دانلود فیلم Bridge of Spies 2015 (پل جاسوسان) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم پل جاسوسان 2015 بدون سانسور

فیلم پل جاسوسان در ژانر(های) هیجان انگیز, درام, ساخته شده و در سال 2015 به روی پرده رفت. Bridge of Spies به کارگردانی Steven Spielberg, در کشور(های) هندوستانایالات متحده آمریکاآلمان ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Tom Hanks, Mark Rylance, Amy Ryan, Alan Alda, Sebastian Koch, Austin Stowell, Billy Magnussen, Michael Simon Hall, Edward James Hyland, Stephen Kunken, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم روسی, انگلیسی, آلمانی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 81/100 می باشد. برای دانلود فیلم Bridge of Spies 2015 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
هیجان انگیز درام
امتیاز :
7.6/10 90% 81/100
کشور :
هندوستان ایالات متحده آمریکا آلمان
زبان :
روسی انگلیسی آلمانی
سال :
2015
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

یک وکیل آمریکایی به نام جیمز داناوان (تام هنکس) ظاهر که مامور سازمان سیا است

During the Cold War, the Soviet Union captures U.S. pilot Francis Gary Powers after shooting down his U-2 spy plane. Sentenced to 10 years in prison, Powers' only hope is New York lawyer James Donovan, recruited by a CIA operative to negotiate his release. Donovan boards a plane to Berlin, hoping to win the young man's freedom through a prisoner exchange. If all goes well, the Russians would get Rudolf Abel, the convicted spy who Donovan defended in court.

IMDb
7.6/10
90%
m
81/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Bridge of Spies 2015

یک وکیل آمریکایی به نام جیمز داناوان (تام هنکس) ظاهر که مامور سازمان سیا است
در طول جنگ سرد، یک وکیل باتجربه آمریکایی به نام جیمز بی دانوان (تام هنکس)، تلاش دارد تا یک خلبان جاسوس سازمان CIA که در خاک شوروی اسیر شده است را آزاد کند ...
پل جاسوسان ، فیلمی غم‌انگیز و تاریخی محصول سال ۲۰۱۵ به کارگردانی استیون اسپیلبرگ می‌باشد. یک وکیل باتجربه به نام جیمز بی داناون ، در طول سال‌های جنگ سرد به استخدام سازمانی در می‌آید تا بتواند خلبانی از سی‌آی‌ای را که در اتحاد جماهیر شوروی دستگیر شده است ، آزاد کند ، اما در ادامه ماجرا نقشه او لو می‌رود و او نیز بازداشت می‌شود و…

جهت دانلود فیلم Bridge of Spies 2015 (پل جاسوسان) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


فیلم جدیدی که در دوران جنگ سرد دهه 1950 تنظیم شده بود ، چند هفته پیش اکران شد و ظاهراً مورد توجه بزرگی قرار گرفته است. این ماجرا پیرامون جیمز بی. دونووان ، یک وکیل ساده است که برای دفاع از سرهنگ رودولف ابل ، یک جاسوس اسیر شده شوروی انتخاب شده است ، در میان جو هیستری ضد کمونیستی که ایالات متحده را فرا گرفته است. بعداً در فیلم Bridge of Spies آقای دونووان توسط سیا استخدام شد تا درمقابل سرهنگ ابل ، ازجمله خلبان U-2 ، فرانسیس گری پاورز ، خلبان U-2 که پس از ساقط شدن هواپیمای جاسوسی اش در حریم هوایی اتحاد جماهیر شوروی ، توسط شوروی اسیر شد ، برای آزادی جاسوسهای اسیر شده آمریکایی مذاکره کند. عنوان شکنجه شده فیلم خلاصه این نکته تبلیغاتی است که باید به خانه رانده شود: "در سایه جنگ ، یک مرد به جهانیان نشان داد که ما برای چه چیزی ایستاده ایم." آنچه ما (آمریكا) مدافع آن هستیم ظاهراً جامعه ای عادلانه و انسانی است كه در آن همه ، حتی یك جاسوس كمونیست ، حق محاكمه عادلانه را دارند. این بر خلاف استبداد و بیرحمی دولت های کمونیستی است.

