دانلود فیلم Avengers: Age of Ultron 2015 (انتقام‌جویان: عصر اولتران) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم انتقام‌جویان: عصر اولتران 2015 با زیرنویس فارسی

فیلم انتقام‌جویان: عصر اولتران در ژانر(های) اکشن, ماجراجویانه, علمی تخیلی, ساخته شده و در سال 2015 به روی پرده رفته است. Avengers: Age of Ultron به کارگردانی Joss Whedon, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, James Spader, Aaron Taylor-Johnson, Samuel L. Jackson, Don Cheadle, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 66/100 می باشد. برای دانلود فیلم Avengers: Age of Ultron 2015 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن ماجراجویانه علمی تخیلی
امتیاز :
7.3/10 76% 66/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2015
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان فیلم اونجرز 2 : عصر اولترون 2015 ، دقیقا از نقطه پایانِ « کاپیتان آمریکا : سرباز زمستان » آغاز می شود یعنی جایی که انتقام جویان در حال نابودی هیدرا هستند. اما مشکلات آنها زمانی دو چندان می شود که سر و کله رباتی به نام آلترون ( با صدای جیمز اسپیدر ) پیدا می شود که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردار است و دارای قدرتی به مراتب بیشتر از آنچه که انتقام جویان تصورش را می کردند می باشد. این ربات هوشمند با هوش سرشار خود به زودی به دشمن شماره اول انتقام جویان تبدیل می شود و نیروهای خود را با یک برنامه ریزی به جا و مناسب ، در سرتاسر آمریکا پخش می کند.

When Tony Stark tries to jumpstart a dormant peacekeeping program, things go awry and Earth’s Mightiest Heroes are put to the ultimate test as the fate of the planet hangs in the balance. As the villainous Ultron emerges, it is up to The Avengers to stop him from enacting his terrible plans, and soon uneasy alliances and unexpected action pave the way for an epic and unique global adventure.

IMDb
7.3/10
76%
m
66/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Avengers: Age of Ultron 2015

داستان فیلم اونجرز 2 : عصر اولترون 2015 ، دقیقا از نقطه پایانِ « کاپیتان آمریکا : سرباز زمستان » آغاز می شود یعنی جایی که انتقام جویان در حال نابودی هیدرا هستند. اما مشکلات آنها زمانی دو چندان می شود که سر و کله رباتی به نام آلترون ( با صدای جیمز اسپیدر ) پیدا می شود که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردار است و دارای قدرتی به مراتب بیشتر از آنچه که انتقام جویان تصورش را می کردند می باشد. این ربات هوشمند با هوش سرشار خود به زودی به دشمن شماره اول انتقام جویان تبدیل می شود و نیروهای خود را با یک برنامه ریزی به جا و مناسب ، در سرتاسر آمریکا پخش می کند.
در قسمت دوم سری فیلم های اونجرز ، بار دیگر مرد آهنی ، هالک شگفت انگیز و دیگر ابرقهرمانان با هم متحد می شوند تا به جنگ رباتی خبیث و شرور به نام آلترون بروند. اما…
«تونی استارک» روی یک پروژه برای حفظ صلح کار می کند، اما اوضاع از کنترلش خارج می شود و اکنون گروه انتقام جویان باید «آلترون»، ساخته ی دست استارک را، از رسیدن به اهداف شریرانه اش باز دارند…

جهت دانلود فیلم Avengers: Age of Ultron 2015 (انتقام‌جویان: عصر اولتران) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


با توجه به اینکه حق رای دادن AVENGERS با شخصیت های متنوع و ناخوشایند مختلفی که وجود دارد ، می توانید تصور کنید که چقدر دشوار و از نظر ذهنی طاقت فرسا است که همه این خطوط طرح منحصر به فرد و واضح را با همه نشانگرهای متقاطع و غیره آنها جمع کنید و بتوانید یک شکل منسجم ایجاد کنید. و روایتی مایع ساخته شده است. اولین فیلم انتقام جویان ثابت کرد که توانایی تحمل چنین چالشی را دارد و در ارائه یکی از تلخ ترین داستان های ابرقهرمانی که گفته شده موفق بود. امسال ، AGE از ULTRON به سینماهای حامل بار پیش بینی ماموت منفجر می شود. اگرچه انتظار می رود عملکرد بهتری داشته باشد - اگر نه به خوبی نسخه قبلی - اما اگر فقط یک قدم زیر انتظار حیرت انگیز بیفتد ، کاملاً تعجب آور نخواهد بود و قابل بخشش است. خوب ، شما می توانید از جاس ودون بخاطر هدایت این پروژه تشکر کنید. انتقام‌جویان: عصر اولتران انتظارات گذشته را افزایش می دهد.

