دانلود فیلم Begin Again 2013 (از نو شروع کن) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم از نو شروع کن 2013 بدون سانسور

فیلم از نو شروع کن در ژانر(های) کمدی, موسیقی, عاشقانه, درام, ساخته شده و در سال 2013 به روی پرده رفته است. Begin Again به کارگردانی John Carney, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Mark Ruffalo, Keira Knightley, Adam Levine, Hailee Steinfeld, Catherine Keener, James Corden, Yasiin Bey, Aya Cash, Maddie Corman, Karen Pittman, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.4/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 62/100 می باشد. برای دانلود فیلم Begin Again 2013 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
کمدی موسیقی عاشقانه درام
امتیاز :
7.4/10 83% 62/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2013
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

فیلم شروعی دوباره 2013 ، داستان زنی جوان به نام گرتا (کیرا نایتلی) را روایت میکند که ترانه سرایی گمنام است و در کارش خیلی موفق نیست، چراکه به ترانه هایش علاقه ای ندارد و خیلی دل به کار نمی بندد. او به تازگی از نامزدش دیو (آدام لوین) جدا شده است و به تازگی با موسیقی دان و تهیه کننده ی موسیقی به نام دن (مارک رافالو) آشنا می شود که او نیز اوضاعی مانند او دارد و از همسرش ماری جدا شده است. گرتا قصد دارد با کمک دن استعدادهایش را شکوفا نماید ولی …

Gretta, a budding songwriter, finds herself alone after her boyfriend Dave ditches her. Her life gains purpose when Dan, a record label executive, notices her talent.

IMDb
7.4/10
83%
m
62/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Begin Again 2013

فیلم شروعی دوباره 2013 ، داستان زنی جوان به نام گرتا (کیرا نایتلی) را روایت میکند که ترانه سرایی گمنام است و در کارش خیلی موفق نیست، چراکه به ترانه هایش علاقه ای ندارد و خیلی دل به کار نمی بندد. او به تازگی از نامزدش دیو (آدام لوین) جدا شده است و به تازگی با موسیقی دان و تهیه کننده ی موسیقی به نام دن (مارک رافالو) آشنا می شود که او نیز اوضاعی مانند او دارد و از همسرش ماری جدا شده است. گرتا قصد دارد با کمک دن استعدادهایش را شکوفا نماید ولی …
گرتا (کیرا نایتلی) و نامزدش دیو (آدام لوین) از کالج با هم دوست بوده اند و با هم ترانه می سروده اند تا اینکه به نیویورک می آیند و دیو قراردادی با یک کمپانی بزرگ و مهم موسیقی می بندد. ولی جذابیت های شهرت باعث می شود که دیو خودش را گم کند و گرتا که سخت دلباخته ولی گیج و پریشان است، به حال خودش رها می شود. وقتی گرتا با دَن (مارک روفالو) آشنا می شود دنیای او زیر و رو می شود…

جهت دانلود فیلم Begin Again 2013 (از نو شروع کن) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


قبلاً همه را دیده اید. به عبارت دقیق ، "شروع دوباره" از اصلی ترین داستان ها برخوردار نیست - فیلم ها ، به طور خاص کمدی های عاشقانه و فیلم های ورزشی ، مدتهاست که پایان های خوش پیش بینی خود را به دلیل جذابیت های متضاد ، جذاب و چرخاندن شخص ناامید ساخته اند که از شخص ناامید B الهام می گیرد ، و بالعکس. این واقعیت که از نو شروع کن با موسیقی اصیل اضافه شده است ، حتی نوآوری زیادی هم ندارد - نویسنده ، کارگردان جان کارنی ، همان کار را در فیلم Begin Again Once، عاشقانه موسیقی مورد علاقه خود از 2006 انجام داد. اما برای همه اینها ، دوباره شروع کن همچنان جذاب است زیرا از استقرار راحت در هر ژانر خودداری می کند. فیلم خنده دار ، دراماتیک ، عاشقانه و افلاطونی است ، شخصیت های شخصیت های خود را با مهارت و لطافت بسیار زیاد هدایت می کند.

