایرا نایتلی صدای شارلوت تخیلی، بصیر و با اراده است. آنهایی که Charlotte را دیدند و به آن امتیاز سه و نیم ستاره یا کمتر دادند احتمالاً به دنبال چیز دیگری بودند و از عمق یا تفاوت آن با دیگر داستان های جنگ جهانی دوم قدردانی نکردند. من مسحور این زن مصمم و با بصیرت هستم که زندگی را به بهترین شکل ممکن زندگی کرد، حتی با شرارت و غم و اندوهی که در اطرافش می چرخید، و علیرغم اینکه می دانستم این زن خیلی زود او را می بلعد.

دیده شده در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو