دانلود فیلم Blade 1998 (تیغه) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم تیغه 1998 بدون سانسور

فیلم تیغه در ژانر(های) ترسناک, اکشن, ساخته شده و در سال 1998 به روی پرده رفت. Blade به کارگردانی Stephen Norrington, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Wesley Snipes, Stephen Dorff, Kris Kristofferson, N'Bushe Wright, Donal Logue, Udo Kier, Arly Jover, Traci Lords, Kevin Patrick Walls, Tim Guinee, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم روسی, انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.1/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 45/100 می باشد. برای دانلود فیلم Blade 1998 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ترسناک اکشن
امتیاز :
7.1/10 55% 45/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
روسی انگلیسی
سال :
1998
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

چون مادر «بلید» در زمان بارداری توسط یک خون آشام زخمی شده، بلید که یک نیمه انسان - نیمه خون آشام است، دارای تمام خصوصیات خوب خون آشامان بهمراه بهترین مهارتهای انسانی می باشد. بلید به شکار خون آشامان می پردازد تا انتقام مادرش را بگیرد. خون آشامان که تصمیم دارند بزودی به تمام سازمانهای مهم انسانها نفوذ کنند، به بلید نیاز دارند زیرا او دارای خون ویژه ای است...

The Daywalker known as "Blade" - a half-vampire, half-mortal man - becomes the protector of humanity against an underground army of vampires.

IMDb
7.1/10
55%
m
45/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Blade 1998

چون مادر «بلید» در زمان بارداری توسط یک خون آشام زخمی شده، بلید که یک نیمه انسان - نیمه خون آشام است، دارای تمام خصوصیات خوب خون آشامان بهمراه بهترین مهارتهای انسانی می باشد. بلید به شکار خون آشامان می پردازد تا انتقام مادرش را بگیرد. خون آشامان که تصمیم دارند بزودی به تمام سازمانهای مهم انسانها نفوذ کنند، به بلید نیاز دارند زیرا او دارای خون ویژه ای است...

جهت دانلود فیلم Blade 1998 (تیغه) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


کارگردان: Stephen Norrington

داستان: ما در یک بیمارستان شروع می کنیم که یک زن باردار در حالی که غرق در خون است به سرعت وارد بیمارستان می شود. وی در حالی که پزشکان و پرستاران در تلاشند او را معالجه کنند ، زایمان می کند ، آنها یک بخش C را برای بیرون آوردن کودک انجام می دهند. سپس ما با یک CONI (شخصیت بدون اهمیت) آشنا می شویم زیرا او و یک خون آشام در حال رانندگی در شهر هستند تا به یک کلوپ شبانه خون آشام / ریو برسند. اما درست زمانی که بلید موسیقی را نشان می دهد و آب پاش ها متوقف می شوند ، زیرا همه می فهمند که بلید مهمانی خود را خراب کرده است ، یک پسر سعی می کند او را قبول کند اما قبل از عبور از جمعیت با یک سنبله نقره ای تیراندازی می شود. Blade به سمت ravers آتش گشوده و یکی یکی شروع به کشتن همه آنها می کند ، تا اینکه مهماتش تمام می شود. این جایی است که سایر اسباب بازی ها بازی می کنند. ما می بینیم که کوین بدون توجه به آتش گرفتن. سپس او را به سردخانه منتقل می کنند و در آنجا شخص دیگری را می کشد و یک شخصیت اصلی را زخمی می کند ، بلید سپس او را نجات می دهد. در صحنه بعدی ما با آنچه که به نظر می رسد سلسله مراتب خون آشام ها باشد همراه با آنتاگونیست فیلم ، دیکن فراست آشنا می شویم. وقتی کارن متوجه شد که او ترکیبی است ، ما همچنین می شنویم که Blades backstory را به قول ویستلر می شنویم. صحنه بعدی ما را نشان می دهد که فراست و افرادش در حالی که با لباسهای موتور سیکلت و کلاه ایمنی محافظت می شوند ، خون آشام سر را با اتصال اندام او به هم و بیرون کشیدن او توسط طلوع خورشید ، نشان می دهند. Frost than پایگاه بلید را پیدا می کند و در حین ربودن کارن ویستلر را می زند و گاز می گیرد ، بلید سپس به این قضیه برمی گردد و ویسلر از او التماس می کند تا او را بکشد ، اما بلید نمی تواند این کار را انجام دهد ، بنابراین اسلحه را به ویستلر می دهد تا خودش این کار را انجام دهد. بلید پس از ضرب و شتم ضرب و شتم می شود ، بنابراین او و کارن را به مکان تشریفاتی منتقل می کنند ، جایی که سلسله مراتب خون آشام در موقعیت خود قرار دارد و خون Blade برای این مراسم گرفته می شود و از آنجا که کارن می تواند فرار کند ، شروع می شود. این به صحنه مبارزه می آید که واقعاً مهارت جنگی Blade را به نمایش می گذارد ، همراه با این واقعیت که همه این حرکات توسط وسلی اسنایپس بدون استفاده از دوبل یا هر چیز دیگری انجام شده است زیرا او در حال آموزش انواع مختلف هنرهای مارشال است. Blade در مسابقه نمایش نهایی باعث کاهش فراست می شود و تیغه را به پایان می رساند ، اما در این صحنه ها می توانید بگویید که این یک دو برابر شیرین کاری است ، به خصوص در صحنه های حرکت آهسته.

