دانلود فیلم Blacklight 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم Blacklight 2022 بدون سانسور

فیلم Blacklight در ژانر(های) اکشن, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Blacklight به کارگردانی Mark Williams, در کشور(های) استرالیا, ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Liam Neeson, Emmy Raver-Lampman, Taylor John Smith, Aidan Quinn, Tim Draxl, Claire van der Boom, Michael M. Foster, Yesse Spence, Todd Levi, Amelia Forsyth-Smith, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 27/100 می باشد. برای دانلود فیلم Blacklight 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن هیجان انگیز
امتیاز :
27/100
کشور :
استرالیا ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

تراویس بلاک یک مامور دولتی می باشد که با گذشته پنهان خود کنار می آید. وقتی بلاک متوجه طرحی می شود که شهروندان آمریکایی را هدف قرار می دهد، خود را در تیررس رئیس اف بی آی می بیند که زمانی از او محافظت کرده بود.

Travis Block is a shadowy Government agent who specializes in removing operatives whose covers have been exposed. He then has to uncover a deadly conspiracy within his own ranks that reaches the highest echelons of power.

m
27/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Blacklight 2022

تراویس بلاک یک مامور دولتی می باشد که با گذشته پنهان خود کنار می آید. وقتی بلاک متوجه طرحی می شود که شهروندان آمریکایی را هدف قرار می دهد، خود را در تیررس رئیس اف بی آی می بیند که زمانی از او محافظت کرده بود.

جهت دانلود فیلم Blacklight 2022 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Blacklight یکی دیگر از اکشن‌های هیجان‌انگیز است که در آن لیام نیسون نقش‌آفرینی می‌کند. Blacklight دقیقاً همان چیزی است که می توانید انتظار داشته باشید و با اعداد. با این حال، با بازی‌های بازیگری عالی، شخصیت‌های جالب و سرعت قوی متقاعد می‌شود.

داستان حول محور تراویس بلاک، مأمور دولتی می‌چرخد که چندین دهه برای دوست نزدیک خود گابریل رابینسون کار می‌کرد. با این حال، او در حال سرخوردگی و فرسودگی است زیرا از اختلال وسواس فکری-اجباری و پارانویا رنج می برد. قهرمان ما همچنین قصد دارد زمان بیشتری را با نوه باهوش و دختر مشکوک خود بگذراند. مرد عذاب‌کشی که می‌خواهد آن را یک روز بنامد، دستور می‌دهد به مأموریتی برود که زندگی او را تغییر می‌دهد. او باید از مامور داستی کرین جلوگیری کند که قصد دارد اطلاعات محرمانه را به روزنامه‌نگار تحقیقی میرا جونز افشا کند. هنگامی که مامور در مقابل تراویس بلاک و میرا جونز به ضرب گلوله کشته می شود، اولی شروع به شک می کند که رئیس و دوستش گابریل رابینسون فاسد و خطرناک شده است. او سعی می‌کند با کمک یک روزنامه‌نگار پویا جلوی او را بگیرد، اما باید از خانواده‌اش در برابر انتقام‌جویی احتمالی محافظت کند.

این اکشن هیجان‌انگیز در چندین سطح متقاعد می‌شود. اول از همه، بازی های بازیگری قطعا بالاتر از حد متوسط ​​هستند. لیام نیسون نقش عامل پیر، انعطاف پذیر و مشکل دار را با جذابیت و عمق بسیار بازی می کند. تیلور جان اسمیت به عنوان یک عامل سرخورده، عصبی و بی ثبات متقاعد می شود که سرکش است. آیدان کوین به عنوان کارگردان تحلیلی، تأثیرگذار و با اعتماد به نفس کالا را تحویل می دهد. امی راور-لمپمن عملکرد موفقیت آمیز خود را به عنوان یک روزنامه نگار تحقیقی مصمم، عجیب و غریب و سرسخت جشن می گیرد.

شخصیت های مختلف به طرز فوق العاده ای یکدیگر را تکمیل می کنند. شخصیت اصلی یک ضدقهرمان عمیق با نقاط ضعف قابل توجه اما همچنین نقاط قوت انعطاف پذیر است. آنتاگونیست عمق زیادی دارد زیرا معلوم می شود دوستی است که زمانی مهربان، وفادار و قابل اعتماد بوده است، قبل از اینکه تحت تأثیر نفوذ، پول و قدرت فاسد شود. عاملی که سرکش شده پوسته ای از خود سابق اوست و رابطه او با هدفی که از ترورش امتناع کرد، عمق زیادی به طرح می افزاید. روزنامه‌نگار تحقیقی نشان‌دهنده یک قطب‌نمای اخلاقی قوی است و از طریق چالش‌هایی که باید در طول فیلم بر آنها غلبه کند رشد می‌کند.

