دانلود فیلم Blood Father 2016 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Blood Father 2016 با زیرنویس فارسی

فیلم Blood Father در ژانر(های) اکشن, هیجان انگیز, درام, ساخته شده و در سال 2016 به روی پرده رفته است. Blood Father به کارگردانی Jean-François Richet, در کشور(های) فرانسه, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Mel Gibson, Erin Moriarty, William H. Macy, Michael Parks, Thomas Mann, Diego Luna, Dale Dickey, Miguel Sandoval, Lori Dillen, Richard Cabral, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, اسپانیایی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.4/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 66/100 می باشد. برای دانلود فیلم Blood Father 2016 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن هیجان انگیز درام
امتیاز :
6.4/10 89% 66/100
کشور :
فرانسه
زبان :
انگلیسی اسپانیایی
سال :
2016
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

هم‌خون ، فیلمی اکشن و جنایی محصول سال ۲۰۱۶ به کارگردانی ژان فرانسوا ریشه می‌باشد. داستان این فیلم درباره‌ی پدری به نام لینک می‌باشد که درمی‌یابد جان فرزند شانزده ساله‌اش در خطر است. فرزندش به خاطر کارهای خودسری که انجام می‌دهد ، اکنون خلافکاران در تلاش هستند تا او را به قتل برسانند. اما لینک مجبور می‌شود تا برای محافظت از فرزندش جان خود را به خطر بیاندازد و…

An ex-con reunites with his estranged wayward 16-year old daughter to protect her from drug dealers who are trying to kill her.

IMDb
6.4/10
89%
m
66/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Blood Father 2016

هم‌خون ، فیلمی اکشن و جنایی محصول سال ۲۰۱۶ به کارگردانی ژان فرانسوا ریشه می‌باشد. داستان Blood Father درباره‌ی پدری به نام لینک می‌باشد که درمی‌یابد جان فرزند شانزده ساله‌اش در خطر است. فرزندش به خاطر کارهای خودسری که انجام می‌دهد ، اکنون خلافکاران در تلاش هستند تا او را به قتل برسانند. اما لینک مجبور می‌شود تا برای محافظت از فرزندش جان خود را به خطر بیاندازد و…
"لینک" (مل گیبسون) که سابقاً به جرمی محکوم شده بود، باید از دختر 16 ساله‌ی خودسرش در برابر دلالان مواد مخدری که قصد کُشتن او را دارند، محافظت کند ...
یک پدر سابقه دار (مل گیبسون) و دختر 16 ساله اش (ارین موریارتی) باید در برابر قاچاقچیان های مواد مخدر از خود دفاع کنند، چارکه آنها قصد کشتنشان را دارند. در این بین پای نامزد دخترش (دیگو لونا) نیز به ماجرا باز می شود و …

جهت دانلود فیلم Blood Father 2016 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من آرزو داشتم که "پدر خون" فیلم اکشن ریگ سال باشد. عشق من به مل گیبسون شاید ارتباطی با این امیدها داشته باشد و من همیشه فیلم های خشن قدیمی و ساده را دوست داشته ام. همیشه مثل دهه 80 نیست ، بلکه بیشتر شبیه دهه 70 است که همه چیز فقط یک خط نیست.

به نظر می رسد "پدر خون" فیلم اکشن سال نیست ، در بعضی مواقع به سختی یک فیلم اکشن است. خیلی هوشمند نیست و می تواند کمی ناسازگار باشد. این ایراداتی دارد ، اما خوشبختانه آنقدر ساده و آگاه از آنچه می خواهد باشد ، است که می توانم بسیاری را ببخشم. با پیام های عمیق اذیت نمی شود ، و نمایشگاه کم و بیش به طور طبیعی با اجراهای خوب ارائه می شود بدون اینکه خود را بیش از حد به شما مجبور کند. صاف بودن آن گنگ است ، اما هنوز به اندازه کافی ظریف است که در همه چیزهایی که مطرح می کند ساکن نیست. اون چیز خوبیه. در اکثر فیلم هایی از این دست ، مردم پیرامون رویدادها یا موضوعات خاصی می رقصند. فیلم ها تمایل دارند معاملات بزرگی را با آنها انجام دهند ، و اغلب آنها نمی دانند چه موقع باید متوقف شوند ، و همه چیز را مجبور و دستکاری می کنند. در "پدر خون" این را نمی گیرید. ممکن است بسیاری از افراد این کار را خسته کننده یا حتی بی معنی بدانند ، اما به نظر من جذاب و طبیعی است. علاقه ای به مجبور کردن شما به مراقبت ندارد. یا می کنید یا نمی کنید.