بازیگری: وسلی اسنایپس در نقش Blade عالی بود زیرا در صورت نیاز می توانست عبارات تند ، دور و بی احساس را بیرون بکشد ، اما همچنین در صورت لزوم می توانست به شخصیت احساسات بدهد. دانش وی از هنر مارشال نیز از این نظر به او کمک کرد. استیفن دورف در نقش شماس فراست ، او نقش خون آشام محاسبه ناپذیری را برای یک T بازی کرد ، چیز دیگری نیست که بتوان گفت.

کار قابل توجه دوربین: صحنه های مبارزه برای صحنه خشن به خوبی طراحی شده و شامل هیچ بادامک متزلزل BS نیست ، بنابراین در واقع می توانید ببینید چه اتفاقی می افتد و از چه حرکاتی استفاده می شود. یک نمونه خوب از کار دوربین یکی از عکسهایی است که در آن Blade یک پسر را می کشد و به دور خود می چرخد ​​تا مشت دیگری را مستقیم به صورتش بکوبد ، اما همه آنچه می بینیم این است که ابتدا دوربین را مشت می کند ، اما عکس بعدی نشان می دهد که ما به دنبال POV یک خون آشام ، یا آدمهای خون آشام به طور دقیق چون او بلافاصله به خاکستر تبدیل نمی شود و سرش را به چراغ ها می زند و سپس به خاکستر تبدیل می شود. همچنین وقتی او از تیغه نقره ای بومرنگ خود استفاده می کند که دوربین آن را دنبال می کند ، یک عکس 360 درجه خوب نیز دریافت می کنیم. هنگامی که Blade برگشت تا کوین را تمام کند ، در صحنه بیمارستان یک عکس پانچ دوربین دیگری به ما می دهند. تیغه نماهای برجسته ساختمانی خود را دوست دارد ، و می تواند آنها را با سبک به نوعی بیرون بکشد تا احساس استفاده بیش از حد نکنند. صحنه های رانندگی همچنین علاقه زیادی به استفاده از عکس های ردیابی vignette برای زمانی که در داخل منطقه صنعتی هستند و عکس های فضول برای زمانی که Karen در حال دزدکی حرکت کردن در اطراف پایگاه Blade است ، دارند. اما در صحنه جنگ نهایی با فراستی که استفاده از آنها ساخته شده است ، طیف وسیعی از عکسهایی را که در زمینه جنگ مانند استفاده از عکس معکوس ، عکسهای چشم پرندگان ، عکسهای متحرک و کرمهای 180 درجه کاملاً اجرا شده مشاهده نکرده ایم. عکسهای چشمی