با این حال ، نسخه وقایع ارائه شده در پل جاسوسان و پرونده ای که سعی در ایجاد آن به نفع یک سیستم "بازی جوانمردانه" آمریکایی دارد ، می تواند به راحتی رد شود بسیاری از جزئیات مرتبط تحریف شده یا به راحتی از روایت خارج شده اند. همچنین ، برخی از حقایق خارج از هر زمینه تاریخی گنجانده شده است اما ارائه شده است. متأسفانه ، بیشتر آمریکایی ها منفعلانه این روایت نادرست را بدون س questionال یا بدون انجام هیچ مطالعه دیگری در مورد خود قبول می کنند. آنها پل جاسوسان را به عنوان روایت واقعی وقایع تاریخی می پذیرند. اکنون می توانم زمان زیادی را صرف بحث در مورد هر عنصر تبلیغاتی درون فیلم مانند فضای تاریک و تاریک در برلین شرقی کنم. چهره های مبهم مرزبانان آلمان شرقی رفتار تهدیدآمیز و خصمانه مقامات مختلف کمونیست یا صحنه های شکنجه ، اما من تصمیم گرفته ام که روش دیگری داشته باشم. من به سادگی حقیقت حادثه تاریخی را که گویا پل جاسوسان براساس آن ساخته شده است می گویم. و من این کار را با استفاده از خاطرات دو شرکت کننده اصلی آمریکایی در این رویدادها - جیمز دونووان و فرانسیس پاور انجام خواهم داد.

بیایید با مقایسه جزئیات و نتایج دادگاه هابیل در ایالات متحده با محاکمه شروع کنیم دادگاه پاورز در اتحاد جماهیر شوروی. هر دو جاسوس دستگیر شدند و بنابراین در گناه آنها در هر دو مورد شکی وجود ندارد. بنابراین ، هدف از دادگاهها باید جمع آوری همه حقایق موجود در تلاش برای یافتن مجازات مناسب متناسب با جرم بوده است. در زیر ، جدولی را آورده ام که نتایج هر دوره آزمایشی را نشان می دهد.

Powers (دادگاه شوروی) Abel (دادگاه ایالات متحده) 4 هفته 3 هفته فیزیک برگزار شد یا روانی سو Ab استفاده نه بله حداکثر قرار دادن حکم مرگ (موارد نادر) مرگ (بسیار شایع) حکم واقعی 10 سال 30 سال

پاور در زندگینامه خود ، یک دهه پس از بازگشت به ایالات متحده نوشت ، اظهار داشت که در طول زندگی خود هیچ سو abuse استفاده ای نکرده است اسارت در اتحاد جماهیر شوروی. اما هابیل گفت كه هنگام بازجویی توسط یكی از مأموران FBI در صورت او مورد ضرب و شتم قرار گرفت كه از سكوت و امتناع او از همکاری ناامید شد.

از طرف شوروی گفته شد كه به جاسوسی اعدام می شود در اتحاد جماهیر شوروی شوروی نادر بود ، اما به هابیل اطلاع داده شد كه احتمالاً مجازات اعدام سرنوشت وی است. در حقیقت ، فقط چند سال قبل از محاکمه هابیل در سال 1957 ، روزنبرگ ها به دلیل سرقت اسرار اتمی برای اتحاد جماهیر شوروی به صندلی برقی فرستاده شده بودند. سرانجام ، در احکام صادره ، پاورز 10 سال حبس نسبتاً سبک دریافت کرد در حالی که به ابل 30 سال حبس تعلق گرفت.

اتحاد جماهیر شوروی متهم شد که پاورز را به "دادگاه نمایشی" تحویل داده است ، اما این دقیقاً همان کاری است که آمریکایی ها با رودولف ابل انجام دادند. همانطور که به نظر می رسد ، علیرغم همه سخنان آشکار درباره ایده آل های عالی نظام حقوقی آمریکا ، دونووان و همدستان او واقعاً فقط در فکر ترویج ایده ارزش های برتر "بازی جوانمردانه" آمریکایی بودند ، بدون توجه به ماده اصلی چنین ادعاهایی بعلاوه ، دلیل واقعی استدلال آقای دونووان برای نجات جان هابیل این بود که وی را به عنوان یک چانه زنی در یک امر اجتناب ناپذیر مبادله جاسوسی با شوروی در جاده نگه دارید.

آقای دونووان ، وکیل متواضع ، در واقع یک جاسوس حرفه ای عالی رتبه بود. او در خاطرات خود اذعان می کند که در آن زمان که قرار بود بی طرفانه از سرهنگ هابیل دفاع کند ، در آن لحظه هنوز یک افسانه بود! به گفته خودش ، او فاش می کند که "او هنوز هم به عنوان فرمانده اطلاعات نیروی دریایی کمیسیونی برگزار می کرد." پیش از این او چندین سال به عنوان رئیس مشاور حقوقی در OSS (پیش درآمد CIA) کار کرده بود و به سازماندهی CIA پس از جنگ جهانی دوم کمک کرده بود! با این حال ، از نظر جنون آمیز استثنایی آمریکا هیچ چیز در اینجا بی جا نیست ، اما اگر پل جاسوسان از منظر شوروی ساخته شده باشد (با در نظر گرفتن واقعیت های غیر قابل انکار این حادثه) ، طرح ممکن است به این شکل پیش برود:

