دانلود فیلم Blood Honey 2017 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم Blood Honey 2017 بدون سانسور

فیلم Blood Honey در ژانر(های) ترسناک, هیجان انگیز, درام, معمایی, ساخته شده و در سال 2017 به روی پرده رفت. Blood Honey به کارگردانی Jeff Kopas, در کشور(های) کانادا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Shenae Grimes-Beech, Gil Bellows, Kenneth Mitchell, Don McKellar, Morgan Kelly, Scott McCord, Matt Gordon, Natalie Brown, Rosemary Dunsmore, Michael Hanrahan, اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 4.8/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Blood Honey 2017 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ترسناک هیجان انگیز درام معمایی
امتیاز :
4.8/10 25%
کشور :
کانادا
زبان :
انگلیسی
سال :
2017
رده سنی :
N/A
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

زنی جوان که خاطره ای تلخ از دوران کودکی دارد بعد از سال ها به محل زندگی اش برمیگردد تا به فامیلش در نگهداری از پدر علیلش کمک کند ولی متوجه کابوسی جدید می شود.

Tortured by the memory of a childhood trauma, a woman returns after a decade to her family's fly-in hunting lodge to assist her siblings with their dying father, only to find herself stuck in a life threatening nightmare.

IMDb
4.8/10
25%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Blood Honey 2017

زنی جوان که خاطره ای تلخ از دوران کودکی دارد بعد از سال ها به محل زندگی اش برمیگردد تا به فامیلش در نگهداری از پدر علیلش کمک کند ولی متوجه کابوسی جدید می شود.

جهت دانلود فیلم Blood Honey 2017 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"Blood Honey" من را با دیدن یک پوستر / جلد جذاب ، یک پیش فرض عجیب جالب اما کاملاً احمقانه و به عنوان کسی که قدردانی کلی از وحشت دارد ، من را ترغیب کرد. کم بودجه بودن ، که به دلیل وجود تعداد زیادی از افراد فقیر در خارج از منزل ، به ندرت نشانه خوبی است ، باعث دلهره و همچنین رتبه پایین و بررسی های ضعیف شد.

اما متأسفانه یک فیلم دیگر که اخیراً دیده شده است ، از این رو تکرار می شود ، زیرا نقاط قوت و نقص دقیق Blood Honey ها در اینجا وجود دارد ، که با توجه به پتانسیل آن که انجام نمی دهد ، برای من بسیار ناامید کننده بود در هر کجا به اندازه کافی با "عسل خون" وحشتناک است ، با مشکلات عدیده زیادی. در اینجا هیچ چیز خوب نیست و تقریباً همه چیز به روشی بد و وحشتناک اشتباه است.

بیایید با تنها نکته مثبت شروع کنیم. روشنایی گاهی جوی و شبح وار است.

متأسفانه ، با روش مستقیم و مستقیم به فیلم ویدئویی ، فیلمبرداری و ویرایش و پالت رنگی عدالت عمل نمی شود ، بنابراین درک آن دشوار بود ، کاملاً واضح بود که فیلم با عجله و بدون هیچ گونه مراقبت و اشتیاق ساخته شده است. به ویژه ، کار دوربین با آماتوری بیش از حد خود یک حمله تهوع آور به چشم بود.

با رفتن به سمت نکات منفی ، داستان احساس می کند کاغذ نازک ، از هم گسیخته و بیش از حد کشیده شده است و برخی از آن احساس مبهم می کند ، در یک سوم آخر که فیلم به خصوص کسل کننده تر است ، قابل پیش بینی است ، بیشتر بی معنی و کمتر ترسناک است. شخصیت های بیش از حد بسیار پیچیده هستند و هیچ کجا به اندازه کافی نزدیک نیستند تا بتوانند شخص را دوست داشته باشند. تصمیم گیری و رفتارهای آزار دهنده و غیرمنطقی آنها باعث ناامیدی می شود.

ساخت فیلم احساس کم لطفی و فراموشی می کند ، زیرا قلب کافی برای قرار دادن آن وجود ندارد کیفیت صدا واضح است و از آن ارزان استفاده می شود (در ساخت و سازها و واکنش های مردم خیلی بلند است) و به طرز وحشتناکی ضبط شده است) و بهتر است از ذکر رفتارهای یکنواخت و سنگین و هیستریونیک که نشان می دهد بی تفاوتی زیادی نسبت به وضعیت و آنچه اتفاق می افتد و همچنین تغییر مسیر در ملودرام بیش از حد است.

گفتگو را می توان سخت و آشفته ، با کلیشه های زیاد ، بسیاری از شوخ طبعی های غیر عمدی که باعث می شود برخی از فیلم ها یک حقه بازی بسیار بد و بدون عمق بازی کنند ، در حالی که سرعت خیلی سریع به بن بست می رسد و برای همیشه طولانی می شود و ارزش آن بسیار زیاد است که ارزش مراقبت و padding بی فایده را دارد ، هرگز بهبود نمی یابند. این مهم نیست اگر شخصیت در حال توسعه باشد یا جذاب باشد ، در عوض هیچ کجا به اندازه کافی درباره شخصیت ها آموخته نشده است ، و چند تلاش برای انجام این کار نه جالب است و نه روشن ، و در واقع چیزها را به پایین می کشاند. بسیاری از لحظات ظاهراً تکان دهنده ، غافلگیر کننده یا ترسناک و فضای ظاهراً وحشتناک دلهره آور ، به دلیل آشکار بودن بیش از حد ، بسیاری از لحظات گنگ و مبهم و توضیحات و عدم تنش و تعلیق ، پیدا شده است. اگر داستان و جو حداقل در اجرا خوب بود ، در واقع فقدان اصالت (فیلم فوق العاده مشتق شده و به طرز مبهم و سیریاب) نیست ، در واقع هر دو کار آنها بسیار ضعیف بود.