در AGE OF ULTRON ، با گسترش بیشتر شخصیت ها ، نام های جدیدی به تیم ملحق می شوند و ثابت می کنند که چقدر سخت تر است که فیلمنامه نویسان همچنان به سلامت مواد خود ادامه دهند ، و جذاب تر و جذاب تر با این وجود ، ودون و تیم پرکار نویسندگان فیلمنامه اش ، پیروزمندانه بر سر این موانع آشکار پیروز می شوند ، و دوباره موفق می شوند همه داستان های واگرای قهرمانان را ببافند و آنها را در یک طرح جامع محصور کنند. ودون به طور موثری ظرفیت های این افراد را استخراج می کند و آنها را به پایه و اساس حماسه ابرقهرمانانه حماسی خود تبدیل می کند.

مرد آهنی رابرت داونی / تونی استارک علی رغم اینکه همیشه بدبین و بسیار با اعتماد به نفس است ، همچنان چهره مهیبی باقی مانده است. حالت ، در حالی که کریس ایوانز گزینه قابل اعتماد با رهبری کاپیتان آمریکا فراهم می کند. زیر خط سیر روابط این دو رهبر یک ضمنی ضمنی بازی می شود و این ممکن است به عنوان یک کاتالیزور غیر مستقیم برای آنچه قرار است در Captain America: جنگ داخلی رخ دهد ، باشد. "ثور" بی گناه کریس همسورث همیشه مبارز است ، در عین حال بی گناه. انتقام‌جویان: عصر اولتران همچنین بیشتر شخصیت های قسمت قبلی را که کم استفاده شده اند ، در حوزه کانون توجه خود جلب می کند. Hawkeye از جرمی رنر از شخصیت گسترش یافته خود که تعاملش با دیگر انتقام جویان بسیار بهبود یافته لذت می برد و همچنین در اینجا بهترین سکانس های اکشن انداختن فک را دارد. مارک روفالو در حالی که هالک هنوز سر و صدا می کند ، به همان اندازه که خطرناک است ، دارای اختلاف نظر است ، اما همچنان جذاب و خنده دار است. شخصیت اسکارلت جوهانسون ، بیوه سیاه ، با توجه بیشتری برخورد شده است و حضور او هرگز به اندازه همتایان مرد کمتر نیست. برای فراموش کردن تازه واردان ، Quicksilver تیلور جانسون و Scarlet Witch الیزابت اولسن نیز کاملا ناعادلانه هستند ، زیرا این دو حضور آتشین خود را دقیقاً در اولین سکانس نبرد فیلم تقویت کردند. همین را می توان با Vision پل بتانی گفت ، که قدرت مرموز آن ممکن است همان سلاحی باشد که می تواند انتقام جویان را به پیروزی در نبرد خود علیه بزرگترین دشمن خود برساند: ULTRON. صدای جیمز اسپیدر به عنوان تجسم کامل اندروید قابل تحمل ULTRON است که به سختی می تواند سیاره را از بین ببرد. اسپایدر نهایت توانایی را در شخصیت دارد و با عصبانیت و تلخی کامل ، و در صورت لزوم آرامش و آسایش به آن دامن زده است. شما قصد ندارید نیک فیوری سم جکسون و سایر اعضای تیم وی از جمله Falcon را نیز فراموش کنید. او اولین باری است که انتقام جویان برای جمع آوری فراخوانده شد ، او به همان اندازه که تیم خود را در اینجا لازم دارد ، به همان اندازه موثر هدایت می کند. این شامل ورود اندی سرکیس به این حق رای دادن است و اگرچه مختصر است ، او موفق می شود حضوری فرمانده در فیلم Avengers: Age of Ultron ایجاد کند. انتقام‌جویان: عصر اولتران به همه مقدار مناسب در معرض درخشش را اعطا می کند و به این ترتیب اجازه می دهد هر دو شکنندگی درونی و قدرت فیزیکی آنها درمورد آنچه که هستند صحبت کند. نقص آنها ادعای سهم اصلی در بزرگترین کار خود را دارد - پیروزی در نبردهای داخلی خود ، بنابراین آنها می توانند جهان را از اوج نابودی نابودی نجات دهند.