"خون پدری" تقریباً مانند یک فیلم سفر جاده ای است و در آن حد اکشن که احتمالاً امیدوارید وجود ندارد. اما وقتی وجود داشته باشد ، کاملاً خوب است. ریگ است ، خونین است و هیچ رقص بیش از حد سبک درگیر نمی شود. نه اینکه بگوییم برخی از آن چشمگیر نیست ، زیرا من مطمئناً "مشت" را در آن احساس کردم. وقتی اتفاقی بی رحمانه رخ می دهد ، فیلم چهره شما را در آن فرو نمی برد. این اتفاق افتاد ، آنجا بود ، اما اکنون زمان حرکت است. من دوست دارم وقتی فیلم ها از نقاط قوت خود سو استفاده نمی کنند. اکشن ، و همچنین هر چیز دیگری ، بسیار خوب گرفته شده است. شدت آن وجود دارد ، عکس ها به خوبی قاب می گیرند و کار دوربین م cameraثر است. برای همه اینها ، فقط منظره مل گیبسون هر بار که روی صفحه است فیلم را بالا می برد.

مل گیبسون سابق است و دارای یک اتاق خال کوبی شلخته است. او مطمئناً قسمت را نگاه می کند. او ریش ، چشمهای دیوانه ، تات ها و توده بدن را دارد. هرچه در مورد او فکر می کنید ، او توانایی ساخت هر فیلم بهتر را دارد و این نیز از این قاعده مستثنی نیست. به نظر می رسد او این کار را با سهولت انجام می دهد ، زیرا او یک استعداد طبیعی است. معمولاً بهترین "لحظات مل" لحظاتی است که ظاهراً هیچ اتفاقی در آنها نمی افتد. این فقط می تواند راهی باشد که چگونه او یک کلمه گفتگو را ارائه می دهد یا اینکه چگونه به یک شخص نگاه می کند. زبان بدن و حالت چهره او همیشه جذاب است. چیزهای کوچکی از این دست تفاوت بزرگی ایجاد می کند. بله ، مل گیبسون بهترین چیز در مورد Blood Father است.

اما در اینجا ارین موریارتی نیز بازی می کند ، که نقش دختر گم شده گیبسون را بازی می کند. نمی توانم بگویم که طرفدار شدم ، اما او مطمئناً زایمان می کند. او نقش یک زن جوان را بازی می کند که بسیار گم شده است و تصور یک حالت شل و ول دارد. آنها هرگز با این کار زیاده روی می کنند و شما به نوعی به او وابسته می شوید. خیلی وابسته نیستم ، زیرا این یک مشکلی است که برمی خورم ، اما کافی است. او همچنین از مسائل و احساسات بابا دائماً شکایت نمی کند و غر می زند ، چیزی که انتظار دارم با این شخصیت ها در Blood Father ها باشد. در پایان ، او به خوبی از گیبسون بازی می کند و از کلیشه بودن خودداری می کند. آفرین.

همه بازیگران دیگر نیز خوب هستند. شاید نکته قابل توجه مایکل پارکس به عنوان یک دوچرخه سوار قدیمی تقریباً پیر و پیر باشد که پولش را با فروش یادگاری های نازی به افراد خاص بدست می آورد. مایکل پارکس همیشه عالی است ، و از گرفتن انواع نقشها نمی ترسد - در واقع ، امروزه نقش های او در مورد احمق های دافعه است! ما ویلیام اچ میسی و دیل دیکی را نیز به دست می آوریم و آنها با آنچه می گیرند خوب هستند.

بنابراین همه در این کار مهارت دارند. کجای فیلم اشتباه می رود؟ این کاملاً شما را سرمایه گذاری نمی کند. گرچه بسیار سرراست است و وقت زیادی برای همه چیزهای بی ادبی تلف نمی شود ، این احساس به شما دست می دهد که می خواهید کمی بیشتر به این شخصیت ها اهمیت دهید ، شاید چند صحنه شدیدتر با آنها داشته باشید و فیلم را خیلی تنگ تر کنید . همچنین ، گاهی اوقات به نظر می رسد که نوشتن شخصیت خیلی سازگار نیست. به عنوان مثال: در یک لحظه ، گیبسون ممکن است مردی گناهکار باشد ، که سعی می کند از دردسر دور شود و به دخترش توصیه های زندگی کند. لحظه بعدی او نمی تواند کمتر به چیزی اهمیت دهد و بی پروا مرز است. کنتراست کاملاً واضح نیست و من اغراق کردم ، اما آنجاست. Blood Father را خراب نمی کند ، و بسیاری از آن را می توان با شخصیت او توضیح داد.