Blacklight همچنین سرعت بسیار مناسبی دارد. مهم‌ترین شخصیت‌ها با به تصویر کشیدن محیط‌شان بدون اتلاف وقت زیاد برای داستان‌های فرعی غیرضروری، به خوبی معرفی می‌شوند. صحنه های اکشن شامل تعقیب و گریز ماشین، انفجار و تیراندازی است. ماموریت نجات انفجاری در یک پارک تریلر فرسوده، مسابقه در مرکز شهر واشنگتن و تیراندازی در عمارت کارگردان از نکات خیره کننده Blacklight هستند. لیام نیسون ممکن است امسال هفتادمین سالگرد تولد خود را جشن بگیرد، اما با این وجود، او به عنوان یک مامور پیر که حداقل ده سال از سن واقعی خود جوانتر به نظر می رسد قابل اعتماد است.

فریاد ویژه ای به صحنه های تمسخر افراط گرایان نژادپرست می رسد. نحوه نمایش آنها در پارک تریلر بیانیه شگفت انگیزی است در مواقعی که چنین افرادی تلاش می کنند به ساختمان کنگره یورش ببرند و جامعه را تهدید کنند. با این حال، انتقاد اجتماعی به نهادهای دولتی نیز گسترش می‌یابد که به‌طور خطرناکی فاسد و از نظر اخلاقی قابل بحث هستند. حتی روزنامه‌نگاری تحقیقی نیز در Blacklight مورد انتقاد قرار می‌گیرد، زیرا سردبیران به‌عنوان رئیس‌های متکبر نشان داده می‌شوند که در معرض توجه، شهرت و عشق به خود هستند. به این دلیل است که لیام نیسون از زمان حضورش در فیلم Blacklight Taken در یک و نیم دهه پیش تاکنون در بسیاری از فیلم های مشابه بازی کرده است. او باید سعی کند از تایپ نویسی خودداری کند، زیرا فیلم هایی مانند فهرست شیندلر نشان می دهد که او می تواند نقش های بسیار جالب تری نسبت به پیرمرد تنها در یک ماموریت انتحاری ایفا کند که به نظر می رسد تقریباً در هر فیلم مجسم می شود. طرح Blacklight با اعداد و به راحتی قابل پیش بینی است. Blacklight اکشن، فضا و عمق احساسی زیادی دارد اما از نظر انتقادی فاقد هر نوع تنشی است. علاوه بر این، به نظر می رسد پایان خوش هم عجولانه و هم کلیشه ای باشد.

در پایان روز، Blacklight به طرفداران فیلم های هیجان انگیز اکشن سریع و بازیگر لیام نیسون توصیه می شود. با این حال، فیلم نمی تواند تأثیر عمیق تری از خود به جای بگذارد زیرا در سال های اخیر فیلم های مشابه زیادی وجود داشته است. اگر به دنبال گریز برای خاموش کردن مغز خود هستید، سرگرمی عالی ارائه می دهد، اما مطمئناً به عنوان برجسته ترین ژانر بالقوه پایین نمی آید.

جهت دانلود فیلم Blacklight 2022 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


از سال 2019، به نظر می‌رسد که لیام نیسون بازی در فیلم Blacklight‌های هیجانی اکشن متوسط ​​را تا حدودی به یک عادت تبدیل کرده است. «تعقیب سرد» بهترین فیلم هیجانی تا به حال نبود، اما با کمدی سیاه و اجراهای مفیدش، آنقدر منحصربه‌فرد بود که تماشای آن را تضمین می‌کرد. «دزد صادق» و «تیرانداز» دو فیلمی بودند که هر روز بیشتر از آن‌ها بدشان می‌آمد - «دزد صادق» مفهوم جالبی گرفت و با بازی چوبی، تدوین نامفهوم و سکانس‌های اکشن ضعیف و کم‌تکرار آن را نابود کرد. ; "تیرانداز" فقط خسته کننده بود (و اجازه دهید حتی به "جاده یخی" اشاره نکنیم، که یکی از شرم آورترین چیزهایی است که تا به حال دیده ام، پس از بازتاب خودم). با تمام این اوصاف، "Blacklight" به نوعی فیلم قابل توجهی است - قابل توجه است که به جای پخش مستقیم DVD در سینماها اکران شد.

