دانلود فیلم AVP: Alien vs. Predator 2004 (بیگانه علیه غارتگر) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم بیگانه علیه غارتگر 2004 بدون سانسور

فیلم بیگانه علیه غارتگر در ژانر(های) ماجراجویانه, علمی تخیلی, اکشن, ترسناک, ساخته شده و در سال 2004 به روی پرده رفت. AVP: Alien vs. Predator به کارگردانی Paul W. S. Anderson, در کشور(های) کاناداچکیاآلمانبریتانیاایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Sanaa Lathan, Raoul Bova, Lance Henriksen, Ewen Bremner, Colin Salmon, Tommy Flanagan, Joseph Rye, Agathe de La Boulaye, Carsten Norgaard, Sam Troughton, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم ایتالیایی, انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 29/100 می باشد. برای دانلود فیلم AVP: Alien vs. Predator 2004 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ماجراجویانه علمی تخیلی اکشن ترسناک
امتیاز :
5.6/10 20% 29/100
کشور :
کانادا چکیا آلمان بریتانیا ایالات متحده آمریکا
زبان :
ایتالیایی انگلیسی
سال :
2004
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

فیلم بیگانه علیه غارتگر 2004 ، داستان مردی ثروتمند و بلند پرواز به نام چارلز بیشان ویلند را روایت میکند که بودجه ی زیادی را برای سفر به قطب جنوب جهت پیداکردن منبع حرارت هایی که به اطراف پخش می شود را پیداکند. او در آنجا با مردی به نام الکسا وودز آشنا می شود و متوجه می شوند که بیگانگانی که به شکارچی معروف اند، در انجا مستقر شده اند و به آدم خواری می پردازند. اکنون چارلز بیشاب قصد دارد این موضوع را به همه گزارش دهد و سایر افراد را از وجود بیگانگان بر روی زمین اگاه سازد ولی …

When scientists discover something in the Arctic that appears to be a buried Pyramid, they send a research team out to investigate. Little do they know that they are about to step into a hunting ground where Aliens are grown as sport for the Predator race.

IMDb
5.6/10
20%
m
29/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم AVP: Alien vs. Predator 2004

فیلم بیگانه علیه غارتگر 2004 ، داستان مردی ثروتمند و بلند پرواز به نام چارلز بیشان ویلند را روایت میکند که بودجه ی زیادی را برای سفر به قطب جنوب جهت پیداکردن منبع حرارت هایی که به اطراف پخش می شود را پیداکند. او در آنجا با مردی به نام الکسا وودز آشنا می شود و متوجه می شوند که بیگانگانی که به شکارچی معروف اند، در انجا مستقر شده اند و به آدم خواری می پردازند. اکنون چارلز بیشاب قصد دارد این موضوع را به همه گزارش دهد و سایر افراد را از وجود بیگانگان بر روی زمین اگاه سازد ولی …
گروهی از دانشمندان در یک جزیره ناپدید میشوند . تیم پشتیبانی به جزیره فرستاده میشود . وقتی افراد به محل حادثه میرسند با موجوداتی بیگانه مواجه میشوند...

جهت دانلود فیلم AVP: Alien vs. Predator 2004 (بیگانه علیه غارتگر) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


ما به دیدن فیلم هایی درباره دوئل کردن گونه های بیگانه برای مضامین عمیق و توسعه شخصیت پیچیده نمی رویم ، اما کمی همدردی خوب خواهد بود. من هیچ احساسی با شخصیتهای "بیگانه علیه درنده" نداشتم زیرا همه آنها کلیشه های غیرقابل قبولی بودند: قهرمان ، قهرمان ، نرد ، تومبوی ، رهبر گراف و دیگران. این شخصیت های برش خورده از کربن که در صدها فیلم دیگر دیده ایم ، همه توسط چارلز بیشاپ ویلند (لانس هنریکسن) در "AvP" جمع شده اند تا وارد قطب جنوب شوند ، جایی که آنها یک هرم باستانی را کشف می کنند که اخیراً توسط میلیاردها دلار ویلند کشف شده است ماهواره هایی که در فضا معلق هستند.