در پایان "پدر خون" بسیار ساده است. شما از A به B می رسید و حتی اگر برخی از وابستگی های عاطفی و سازگاری شدید در مسیر شما از بین برود ، مطمئناً به B خواهید رسید. حتی اگر به نظر برسد که میزان عملی را که انتظار داشتید نمی گیرید ، فقط صبر کنید وقتی به B. می رسید درباره B ، "Blood Blood" تقریباً شبیه فیلم B است ، اما کاملاً مناسب نیست. این یک فیلم بسیار غیرمتعادلانه است. این مسئله مربوط به پیام های اخلاقی ، پیچش های پیرامونی ، درستی سیاسی یا رتبه بندی PG-13 نیست. جرات می کند خود ساده آن باشد و مل گیبسون به تنهایی دلیل خوبی برای دیدن آن است. فقط انتظار کلاسیک فرقه ای را نداشته باشید ، انتظارات خود را تنظیم کنید و از آن به خاطر آنچه که هست لذت خواهید برد. برای طرفداران فیلمهای اکشن با اندازه کوچک و کوچک که لبه های آنها ناهموار است ، توصیه می شود.

جهت دانلود فیلم Blood Father 2016 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اکثر مردم انتظار دارند که "پدر خون" یک تریلر اکشن متواضعانه و پر از ابهام و داستانی جذاب باشد اما در واقع خیلی بهتر از این است. در حالی که طرح آن هیچ جایزه ای برای اصالت برنده نمی شود ، سرعت سریع ، گفتگوی درخشان و سکانس های اکشن با برنامه ریزی خوب ، تماشای آن را جذاب می کند و اجرای طوفانی Mel Gibson (که عصبانیت و سرخوردگی را بسیار خوب انجام می دهد) ، شدت زیادی می بخشد و پستی شخصیت های خوش نقاشی در مرکز داستان پدر و دختری هستند که باید با هم فرار کنند و روابط نامتعارف و سرگرمی سرگرم کننده آنها علاقه و لذت زیادی را فراهم می کند زیرا هر دو به تدریج متوجه می شوند که واقعاً بسیار زیاد هستند نزدیکتر از رستگاری خود از آنچه که هرکدام متوجه آن نیستند.

لیدیا لینک (ارین موریارتی) نوجوانی که چند سال زودتر از خانه فرار کرد ، با دوست پسر 30 ساله خود جونا زندگی می کند (دیگو لونا). او یک فروشنده مواد مخدر است که با خانواده اش با یک کارتل مواد مخدر مکزیکی ارتباط دارد و به عنوان بخشی از فعالیت خود ، از تعدادی "خانه مخفی" استفاده می کند که برخی از کالاهای خود را در آنها ذخیره می کند. وقتی به نظر می رسد که مواد مخدر در یکی از خانه ها از بین رفته است ، جونا و باندش با همراهی لیدیا به آنجا می روند و مستاجر را وحشت می کنند. وقتی این اطلاعات مفید نیست ، یونا مرد خانه را می کشد و به لیدیا اسلحه می دهد ، دستور می دهد زن را شلیک کند. پس از چند لحظه تردید و وحشت ، لیدیا به طور تصادفی به گردن جونا شلیک می کند و فکر می کند او را کشته است ، بلافاصله فرار می کند. وی با وحشت و مراجعه به شخص دیگری ، با پدر جدا شده خود ، جان (مل گیبسون) تماس تلفنی گرفت و از او پول و هر کمکی که بتواند به او بکند ، می خواهد.

جان لینک سابق است مشروبات الکلی و بهبود یافته که در پارک تریلر زندگی می کند و به عنوان یک هنرمند خال کوبی درآمد کسب می کند. تنها دوست باقی مانده وی کربی کورتیس (ویلیام اچ میسی) است که حامی مالی وی در AA است و در یکی از تریلرهای همسایه زندگی می کند. پس از زندگی طولانی خود به عنوان یک جنایتکار ، جان ناامیدانه در تلاش است تا مستقیم زندگی کند و زندگی آرامی داشته باشد اما وقتی دختر گمشده اش برای کمک با او تماس می گیرد ، نمی تواند امتناع کند.