ایالات متحده بارها و بارها حریم هوایی شوروی را نقض می کند تا اینکه سرانجام یکی از هواپیماهای جاسوسی آنها سرنگون می شود. خلبان علیرغم امتناع از تقبیح فعالیت مجرمانه دولت خود ، در مقایسه با رفتار آمریکا با عوامل دستگیر شده شوروی حکم بسیار سبکی دریافت می کند. مدتی بعد ، مدیر جاسوسی سیا در برلین شرقی حاضر شد و در ازای یک جاسوس شوروی خواستار آزادی سه جاسوس آمریکایی شد. اگرچه این به طور طبیعی شوروی را ناعادلانه می داند ، اما به دلیل ماهیت خوب آنها موافق هستند. در حالی که فرانسیس پاورز مورد سو susp ظن قرار گرفت ، توسط رسانه ها و بسیاری از مردم آمریکا به عنوان یک خائن مورد نکوهش قرار گرفت ، سرهنگ ابل به خانه بازگشت و با استقبال یک قهرمان روبرو شد ، و نزدیک به یک ماه توسط "سیا" به جرم "بازجویی" توسط وی محکوم شد. (همه درست است!)

منابع: Donovan ، James B. Strangers on a Bridge. نیویورک: آتنیوم ، 1967.

پاورز ، فرانسیس گری (با کرت جنتری). عملیات پرواز بیش از حد. نیویورک: هولت ، رینهارت و وینستون ، 1970.

جهت دانلود فیلم Bridge of Spies 2015 (پل جاسوسان) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من در بررسی Bridge of Spies مغرضانه عمل می کنم. جنگ سرد مورد من است ، همیشه مورد من بوده است. من از آن زمان در تاریخ خیره شده ام: نظارت ، اتومبیل ، سیا ، آیزنهاور و رمز و راز جان فیتزجرالد کندی.

از تریلر پل جاسوسان ، من انتظار داشتم بشقاب خوشمزه ای از جو جنگ سرد ، دسیسه ها و تفسیرها ارائه شود. مثل یک کودک خوشحال ، من به سالن سینما رفتم - انتظار نسخه غیر اذانی بالای مردهای Mad را داشتم. من پیش بینی می کردم که دوره مورد علاقه من در تاریخ مانند LET ME IN (قطعه ای از کمال دوره 1980 با کارگردانی مت ریوز) ساخته شود.

هنگامی که صندلی وسط عالی خود را در آن قرار دادم ، تریلر را نزدیک نگه داشتم تئاتر کلیپ های هواپیمای جت U2 Surveillance به طور مارپیچ در ارتفاع 70 هزار فوتی ، کودکان در هنگام تماشای یک نوار فیلم هسته ای و در حالی که می بینیم نگهبانانی که مشغول شلیک به افراد حادثه دیده و تلاش برای بالا رفتن از دیوار برلین هستند ، به یک پنجره مترو گچ می خورند ، صورت آنها را گچ گرفته است.

سپس استیون اسپیلبرگ را به مخلوط - استاد قطعه دوره - سینمای مدرن - برانگیزاننده عمیق ترین احساسات ما اضافه می کنید. یکی از فیلم های محبوب اسپیلبرگ من مونیخ است. مونیخ خشونت دهه 70 خاورمیانه را با احترام ، احترام و وحی به تصویر می کشد. این همان چیزی است که من از Bridge Of Spies می خواستم. من می خواستم یک پرتره تاریک و دلهره آور از جنگ سرد داشته باشم ، من می خواهم این دوره پرتنش را که به سبک اسپیلبرگی نشان داده می شود ، و می خواهم که 1951-1961 در قلب ، ذهن و شکم من نشخوار کند. با این وجود پل جاسوسی هیچ کدام از انتظارات مورد نظر من را برآورده نکرد.

با رده بندی PG-13 ، مملو از لحظات کمدی (کاملاً به دلیل نوشتن یا شرکت در این فیلمنامه توسط برادران کوئن) رقیق شده است که جذابیت من را قلقلک نمی دهد و از جو جنگ سرد اجتناب می کند - Bridge Of Spies مانند توپ تنیس به سر من ضربه زد.

آموزش داده می شود ، به اندازه کافی رسم شده است ، و قهرمان باهوش ، دوست داشتنی و شوخ است. این نظرات بسیار خوبی به دست آورده است. اما ، برای هر کسی که ماده را دوست دارد ، اینجا را نگاه نکنید. داستان اسپیلبرگ یک داستان اخلاقی است - شجاعت و ایستادگی در برابر آرمان های خود - نقشه جهانی که استیون مانند یک کودک گرسنه می بلعد.

متأسفانه هیچ مشکلی وجود ندارد. هنکس سفر خود را دنبال می کند و آنچه را که به بهترین وجه انجام می دهد انجام می دهد - اما دنیای او زمینه کمی دارد. شما بوقلمون می خواهید و بوقلمون خواهید گرفت - اما هیچ گونه آب گوشتی دریافت نمی کنید.