دن (مارک روفالو) یک آشفتگی است: زمانی که مدیر پیشگام برچسب ضبط مستقل خودش باشد ، او دست و پنجه نرم کردن در زندگی که دیگر نمی شناسد. او همسرش میریام (کاترین کینر) و دختر نوجوان ویولت (هایلی استاینفلد) را بیگانه کرده و شریک زندگی اش سائول (یاسیین بیگ موس دف) او را اخراج کرده است. گرتا (کیرا نایتلی) که تمایل به موسیقی دارد وقت زیادی هم برای این کار ندارد: او با دوست پسرش دیو (آدام لوین) به نیویورک نقل مکان کرد ، اما او بیش از حد مشغول این است که سرش را به دلیل شهرت و دختران دیگر برگرداند بازدید از زمان بزرگ. وقتی دن می شنود که گرتا در یک بار آهسته آواز می خواند ، تصمیم می گیرد با او موسیقی بسازد - حتی اگر هیچ کس دیگری باور نکند که می تواند این کار را انجام دهد.

وقتی در گسترده ترین سکته های آن بررسی شد ، شروع دوباره چیزی نیست خاص هیچگاه تردیدی وجود ندارد که این داستان به خوبی رقم خواهد خورد ، که قهرمانان داستان به یکدیگر کمک می کنند تا از گذشته های تاریک عاشقانه خود خارج شوند. طرح عمدی عجیب و غریب و جذاب آن اغلب به سمت پیچ و خم و قابل پیش بینی است ، همانطور که دن و گرتا تلاش می کنند میزان آلبوم های مستقل را به سبک چریکی در خیابان های نیویورک بسازند. مطمئناً آنها با آدمهای همفکر و کوکی روبرو می شوند که به آنها در رسیدن به هدفشان کمک می کنند. و بله ، دن در این راه راهی برای برقراری ارتباط با ویولت پیدا خواهد کرد ، دقیقاً همانطور که گرتا می فهمد چه چیزی را می خواهد (یا نمی خواهد) از رابطه اش با دیو.

اما شروع دوباره این است یک فیلم به مراتب بهتر از جزئیات آن ، بیشتر به این دلیل که کارنی شخصیت های خود را با تفکر ، عشق و امید زیادی روبرو می کند. به عنوان مثال ، Dan با رشد فیلم ، لایه های آسیب دیده و عصبانیت او را پوشانده و انتخاب های بد او به آرامی از بین می روند تا روح آسیب دیده ای را که در زیر آن پنهان شده است ، از بین ببرند. حتی چیزی غیرمنتظره غنی در رابطه با تعامل بین گرتا و دوست پسر کلیسای حرامزاده دیو وجود دارد: او هر حسی است که روی صفحه ظاهر می شود ، و با این حال ، کارنی به رابطه آنها با برخی از لحظات کاملا احساسی اعتماد می کند ، که توسط آهنگی که او برای او می نویسد (ستاره های گمشده). به نظر می رسد کارنی زمان گریتا با دیو را تلف نمی کند ، حتی اگر اعتماد او به او بی جا باشد. این یک فکر غیرمعمول پیچیده برای فیلمی است که ظاهراً اندک است.

نحوه پایان فیلم نیز بسیار تعجب آور است. بر خلاف رام-کامپ های پوچ تر که ممکن است به راحتی برای آنها اشتباه شود ، شروع دوباره تصمیم می گیرد تا به نوع عمیق تری از داستان عشق بپردازد. عشقی که در نهایت دن و گرتا به اشتراک می گذارند از نوعی خوشبختانه منحصر به فرد است - ارتباطی که عاشقانه نیست یا حداقل کاملاً چنین نیست. آنها همچنین دوستان و روحیه های خویشاوندی هستند: روابطی که به طور معمول در لحظه قرار گرفتن یک پسر و یک دختر در یک صحنه با هم کوتاه می شود.