صحنه و لباس: در اولین حضور بلید در فیلم Blade ، ما یک عکس کج از لباس او را می پوشیم که از چکمه ها ، از کنار صفحه سینه و تا گردنش عبور می کند. تمام چرم های مشکی کاملاً خوب عمل می کنند در مقایسه با سگک های نقره ای موجود در صفحه قفسه سینه ، تمام تم او در اطراف سیاه و نقره ای است. به طور کلی احساس: این حرکت یک حماسه 2 ساعته است ، ممکن است صحنه های کندتری در فیلم Blade وجود داشته باشد ، اما احساس صحنه های کندتری ندارند ، و گام های گام در فیلم Blade را نمی شکنند. Blade فیلمی است که انتظار ندارید یک فیلم ابرقهرمانی باشد ، اما همینطور است. از آنجا که Blade متعلق به مارول است ، اما چیزی شبیه یک فیلم ابرقهرمانی احساس نمی کند. تیغه جای پای مارول در دنیای سینمایی بود زیرا سایر فیلم های ابرقهرمانی محبوب در درجه اول DC بودند و دو فیلم حاوی شخصیت مارول اکران فیلم نداشتند و فقط به این دلیل بود که استودیوهای مربوطه می توانستند در یک مورد حقوق آنها را حفظ کنند. تیغه کاملاً اکشن را با روایتی خوب ترکیب کرده و به لطف فیلمبردار و سازمان دهنده شیرین کاری که صحنه های مبارزه را تا درجه N خیره کننده ساخته است ، حتی بهتر شده است. مانند هر فیلم خوب ، تیغه مشکلات خود را دارد مانند اینکه خون آشام ها هنگام کشته شدن بدون نقره و غیره خاکستر می شوند ، اما جدا از تیغه یک فیلم عالی برای تماشا است و ارزش تماشای مجدد آن نیز به آن افزوده است.

جهت دانلود فیلم Blade 1998 (تیغه) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Blade (1998) بهترین فیلم اکشن / ترسناک کشتن خون آشام است که تاکنون ساخته شده است! من همیشه از تماشای Blade لذت برده ام. شماره یک فیلم Blade مورد علاقه من تیغه را تا سر حد دوست دارم. این یکی از بهترین فیلم های علمی-تخیلی اکشن در تمام دوران ها است. وسلی اسنایپس بهترین نقش تا آن روزها! هیچ کس نمی تواند Blade را بازی کند مانند وسلی اسنایپس! Blade یک داستان اصلی نیست ، اما یک دنیای واقعی از تاریکی است. Blade بسیار بد و ضد قهرمان است که برای دنیایی که در آن سوار می شود بسیار مناسب است. این کتاب کمیک مورد علاقه من فیلم خون آشام است. من تیغه را دوست دارم ، اکشن را دوست دارم و همه چیز را در آن دوست دارم! من وسلی اسنایپس و کریس کریس کریستوفرسون را خیلی دوست دارم که چنین شیمیایی بین یکدیگر دارند. Wesley Snipes Kicks ass !!!!! این فوق العاده ترین قهرمان قاتل خون آشام است که تاکنون ساخته شده است!

از آخرین باری که تیغه را تماشا نکردم مدتها گذشته است. من 11 سال پیش در سال 2004 و وقتی Blade: Trinity آزاد شد ، مدام آن را تماشا می کردم. Blade of trilogy تنها فیلمی بود که در VHS داشتم. من در آن زمان مالک Blade II یا Blade: Trinity نبودم ، اما اکنون کل سه گانه را در Blu-ray دارم. بهترین فیلم کشتن خون آشام دانگ (پنج بار سریع بگویید)! جالب است که نشان می دهد او یک دسته خون آشام را می کشد اما مردم عادی فکر می کنند که او انسان ها را می کشد! من تیغه را از کودکی تماشا می کنم و تمام خون موجود در آن و خشونت باعث شد من خرد شود. من با تیغه بزرگ شدم ، 11 سال پیش مدام تیغه را مدام تماشا می کردم ، تا اینکه روزها بهترین تلنگر خون آشام مورد علاقه من است. خون و جنجال در تیغه عالی است !! فقط عالی!

