دانلود فیلم Book of Love 2022 (کتاب عشق) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم کتاب عشق 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم کتاب عشق در ژانر(های) کمدی, عاشقانه, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Book of Love به کارگردانی Analeine Cal y Mayor, در کشور(های) مکزیک, بریتانیا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Sam Claflin, Verónica Echegui, Antonia Clarke, Horacio García Rojas, Melissa Pino, Galya Vidal, Fernando Becerril, Ruy Gaytan, Horacio Villalobos, Lucy Punch, اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم اسپانیایی, انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.5/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 44/100 می باشد. برای دانلود فیلم Book of Love 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
کمدی عاشقانه
امتیاز :
5.5/10 47% 44/100
کشور :
مکزیک بریتانیا
زبان :
اسپانیایی انگلیسی
سال :
2022
رده سنی :
N/A
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

Henry, an english writer who has written a new book that has become a failure in the U.K, gets notified that the dull book has been highly trending over in Mexico. Little does he know that Maria, a spanish translator, turned the book into an erotic novel. Henry and Maria then swerve around Mexico to do a book tour and go through a wind of events.

IMDb
5.5/10
47%
m
44/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Book of Love 2022


جهت دانلود فیلم Book of Love 2022 (کتاب عشق) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


پس دیشب دنبال یک فیلم جذاب بودم. و من با این برخورد کردم و فکر کردم که می تواند با این صورت حساب مناسب باشد (و هی من از سام کلافلین خیلی خوشم می آید). خوب، خیلی خوب است...اما خیلی بدتر از چیزی که انتظار داشتم. نه تنها کلیشه ای است (که انتظارش را داشتم) بلکه طرح داستان از همان ابتدا کاملاً مضحک است. متوجه شدیم که هنری (سام کلافلین) تنها 3 نسخه از کتابش را فروخته است که یکی از آنها خودش است. ناشر او نیز کاملاً از کتاب متنفر است، زیرا این کتاب بسیار خسته کننده است. پس چرا F در ابتدا منتشر شد؟ و این اولین رمان او نیز است، بنابراین مانند موردی نیست که او یک نویسنده معتبر باشد و ناشران با او قرارداد ببندند که تا تاریخ X کتابی بنویسد. این اولین رمان او بود. شرکت های انتشاراتی فقط هر چیزی را که روی میزشان می آید منتشر نمی کنند. من می دانم که ما باید این تضاد را داشته باشیم تا کتاب او بعداً نیاز به بازنویسی داشته باشد - اما من احساس می کنم این می توانست به یک چیز خودانتشاری تغییر کند یا مثلاً او یک بار رمان بزرگی نوشت و جرقه اش را از دست داد. یا چیزی یا اینکه شاید این کتاب یک شکست کامل نیست، بلکه فوق العاده تفرقه انگیز است.

اما به هر حال، ادامه می دهیم. هنری متوجه می شود که کتابش در مکزیک بسیار بزرگ است و ناشرش از او می خواهد که یک تور کتاب در مکزیک برگزار کند. و برای ارتقاء نیاز به گفتگو در مورد رسانه های اجتماعی دارد. باز هم، مطمئن نیستم که چرا بحث در مورد حضور آنلاین در حال حاضر در راه است، و نه قبل از انتشار کتاب او ... اما هر چه باشد. به زودی متوجه می شود که مترجمش کتاب را کاملاً به صورت یک رمان عاشقانه هارلکین بازنویسی کرده است. و او به وضوح ناراحت است. متوجه شدم کتاب او کسل کننده بود و خوب کار نمی کرد، اما فیلم آن را نشان می دهد که او دیوانه است که از این موضوع هیجان زده نشده است. مثل اینکه حرف و داستانش را عوض کردی. مهم نیست که اکنون پول درآورده باشد - دیگر مال او نیست. و فیلم احساس می کند که باید زاویه فمینیستی "وای بر من، روی جلد حرف های من نام مرد است - من هرگز به این موفقیت دست پیدا نخواهم کرد چون من یک زن هستم" و مانند مام، هیچ کس از شما نخواست که دوباره بنویسید. کتاب. می‌توانستید ترجمه واقعی کتاب را انجام دهید، سکه‌تان را بگیرید و در صورت شکست خوردن آن را بد نکنید. و آنها عملاً تمام فیلم را به گلوی یکدیگر می گذرانند و چشم به چشم هیچ چیز نمی بینند تا زمانی که تصمیم به انجام کارهای زشت می گیرند. و برای فیلمی که در مورد اینکه این کتاب چقدر کثیف و پرشور است... وانیلی ترین صحنه عاشقانه تا به حال است. و البته این یک عمل و ناگهان عاشق می شوند. اما باز هم، من انتظار آن کلیشه را داشتم. اما متأسفانه دو سرنخ شیمی صفر دارند.

همچنین می‌توانید بگویید که کتاب عشق بودجه بسیار کمی داشت، زیرا آنها تصمیم می‌گیرند برای هر کتابی که او انجام می‌دهد از همان طرفداران استفاده کنند. شاید کارگردان فکر می‌کرد که این یک گاف خنده‌دار است، نه.

فیلم آنقدر بد بود که صادقانه بگویم هر چند دقیقه‌ای فیلم را مرور می‌کردم و سعی می‌کردم فیلم سریع‌تر پیش برود.