کارنی با کسب یک ضربه با Once ، اکنون می تواند هزینه های بزرگ- بازیگران هالیوود را نام ببرید. خوشبختانه ، او همچنین بازیگران A-list را انتخاب کرد که کاملاً مهارت و جذابیت کافی را دارند تا بتوانند قسمت های جذاب فیلمنامه را عملی کنند. روفالو دوباره موفق شد به دنی ، یک ظرف آشفته عصبانیت ، جذابیت و شیرینی ذاتی خود وام دهد. حتی در سرزنش ترین او ، دان - که در دست روفالو است - بیشتر شبیه یک روح از دست رفته است تا یک روح غیرقابل بخشش. نایتلی با دلسوزانه ترین اجرای خود در سنین مختلف ، صدای آواز خواندنش را که کمتر از حد دستگیر کننده است جبران می کند. جیمز کوردن در حالی که استیو دوست بی سر و صدا و ناخوشایند گرتا است ، بازی سرگرم کننده ای را تجربه می کند ، گرچه از فرصت کینر - یک بازیگر شخصیت خوب - برای عمیق تر کردن میریام (به خصوص با توجه به افشاگری که بعداً در فیلم Begin Again می آید) سلب می شود.

در اجرای آن بهتر از تصور ، شروع دوباره یک پیچ و تاب دوستانه سختگیرانه در نقشه ای است که قبلاً هزار بار دیده اید. از نو شروع کن هرگز واقعاً به اوج تماشایی نمی رسد و چرخ نیز دوباره اختراع نمی شود. اما این داستانی هوشمندانه ، شیرین و عمدتاً بسیار م effectiveثر است که می توانست صد برابر قابل پیش بینی و مبهم باشد. این به خودی خود کاملاً دستاورد است.

جهت دانلود فیلم Begin Again 2013 (از نو شروع کن) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


جان کارنی با یک بار معجزه ، افسانه ای عاشقانه که با اجرای جذاب بازیگری و موسیقی کاملاً زیبا و پرشور و اصیل دامن می زند ، معجزه کرد. از یادآوری من ، این تنها و تنها فیلمی است كه مرا به گریه انداخت - نه فقط به این دلیل كه خیلی به شخصیت های آن اهمیت می دادم ، بلكه نمی خواستم نگاه كوتاه و مختصرم به دنیای آنها تمام شود. این واقعیت که کارنی این کار را با مبلغ ناچیز 100000 دلاری انجام داده و در نتیجه یک آهنگ برنده جایزه اسکار و یک نمایش موزیکال در برادوی ساخته است ، شاهکار او را بسیار عجیب تر می کند.

بنابراین ، من مشتاقانه انتظار داشتم که دوباره شروع کنم. شاید انتظارات من خیلی زیاد بود. شما نمی توانید از اجرای بازیگری در نگاه دوم کارنی به دنیای موسیقی معاصر تقصیر کنید. مارک روفالو مثل همیشه چند لایه و صمیمی است. اوضاع و احوال او ، به عنوان یک الکلی ، طلاق گرفته از یک مرد A&R / پدر ناموفق بر روی سرسره ها ، به وضوح کشیده شده است. و اگر این نقص های شخصی کافی برای نابودی حرفه او نبود ، اصرار آرمان گرایانه و سرسختانه او برای کار با هنرمندان "معتبر" در دوره ای از موسیقی مشتق شده و تولید شده تکنولوژی ، او را تا لبه صخره بی خطر سوق می دهد.

و ، اینجا دقیقاً جایی است که فیلم خودش را محکوم می کند. کارنی در فیلم Begin Again Dan Ruffalo و Keret Knightly's Gretta ، دو شخصیت نوشته است که از به خطر انداختن یکپارچگی کار خود امتناع می ورزند. این تصور مستلزم آن است که فیلمنامه ، انتخاب بازیگران و کل فضای فیلم معتبر باشد - که این ساده نیست.

در ONCE ، بازیگران اصلی Glen Hansard و Marketa Irglova خواننده / ترانه سرا واقعی ، حرفه ای بودند. آنها آهنگهای خودشان را با اعتقاد کامل نوشتند و اجرا کردند. برای نواختن گرتا ، نایتلی مجبور بود "گیتار" را یاد بگیرد ، که تقلید می کند ، اما فقط به سختی. صدای او استثنایی نیست ، صدایی نیست که باورپذیر باشد دن را به خطر می اندازد تا آخرین فرصت خود را به خطر بیندازد. و مهمتر از همه ، آهنگهای BEGIN AGAIN در بهترین حالت خوب هستند ، در کل غیر قابل توجه است.