در همان ابتدای راه ، عصر اولترون ما را پرتاب می کند قهرمانان وارد عمل خروشان می شوند و بلافاصله ما را به سمت یک بازی اکشن منفجر کننده و قدرتمند بصری سوق می دهند که اجازه می دهد هر گونه خرد کردن ، کوبیدن ، پرتوی تیرها ، پروازها و اساساً همه چیز ، اشکال تقریباً غیرممکن از عینک له شدن چشم را تصور کند. این زمانی است که همه این قهرمانان با هم در نبرد با دشمنان خود درگیر می شوند ، فیلم همه آن گرسنگان را مقهور خود می کند و تسلط کامل بر توجه مخاطب را درک می کند و اجازه می دهد که هیجان پذیرایی در امتداد درام تصویری افزایش یابد ، زیرا انتقام‌جویان: عصر اولتران بیش از حد تصور خود را گسترش می دهد. همچنین هنگامی که تمام سکانس های مرگبار و مجموعه های اکشن نفسگیرانه و رقص آور با سرعت کامل گاز می شوند ، این دلیل اصلی است که چرا این گروه از ابرقهرمان ها با زندگی خود می جنگند ، کورکورانه آشکار می شود - انسانیت. این همان چیزی است که آنها را در وهله اول وارد این دایره کرده است ، و این همان چیزی است که آنها اکنون حتی در صورت مجبور شدن با مرگ مبارزه می کنند تا آن را حفظ کنند. ویدون هرگز این شخصیت ها را از انسانیت محروم نکرده است ، و باعث شده هر یک از آنها شبیه به یکدیگر باشد ، هرچند تفاوت های آنها به راحتی قابل درک است. این احترام به این شخصیت ها ، که بلافاصله فیلم هر زمان که روح داستان را در کانون توجه قرار می دهد ، جمع می شود.

انتقام جویان: عصر اولترون بدون تقصیر است ، اما تعداد آنها بسیار کم و کم است حتی ارزش توجه ندارد. اینکه بتوانید همه این شخصیتهای رادیکال را جمع کنید و دنیای مختلف آنها را در یک جهان انضمامی قرار دهید ، یک شاهکار بزرگ است. ویدون ثابت می کند که می تواند موفقیت های فیلم را از آن نقطه عطف دور کند و نتیجه هرگز از اثر خارق العاده ای برخوردار نیست. کل این تجربه احساس رضایت بخشی زیادی را به همراه دارد ، اما همچنین باعث گرسنگی بیشتر مخاطب می شود. خوب ، انتقام‌جویان: عصر اولتران کارهای اساسی را ارائه می دهد و درهای بالقوه را برای فصل های بعدی حق رای دادن آزاد می کند ، و این باعث می شود هر آنچه را دنبال می کنید ، منتظر باشید.

AVENGERS: AGE of ULTRON از نظر احساسی بسیار جذاب است. عمیق ، یک دستاورد سینمایی که بالاتر از ارتفاعات قبلی است که در جهان در حال گسترش فیلم های ابرقهرمانی افزایش یافته است. 10/10

جهت دانلود فیلم Avengers: Age of Ultron 2015 (انتقام‌جویان: عصر اولتران) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Avengers: Age of Ultron (2015) یک حرکت ابرقهرمانی لعنتی خوب MARVEL و یک دنباله عالی است! بله خیلی فراتر از Jurassic World و Star Wars: The Force Awakens و Terminator Genisys است که من از انتقام‌جویان: عصر اولتران بسیار بهتر از Jurassic World ، Star Wars و Terminator فیلم های جدید لذت برده ام.

