دانلود فیلم Blade II 2002 (تیغه ۲) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم تیغه ۲ 2002 بدون سانسور

فیلم تیغه ۲ در ژانر(های) فانتزی, ترسناک, اکشن, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2002 به روی پرده رفت. Blade II به کارگردانی Guillermo del Toro, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Wesley Snipes, Kris Kristofferson, Ron Perlman, Leonor Varela, Norman Reedus, Thomas Kretschmann, Luke Goss, Matt Schulze, Danny John-Jules, Donnie Yen, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم کشور چک, رومانیایی، مولداوی، مولداوی, انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.7/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 52/100 می باشد. برای دانلود فیلم Blade II 2002 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
فانتزی ترسناک اکشن هیجان انگیز
امتیاز :
6.7/10 57% 52/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
کشور چک رومانیایی، مولداوی، مولداوی انگلیسی
سال :
2002
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

در قسمت دوم فیلم ، بِلِید مبارزی شجاع ، باید با خون‌آشامی مقابله کند که دیگر خون‌آشام ها را به قتل می رساند و…

A rare mutation has occurred within the vampire community - The Reaper. A vampire so consumed with an insatiable bloodlust that they prey on vampires as well as humans, transforming victims who are unlucky enough to survive into Reapers themselves. Blade is asked by the Vampire Nation for his help in preventing a nightmare plague that would wipe out both humans and vampires.

IMDb
6.7/10
57%
m
52/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Blade II 2002

در قسمت دوم فیلم ، بِلِید مبارزی شجاع ، باید با خون‌آشامی مقابله کند که دیگر خون‌آشام ها را به قتل می رساند و…
تحول عجیبی در نسل خون آشامان رخ داده است: ریپر خون آشامی که دارای دارای خاصیت خون آشامی سیری ناپذیر است و بر خلاف خون آشامان با گلوله از بین نمی رود. طعمه های ریپر هم انسانها و هم خون آشامان هستند و قربانیهای او خودشان بصورت ریپر در می آیند. جمعیت آنها به سرعت افزایش می یابد، این امر موجودیت خون آشامان را تهدید می کند زیرا بزودی انسان کافی برای تامین خون مورد نیاز آنها وجود نخواهد داشت. بلید و یک دانشمند اسلحه سازی با نام اسکاد بطور عجیبی توسط شورای خون آشامان فراخوانی می شوند...

جهت دانلود فیلم Blade II 2002 (تیغه ۲) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Blade II یک فیلم اکشن مهیج است که داستان خون آشام خسته را می گیرد و با معرفی یک شخصیت منفی کاملا جدید ، پیچ و تاب جدیدی به آن اضافه می کند. مطمئناً مطمئناً در مورد درست یا نبودن معرفی شخصیت های جدید از این طریق اختلاف نظرهایی وجود خواهد داشت (حداقل در بین طرفداران فیلم و طرفداران سبک). خون آشام ها موضوعی خسته در فیلم Blade II ها هستند ، اما این ژانری است افتخارآمیز که به تنهایی شایسته احترام است ، از آنجا که مدت هاست در ادبیات قبل از فیلم وجود دارد. این سوال که آیا نویسندگان در معرفی این شخصیت های جدید توجیه شده اند یا نه ، به نظر من این واقعیت راضی است که آنها چنین شرورهایی با کیفیت ساخته اند که به خوبی در ژانر جای می گیرند.

من هیجان زده هستم ببینند که آنها فقط فیلم خنگ بلید دیگری را ساخته اند که دقیقاً همان فیلم اصلی است ، به جز امکان برخی جلوه های ویژه جدید ، زیرا این شخصیت های جدید ، به نام Reapers ، دقیقاً همان سری فیلم ها هستند ، همچنین به طور بالقوه ، ژانر به عنوان یک کل ، مورد نیاز است. ماشین های درو ، درست مثل خون آشام ها خونخوار هستند ، با این تفاوت که از انسان و خون آشام ها نیز تغذیه می کنند ، در نتیجه آنها را دشمن هر دو می کند و تشنگی آنها بسیار بیشتر از خون آشام های سنتی است. و برای بدتر کردن اوضاع (یا بهتر ، بسته به این که شما دشمن Reaper های یکی از مخاطبان خود باشید) ، آنها با زخمی شناسایی می شوند که از چانه آنها پایین می رود. این اسکار جایی است که هنگام تغذیه Reaper شکاف فک پایین باز می شود و دهانی کاملاً وحشتناک مانند نسخه خون آشام Predator ایجاد می کند و دارای چیزهایی در داخل است که یادآور لرزش های وحشتناک و عجیب منحصر به فرد است.