پس از ملاقات با لیدیا ، جان او را به تریلر خود می برد و در آنجا فکر می کند که می تواند برای مدتی پایین بماند اما به زودی ثابت می شود وقتی برخی از اعضای باند یونس حضور پیدا می کنند و می خواهند او را به آنها تحویل دهند ، غیرممکن است. هنگامی که جان امتناع می کند ، آنها با SUV خود تریلر وی را رم می کنند و سرنگون می شوند و تنها زمانی است که برخی از همسایگان مسلح وی در صحنه ظاهر می شوند که باند در نهایت تصمیم به عقب نشینی می گیرد. فهمید که هیچ راهی وجود ندارد که آنها با خیال راحت در خانه او بمانند. جان تصمیم می گیرد تا با لیدیا فرار کند تا از خطری که از باند یونس در آن قرار دارد ، فرار کند. به زودی مشخص می شود که اوضاع و احوال او بدتر از آن است که آنها فهمیدند زیرا وی همچنین توسط یک فرد متجاوز کارتل مواد مخدر مکزیکی و پلیس تحت تعقیب قرار دارد که تحقیقات خود را در مورد آنچه در خانه انبار اتفاق افتاده دنبال می کند. تعدادی از موقعیتهای بسیار پرتنش و خطرناک پس از آن دنبال می شوند که جان و لیدیا بارها و بارها به کشته شدن نزدیک می شوند قبل از اینکه وقایع آنها را به رویارویی نهایی و خشونت آمیز داستان بکشاند.

یکی از شگفتی های Blood Father این است که چقدر خوب است روابط بین جان و لیدیا به تصویر کشیده شده است ، پس از سالها فاصله ، آنها به سرعت رابطه ای ایجاد می کنند که اغلب شامل کنایه از جانب می شود هر زمان که او متوجه شود که دخترش همان اشتباهاتی را که در زندگی خود مرتکب شده است ، مرتکب شده است. علی رغم سر و صدا بودن برخی از مبادلات آنها ، محبت اساسی که آنها نسبت به یکدیگر احساس می کنند دائماً آشکار است و ظرافتی که با آن منتقل می شود یکی از چشمگیرترین ویژگی های نمایش گیبسون و موریارتی است.

"پدر خون" پر از شوخ طبعی و شوخ طبعی یک نفره است (به عنوان مثال "او روز خوش شانس هر بازنده ای است" و "بچه ، شما ذهنیت یک زن خانه دار بدجنس را دارید") و همچنین با استفاده بسیار خوب کارگردانی می شود از مکانهای آن ساخته شده و یک تقارن دقیق با شباهت اولین حضور گیبسون روی صفحه و آخرین موریارتی حاصل شده است. این قطعاً فیلمی است که با رویکرد منظم و بی معنی خود تحت تأثیر قرار می گیرد و مطمئناً از انتظار اکثر افرادی که آن را می بینند فراتر خواهد رفت.

جهت دانلود فیلم Blood Father 2016 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


هنگامی که ما برای اولین بار با جان لینک، ضدقهرمان مجرم سابق مل گیبسون در آخرین فیلم هیجان انگیزش یعنی «پدر خونی» ملاقات می کنیم، او در میانه یک سخنرانی پرشور در یک جلسه AA است. لینکی که خود را "داستان موفقیت واقعی" می نامد، یک آلکی در حال بهبودی است که دو سال از این بحران خارج شده است، که همسرش او را ترک کرده و دخترش در باد است، و او را بدون هیچ کس در گوشه خود و بدون هیچ کس به جز خودش سرزنش می کند. . این یک مقدمه نوآر مناسب برای لینک است، اما همچنین – شاید مناسب‌تر، به‌ویژه زمانی که وقتی آن را می‌گوید مستقیماً جلوی دوربین صحبت می‌کند – به نظر می‌رسد که از خود گیبسون می‌آید.

