دانلود فیلم Borrego 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Borrego 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم Borrego در ژانر(های) هیجان انگیز, جنایی, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Borrego به کارگردانی Jesse Harris, در کشور(های) ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Lucy Hale, Nicholas Gonzalez, Leynar Gomez, Jorge A. Jimenez, Olivia Trujillo, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.4/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Borrego 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
هیجان انگیز جنایی
امتیاز :
5.4/10 27%
کشور :
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

A young botanist relocates to a small desert town to study an invasive plant species. While out on research, she comes to the aid of a downed plane only to find herself taken captive by an inexperienced drug mule who forces her to lead a trek across the sweltering desert to his drop. A local sheriff is drawn into the hunt as his rebellious daughter sets out to find the missing botanist, all the while being pursued by a local drug receiver.

IMDb
5.4/10
27%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Borrego 2022


جهت دانلود فیلم Borrego 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اگر من یک دانش‌آموز راهنمایی بودم، احتمالاً مشکلی نداشتم که مجبور بودم این را در طول کلاس سلامت یا چیزی دیگر تماشا کنم. به عنوان یک فیلم واقعی ممکن است بخواهید برای سرگرمی تماشا کنید؟ نه.

من عمدتاً آن را تماشا کردم زیرا در منطقه سن دیگو زندگی می کنم و صحرای آنزا بورگو را دوست دارم. می گویم Borrego باعث شد که بخواهم با ماشین به آنجا بروم و برای پیاده روی بروم. مدتی نبودم، و فیلمبرداری مناسب بود. اصلاً پرتنش نبود، بازی‌ها خیلی خوب نبودند، شخصیت‌ها ضعیف توسعه یافته بودند، بنابراین شما واقعاً به هیچ‌کدام از آنها اهمیت نمی‌دادید، طرح گنگ بود، و داستان حول آغاز و پایان "تراژیک" پیچیده بود. حقایق" در مورد فنتانیل و سایر داروها. مثل این بود که کسی گفت: "هی، اگر یک اینفوگرافیک بگیریم که درباره معضل مواد مخدر در آمریکا هشدار می دهد و سعی کنیم از آن فیلمنامه ای بنویسیم، چه می شود؟"

من این پیام را نمی گویم. مواد مخدر مهم نیست -- فقط این که Borrego وسیله ای شوم (خسته کننده، بد ساخت و بازی) برای رساندن آن پیام بود.

و، آنها مجبور شدند دو پیام مضحک دیگر را وارد کنند: 1 ) اکثر مردم در تجارت مواد مخدر واقعاً افراد شایسته ای هستند که در روزهای سختی آمده اند و در تلاش هستند تا خانواده خود را تامین کنند و 2) هیچ کس در منطقه سن دیگو به آمریکایی های مکزیکی-آمریکایی اهمیت نمی دهد.

ببخشید من یک استراحت هیچ یک از این موارد بازتاب دقیق واقعیت نیستند. من می‌توانم در اینجا کمی غر بزنم، اما از آن صرف نظر می‌کنم، زیرا من یک لیبرال هستم و نمی‌خواهم طوری جلوه کنم که یکی از آن افرادی هستم که کلاه قرمزی به سر می‌گذارند. من فقط از پیام‌هایی که نه دقیق هستند و نه مفید هستند، خسته شده‌ام، که به نظر می‌رسد این روزها در فیلم Borrego‌های زیادی نفوذ می‌کنند. راهی وجود دارد که می‌توان پیام‌های مهم را بدون تحریف حقیقت، و بدون توسل به تصویرسازی‌های ارزان قیمت کاریکاتور مانند در مقابل بینندگان قرار داد و نگه داشت. پایان آن بازگشت به خود فیلم: می توانم بگویم با خوشحالی می توانید از آن بگذرید و چیزی را از دست ندهید...