** Spoiler های احتمالی - مواردی که در مورد فیلم با مشکل روبرو شد ، فرصت های بی ثمر بود. هنگامی که اسپیلبرگ را در راس خود دارید ، می دانید چه چیزی می توانست باشد -

1. رابطه وکیل (هنکس) و اسیر شوروی (مارک رایلنس) یک وزن کاغذ نامتعادل است. ما یک نگاه اجمالی به شخصیت وکیل ، تام هنکس کهن الگویی - منصفانه ، صادقانه ، اخلاقی و غیره داریم. اطلاعات کمی در مورد اسیر دریافت می کنیم. او ساکت ، با وقار است و مرتباً به هنکس پاسخ می دهد که آیا از وضعیت وخیم خود آگاه است ، "آیا این کمک می کند؟" رایلانس "گرفتار آدم میانی" اسپیلبرگی معمولی است - دقیقاً مانند بن کینگزلی در لیست شیندلر. از نظر جسمی ضعیف ، گیر افتاده و ناتوان - در عین حال رواقی و نترس. با این اوصاف ، انگیزه های او چیست؟ او جاسوس است اما چه چیزی او را سوق می دهد - کجاست مونولوگ جایی که او پیشینه خود را توضیح می دهد ، چه چیزی او را شکل داده و شکل داده و اساس اهداف مادام العمر او را تشکیل می دهد؟

2. آنچه من در مورد مردان دیوانه دوست دارم تمرکز شدید آن بر رسانه ها و فرهنگ آن دوران است. به جز پایان پل جاسوسی (جایی که کلیپی از پیر سلینجر به ما می دهد و اخبار جاسوسی را به اطلاع او می رساند) و صحنه اولیه یک دختر نوجوان که یک داستان آخر شب را تماشا می کند ، چیز زیادی برای نیش زدن نیست - اسپیلبرگ یک چیز عظیم را هدر می دهد فرصتی در صحنه کلاس که بچه ها در حال تماشای نوار فیلم بمب هسته ای هستند. بلند کردن نوار فیلم مانند یک کلیپ YouTube و سپس نشان دادن چند عکس کلی از بچه ها که آن را تماشا می کنند و یک دختر که گریه می کند - استاد سینمای مدرن لغزش می کند و به گشت و گذار کم عمق می افتد. در این نمونه ، من می خواستم به سر ویراستار فریاد بزنم - این را بسازید ، اجازه دهید در آن نفوذ کند ، چند سال عجیبی به ما بدهید یا عطر و طعم بگذارید. هیچ موردی وجود ندارد -

3. نه تنها یک فرانسیس گری پاور پوچ به دست می آوریم - به دلیل توسعه کم شخصیت و سوastاستفاده غلط (به نظر من) ، بلکه داستان داستانی U2 Surveillance حدود 12 دقیقه است. حداقل 25 ، استیون به من بده !! وقتی U2 از آسمان شلیک می شود ، تقریباً یک دقیقه عمل می کنیم - سه مورد به ما بدهید. علاوه بر این ، از آنجا که فرانسیس گری پاورز هیچ پیشرفت شخصیتی ندارد ، من با او همدردی نمی کنم و حتی اگر به خانه بیایم اهمیتی نمی دهم.

4 دانشجوی دکترا که در Swap Prisoner گنجانده شده فاقد شخصیت است - پسر دیگری که اگر خانه را به خانه برسانم می توانم کمتر از او مراقبت کنم. به نظر می رسد که هر دو پسر نسبت به اتحاد جماهیر شوروی جمعی بی تفاوت بوده اند. اتحاد جماهیر شوروی پاورس را با آب نادیده گرفت و سربازان آلمانی مقاله پایان نامه دانشجویان PHD را پاره کردند - آه نه!

5. هیچ بحثی درباره پیامدهای سیاسی فاجعه بار سرنگونی U2 در اتحاد جماهیر شوروی وجود ندارد. آیزنهاور که تمایلی به صدور مجوز برای مأموریت نداشت ، با شکست خود درگیر شد و دفتر رئیس جمهور را روی ابر سیاه ترک کرد. با این حال ، نام آیزنهاور را یک بار در داستان نمی شنویم.

همه و همه ، اسپیلبرگ یک فنجان بستنی وانیلی را با فاژ تحویل می دهد - بیشتر مخاطبان عاشق هنکس و جاسوس شوروی هستند.

در تحلیل نهایی ، این یک فیلم دوستانه است که دارای برخی لباس های دورهمی و یک نتیجه گیری تا حدودی تلخ است. گفته می شود ، کسانی که یک دیگ ترسناک ، غم و شوق می خواهند - من پیشنهاد می کنم منتظر این موضوع در HBO باشید و به جای آن مونیخ را تماشا کنید.

لذت شخصی تد: C +