دانلود فیلم Be Kind Rewind 2008 (مهربان باش، بپیچان) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم مهربان باش، بپیچان 2008 بدون سانسور

فیلم مهربان باش، بپیچان در ژانر(های) درام, کمدی, ساخته شده و در سال 2008 به روی پرده رفته است. Be Kind Rewind به کارگردانی Michel Gondry, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, بریتانیا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Jack Black, Yasiin Bey, Danny Glover, Mia Farrow, Arjay Smith, Paul Dinello, Melonie Diaz, Sigourney Weaver, Heather Lawless, Kid Creole, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.4/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 52/100 می باشد. برای دانلود فیلم Be Kind Rewind 2008 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام کمدی
امتیاز :
6.4/10 65% 52/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا بریتانیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2008
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

شهر پسییک در نیوجرزی. »مایک« (دف) در مغازه کرایه ی فیلم (های VHS) به نام »لطفا سر کنید« کار می کند. در غیاب صاحب مغازه (گلاور) دوست »مایک«، »جری« (بلک) ناخواسته باعث پاک شدن تمام فیلم ها می شود. در این جا »مایک« و »جری« تصمیم می گیرند برای جلب رضایت مشتریان، به خصوص »خانم فیلویچ« (فارو) خود به بازسازی فیلم های پاک شده اقدام کنند.

A man whose brain becomes magnetized unintentionally destroys every tape in his friend's video store. In order to satisfy the store's most loyal renter, an aging woman with signs of dementia, the two men set out to remake the lost films.

IMDb
6.4/10
65%
m
52/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Be Kind Rewind 2008

شهر پسییک در نیوجرزی. »مایک« (دف) در مغازه کرایه ی فیلم (های VHS) به نام »لطفا سر کنید« کار می کند. در غیاب صاحب مغازه (گلاور) دوست »مایک«، »جری« (بلک) ناخواسته باعث پاک شدن تمام فیلم ها می شود. در این جا »مایک« و »جری« تصمیم می گیرند برای جلب رضایت مشتریان، به خصوص »خانم فیلویچ« (فارو) خود به بازسازی فیلم های پاک شده اقدام کنند.
 مردی به نام  مایک  که مغزش مغناطیسی شده، ناخواسته تمامی ویدیوهای VHS کلوپ رفیق اش را پاک میکند. این دو تصمیم میگیرند به همراه خانم  فیلویچ  تمامی این فیلم‌ها که  شیرشاه  و  روبو کاپ  هم جزوشان هست را بازسازی کنند…

جهت دانلود فیلم Be Kind Rewind 2008 (مهربان باش، بپیچان) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در حالی که من معمولاً در مورد نظرات دیگر این سایت توضیحی نمی دهم ، اما یک نفر مرا تحت تأثیر قرار داد که عنوان "یک فیلم قابل تأمل دیگر از جک بلک" را در تیتر خود قرار داد. و در حالی که هرکسی به عقیده خود حق دارد ، من سعی می کنم بفهمم که جک بلک اخیراً چه فیلم "قابل تأملی" ساخته است.

آیا "Hal Shallow" بود؟ آیا این "Nacho Libre" بود؟ آیا "اورنج کانتی" بود؟ ممکن بود "کینگ کنگ" باشد؟ یا شاید این "Tenacious D" یا "تعطیلات" بود.

ممکن است "سلام وفاداری" باشد که من دوست داشتم ، اما دوباره دوباره ، تقریباً 10 سال پیش ساخته شد.

تصاویر او زیبا ، خنده دار ، احمقانه و جالب بوده است ، اما هرگز "قابل تأمل" نبوده است. حتی این آخرین اکران ، "مهربان باش ، عقب باش" به کارگردانی مایکل گاندری ("آفتاب ابدی ذهن لکه دار" ، "مهمانی بلوک دیو چاپل") نه به اندازه یک فیلم دمدمی مزخرف ، مسخره است ، احمقانه ، ژانر خم mash-mash. این اصلاً بد نیست ، اما مطمئناً با هیچ یک از دو تلاش دیگر گوندری در آن بالا نیست.

در حقیقت ، این جک بلک بود که مرا مجبور کرد به مهربان باش، بپیچان 6 بدهم نه a 7. او می تواند یک موشک بطری با انرژی و اشتیاق بیش از حد گرم باشد که به درستی هدایت شود (مانند "School of Rock") یا می تواند یک توپ شل و خجالت آور گاو نر باشد (مانند "Libre").