این ایده که گرتا و این گروه موسیقی با هم جمع شده می توانند در واقع اجرای پیشرفته زنده را در مکان های عمومی در شهر نیویورک ضبط کنند ، از نظر فنی امکان پذیر است ، اما از نظر عملی مزاحم است. و اگر دن واقعاً برای اصالت تلاش می کند ، ضبط گرتا در قالب دیجیتال ارزان قیمت آخرین راهی است که او انتخاب می کند.

فیلم های مربوط به عملکرد و تولید موسیقی ، غالباً بدون توجه زیادی به چگونگی وقوع آن فیلمبرداری می شوند. کارگردانان معمولاً از این مسئله دور می شوند زیرا عموم مردم چیز بهتری نمی دانند. فیلم درخشان تقریباً مشهور کامرون کرو نمونه ای از فیلم است که کاملاً آن را میخکوب کرد. ناامیدکننده است که دیدن فیلمی که اصالت خود را اثبات می کند ، اما در رسیدن به آن بسیار مفتضحانه شکست می خورد.

بازیگران خوب از نو شروع کن همه لحظات خود را دارند. صرف نظر از کمبودهای موسیقی او ، نایت جذابیت فوق العاده ای از خود بروز می دهد. آدم لوین به طرز شگفت انگیزی اصیل و باورپذیر است. هیلی استاینفلد و کاترین کینر بسیار عالی و عالی هستند. Mosf Def بیشترین عملکرد را به عهده می گیرد.

من باید کارنی را تکمیل کنم که فیلمنامه او در برابر وسوسه مقاومت در برابر Dan و Gretta در مقابل جذابیت آشکارشان نسبت به یکدیگر مقاومت می کند. با این حال ، برای اینکه گرتا تصمیم بگیرد عملا "به" یک بار آلبوم خود را بارگیری کند ، هیچ چیز اعلام نمی کند. این فقط جمله قدیمی را تقویت می کند ، "من آن را برای یک آهنگ خریداری کردم." موسیقی گنجینه ای است که باید به آن بها داد. موسیقی زندگی ما را غنی می کند. هیچ صادقتی وجود ندارد که "هنرمند" کارهای خود را واگذار کند ، خصوصاً پس از آنکه گروهی از نوازندگان فداکار (با قطعه ای از قسمت پشتی) این همه ارزش عرق را برای تحقق بخشیدن به این آهنگ ها اختصاص دادند.

با کار دوباره ، جان کارنی بار دیگر ثابت کرد که توانایی نوشتن شخصیت های جذاب و گفتگوی عالی را دارد. بیایید امیدوار باشیم که او تلاش کند داستان بعدی خود را خارج از تجارت موسیقی ببرد.

جهت دانلود فیلم Begin Again 2013 (از نو شروع کن) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


(همچنین اگر می‌خواهید از اسپویل‌های «یک بار» اجتناب کنید، این را نخوانید.)

«دوباره شروع کن» نوشته و کارگردانی جان کارنی است، مسئول موزیکال فیلم فوق‌العاده «یک بار» در سال 2006 و در اینجا، با یک بازیگر بسیار برجسته تر، او من را نیز ناامید نکرد. از نو شروع کن در ابتدا قرار بود با عنوان "آهنگ می تواند زندگی شما را نجات دهد؟" و من خوشحالم که آنها آن را تغییر دادند، زیرا باید اذعان داشت که کمی ادعایی به نظر می رسید. «دوباره شروع کنید» نیز به خوبی با داستان مطابقت دارد.

نیمه اول جهش‌های زیادی در زمان دارد، بنابراین می‌بینیم که چگونه شخصیت‌های روفالو و نایتلی برای اولین بار از منظر خودشان با هم ملاقات می‌کنند. از آن خیلی خوشم آمد. چیزی که من هم دوست داشتم آواز نایتلی بود، به خصوص در این صحنه ها که هیچ ارکستری یا گروهی در حال نواختن نیست. یک چیز خام در مورد آن! بازگشت به صحنه ای که برای اولین بار ملاقات می کنند (یا احتمالاً باید بگویم جایی که او آواز می خواند و او گوش می دهد): او قبلاً چند نوشیدنی خورده و تصور می کند صدای او با یک ارکستر کامل همراه است. این احتمالاً نقطه برجسته کل فیلم برای من بود. واقعاً خوب انجام شد و تأثیر ماندگاری بر جای گذاشت. می‌خواستم با شخصیت روفالو در آنجا نوسان کنم.