بیگانه علیه غارتگر البته مبتنی بر فیلم های برجسته "Alien" و "Predator" است - حقوق هر دو متعلق به استودیوی فاکس است. مفهوم این پروژه با "شکارچی 2" (1990) آغاز شد ، زمانی که یک پلیس (با بازی دنی گلاور) وارد سفینه فضایی Predator شد. در آنجا ، در "اتاق غنائم" ، جمجمه مشخص یک بیگانه وجود داشت.

این مرجع کوچک شوخی (شبیه به پنجه فردی کروگر که در دنباله "Evil Dead" ظاهر می شود) طرفداران حدس می زنند که معنای اصلی این تلقین روی صفحه بزرگ چیست. و به دلیل درخواست های شدید ، سرانجام این دو گونه داستانی در اوایل دهه 90 برای رشته ای از کتاب های طنز ، بازی های ویدیویی ، رمان ها و شخصیت های اکشن با هم متحد شدند. در سال 2002 ، "Alien vs. Predator" به یکی از پردرآمدترین فرانشیزهای خارج از صفحه فاکس تبدیل شده بود. بنابراین ، تقاضای ساخت فیلم بسیار منطقی بود. در اکتبر 2003 ، تولید در حال انجام بود و مجموعه هایی در پراگ مونتاژ می شدند.

و کارگردان فیلم ، پل دبلیو اس. اندرسون ، همیشه در طراحی صحنه برتری داشته است. او در «رویداد افق» ذات تاریک سریال «بیگانه» را کاملاً به تصویر کشید. با "Resident Evil" او توانست ساختار گوتیک همه فیلم های بزرگ زامبی را تقلید کند. اما ، صادقانه بگویم ، این در مورد آن است. او هرگز در سه عنصر حیاتی دیگر در ساخت فیلم مهارت نداشته است: داستان ، شخصیت ها و کارگردانی. 'Alien vs. Predator' - پروژه ای که 14 سال حیرت انگیز به طول انجامید تا به صفحه نمایش بزرگ برسد (طولانی تر از "فردی در مقابل جیسون") --- تغییر چندانی در این زمینه ندارد.

بله ، طراحی صحنه او در اینجا خارق العاده است (جای تعجب نیست که مقدار زیادی از کارهای پیش تولید برای ایجاد این محیط عظیم انجام شده است). این هرم در اعماق زمینهای بایر قطب جنوب (واقعاً 2000 فوت) دفن شده است ، که چندین فیلمبرداری و مراحل عالی را برای ما فراهم می کند.

اگرچه طرح می توانست از کارهای اضافی استفاده کند. تیم دانشمندان پس از فرو رفتن در اعماق هرم ، به زودی متوجه می شوند که هرم غافلگیر کننده است - تعجب آور است! –- در واقع خانه یک کندوی بیگانه است. و علاوه بر این ، یک دسته از شکارچیان نوجوان - که در یک مراسم شکار "مردانگی" سالانه برگزار می شود ، نیز وجود دارد و آنها با استفاده از آنها به عنوان طعمه ، انسانها را به جنگ خود می کشانند.

بازیگران فیلم از تازه واردان زیادی تشکیل شده اند و همه آنها غیرقابل تأمل هستند. سانا لاتان ('خارج از زمان') ، به عنوان الکسا ، قهرمان ، بسیار آزار دهنده است. رائول بووا ، در نقش قهرمان سباستین ، دوست داشتنی ترین شخصیت ها است ، اما حتی در آن زمان ، او هیچ آرنولدی نیست.

علاوه بر این ، گفتگو کاملاً لنگ است. مطمئناً ، "شکارچی" نیز گفتگوی لنگ داشت ("تق ، ضرب!") اما حداقل خنده دار بود و با کاریزما ارائه می شد. متاسفانه بیگانه علیه غارتگر خیلی جدی خودش را می گیرد. من در طول این سالها بسیاری از افراد نقل قولهایی از "Predator" (من وقت برای خونریزی ندارم! "یکی از محبوب ترین موارد است). من نمی توانم تصور کنم کسی هرگز * بخواهد * نقل قول از بیگانه علیه غارتگر را نقل کند.

