دانلود فیلم Breaking 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Breaking 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم Breaking در ژانر(های) جنایی, درام, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Breaking به کارگردانی Abi Damaris Corbin, در کشور(های) بریتانیا, ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به John Boyega, Michael Kenneth Williams, Nicole Beharie, Connie Britton, Selenis Leyva, Jeffrey Donovan, Olivia Washington, London Covington, Robb Derringer, Carmine Giovinazzo, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.8/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 66/100 می باشد. برای دانلود فیلم Breaking 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
جنایی درام هیجان انگیز
امتیاز :
6.8/10 81% 66/100
کشور :
بریتانیا ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان یک کهنه سرباز تفنگداران دریایی که زمانی که سعی می کند دوباره به زندگی غیرنظامی وارد شود، با چالش های روحی و روانی روبرو می شود.

A Marine war veteran faces mental and emotional challenges when he tries to reintegrate back into civilian life.

IMDb
6.8/10
81%
m
66/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Breaking 2022

داستان یک کهنه سرباز تفنگداران دریایی که زمانی که سعی می کند دوباره به زندگی غیرنظامی وارد شود، با چالش های روحی و روانی روبرو می شود.

جهت دانلود فیلم Breaking 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


892 به طور مختصر واقعیت بسیاری از کهنه سربازان ایالات متحده و مشکلات آنها را در تطبیق با زندگی غیرنظامی پس از مدت خدمتشان برجسته می کند. جان بویگا و مایکل کی ویلیامز، به ویژه، اجراهای برجسته ای را بر اساس داستان واقعی دامپزشک دریایی برایان ایزلی ارائه می دهند. 892 متحرک، دلخراش و فیلمبرداری شده به گونه ای است که مخاطب می تواند با وضعیت اسفبار مردی که یک بانک را به گروگان گرفته است، به عنوان آخرین تلاش برای نجات خود و تأمین معاش خانواده اش، همدردی کند. 892 داستان برایان را به شیوه ای بی تکلف به اشتراک می گذارد و به مخاطب کمک می کند تا به جای تکیه بر عظمت و شکوه معمول هالیوود، روی مسائل واقعی (واقعی) تمرکز کند. تماشای مطلق.

جهت دانلود فیلم Breaking 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


تشدید یا انتشار؟ نیروی طاقت فرسا یا پاسخ مناسب به یک انسان در بحران؟ بررسی های اینجا چندان مثبت نیست. من مخالفم.

این داستانی تکان دهنده است که به خوبی ارائه شده است و داستان را متحرک و جالب نگه می دارد، بدون در نظر گرفتن بازی برجسته توسط همه شخصیت های به تصویر کشیده شده. این نکته نقد من است، فیلمی با داستانی جذاب. اگر به دنبال فیلم های فانتزی و «کارتونی» هستید، به جای دیگری نگاه کنید. اگر به دنبال یک فیلم واقعی هستید، حتماً به دیدن Breaking بروید. داستان متفاوت است، اما من را به یاد فیلم ساخته شده از کلینت ایستوود می اندازد: "ریچارد جول" و، یعنی، فیلم خوب IMO. و لطفاً به یاد داشته باشید که وقتی یک بررسی یک ستاره را می بینید، روی پیوند کاربر از بررسی یک ستاره کلیک کنید زیرا اغلب یک بررسی یک کاربر و انجام شده است به عبارت دیگر، یک ترول یک بررسی بد ارسال می کند و برای قرار دادن آن را ملایم: غیر صادقانه، صادقانه شما یک شخص واقعی است که فیلم را تماشا کرده و در وبلاگ imdb من پست کرده است.