حالا که قبلاً به مورد علاقه‌ام اشاره کردم، در اینجا چند صحنه دیگر وجود دارد که به نظرم مهم بود:

انتظار می‌رفت، اگر می‌خواستید پایان داشته باشید. "یک بار" را دیده اند. به نظر می رسد انتخاب چیزی که مخاطب کاملاً آن را دوست ندارد، اما درک می کند، علامت تجاری کارگردان است. در کل فیلم تعجب می کنید که آیا آنها با هم جمع می شوند (حتی احتمالاً در «یک بار» بیشتر اینطور به نظر می رسید تا اینجا). من تعابیر مختلفی را در اینجا خوانده‌ام، اما فکر من این بود که شخصیت لوین آهنگ را آنطور که می‌خواست اجرا می‌کرد و می‌بیند که چگونه مخاطب آن نسخه را دوست دارد و عمیقاً تحت تأثیر قرار می‌گیرد. بدیهی است که ما می بینیم که شخصیت روفالو دوباره با همسر سابقش جمع می شود و به نظر می رسد که گرتا نیز همین تصمیم را می گیرد.

یکی از شاخص ها گوشی هایی است که او پس می فرستد، که کمی نشانه است. که حداقل رابطه عاشقانه آنها از بین رفته است. اینها نقش اصلی را در صحنه قبلی ایفا کردند، جایی که با اشتراک‌گذاری لیست‌های پخش خود و گوش دادن همزمان به آن‌ها با اشتراک‌گذاری هدفون درست مانند شخصیت روفالو که سال‌ها پیش همسرش را ملاقات کرد، به هم متصل می‌شوند. در انتها با همسرش و این دو تا گوشی را با هم به اشتراک می گذارند پشت روی یک نیمکت می نشیند. قبلاً صحنه ای وجود دارد که او با گرتا سوار ماشین می شود و همسر (کاترین کینر) از در به او نگاه می کند. بعداً دقیقاً برعکس است. شخصیت روفالو با همسر سابقش سوار ماشین می شود و گرتا به آن دو نگاه می کند. موازی خوب اینجاست.

آدام لوین، من واقعاً با موسیقی او به جز یکی دو آهنگ آشنا نیستم و بعد از تماشای این آهنگ او را بازیگری با استعداد خاص نمی دانم، اما این قسمت برای این آهنگ خوب به نظر می رسید. به او. او عملکرد معتبری ارائه کرد.

آنچه در ذهن ماند، نقل قول جری مگوایر از همان ابتدا بود. این دو کاملاً یکسان نیستند، اما در واقع چند مورد مشابه وجود دارد. من در اینجا بیشتر از این به جزئیات نمی پردازم تا از اسپویل برای فیلم سوم جلوگیری کنم.

هایلی استاینفلد در اینجا برجسته نبود. او بازی فوق‌العاده‌ای در فیلم Begin Again True Grit ارائه داد و احتمالاً با استعدادترین بازیگر زن زیر 20 سال در حال حاضر است، اما پیشرفت شخصیت او دقیقاً مانند کل دگرگونی ناشی از پیوند او با شخصیت نایتلی قابل پیش‌بینی بود. او به او نگاه می کند، لباس های متفاوتی می پوشد و از نظر شخصیتی تکامل می یابد، اما هیچ چیز تازه ای در خط داستانی او وجود نداشت. همه اینها قبلاً بارها انجام شده است. او از آن نهایت استفاده را کرد، اما من احساس کردم که اینجا کمی هدر رفته است.

صحنه دیگری که من واقعاً دوست داشتم لحظه ای بود که دو شخصیت اصلی واقعاً با هم ارتباط برقرار می کردند، یعنی زمانی که شخصیت روفالو به شخصیت نایتلی می گوید. که این همسرش بوده که به او خیانت کرده است. آغوش از پشت یکی از زیباترین نماهای فیلم سال 2013 است.

غیر از آن، تعداد کمی ارجاع از کمپانی ضبط وجود داشت که به نظر من زیاد جالب نبود، اما اگر دوست دارید بیشتر در مورد خلق فیزیکی واقعی موسیقی، ممکن است مخالف باشید. دوست داشتم دوباره Mos Def را ببینم، هشت سال پس از اجرای عالی او در "16 بلوک".