در اینجا نیز جلوه های گریم شگفت انگیزی وجود دارد ، اگرچه من می توانم ببینم که فیلم در اسکار در سال 2003 به طور خودکار نادیده گرفته می شود ، فقط به این دلیل که جانشین چنین فیلم اکشن / ترسناکی با کلاس پایین است ، و همچنین به این دلیل که این فقط نوعی فیلم برنده جوایز اسکار نیست. من مطمئن نیستم که چیزی در تیغه ۲ وجود داشته باشد که احتمالاً توجه آکادمی را به خود جلب کند ، اما حداقل گریم بسیار گریم بود. وسلی اسنایپس به دلیل توانایی مقاومت در برابر تابش نور خورشید ، به نقش Blade ، موجود نیمه انسان / نیمه خون آشام لقب داده شد که "Daywalker" است. این به خودی خود یکی از قسمت های بهتر فیلم است ، زیرا حتی اگر من خیلی تحت تأثیر فیلم اصلی قرار نگرفتم ، کسی وجود ندارد که بتواند این شخصیت را مانند اسنایپز بازی کند. همچنین یک درگیری جالب وجود دارد زیرا Blade مجبور به همکاری با خون آشام ها می شود ، دشمنان مرگبار او که تصور می کنیم می توانند هر زمان به او حمله کنند ، برای مبارزه با Reaper ها (با دشمن خطرناک تر) ، ‘تولید کنید ، با سرعت حیرت انگیزی.

بسیار بد است که وجود Reaper ها توسط خون آشام ها در یک صحنه جنگ کاملاً چشمگیر و کاملاً غیرضروری بین چند خون آشام و خود Blade معرفی شد. Blade یک شب توسط دو خون آشام که لباس بدن پوشیده اند مورد حمله قرار می گیرد (و برخی عینک هایی که احتمالاً جالبترین اثر کل فیلم را حفظ می کنند) ، آنها چندین دقیقه با سرعت کامل و بدون استراحت با شدت جنگ می کنند ، تا اینکه ناگهان یکی از آنها جلوی Blade زانو می زند و درخواست می کند یک آتش بس ، به او اطلاع داد که اکنون چیزی در خیابان ها وجود دارد که حتی از او بدتر است. اگر آنها قصد آتش بس داشتند ، فکر می کنید که حداقل کمی متفاوت به او نزدیک می شوند. یکی از این خون آشام ها (مبارز بهتر ، به نظر می رسد) Nyssa Damaskinos است ، یک خون آشام سبزه سکسی که رژ لب کمترین لکه را حتی توسط تمام آن لگد های پرنده ای که او از Blade به صورت او در حدود 15 فوت گرفته بود ، آغشته نکرد. در هوا. قابل توجه.

به نظر می رسد روند رو به رشد جایگزینی صحنه های مبارزه صادقانه با جلوه های ویژه با افزایش فزاینده وجود دارد. در نظر بگیرید که چقدر نقش جلوه های ویژه در صحنه های جنگ جت لی در Lethal Weapon 4 (جلوه های ویژه نسبتاً کمی) ، Romeo Must Die (مقادیر عظیم جلوه های ویژه) و The One (حرکات نسبتاً کمی که جلوه های ویژه نبودند) افزایش یافته است. همین روند به وضوح بر سایر فیلمهایی که ساخته نشده اند در درجه اول فیلمهای جنگنده باشند مانند Blade و Blade II تأثیرگذار است. اسلحه هایی که Blade به همراه دارد هنوز هم عالی هستند (فکر کنید آنها را نسخه ای تاریک از اسباب بازی هایی باشید که جیمز باند گاهی اوقات برای انجام مأموریت های خود به او می دادند) ، و در حالی که صحنه های جنگ در Blade و به خصوص Blade II غیر قابل انکار هیجان انگیز و سرگرم کننده است تماشا کنید ، نمی توان این واقعیت را نادیده گرفت که بیشتر آنچه در حال تماشای آن هستیم ، تولید رایانه است.