انتقام‌جویان: عصر اولتران سرگرم کننده ، ذرت بو داده ، اکشن و اکشن اکشن سرگرم کننده است. اولی را دوست دارم اما این یکی را بیشتر دوست دارم. بار اول که آن را تماشا کردم ، انتقام‌جویان: عصر اولتران را اصلا دوست نداشتم ، برای من کارایی نداشت ، اما بار دوم انتقام‌جویان: عصر اولتران عالی بود و به یکی از فیلم های ابرقهرمانی محبوب MARVEL تبدیل شد. من انتقام‌جویان: عصر اولتران را بسیار بیشتر از اولین انتقام جویان دوست دارم. جیمز اسپیدر فیلم Avengers: Age of Ultron را برای من ساخت! خیلی بهتر از لوکی.

جیمز اسپادر و رابرت داونی جونیور در سال 1985 در یک فیلم نوجوان Tuff Turf با هم بازی کردند و 30 سال بعد آنها با هم همکاری کردند تا در یک فیلم ابر قهرمان کمیک MARVEL بازی کنند. من Tuff Turf را دوست دارم اما Avengers: Age of Ultron برای من فیلم به مراتب بهتر است. من انتقام‌جویان: عصر اولتران را خیلی دوست دارم و هیچ وقت با واکنش مواجه نخواهم شد. جاس ویدون در ادامه هرچه می خواستم به من داد. این و اولین فیلم در 10 فیلم برتر من در تمام زمان ها است.

من مدتها منتظر این جهان هستم و هر دقیقه آن را دوست دارم. فیلم های ابرقهرمانی همیشه پخش می شوند اما چیزی شبیه به این چیزی است که من در مورد فیلم ها دوست دارم.

طرح: تونی استارک برنامه Ultron را برای محافظت از جهان ایجاد می کند ، اما هنگامی که برنامه صلح آمیز خصمانه می شود ، انتقام جویان وارد عمل می شوند تا یک دشمن تقریباً غیرممکن را بدست آورند و شکست دهند. نیرومندترین قهرمانان زمین باید یکبار دیگر دور هم جمع شوند تا دنیا را از انقراض جهانی محافظت کنند.

من واقعاً از انتقام‌جویان: عصر اولتران لذت می برم ، اما عکس العمل خوبی دریافت نمی کنم و بسیاری از مردم از این دنباله ناامید شده اند که به خوبی فیلم اول نیست. Age of Ultron در 3 فیلم برتر کمیک مورد علاقه من قرار دارد. شماره 1 همیشه Captain America: The Winter Soldier و شماره 2 Captain America: The First Avenger خواهند بود ، من فقط عاشق این دو فیلم هستم: Captain America شخصیت ابرقهرمانی مورد علاقه من در کتاب های مصور MARVEL است.

کاپیتان آمریکا در انتقام‌جویان: عصر اولتران شایسته ترین قهرمان انتقام‌جویان: عصر اولتران است ، او نمی خواست جزیره را با افرادی که در آن گیر کرده اند ترک کند ، او نیز امتناع کرد ، من یک قهرمان در او دیده ام.

مردم از "بیوه سیاه" (اسکارلت جوهانسون) ناراحت می شوند ، "اوه ببینید چه کاری با بیوه سیاه انجام دادند." من انتقام‌جویان: عصر اولتران را دیدم و می بینم که او دارد لگد می زند یا هالک را آرام می کند ، که یک کار بسیار جنجالی است. مخصوص کسی که توپ ندارد و او در حال لگد زدن به الاغ و رانندگی موتور سیکلت است ، در اطراف تیراندازی برای Cap در حال رانندگی است ، به آنها کمک می کند تا اندروید را از بین ببرند تا Ultron را شکست دهند و او تنها کسی است که قدرت ندارد ، به جز Hawkeye (جرمی رنر) ، چیزهایی را برای آنها تهیه کنید. من فکر می کنم آدم ربایی ثور عجیب باشد ، اگر ثور را در صحنه duh قرار دهید. من از انتقام‌جویان: عصر اولتران خیلی بیشتر از فیلم اول لذت می برم ، اولین فیلمی که دوست داشتم خوب ، من فیلم اول انتقام جویان را دوست دارم. این یک سرگرمی جالب تفریحی ذرت بو داده است که من واقعاً آن را دوست دارم.