یک نکته منفی می تواند شامل بودن پلیس (پلیس پشت بام، ایستگاه مترو) باشد. من واقعاً دوست نداشتم که چگونه از آن برای نشان دادن اینکه چگونه شخصیت‌های اصلی آنقدر جایگزین هستند استفاده می‌کنند و فقط کاری را که دوست دارند تا حدی انجام می‌دهند که غیرقانونی است. نیازی به وارد کردن آن نیست. به نظر می‌رسد که مجبور است آنها را دوست‌داشتنی‌تر کند، اما به هر حال این دو قبلاً بودند.

جیمز کوردن نقش دوست افلاطونی گرتا را بازی می‌کرد. نکته تصادفی: او جایگزین کریگ فرگوسن به عنوان مجری برنامه "The Late Late Show" در سال 2015 خواهد شد. عملکرد خوب، هیچ چیز برجسته ای. من دوست داشتم که او نقطه مقابل شخصیت آدام لوین بود: یک موسیقیدان خیابانی، نه ثروتمند و نه مشهور، اما کاملاً معتبر. قطعه جالب دیگر این است که چگونه هر دو مرد (یکی در اوایل، یکی در پایان) از گرتا می خواهند که روی صحنه بیاید و آواز بخواند و او این کار را فقط برای شخصیت کوردن انجام داد.

اشاره ای به اعتیاد به الکل وجود دارد. همچنین، اما این چیزی نیست که فیلم در مورد آن است، بنابراین من دوست داشتم که آنها بیشتر به جزئیات نپردازند. اگر آنها در مورد آن توضیح بیشتری می دادند، ممکن بود مزه جدی تری به جا می گذاشت که می توانست به تصویر کلی آسیب برساند.

در بیشتر موارد، همه چیز بسیار خوب کار می کرد و به استثنای برخی انتقادات بسیار جزئی (رافالو) سخنرانی علیه شخصیت لوین در آپارتمان گرتا به خودی خود احساس می‌کرد. در نهایت، این واقعا یک داستان عاشقانه نیست، بلکه بیشتر درباره بخشش است. با این حال، مهمترین چیز در اینجا البته موسیقی است.

جهت دانلود فیلم Begin Again 2013 (از نو شروع کن) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