به طور کلی ، Blade II موفق می شود داستان Blade را احیا کند ، فیلمی که به عدالت نرسید. Reapers یک مورد اضافی بسیار ضروری و بسیار چشمگیر به داستان بود و درگیری ناشی از آن بین خون آشام ها و خود Blade که مجبور به جبهه گیری با یکدیگر شدند ، چنان درگیری جالبی را ایجاد می کند که تقریباً درگیری ایجاد شده توسط Reaper ها ، که خطرناک تر شرور هستند. البته مواردی در اینجا وجود دارد که بدون دلیل واضح و بدون تأثیر مفید (مانند صحنه جنگ غیرضروری ، هرچند چشمگیر ، جنگ بین Blade و دو خون آشام در اوایل فیلم) به داخل آنها ریخته شد ، اما به طور کلی فیلم از سلف خود بسیار بالاتر می رود. این واقعیت که فیلم اصلی با تبدیل شدن Blade به یک شکارچی خون آشام در دنیا پایان می یابد ، بیشتر در تیغه ۲ نادیده گرفته می شود ، گرچه تیغه ۲ با کمی تسکین کمیک مشابه به پایان می رسد و حتی ممکن است جایی برای دنباله دوم باقی بگذارد. و هر چقدر که از فیلم اصلی بدم آمد ، پس از تماشای Blade II نمی توانم بگویم که از دیدن یک Blade III در عرض چند سال خیلی ناامید خواهم شد.

جهت دانلود فیلم Blade II 2002 (تیغه ۲) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Blade II (2002) فیلم ترسناک اکشن ابرقهرمانی خون آشام دنباله فیلم اصلی Blade (1998) است. ما یک دنباله لگد داریم به اولین فیلم ضربه آراسته R دارای ترکیبی از داریل دیکسون است که هنوز هم همان ظاهر است و یک توپ با سر عالی Hellboy عالی است !!! Blade II یک فیلم عالی است !!!! نه تنها 4 سال طول می کشد تا تیغه ۲ از آخرین فیلم اکران شود ، بلکه شاهد بازگشت وسلی اسنایپس به عنوان Blade هستیم و او عالی است !! من تیغه ۲ را دوست دارم اما اولین راه را بیشتر دوست دارم. دومین مورد علاقه من در سری سه گانه Blade است.

بنابراین در تیغه ۲ Blade در جستجوی Whistler است که اکنون در تیغه ۲ خون آشام است. او او را ردیابی می کند ، او را پیدا می کند تا اینکه با این گروه از خون آشام ها بنام Bloodpack ملاقات کند. آنها برای ردیابی Nomak به کمک او نیاز دارند (Luke Goss. و او اساساً توانایی تبدیل خون آشام ها به Repears را دارد که می تواند خون آشام ها و انسان ها را شکار کند.

بنابراین ، بله ... این طرح اصلی شما است پیچ و خم های زیادی از اینجا و اکنون وجود دارد ، اما عالی است! از آنجا که وسلی اسنایپس همه این ورزش های رزمی را می داند ، نگاه کردن به آنها زیبا است و از آنجا که سال 2002 است ، ما اکنون به مرحله ای می رسیم که صحنه های جنگ عالی هستند و طراح رقص یک چیز سنگین می گوید ، شما بلافاصله خشونت خونین را مشاهده خواهید کرد وقتی شخصیت به یک مدل CGI تبدیل می شود و از طریق کل فیلم نشان داده می شود ، شما واقعاً می توانید ببینید که ، شخص قدیمی مخصوص لگد زدن ، ضربات تیغ را درست می زند در چهره و رفتن به یک شخصیت CGI ، شما می توانید نوع را ببینید ، نوع ضعیف است ، اما آیا این از فیلم ردیابی می کند؟ جهنم به نه! تیغه ۲ عالی است !!!!! ابتدای فیلم ، در 10 دقیقه اول ، Blade قبلاً 25 نفر را می کشد. این کار درست مثل فیلم اول انجام می شود! او مثل 50 نفر را کشت یا 60 نفر از همان ابتدای فیلم عالی است !!!