در اینجا ، او نقش جری را بازی می کند ، یک کارگر قلع حیاط که در یک تریلر در زیر یک ترانسفورماتور عظیم الکتریکی زندگی می کند. جری معتقد است که ترانسفورماتور و شرکت برق متعلق به آن در تلاش است مغز او را ذوب کند. او از دوست پسر بچه ای ، مایک (Mos Def-نام واقعی Dante Terrell Smith- "حزب بلوک دیو چاپل" ، "16 بلوک") ، که در فروشگاه فقط ویدیویی آقای فلچر (دنی گلاور) در Passaic ، New کار می کند ، کمک می گیرد. جرسی ، برای خرابکاری در این امر منعقد شده است.

در واقع هیچ داستانی در مورد این که چرا این دو نفر - به ظاهر مخالف قطبی - دوست هستند ، وجود ندارد و هیچ دلیل اثری بر روی زمین وجود ندارد که چرا کسی به دور از ذهنیت ضد عفونی و ضد جری اجتماعی.

مایک ، که دارای حس بیشتری است (اما هنوز مانند یک شخصیت تیره و تار از طرح "MAD TV" صحبت می کند) ، بهتر به این ایده دیوانه فکر می کند و اوج می گیرد. ترک جری برای متوقف شدن در یک جریان الکتریکی شبیه کارتون و مغناطش شدن.

این منجر به پاک شدن هر نوار در تأسیس فلچر می شود. این دو مأمور اجباری را مجبور می کند تا فیلم های دیگری مانند "اشباح شبح" ، "ساعت شلوغ 2" ، "شیر شیر" ، "2001: یک ادیسه فضایی" ، "روبوکاپ" و فیلم های دیگر را فیلمبرداری کنند (یا "سوئد" کنند).

به نظر می رسد مراجعین فروشگاه این محصولات را بهتر از محصولات اصلی دوست دارند ، علی رغم اینکه جک بلک ستاره آنهاست و طول آنها فقط حدود 20 دقیقه است.

در همین حال ، فلچر - که به مایک گفته است در جشن یک هفته زندگی بزرگ آبی ها حضور ندارد ، Fats Waller - در عوض جاسوسی می کند در یک رسانه ویدیویی دیگر ، که محبوب تر است و تلاش می کند فروش خود را افزایش دهد. یک عارضه دیگر در این ماجرا زمانی رخ می دهد که سیگورنی ویور به عنوان یک وکیل استودیوی سرحال فیلم ظاهر می شود و خواستار توقف دو کرتین و کنار گذاشتن آن از ساخت و ساز بداهه فیلم سازی است.

در صورت مجازات میلیون ها دلار جریمه و صدها سال زندان. در ادامه ، دو سر گوشت تصمیم می گیرند نسخه سیاه و سفید "Fats Waller was born in this building in Passaic، New Jersey" را به اتمام برسانند و به درستی تمام شده و به تمام محله نشان داده می شود. میا فارو ("کودک رزماری" ، "برادوی دنی رز") همچنین به عنوان زنی که از فلچر می خواهد ساختمان خود را به عنوان یک بنای تاریخی ملی اعلام کند ، یک بازیگر کوچک را ایجاد می کند.

گاندری سعی می کند چندین خط را در اینجا طی کند ، او می خواهد مهربان باش، بپیچان به عنوان یک درام جدی ، یک کمدی مضراب و یک تقلید مسخره انگیز از سینمای محبوب گرفته شود. او باید به دسته اخیر پایبند بود. وقتی جری و مایک در حال ساخت بازسازی های مضحک خود هستند ، فیلم با موقعیت های واقعاً خنده دار می درخشد.

این صحنه ها بسیار کم و همچنین بسیار کوتاه هستند (به عنوان مثال ، پرواز "شیر شاه" فقط یک یا دو دقیقه طول می کشد). یک داستان عاشقانه ناخوشایند بین مایک و یک بازیگر محلی که "یک" تمیز کننده محلی است ، آلما (ملونی دیاز ، "راهنمایی برای شناخت مقدسین خود" ، "Lords of Dogtown") بدون هیچ دلیلی غیر از پرتاب یک عشق ناپایدار پخش می شود. داستان را به فیلمی از این قبیل تبدیل کنید.

Mos Def در این تصویر خوب است. و علی رغم تمایلش برای همراهی با بازیهای مضحک جری ، او می داند چه موقع باید خط بکشد. گلاور نیز کار خوبی انجام داد و در بین رضایت مشتری های خود ، خوشبخت کردن خود و کسب درآمد کافی برای پس انداز زندگی خود اختلاف داشت. ارادت او به Fats Waller ، گرچه با وسواس همسایه است ، واقعی و صمیمانه به نظر می رسد.

