دانلود فیلم Baby Assassins 2021 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم ベイビーわるきゅーれ 2021 با زیرنویس فارسی

فیلم Baby Assassins در ژانر(های) درام, کمدی, اکشن, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفته است. Baby Assassins به کارگردانی Yugo Sakamoto, در کشور(های) ژاپن, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Akari Takaishi, Saori Izawa, Masanori Mimoto, Yasukaze Motomiya, Takashi Nishina, Nagiko Tsuji, Yukina Fukushima, Atomu Mizuishi, Tobinaga Tsubasa, Oomizu Yousuke, اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم ژاپنی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.4/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Baby Assassins 2021 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام کمدی اکشن
امتیاز :
6.4/10 100%
کشور :
ژاپن
زبان :
ژاپنی
سال :
2021
رده سنی :
N/A
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

چیساتو و ماهیلو دو دختر دبیرستانی هستند که در آستانه فارغ التحصیلی می باشند. آنها همچنین هر دو قاتلان بسیار ماهری هستند. وقتی سازمانی که برای آن کار می کنند به آنها دستور می دهد که در یک اتاق مشترک باشند، رابطه بین آنها تیره می شود.

Chisato and Mahilo are two high school girls who are about to graduate. They also happen to both be highly skilled assassins. When the organization they work for orders them to share a room, the relationship between the pair quickly turns sour. However, when they find themselves targeted by the yakuza, the girls quickly realise that they will have to find a way to work together.

IMDb
6.4/10
100%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Baby Assassins 2021

چیساتو و ماهیلو دو دختر دبیرستانی هستند که در آستانه فارغ التحصیلی می باشند. آنها همچنین هر دو قاتلان بسیار ماهری هستند. وقتی سازمانی که برای آن کار می کنند به آنها دستور می دهد که در یک اتاق مشترک باشند، رابطه بین آنها تیره می شود.

جهت دانلود فیلم Baby Assassins 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


قاتلان اجیر شده در روزهای تعطیل خود چه می کنند؟ من همیشه به این فکر می کردم و هی - اینجا یک فیلم آماده برای پر کردن شکاف ها است. چیساتو و ماهیرو نوجوانانی هستند که زندگی دوگانه ای دارند که ارزش دونا ویلکس یا بتسی راسل را دارد، زیرا آنها فارغ التحصیل دبیرستان هستند با مشاغل ضعیف در روز و ماشین های کشتار در حال نبرد با یاکوزا در شب، که وقتی جنگی در موضوع اصلی شروع می شود. کافه خدمتکار که در آن کار می کنند و از آنجا بدتر می شود.

رزمی کار و بدلکار سائوری ایزاوا - که بدلکاری هایش از معدود کارهای برجسته در Snake Eyes بود - نقش ماهیروی تند را با چیساتو آرام بازی می کند. با بازی آکاری تاکایشی این تیم دارای شیمی زوج عجیب و غریب و همچنین توانایی حرکت از لحظات شوخ طبعی به صحنه های اکشن است. لحظه‌های اکشن برای نمایش روی پرده زمان می‌برند، اما وقتی انجام می‌شوند، ارزش زمانی را دارند که ما با شخصیت‌های اصلی خود سپری کرده‌ایم.

Baby Assassins با نام Baby Walkure در زادگاهش ژاپن شناخته می‌شود. اولین - اما به هیچ وجه آخرین - فیلمی است که ما شاهد صدور آن توسط نیروی خلاق یوگو ساکاموتو به سواحل خود خواهیم بود.

جهت دانلود فیلم Baby Assassins 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Baby Assassins سریع و سرگرم کننده است! Baby Assassins آخرین نسخه از Well Go USA Entertainment است که از بازار ژاپن بیرون آمده است و هم سریع و هم سرگرم کننده است. این کمدی اکشن با ریتم و کارگردانی خوب نمی تواند شما را در صحنه آغازین جذب نکند.

آکاری تاکایشی و سائوری ایزاوا به عنوان قاتلان جوانی که با تلاش برای ایجاد تعادل در زندگی های "عادی" روبرو هستند، لذت بخش هستند. با حرفه خود به عنوان قاتلان حرفه ای. شیمی آنها روی پرده با یکدیگر، و بقیه بازیگران لحظات به یاد ماندنی و لذت بخشی را رقم می زنند، زیرا آنها تشخیص می دهند که ممکن است برای هیچ چیز دیگری به جز "هیت های حرفه ای" مناسب نباشند.

فیلم فوق العاده است. کار راه رفتن روی طناب محکم بین خنده دار بودن و ظالمانه بودن بدون احمق بودن. همچنین کار فوق العاده ای در ادغام اکشن هنرهای رزمی و بازی اسلحه در فیلم Baby Assassins انجام می دهد. سائوری ایزاوا به وضوح تمرینات تکواندو را در شجره نامه خود دارد و صحنه های مبارزه او جالب و به خوبی طراحی شده است.

در بازار فیلم های اکشن و ماجراجویی فرمول محور، تعجبی ندارد که این کمدی اکشن بدیع و بی نظیر برنده جوایز و سر و صدا در جشنواره های جهانی است. من انتظار دارم که پس از کامیک کان امسال محبوبیت آن افزایش یابد.

Baby Assassins ممکن است لذت‌بخش‌ترین فیلم مستقل از زمان The Paper Tigers باشد. Baby Assassins را به شدت توصیه می کنم.