می دانستم Blacklight بر اساس یک مورد خاص بد خواهد بود. چیز - کارگردان آن. به کارگردانی مارک ویلیامز، که کارگردانی "دزد صادق" را نیز بر عهده داشت، باید نام آقای ویلیامز را به عنوان یک هشدار جدی برای خود می گرفتم تا از دیدن Blacklight در سینماها خودداری کنم و در عوض به معنای واقعی کلمه هر کار دیگری با وقتم انجام دهم. «Blacklight» کمتر یک فیلم اکشن و بیشتر یک فیلم هیجانی سیاسی است، و وقتی می‌گویم تریلر سیاسی، منظورم فیلمی است که در آن مردم صحبت‌های طولانی، طاقت‌فرسا و کشیده‌ای درباره سیاست، سیاستمداران و جاسوسی و توطئه سیاسی دارند. I. E.، این یک فیلم خسته کننده است.

من متوجه شدم که در حال مبارزه و شکست برای بیدار ماندن در حین تماشای Blacklight هستم. "Blacklight" یک فیلم اکشن نیست - فیلمی است که در آن دو نفر در یک زمان (همیشه دو نفر در یک زمان، فیلم به سختی دارای سکانس هایی است که بیش از دو نفر همزمان با یکدیگر صحبت می کنند - باید" برای فیلمبرداری خیلی گران بوده است) درباره موضوعات کسل کننده و غیر جالب با یکدیگر صحبت کنید. به نظر می‌رسد کارگردان مارک ویلیامز نمی‌داند چه چیزی تماشای دیالوگ را جذاب می‌کند. صحنه به صحنه، "Blacklight" مردم را در حال گفتگو به تصویر می کشد - اکنون برخی از فیلم های مورد علاقه من پر از دیالوگ های جذاب و فشرده هستند. Blacklight نیست.

اما شما به گفتگوها اهمیت نمی دهید! شما قرار است Blacklight را به دلیل اکشن سخت و وحشیانه‌اش ببینید! شما می خواهید ببینید که لیام نیسون در حال پایین آمدن و کثیف شدن است و کاری را که بهترین انجام می دهد انجام می دهد! در آن صورت، باید به Best Buy محلی خود بروید، «Taken» را بخرید و در عوض آن را تماشا کنید. «بلک لایت» اکشن چندانی در خود ندارد و وقتی اکشن وجود دارد، متوسط ​​ترین، عمومی ترین و عابران پیاده ترین اکشنی است که از زمان فیلم کونگ فوی که در دوران راهنمایی ساخته بودم دیده ام (فریاد می زند آلبرت). یکی از تعریف هایی که می توانم انجام دهم این است که این اکشن کمی بهتر از آنچه در «دزد صادق» بود ویرایش شده است. وقتی مشت‌ها پرتاب می‌شوند، می‌توانید ببینید که ضربات به هم متصل می‌شوند، و دعوای اوج تفنگ کمی هیجان‌انگیز است، و سپس به‌طور غیرقابل توضیحی توسط یک تغییر شدید و تصادفی در ویرایش خراب می‌شود که سکانس را به یک تشنج مرزی تبدیل می‌کند که باعث آشفتگی می‌شود - جدی، اگر صرع دارید، شما بهتر است با شروع درگیری با اسلحه سوم، سالن را ترک کنید و دیگر برنگردید.

امروزه، رفتن به تماشای فیلم لیام نیسون مانند بازگشت به خانه نزد یک همسر بدسرپرست است - ممکن است در نهایت به پایان برسد. شما را با لحظاتی از عشق و مهربانی واقعی غافلگیر می کنند، اما اغلب آنها شما را به تسلیم می کشانند. "Blacklight" من را به تسلیم شکست داد. و در واقع، من در نظر دارم برای کارگردان مارک ویلیامز حکم منع وضع کنم. نام لیام قبلاً به معنای چیزی در دنیای وحشی فیلم های اکشن بود. «مسافرت»، «تمام شب بدو» و «بدون توقف» سه فیلم نیمه اخیر نیسون هستند که واقعاً خوب و با کیفیت هستند. اکنون، آقای نیسون مستقیماً در شرمساری های DVD بازی می کند که به طور قانونی نشستن در خانه و خیره شدن به سقف را به یک فعالیت هیجان انگیز تر تبدیل می کند. در خاتمه: این راز خود خداست که چرا من ۱۱ دلار خرج کردم.

فیلم های پیشنهادی