سیاه لحظات خود را دارد ، اما همچنان به دیوانه ای دیوانه و چشم وحشی که مردم در زندگی "حلقه" فکر می کنند ، شیر می دهد زیبا و عجیب و غریب ، اما افراد در زندگی "واقعی" بیش از 15 دقیقه تحمل نمی کنند. او نسبت به افراد داخل مغازه بی ادب است ، احمقانه مایک است و برای هر کسی که با او تماس برقرار کند یک مزاحمت عمومی است.

به طور کلی ، این فقط برای بررسی کافی است. مطمئناً در حدود 10 فیلم کامل نیست (مانند بسیاری از بررسی های انجام شده در این سایت به نظر می رسد آن را ارزیابی می کنند - شاید نویسندگان هرگز عکس هایی مانند "Citizen Kane" ، "Casablanca" ، "Lawrence of Arabia" ، "The Godfather") را ندیده اند. Raging Bull "یا" GoodFellas "، در میان دیگران) ، اما جذابیت جارموشکی را دارد.

و بعضی اوقات - به خصوص در این زمانهای تاریک سینمایی - به اندازه کافی خوب است.

جهت دانلود فیلم Be Kind Rewind 2008 (مهربان باش، بپیچان) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


با توجه به مجموعه وسیعی از فیلمهایی که موضوعشان به طور درون نگرانه به ماهیت رسانه خود می پردازد ، تعجب آور نیست که فیلمهای کمی که به صنعت فیلم ادای احترام می کنند از نظر کیفیت بیش از یک یا دو لبخند دارند. از این گذشته ، چطور چنین نامه های عاشقانه هالیوودی خودفروخته ای غیر از ادعا و تبریک گفتن به خود دیده می شود؟ به نظر می رسد میشل گاندری ، کارگردان انتخابی ، با ساخت یک فیلم جذاب ، اما نه هالیوود براق ، با شوخ طبعی اما نه گنگهای دید عمومی و با قلب ، اما بدون شیره جریان اصلی ، جواب را یافته است - Be Kind Rewind نتیجه نهایی است ، و یک نتیجه واقعاً ستودنی است.

اگر به ارزش اسمی در نظر گرفته شود ، به نظر می رسد Be Kind Rewind تا حدی که به نظر می رسد در برخی مواقع تحت حمایت قرار دارد ، ساده انگارانه به نظر برسد ، اما گوندری بسیار زیرک است و نمی تواند با خلبان خودکار کارگردانی کار کند ، و در عوض به فرم و سینمایی فیلم های خودش اجازه می دهد ویژگی برای تقلید از احساس خانگی بی ادعای شورت قهرمانان او. در واقع ، با بررسی دقیق تر ، جای جای تأسف دارد ، زیرا ساختار خود فیلم را می توان تمثیلی برای توسعه صنعت فیلم و فراز و نشیب های آن دانست: زن و شوهر مردی با دوربین فریب می خورند و هیچ ایده واقعی ندارند آنها در حال تصمیم گیری برای ساختن فیلمهایی بودند كه به طور پیوسته جریان سازتر و تولید انبوه تری داشتند (یك سكانس مونتاژی با خوشحالی به روزهای تولید "استودیوی" مونتاژ "استودیوی هالیوود اشاره می كرد) ، زیرا به طور روزافزونی كمتر به هنر و بیشتر به کسب درآمد می پردازند. مهربان باش، بپیچان همچنین اشاره ای شوخ به ترس از دزدی دریایی ویدئو در فرهنگ امروز و همچنین بررسی تغییر در فن آوری های مشاهده خانه و انتقال اجتناب ناپذیر از روزهای نوستالژیک کاست های ویدیویی به DVD دارد. اما فیلم گاندری اهمیت فرهنگی عظیم فیلم را نیز گرامی می دارد و از لذت تولید آنها و عکس العمل دلگرم کننده تماشاگران نگاهی کوتاه می اندازد. خیلی ساده ، Be Kind Rewind را می توان به طور خلاصه به عنوان فیلمی در مورد دوست داشتن فیلم ها در نظر گرفت ، که اگرچه به نظر می رسد برای بعضی ها خیلی شلمسی باشد ، اما در مقابل حل شدن در یک ظرف غذا در هالیوود بسیار شگفت آور است.