ویستلر (کریس کریستوفرسون) یک الاغ بد است! او الاغ بد حیرت انگیزی است! نورمن ریدوس همانطور که قبلاً گفتم هنوز پسر 12 ساله به نظر می رسد ، او هنوز داریل دیکسون است ، او هنوز همان مدل مو را دارد ، همان چهره سرسختانه ای دارد و مانند لعنت به نظر می رسد ، پسر بزرگ نیستی. و شما صدا اکنون در جهان امروز سنگین است ، اما آیا سن ندارید. رون پرلمن عالی است ، او دوست دارد شما را از او متنفر کند ، اما شما نمی توانید از او متنفر شوید زیرا او ران پرلمن است ، شما فقط به او می خندید ، زیرا او بسیار الاغ بدی است و او بسیار عالی است ، او بسیار عالی است عالی! Hellboy III کجاست حتی در فیلم Blade II Alien: Resurrection (1997) رون پرلمن در آن فیلم برجسته بود ، بیا ، این مرد فقط شگفت انگیز است! جلوه های تیغه ۲ نیز بسیار خوب است ، علاوه بر صحنه های جنگ وقتی شخصیت CGI را تغییر می دهند ، اما اشکالی ندارد که من می توانم آن را فراموش کنم زیرا مرد عنکبوتی (2002) در همان سال ظاهر می شود ، البته آنها نیز چنین کردند همان کار را بکن ، بله ، من حدس می زنم شما باید زندگی کنید ، با این بازگشت نسبت به ، من کاملاً مطمئن هستم که این روزها آنها می توانند بهتر عمل کنند رقص و همه چیز ، گیلرمو دل تورو این مسئولیت را برعهده دارد ، تیغه ۲ کارگردان دارد ، دیوید اس. گویر به عنوان نویسنده تیغه ۲ برمی گردد. دیوید اس. گویر نویسنده خوبی است ، من باید این را به او بدهم ، او نویسنده بسیار خوبی است! چطور می توانید Blade را حتی یک الاغ بدتر از آنچه که در گذشته بود ، کنید؟ من فکر می کنم که این امکان وجود دارد ، ممکن است. تیغه ۲ ممکن است و بسیار جذاب است!

وسلی اسنایپس دوباره این جذابیت را دارد ، او باید یک الاغ بد باشد ، اما این شوخ طبعی را کنار Blade II دارد ، مانند کلوپ استریپ یا هر جایی که بودند. ران پرلمن واقعاً قصد شلیک به بلید را داشت و بلید او را مجبور کرد تا از اسلحه خود ردیابی کند و او مانند لبخند بنشیند ، وسلی پسر طلای شما را طلای شما می کند !!! بدون شک ، بازی در تیغه ۲ بسیار جذاب است ، جلوه های بسیار جذاب است ، اکشن عالی است ، داستان عالی است ، فیلمبرداری حتی یک الاغ بد است ، شما واقعاً برای یکی از شخصیت ها احساس بدی دارید ، او بسیار زیبا بود ، من فقط گفتن در پایان روز Blade II یکی از بهترین دنباله های همیشه است ، شما باید تیغه ۲ را ببینید !!!!!

گیلرمو دل تورو هنگام ایجاد سبک ، کنش و ایده های جدید برای افسانه های خون آشام ، بی انتها تخیل می کند. در حال حاضر طرح توسعه شخصیت چندانی ندارد ، اما به اندازه کافی پیچ و تاب های جالب توجهی دارد تا شما را سرگرم کند. و همانطور که گفتم ، اگر به دنبال یک فیلم مغزدار هستید ، تیغه ۲ باید معیارهای شما را داشته باشد ، اما اگر قدر brawn را می دانید ، این کار شما را از بین می برد.

جنگجو شمشیرباز Blade (وسلی اسنایپس - "مرد تخریب" ، "سفید پوستان نمی توانند بپرند") برای جنگ با Reapers ، یک مسابقه جدید از ابر خون آشام ها که برای نابودی همه متمایل به جهنم است ، بازگشت. خون آشام های دیگر قبل از نابودی کل نژاد بشر. Blade خود را با یک تیم خون آشام پر قدرت هماهنگ می کند تا شر بزرگتری را که بیش از گذشته جنگیده است شکست دهد.

9/10 محبوب دوم من در سه گانه Blade شماره یک من همیشه Blade اولین نفر خواهد بود .