به کارگردانی ژان. -فرانسوا ریشه، که در سال 2008 کارگردانی فیلم دوگانه گانگستری مسرین را بر عهده داشت، در نگاه اول به نظر می رسد که پدر خونی افزوده دیگری به فرمول آزمایش شده و واقعی گیبسون باشد: یک مرد وحشی در سمت اشتباه مسیر، کسانی را که اغلب به او ظلم کرده اند، می گیرد. به شکلی معمولی وحشتناک مطمئناً، جان لینک می‌تواند با پورتر و درایور، قهرمانان خشونت‌آمیز گیبسون از بازی‌های Payback و Get the Gringo، برادر همخون باشد. لینک که در حاشیه جامعه زندگی می‌کند در حالی که به عنوان یک هنرمند خالکوبی از تریلر صحرایی خشن خود زندگی می‌کند، همان‌طور که از نام تک‌هجای او پیداست، صریح و کوتاه است. تفاوت این است که خون پدر احساس می کند که گیبسون در حال مقابله با شیاطینی است که او و حرفه اش را در دهه گذشته به خطر انداخته اند. عملکرد او شبیه توبه است، و نه در جهت منفی. تکیه گاه اصلی گیبسون همیشه اشتیاق بوده است - در هر دو تعریف کلمه - و در اینجا او خود را تا ته استخوان می اندازد.

تلاش های لینک برای ماندن در مسیر مستقیم و باریک با ورود فاجعه آمیز دختر سرکشش پیچیده می شود. لیدیا (ارین موریارتی). حضور لیدیا که از دست تعدادی از مشتریان بد فراری است، پدرش را در مسیری اجتناب ناپذیر به سمت خشونت قرار می دهد - که البته او در صرف غذا برتر است. و درست است که برای مفصل مل گیبسون شکل می گیرد، هیچ کمبودی در آن وجود ندارد: هنگامی که خون شروع به جریان می کند و گلوله ها شروع به پرواز می کنند، متوقف کردن آن دشوار است.

شدت وحشی علامت تجاری گیبسون به طور کامل است. اینجا کف کنید، و تماشای آن همیشه یک منظره خوشایند است، حتی اگر در تولیدات غیرقابل مقایسه یا علیه بازیگران کمتر دیده شده باشد. خوشبختانه، در بیشتر موارد، Blood Father در هیچ کدام از این دو دسته کبوتر نیست. در حالی که برخی از دیالوگ ها کمی دشوار به نظر می رسند (لیدیا بخش زیادی از فیلم را با چنان دقتی به تفکیک غلاف های بینش می گذراند که فکر می کنید او یک قهرمان سورکینی به جای کسی است که هروئین را خرخر می کند)، بقیه در خطوط منقبض و محکم متعادل است که همینگوی را به خود می‌بالد. و بر خلاف Get the Gringo که گیبسون را در صدر بازی خود نشان می داد و باعث می شد همتایانش کاملاً آماتور به نظر برسند، او با نام های قابل اعتمادی که در این دور ارائه می شود تقویت شده است: از جمله، ویلیام اچ میسی به عنوان حامی مالی خوش اخلاق لینک و AA و مایکل پارکس به عنوان یک مخاطب قدیمی از گذشته خود. در واقع، تنها حلقه ضعیف واقعی بازیگران، موریارتی است، که اجرای نامنظم او بسیار خودآگاه و متقاعدکننده نیست که ما واقعاً به وضعیت اسفناک او اهمیت دهیم. تنها از طریق گیبسون است که ما اهمیت می دهیم (و به اعتبار او، او این کار را می کند و ما انجام می دهیم).

بسیاری از Blood Father یک نتیجه قطعی است، تا پایان پر گلوله آن. و در حالی که فیلم به ندرت یک یادداشت الهام‌بخش را نشان می‌دهد، اما هنوز هم یک دیگ خوب است، و اگر داستانی که به خوبی گفته شود هیچ اشکالی ندارد. اما با حضور بازیگری مانند گیبسون، این موضوع به چیزی شخصی تر تبدیل می شود. «پدر خونی» درباره مردی است که با گناهان قدیمی و محاسبات بدی که با آنها همراه است روبرو می شود. و تک تک مد مل در اینجا به طور کامل نمایش داده می شود.

جهت دانلود فیلم Blood Father 2016 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در فیلم Blood Father پدر خونی (آخرین بررسی من)، مل گیبسون گوشتی و فوق العاده شدید است. شخصیت او جان لینک، گوش یک مرد بد شرور را گاز می گیرد. تنها چیزی که باید بگویم این است که به بازگشت خوش آمدی مل دیوانه، دلمان برایت تنگ شده بود دیوانه جان.

