دانلود فیلم Cadaver 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم கடாவர் 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم Cadaver در ژانر(های) جنایی, معمایی, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Cadaver به کارگردانی Anoop S Panicker, در کشور(های) هندوستان, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Amala Paul, Riythvika, Thrigun, Munishkanth, Harish Uthaman, Athulya Ravi, Nizhalgal Ravi, Vinod Sagar, Velu Prabhakaran, C.H. Jayarao, اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم تامیل, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Cadaver 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
جنایی معمایی هیجان انگیز
امتیاز :
6.6/10 33%
کشور :
هندوستان
زبان :
تامیل
سال :
2022
رده سنی :
N/A
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان نگهبان زندان که پس از قبول انتقال یک زندانی دچار حوادثی سردرگم کننده می شود.

A pathologist and a police commissioner try to solve a series of murders involving a prisoner. Their journey leads to shocking revelations!

IMDb
6.6/10
33%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Cadaver 2022

داستان نگهبان زندان که پس از قبول انتقال یک زندانی دچار حوادثی سردرگم کننده می شود.

جهت دانلود فیلم Cadaver 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


از آنجایی که از معماهای جنایی و تعلیق استفاده می کنم، می خواهم بگویم که Cadaver واقعاً بخشی از شاهکار است! استراحت کن باید بری و امتحانش کنی قطعاً شما را ناامید نخواهند کرد، مگر اینکه فردی باشید که به جای تحسین کار سخت، به دنبال اشتباهات است. مخصوصاً پایان غیرمنتظره بود با پیچ و تاب هیجان انگیز... من می دانم که به نوعی شبیه اسپویلر به نظر می رسم، اما نمی توانم از تعریف و تمجید دست بردارم.

هر چند برای فیلم 10 از 10 داده ام. بررسی، اما مطمئناً برای درخواست 600 کلمه به این منتقد امتیاز کمتری می دادم. جدی میگم!؟ این اصلاً منصفانه نیست.

جهت دانلود فیلم Cadaver 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


کاداور نمی تواند از طرح کلیشه ای انتقام، اجراهای متوسط ​​و یک آهنگ عاشقانه ترسناک بالا برود. پیچ و تاب ها شما را غافلگیر نمی کنند و شما را وادار به نشستن نمی کنند و تنها چیزی که توجه شما را جلب می کند عناصر کمتر شناخته شده پزشکی قانونی هستند. Cadaver همچنین حوزه نسبتا ناشناخته ارتکاب جنایت را با کمک پزشکی قانونی در مقابل کشف آن ارائه می دهد. با این حال، این لحظات در یک مهیج عمدتاً غیر جالب اما گهگاهی درگیرکننده بسیار اندک هستند. فیلمبرداری آراویند سینگ و کارگردانی هنری راهول در بازآفرینی حس یک مرده که بیشتر فیلم در آن اتفاق می‌افتد، بسیار مؤثر است.