حتی به نظر می رسد که هنریکسن فقط برای دریافت حقوق در بیگانه علیه غارتگر حضور داشته است. (شخصیت او ، چارلز 'اسقف' ویلند ، میلیاردری است که - طبق افسانه های "بیگانه" - آندرویدهای اسقف را ایجاد می کند که در "بیگانگان" و "بیگانه 3" دیده می شوند ، که براساس تصویر وی ساخته شده اند.) تصادفی که تنها بازیگر برگشتی از هر یک از این دو فیلم اتفاقاً همان بازیگری است که اخیراً کارش به صورت مستقیم به ویدیو تبدیل شده است؟

با این حال ، کادو باید به "" AvP's "تحویل داده شود هنرمندان جلوه های مخلوق (عمدتا تام وودروف ، جونیور). من انتظار بسیاری از CGI را داشتم ، اما همچنین نمای نزدیک و شکارچیان و بیگانگان زیادی وجود دارد که توسط بازیگران ناشکری پوشیده می شوند (و برخی از انیمیشن های خوب IL). کوین پیتر هال (درنده اصلی) اندکی پس از انتشار دنباله فیلم درگذشت ، اما اندرسون تیم قابل قبولی را برای جایگزینی تشکیل داده است (قد اکثر بازیگران حدود هفت فوت است!).

این ، و طراحی صحنه و یک یا دو سکانس اکشن خوب ، "AvP" را برای تماشاگران "منظم" سینما که انتظار هیچ چیز ندارند مناسب می کند بیشتر شدن اگر فقط بدنبال تلنگر اکشن ضربه شبانه شنبه شب هستید ، مطمئناً می توانید وضعیت بدتری داشته باشید. اما ، برای هر طرفدار واقعی و سرسخت فیلم ، بیگانه علیه غارتگر به طور مداوم ناامید کننده است - و بدتر از همه ، به دلیل محدودیت رتبه بندی PG-13 ، دعوا (که اغلب زیاد اتفاق می افتد و به سرعت خسته کننده می شوند) محل. ما مجاز به دیدن چیزی نیستیم که مانع جریان فیلم شود. خشونت بیش از حد انتظار من بود اما باز هم کافی نبود. (برای نمونه ، "AvP" تنها فیلمی از هر دو مجموعه است که تاکنون دارای درجه زیر R بوده است.) پس از نمایش تست های منفی ، استودیوی فاکس تصمیم گرفت بر خلاف میل کارگردان فیلم خود برود و به طرز وحشیانه ای خرد کردن بیگانه علیه غارتگر از هم جدا است تا بتواند در یک جمعیت دموگرافیک سنی قابل فروش قرار بگیرد. (بنابراین جریان ناخوشایند بسیاری از سکانس ها نمی تواند به طور کامل به مهارت کارگردانی اندرسون کمک کند.) روزی که رتبه رسمی منتشر شد ، طرفداران در سراسر جهان در اعتراض به آن متحد شدند. نمی توانم بگویم که آنها را سرزنش می کنم.

من مدت ها بود که شخصاً منتظر دیدن بیگانه علیه غارتگر بودم و طرفدار "Alien" (1979) و "Predator" (1987) بودم. ) با این حال من سعی کردم "AvP" را بی طرف ببینم و از نظر خودش قضاوت کنم ، به عنوان یک فیلم و نه به خصوص دنباله آن. این کار دشواری بود ، اما حقیقت ماجرا این است که فیلم - به عنوان یک پروژه مستقل - هنوز هم جذابیت خاصی ندارد. 'AvP' با رتبه بندی شرم آور ، بازیگری ضعیف ، نوشتن افتضاح و کارگردانی متوسط ​​، از هر جهت هواداران را ناامید می کند و احتمالاً باعث عدم تمایل هواداران غیر هوادار خواهد شد. فاکس دو تا از بزرگترین امتیازات آنها را گرفته و آنها را به یک شوخی تبدیل کرده است. "AvP" چیزی بیشتر از کرایه عملی معمولی نیست که همه در نظر گرفته می شوند ، اصلاً تعارف نیست.