می دانستم که از نو شروع کن درباره خوانندگی است و به دلیل ستاره های زن و مرد برجسته به من علاقه مند بود و از نو شروع کن نقدهای مثبتی داشت، به علاوه کمی توجه در طول فصل جوایز به نویسندگی و کارگردانی جان کارنی (یک بار). دن مولیگان (مارک روفالو) که قبلاً موفق بوده است، در نیویورک زندگی می کند، او از همسرش میریام (کاترین کینر) جدا شده است و دختر نوجوان نوپای گیتاریست خود وایولت (هیلی استاینفلد) را تا آنجا که ممکن است می بیند، اما او در حال مبارزه است. برای همگام شدن با صنعت موسیقی در حال تغییر دن از کارش اخراج می شود، او به مشروب خواری می پردازد، که او را به یک بار در لاور ایست ساید منهتن هدایت می کند، جایی که با ترانه سرای جوان و مستقل، گرتا جیمز (کیرا نایتلی) روبرو می شود که به تازگی از او جدا شده است. دوست پسر و شریک ترانه سرایی دیو کهل (آدام لوین از Maroon 5)، یک نوازنده تازه موفق، او با یکی از دستیاران تهیه کننده خود رابطه نامشروع داشت. دن مجذوب موسیقی گرتا می شود و به او پیشنهاد می دهد که با شرکت ضبط سابقش قرارداد ببندد، او ابتدا قبول نمی کند، اما در این پیشنهاد تجدید نظر می کند و موافقت می کند، آنها با ساول (Mos Def)، شریک تجاری دن و یکی از بنیانگذاران شرکت ضبط خود ملاقات می کنند. اما او همان پتانسیل را در گرتا نمی بیند، او از او دور می شود. دن و گرتا با هم کار می کنند و تیمی از نوازندگان با استعداد، از جمله بهترین دوست گرتا، استیو (جیمز کوردن) را به خدمت می گیرند تا آلبوم خود را با هم تولید کنند و در طول تابستان در اطراف شهر نیویورک در مکان های عمومی مختلف ضبط کنند. شایسته انتشار در لیبل Dan خواهد بود. در طول این مدت، دن و گرتا هم از نظر شخصی و هم از نظر حرفه ای با یکدیگر پیوند می خورند، ویولت زیر بال گرتا قرار می گیرد تا در آلبوم نیز بازی کند، آنها با آلبوم کامل شده نزد سائول باز می گردند، او از همکاری آنها بسیار تحت تاثیر قرار می گیرد، گرتا از ساول می خواهد که او را بدهد. دن کارش را برمی‌گرداند، توافقی حاصل نشده است، اما دن مطمئن است که گرتا در نهایت با لیبل امضا خواهد شد. گرتا دیو را در تلویزیون می بیند که در حال دریافت جایزه است، او انتقاد می کند که او خودش را به خاطر منافع شخصی به خطر می اندازد، او نارضایتی خود را در آهنگی که به عنوان یک پیام تلفنی ضبط می کند بیان می کند، دیو برای تبلیغ آلبوم جدیدش به نیویورک بازگشته است، او پشیمان می شود. و درخواست می کند که او را ببیند، پس از بررسی، آنها ملاقات می کنند. گرتا و دیو هر دو آلبوم‌های یکدیگر را نقد می‌کنند، گرتا احساس می‌کند به خاطر اینکه دیو آهنگ «ستارگان گمشده» را که او آن را به عنوان هدیه کریسمس نوشته و ساخته است مورد خیانت قرار گرفته است، او معتقد است که معنای واقعی آهنگ با نسخه تجاری‌شده‌اش، دیو، از بین رفته است. از علاقه تماشاگران به آن یاد می کند و انرژی اتاق را پر می کند، او معتقد است موسیقی باید به اشتراک گذاشته شود. گرتا این قصد را برای آهنگ نداشت، با این وجود، دیو از او دعوت می‌کند تا آهنگ او را در تئاتر Gramercy بشنود تا تاثیر آن را ببیند، او می‌آید و تنظیم اصلی خود را از آن می‌شنود، اما او با سر خوردن به داخل به جمعیت دوست‌دار پاسخ می‌دهد. در نسخه تجاری، گرتا متوجه می شود که او یک هدف گمشده است، اما او با بسته شدن جدید و لبخندی ترک می کند. در پایان، دن آماده می شود تا به خانه برگردد، با اصلاحاتی با همسرش، گرتا به او می گوید که نمی خواهد آلبوم منتشر شود، در عوض ترجیح می دهد آن را به قیمت 1 دلار به صورت آنلاین توزیع کند، او به کار با سائول باز می گردد، اما او موافقت می کند. به درخواست گرتا، و کمک به تبلیغ آن، روز بعد، سائول به شوخی دن را اخراج کرد، زیرا آلبوم گرتا در اولین روز انتشار خود 10000 نسخه فروخته است. همچنین با بازی CeeLo Green در نقش Troublegum. روفالو با جذابیت چین‌خورده‌اش به‌عنوان تهیه‌کننده رکورد فوق‌العاده است، نایتلی به‌عنوان خواننده/ترانه‌سرای دل‌شکسته بریتانیایی با صدای خوانندگی عالی، فوق‌العاده است، کوردن به‌عنوان دوست پرمخاطره‌اش خنده‌های زیادی می‌گیرد، و لوین در اولین نقش بازیگری‌اش واقعاً خوب است. همچنین. شباهت‌های ظریفی با Once, دو روح گمشده وجود دارد که همدیگر را پیدا می‌کنند تا موسیقی عالی بسازند، البته در این مورد خواننده و تهیه‌کننده است و داستان فرعی خواننده در مواجهه با دوست پسر سابقش وجود دارد، آهنگ‌های اصلی همه دوست‌داشتنی هستند. ، شخصیت ها در مورد یکپارچگی هنری و رویکرد استودیوی ساخته شده صحبت می کنند، اما چیز زیادی وجود ندارد که شما را ناامید کند، فقط می توانید از آن به عنوان یک کمدی-درام موزیکال خوش اخلاق، شیرین و ارزشمند لذت ببرید. برای «ستارگان گمشده» نامزد اسکار بهترین آهنگ اصلی شد. خیلی خوب!