اگرچه فیلم بدون هیچ گونه نقصی بدون هیچ مشکلی نیست ، اما آنها به سختی از یک فیلم بسیار بی تأثیر و جذاب ، جذاب می کنند. بله ، برخی از موارد برجسته باورپذیری ، منطق و حتی برخی جلوه های ویژه ناچیز وجود دارد (خواه عمداً چنین باشد یا نه ، آنها برجسته هستند). بله بعضی از قسمتها غیر قابل انکار کشیده می شوند یا به نظر می رسد کمی از مسیر خارج شده اند و فیلم نامه "بخش کم بودجه بداهه" را در بخشهای خاصی کمی بیش از حد حمل می کند. اما چنین نگرانی هایی به راحتی بخشیده می شوند که محصول نهایی بسیار لذت بخش باشد و سکانس های "بازسازی" (مانند فیلم های Black and Def مانند فیلم های Ghostbusters ، 2001: A Space Odyssey ، Boyz 'n the Hood و Rush Hour 2) کمدی هستند طلا ، و احساس ناامید کننده عجله ، با توجه به اینکه آنها قرعه کشی اصلی فیلم است. به همین ترتیب ، فینال واقعی و واقعی فیلم یک پیروزی است - فرد احساس می کند که به اولین روزهای تماشاگران فیلم های صامت در یک تئاتر سوسو زدن که فقط یک پیانو تکنوازی عجیب و غریب به همراه دارد منتقل می شود و مقاومت در برابر تسلیم شدن در برابر احساس گسترده نوستالژی واقعی و قلب و نه هولناک اشک آور هالیوود. و شاید این نمونه فیلم به خودی خود باشد: شخص احساس می کند که فیلم می توانست به آن برسد و به اهداف بلندتر یا عمیق تری به راحتی موفق شود ، اما در نهایت فیلم وانمود نمی کند که چیزی جز آنچه است: جشن هنر آفرینش و مثلی برای عشق به فیلم سازی و اهمیت فرهنگی آن.

بازیگران گاندری به همین ترتیب صفحه نمایش را با اشتیاق عفونی و کنجکاوی خوش ذوق روشن می کنند تا به راحتی یک مفهوم گاه به گاه سنگین را به فروش برسانند. جذابیت بی حد و حصر جک بلک به عنوان جری غیرقابل مهار کاملاً مورد استفاده قرار می گیرد و شخصیتی آنارشیستی را دنبال می کند و توجه می کند و همچنان قلب مخاطبان خود را بدون زحمت تسخیر می کند. استعدادهای کمدی بی نظیر Mos Def نیز کاملاً از لحن دمدمی مزاج فیلم تعریف می کنند و گرچه غیرقابل انکار بودن خنده دار است ، اما به Def در چندین صحنه احساسی کم اهمیت ، فرصتی برای درخشش چشمگیر داده می شود و او به چالش می کشد. با پشتیبان گیری از دو منجر کاریزماتیک ، دنی گلاور کلاس و اقتدار را در نقش صاحب فروشگاه فیلم های خشن آقای فلچر به ارمغان می آورد و میا فارو به عنوان یک حامی عجیب و غریب اجاره ویدیو ، کمدی شرافتمندانه و بی نظیر را به ارمغان می آورد. Melonie Diaz علاوه بر دوستانه بازی Black and Def به عنوان یک بازیگر زن مشتاق که وارد دیوانگی فیلم سازی این دو می شود ، یک مورد عجیب و غریب عجیب و غریب ایجاد می کند ، و یک بازی جذاب از Sigourney Weaver بسیار گران است ، به خصوص با توجه به ترفندهای قبلی Ghostbusters.

برای هر نقص یا نقصی ، فیلم گندری دارای چنان قلب کم لطیف ، بی ادعا و جذابیتی است که دوست نداشتن آن تقریباً غیرممکن است. گرچه آنقدرها که ممکن است به آن خنده دار نباشد ، اما مقاومت در برابر لبخندی که روی صورتش خزیده است ، بسیار دشوار است و با وجود عدم وجود قابل توجهی در نمایش عاطفی هالیوود ، مهربان باش، بپیچان بسیار حیرت انگیز است. Be Kind Rewind در امتناع بی ادعای خود از وجود چیزی غیر از آنچه در نظر گرفته شده است ، تا حدودی ناهنجاری است - فیلمی در مورد جشن گرفتن شادی های ساختن و تجربه فیلم هایی که مقاومت در برابر آن دشوار است ، و فیلم گوندری برای کشیدن بسیار زیبا و جذاب است. آن را با مهارت قابل توجهی خاموش.

فیلم های پیشنهادی