جهت دانلود فیلم AVP: Alien vs. Predator 2004 (بیگانه علیه غارتگر) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


فیلم اصلی Alien vs. Predator فیلم مورد علاقه من Alien است. توجه داشته باشید که من نگفتم که این بهترین فیلم Alien است (حتی من جرات نمی کنم این را یک فیلم بهتر از Alien یا Aliens بدانم) ، اما بدون شک ورودی مورد علاقه شخصی من در این مجموعه است ، بدون شک. این به راحتی کمترین ورود خود را دارد و بسیار فراتر از انتظار فیلم کراس اوور PG-13 است که بسیار بیشتر از پیش فرض جذاب مبارزه بین نمادهای هیولای دهه 80 است. AvP: Alien vs. Predator فیلمی است که با شخصیت پردازی ، اجراهای بازیگری ، مضامین و کارگردانی بصری از میزان مراقبت شگفت انگیزی ساخته شده و فیلمی به مراتب بهتر از هرگونه حق نمایش است.

البته ، این درجه بندی PG-13 همیشه هنگام کار با کراس اوور بین 2 حق رای دادن فیلم های خشن و خشن از نظر مجانی ، دردسرساز خواهد بود. می توانید بگویید که فیلم به طور قابل توجهی از خشونت خود جلوگیری می کند ، و در حالی که AvP با وجود این هنوز قادر است احساس تعجب آور از ترس و تعلیق را حفظ کند ، اما نمی توانم احساس کنم یک فیلم ترسناک واقعاً زیر همه این سانسورهای سنگین وجود دارد . صحنه های اکشن گرچه چشمگیر است ، اما گاهی اوقات تا حدودی مضحک و مضحک است. Not Kong: جزیره جمجمه مزخرف است ، در هیچ کجای آن سطح ، اما هنوز هم تا حدودی احمقانه است.

عملکرد زیبای سانا لاتان به عنوان لکس وودز کاملاً باورنکردنی است. در واقع ، من ممکن است در واقع عملکرد و شخصیت او را به ریپلی سریال اصلی ترجیح دهم. او به حضور و اقتدار صفحه نمایش قدرتمندی در زمینه تحویل صوتی خود فرمان می دهد و بازیگری در چهره اش فوق العاده استثنایی است. Lathan یک ادعای باورنکردنی قانع کننده است و صحنه هایی که نیاز به عذاب روحی یا وحشت او دارند از بهترین صحنه های انجام شده در کل امتیازات است. قوس لاتان از تماشاچی محتاط ، برای نجات هم تیمی هایش از مرگ خشونت ناپذیر ، به یک جنگجوی قدرتمند نمی توان بهتر نوشت و تغییر لاتان در عمل 3 به یک شخصیت عصبانی تر ، بدون ترس ، با چنین شور و اعتقادی انجام می شود. من کاملاً معتقدم که این نوعی جنگنده آزمایش شده است که در پایان فیلم می تواند یک ملکه بیگانه را به دست بیاورد ، اما چیزی غیر از نیزه و زنجیر ندارد. AvP به طور قابل ملاحظه ای به مفهوم نحوه مشاهده رهبران از حاشیه علاقه مند است ، در حالی که قهرمانان زندگی خود را در خط مقابله حتی با غیر قابل عبورترین احتمال شکست می کشند. لکس رهبر خود را آغاز می کند و به قهرمانی ختم می شود ، عمدتا از طریق دیدن قدرت کارفرمای خود ، ویلند.

صحبت از او ، لنس هنریکسون (که اخیراً در بررسی من از Pumpkinhead مورد بحث قرار گرفت) تقریباً به اندازه صنعتگر پیر است. چارلز ویلند او بسیاری از انتظاراتی را که یک شخص از این نوع شخصیت دارد ، زیر و رو می کند. یک میلیاردر صنعت ، و از فرزندان مایکل ویلند بی رحمانه. بیشاپ بی باک ، فعال ، جسور و برانگیزاننده است و هنریکسون با گرفتن قدرت ، انسانیت و روحیه "هرگز نمی گوید بمیر" ویلند ، کار فوق العاده ای انجام می دهد. فداکاری نجیبانه او برای کمک به فرار لکس و سباستین لحظه ای واقعا ناراحت کننده بود ، اما هیچ پایان دیگری برای چنین قهرمانی مناسب تر به نظر نمی رسید.