بسیاری از "Blood Honey" دارای عناصر پیرامونی توسعه نیافته و اغلب انگیزه های شخصیتی مزخرف و گیج کننده ای است ، در حالی که بسیاری از مواردی که باعث می شود شما را پرش یا شوک کند دور از خلاقیت یا ترسناک نیستند و بسیار رام هستند و به راحتی قابل پیش بینی هستند خفاش پایان راضی نشد و در عوض گنگ ظاهر شد و همه چیز مانند یک فیلم کوتاه بیش از حد شکستنی بیش از حد کشیده احساس شد.

تهدید کافی وجود ندارد ، و چه چیزی وجود دارد از آن است که تمایل به استفاده ضعیف است و بنابراین خنده آور انجام آن اصلا نمی ترساند. فیلم کاملاً غیرتصوری و عجیب و غریب است تا خزنده ، با مضحک بودن و غیرقابل تصور بودن در حد حداکثر. همه چیز در اینجا نه خلاقانه است ، نه تعلیق است و نه ناخن جو. برخی از جنبش ها به شدت افتاده هستند. این کارگردانی سرب است و مثل اینکه قلب آنها در آن نبود یا خیالش راحت نبود ، شیمی بین شخصیت ها و بازیگران با ظرافت تبر به طور مداوم تصادفی و پرخاشگرانه پیش می آمد. همه اینها بسیار بلاعوض و روحیه متوسط ​​است و یکبار هم خسته کننده و ترسناک نیست با کمبود تعلیق یا احساس وحشت.

در کل ، واقعاً افتضاح است. 1/10 بتانی کاکس

جهت دانلود فیلم Blood Honey 2017 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بررسی های خوب باید جعلی باشد. یادم نمی آید که چه وقت چنین فیلم بدی را از بالا به پایین دیده ام. تماشای آن طاقت فرسا بود.

بازی مضحکی داشت. ظاهراً حتی گیل (که نقش پدر را بازی می کرد) بدون هیچ دلیلی دست و پنجه نرم می کرد. هیچ شخصیتی باورپذیر و دوست داشتنی نبود. تخت. فیلمبرداری عجیب و غریب بود و البته به روش خوبی هم نبود. زوایای دوربین عجیب و غریب فقط به دلیل حساسیت آن است و حداقل دو بار که شخصیتی ناگهان شروع به صحبت مستقیم با دوربین می کند. یکی از بدترین صحنه ها این بود که دختر در آینه پدر می شود و سپس توسط مادر مرده اش مورد آزار و ضرب و شتم قرار می گیرد. اوه یا ممکن است کسی باشد که او در حال رابطه جنسی با شخصی است و عسل بدون هیچ دلیل مشخصی شروع به ریختن روی آنها می کند. آهنگ صدا یک صدای دزدگیر از صدای فریاد زدن تصادفی و سر و صداهای صنعتی بود که با موسیقی تصادفی و صداهای کلیشه ای "این تصور می شود ترسناک یا خزنده" باشد. نکته: داشتن یکسری صداهای آزار دهنده که مخاطب شما را بمباران می کند ، باعث نمی شود فیلم شما یک فیلم هیجان انگیز ، رمزآلود یا ترسناک باشد. تنبل است.

حتی من را در این نقشه احمقانه شروع نکن. دختر به خانه می آید زیرا پدر در حال مرگ است. این یک مزرعه زنبورداری است. یا آیا این یک پناهگاه زیست محیطی است؟ استراحتگاه؟ چرا افرادی که در این نزدیکی زندگی می كنند ، فقط وارد خانه می شوند و می نشینند ، شروع به نوشیدن یا آشپزی می كنند؟ لژ است؟ او یک برادر عصبانی و یک خواهر سندرم داون دارد. پدر پس از وعده دادن دختر به عدم فروش ملک ، خود را با نیش زننده می کند. مردم کمی بد گمان به نظر می رسند. او شروع به توهمات احمقانه ای از نوعی می کند که شما در "هیجانات" بد دهه 70 می دیدید و فکر می کند در حال مسموم شدن است. او در هواپیمای آبی پرواز می کند (زیرا البته او می داند چگونه با هواپیما پرواز کند) با خواهرش و سقوط هواپیما. او بسته به تخت از خواب بیدار می شود و به او می گویند خواهرش درگذشت. تعجب! در پایان این که او در واقع فقط دیوانه است ، خواهرش سالها پیش درگذشت و بنابراین او و خواهرش دیگران را مسموم کردند. پایان. هرکسی که نوشت که 10/10 بررسی باید از خود شرم کند. امیدوارم حقوق خوبی دریافت کنند.

فیلم های پیشنهادی