بنابراین در تیغه Blade نیمی انسان ، نیمی خون آشام ، ترکیبی است و او از نژاد انسان در برابر خون آشام های دیگر محافظت می کند و در تیغه مجبور است جلوی Deacon Frost (استفان دورف) را بگیرد. شماس فراست می خواهد خدای خون "لا ماگرا" را زنده کند ، و او به خون بلید نیاز دارد و به 12 داوطلب نیاز دارد. به طوری که او می تواند در زیر نور خورشید راه برود و اعلام انقراض به نژاد بشر کند. Blade آخرین امید بشریت است! وسلی اسنایپس در تیغه پرفروش و پر از اکشن بازی می کند نیمه فانی ، نیمه جاودانه ای که متهم به خلاص شدن از زمین نژاد خون آشام ها به رهبری استیون دورف است.

تیغه را اینجا ببینید اوه خدای من! تیغه عالیه! با تماشای این در کودکی که شما واقعاً چیز زیادی نمی دانید ، دیگر اینکه وسلی اسنایپس یک الاغ بد است !!!! اما حالا وقتی پیرتر شدید می توانید واقعاً بفهمید که Blade واقعاً چقدر الاغ بدی بوده است و او نکته ای را بیان می کند! وسلی اسنایپ عالی است! بله عالی!

بنابراین بله ... وسلی اسنایپس در تیغه کار خوبی انجام می دهد ، همه در تیغه عالی کار می کنند ، تا کنون حتی Donal Logue به عنوان کوین با موهای بلند و ریش سلام کار فوق العاده ای انجام داد استیون دورف در واقع بسیار خوب است ، من هنوز کارهای زیادی از استیون دورف ندیده ام ، من کاملاً مطمئن هستم که او امروز حتی در اطراف نیست ، من مطمئن نیستم که امروز چه اتفاقی افتاده است ، من مطمئن نیستم که او فقط تحصیل کرده است نقشه یا اگر او فقط همه با هم کنار برود ، اما بله. هرگز حدس نمی زنید که تیغه MARVEL باشد زیرا نام MARVEL تاکنون در هیچ کجای این ملک نبوده است. دیدن این انتخاب یک نوع عجیب بود اما بله ، ما همه می دانستیم که او کیست ، بنابراین یک شخصیت خنک ، و بله خشونت ، خون ، شگفت آور عالی است !!!!! بله ، من کلمه را به طرز شگفت انگیزی برگرداندم. این دیوانه است ، از بالا ، جنگ با شمشیر ، پرتاب چاقو ، همه اینها در یک بازی پیچیده شده است و شما آخرین مبارزه را بین او و دیکن خواهید داشت ، وقت خوبی است! این زمانهای عالی و خوبی است که می دانید. و در حال حاضر چیزی به این شکل نیست و امیدوارم که دنباله دیگری برای Blade: Trinity داشته باشیم. بازیگر زن Arly Jover که نقش مرکوری را دوست داشت ، دوست دختر Deacon Frost بسیار سکسی و داغ بود و او با موهایش و تغییر مدلهای موی خود بسیار جذاب 11 ساله است و من فکر کردم که دوست دختر Deacon توسط Traci Lords بازی شده است زیرا او طلایی. آنقدر طول کشید تا فهمیدم که آرلی جوور نقش دوست دختر دیکن را بازی کرد و نه تریسی لردها.

آنچه از شخصیت Blade دوست دارم گجت های او ، مخصوصاً تیزی ها و لباس و سبک اوست! پایین خط این بهترین فیلم مورد علاقه من است هنوز هم فکر می کنم Blade II کمی بهتر از Blade است ، اما من هنوز هم سه گانه را دوست دارم. فیلم هایی از این دست امروز وجود ندارند. رتبه ای که به Blade می دهم 10/10 است