یک دلیل بزرگ که من اینقدر AvP را دوست دارم ، مضامین فداکاری آن است و اینکه چقدر این شخصیت ها فداکار و فداکار هستند. لکس ، ویلند و سباستین ، همه مردم به ظاهر عادی ، کاملاً آماده هستند تا جان خود را برای یک دیگر بکشند به این انتظار که همین کار برای آنها نیز انجام شود. یک رفاقت واقعی برای آنها وجود دارد ، یک حس قهرمانی که نه تنها در اکثر بازیگران فیلم های Alien ، بلکه به طور کلی در بازیگران اکثر گروه های تیمی وجود ندارد. حتی اسکار به ظاهر بیرحمانه Predator Scar نیز با گذراندن مدت زمان حضور خود در شهادت قهرمانانه الکس ، یک قوس نسبتاً راضی کننده از گرگ تنها تا قهرمان وفادار و فداکار را پشت سر می گذارد. به نظر عجیب می رسد ، اما تعاملات عاشقانه مرزی او با Lex کاملاً راضی کننده است. یک شیمی عجیب و غریب وجود دارد به نوعی "Beauty & the Beast" به نوعی و هر دو سانا لاتان و یان وایت آن را به طرز شگفت انگیزی در عملکرد بدن خود بازی می کنند. همچنین ، به AvP برای اولین فیلم Predator که به ما یک شکارچی با شخصیت در کمدی عجیب و غریب اسکار می بخشد ، قدردانی می کنم ، لحظات شخصیت کوچک مانند شوخی او با Lex یا تمسخر دزدکی او در یک قفسه سینه وحشی بسیار جذاب است.

کار جلوه های ویژه تا به امروز همچنان خیره کننده است. کسانی که اکنون فیلم را تماشا می کنند ممکن است تعجب کنند که چقدر تأثیرات عملی بیشتر از CGI روی این پروژه کار شده است و مطمئناً جواب می دهد. شکارچیان و بیگانگان به سختی جعلی به نظر می رسند ، با این حال فیلم هرگز مجبور نیست که سرعت زیادی را فدا کند تا جنگ های آنها طبیعی جلوه کند. کار به جایی می رسد که من تقریباً باید به دنبال عکسهایی از آنها بگردم که بد به نظر می رسند.

من طرفدار Paul W.S Anderson نیستم ، اما جهت بصری او در اینجا کاملاً باورنکردنی است. سالن های غبارآلود و سایه دار پیچ و خم معبد باستان تقریباً به همان روشی که یک خانه جن زده ویژه به ویژه کار می کند ، کار می کنند. گوتیک ، کلاستروفوبیک و با خطر اضافی جابجایی مداوم محیط ، فرار را تقریباً غیرممکن می کند. استفاده بسیار محدود از موسیقی و احساس تنش و ناخن جویدن که اندرسون صحنه های کشتار خود را با آن انجام می دهد به همان اندازه ترسناک و مهیج است که هر فیلم بیگانه با درجه R دارد. عکسهای اندرسون از وسعت باشکوه و به ظاهر بی پایان قطب جنوب از چنان زیبایی ، حتی هنری برخوردار است. آنها تقریباً بیش از یک فیلم Alien یا Predator از یک مستند طبیعت Discovery احساس می کنند.

AvP: Alien vs. Predator در هیچ کجای فاجعه ای که تصور می شود وجود ندارد و همچنین فیلم بی روح و بی روح نیست. بازی آن را به عنوان ناعادلانه مورد سوigned استفاده قرار گرفت. این بازی به خوبی بازی شده است ، دارای شخصیت ها و مضامین قوی ، کارگردانی زیبا و فیلمبرداری عالی است. برای پول من ، این سومین فیلم بیگانه است. این مطمئناً 100 برابر بهتر از هر یک از پیش درآمدهای بی ادعا و مزخرف Alien است که ریدلی اسکات دست به دست می شود. (من پل W.S Anderson را از ریدلی اسکات انتخاب می کنم. جهنم روز برفی را سپری می کند.)