به هر حال، آقای گیبسون با وجود داشتن مسائل شخصی در روزنامه ها، یکی از بازیگران مورد علاقه من است. هیچ کس کلمه f را نمی گوید، تفنگ دستی را پر نمی کند، شیشه ماشین را می شکند، یا مثل پسر مورد علاقه استرالیا به یک اره شده شلیک نمی کند. او تمام خراشیده، ریش و چروکیده، باعث می‌شود که «خون» شبیه وسیله نقلیه بازگشتی ملایمش باشد.

این فیلم، با سکانس آغازین و طرح داستانی آن در مورد روابط جنایتکار پدر/دختر، من را به یاد فیلم ترم زندگی اکران شده قبلی انداخت. وقتی متوجه شدم که گیبسون در فیلم Blood Father Hacksaw Ridge نوامبر، وینس وان را کارگردانی خواهد کرد، بیشتر به یاد "زندگی" افتاد. با این حال، تفاوت با "Blood" این است که جنبه مخرب تری دارد. مل تف می کند، پاک می کند، عصبانی می شود و ریشه کن می کند. وان به نوعی دور می زند و یک مدل موی تاپ دارد. ناف گفت.

به کارگردانی ژان فرانسوا ریشه که یکی از بازسازی های مورد علاقه من را در سال 2005 در Assault on Precinct 13 فیلمبرداری کرد، پدر خونی یک تریلر تند و زننده، پر از دوچرخه سواران، گلوله ها، تله ها و گشتاور است. Richet به فیلم ظاهری اشباع می‌دهد و دوربین‌های تیره‌ای شبیه به آنچه در «هجوم» دیده می‌شود ارائه می‌کند. تنها نقطه ضعف "خون" برای من، شاید فیلمنامه آن باشد که می توانست کمی عدالت را برای بازیگران/بازیگران انجام دهد. رهایی آن در مورد فروشندگان مواد مخدر، مردان انتحاری، اعتیاد به الکل و خیانت های خشونت آمیز گاهی اوقات متناقض به نظر می رسد. دیالوگ گفتاری بین ماچو، موعظه و روشی که بزرگسالان به گونه‌ای که در سریال‌های کمدی تلویزیونی هستند، جبر می‌کنند، تند می‌زند. طنز (یا فقدان آن) در Blood Father نیز بی‌جا به نظر می‌رسد.

اوه خوب، اینها همه نادیده گرفتن جزئی هستند. گام "خون" بیشتر به سرعت و بی‌دریغ می‌آید. صحنه‌های تیراندازی/مقابله استاندارد، حساب شده و به خوبی فیلم‌برداری شده‌اند. داستانی که به نظر می رسد حدود پانزده سال پیش اتفاق می افتد (حضور تلفن های عمومی وجود دارد) به شرح زیر است: آقای جان لینک (گیبسون) یک الکلی در حال بهبودی، یک هنرمند خالکوبی ساکن کالیفرنیا، و یک محکوم مشروط در حال بهبود است. . دختر او لیدیا (با بازی ارین موریارتی) از سال‌های نوجوانی مفقود شده است. لیدیا با جمعیت نامناسبی دچار مشکل می شود و به طور تصادفی به یکی از اعضای باندی که با او در ارتباط است تیراندازی می کند (در طول یک سرقت و دزدی بعدی). لیدیا با فرار از قانون و تقریباً همه افراد دیگر، سرانجام با پدر جان تماس می گیرد، در او آرامش می یابد و بقیه «خون» شامل تلاش لینک برای محافظت از او می شود.

نبرد خونین و آخر اسلحه شامل یک هارلی دیویدسون در حال انفجار و قهرمان‌های داستان که در پشت برانکو بسته شده‌اند را تماشا کنید. این به بیننده احساس می‌کند که مل هنوز سطح بدجنسی برتر خود را از دست نداده است. در حقیقت، این بهترین فیلم اکشن او از سال 2002 ما سرباز بودیم. در حال حاضر قیمت آن از طریق On Demand 7.99 دلار است، بنابراین باید آن را بررسی کنید.

خط اصلی: با 88 دقیقه عضلانی، پدر خونی در باکس آفیس قتلی نداشته است (کمتر از یک میلیون دلار تا کنون) و باعث ارتقای حرفه ای مل گیبسون نمی شود (من این کار را نمی کنم. احساس می کند به هر حال به کمک نیاز دارد). با این حال، تماشای فیلم B ارزشمند است. برای قرض گرفتن از RhymeZone مملو از اینترنت، "Blood" احمقانه نیست. امتیاز: 3 ستاره