من عاشق رابطه عاشقانه بیوه سیاه با هالک هستم که بسیار سرگرم کننده سریع بود. من الیزابت اولسن را به عنوان واندا ماکسیموف / اسکارلت جادوگر دوست دارم این پیچ و تاب فیلم را دوست دارم که وقتی متوجه شد اولترون می خواهد همه چیز را در این کره خاکی نابود کند که من عاشق آن هستم ، طرف خود را برگرداند. شما آرون تیلور-جانسون را از فیلم Kick-Ass در نقش Pietro Maximoff / Quicksilver دارید که متأسفانه او در پایان فیلم می میرد ، اما او هاوکی و یک بچه را از شلیک گلوله های اولترون نجات می دهد که من فکر کردم این بسیار مناسب است فیلم به نظر من آرون تیلور-جانسون با بازی در شخصیت خود کار خوبی انجام داد. من دوست دارم که آنها ساموئل ال جکسون را به عنوان فیلم نیک فیوری به فیلم برگردانند و او در مبارزه با اولترون به آنها کمک کند. جیمز اسپیدر با بازی در نقش اولترون بسیار عالی کار کرد.

Avengers: Age of Ultron یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است که بر اساس تیم ابرقهرمان Marvel Comics Avengers ساخته شده توسط استودیوی مارول و توزیع شده توسط Walt Disney Studios Motion ساخته شده است. تصاویر. این دنباله فیلم انتقام جویان 2012 و یازدهمین فیلم در دنیای سینمایی مارول (MCU) است.

شما فعالیت زیادی در این کار دارید ، من همچنین دوست دارم که تونی استارک ، استیو راجرز ، ثور ، بروس بنر (هالک) ، ناتاشا رومانوف و کلینت بارتون با هم کار کنند بعد از اینکه اولترون نتوانست آنها را نابود کند و آنها به خانه امن خانواده کلینتون می روند ، من این را دوست دارم. وقتی اسکارلت ویچ (الیزابت اولسن) زن بیوه سیاه ، مرد آهنی و ثور را لمس می کند من دوست دارم پس زمینه ای از کودکی ناتاشا رومانوف را ببینید ، من آن را دوست دارم. من کشتی سازی آفریقا را دوست دارم که شما آنها را در کشتی می بینید و آخرین ایستگاه را دوست دارم. من عاشق این هستم که Vision به انتقام جویان کمک می کند تا اولترون را نابود کرده و از انقراض جلوگیری کنند. Btw I love to death Black Widow / ناتاشا رومانوف (اسکارلت جوهانسون) او بسیار زیبا و جذاب است من او را دوست دارم. به طور کلی: من می خواهم این حرکت 10 از 10 را برای من Age of Ultron # 3 فیلم فوق العاده قهرمان محبوب من است. نمی توانم منتظر فیلم بعدی باشم: Captain America: Civil War.

جهت دانلود فیلم Avengers: Age of Ultron 2015 (انتقام‌جویان: عصر اولتران) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


به همین دلیل است که من عاشق سینما رفتن هستم. به مدت دو ساعت، می‌توانم هر چیزی که در مورد دنیای واقعی بد است را فراموش کنم و از تماشای قدرتمندترین قهرمان‌های زمین (و لعنت به خنده‌دارترین) لذت ببرم (به خاطر عدم استفاده از کلمه دیگر، از Cap خوش آمدید). من همیشه بیشتر یک مرد دی سی بوده ام، اما فیلم های مارول فقط سرگرمی محض هستند. جاس ویدون ممکن است خنده دارترین فیلم مارول را به ما داده باشد. فرقی نمی‌کند که ثور در مورد «بلند کردنش» باشد یا نه، مسائل بد زبانی کاپیتان آمریکا یا مسخره‌کردن هاوکی به خودش، Age of Ultron فوق‌العاده سرگرم‌کننده بود. علاوه بر همه اینها، و اولین فیلم، اولترون پر از اکشن است که به نظر می رسد مستقیماً از کتاب های مصور خارج شده است.

ما با اواسط ماموریت Avengers شروع می کنیم که بارون فون استراکر و آزمایش شده را از بین می برد. دوقلوهای ماکسیموف همانطور که دوربین به طور یکپارچه در کل تیم می‌پیچد، ما امتیاز ترکیبی درخشان برایان تایلر را دریافت می‌کنیم، که من از شنیدن اینکه آنها برخی از تم سیلوستری را که با هر شخصیت مطابقت دارد، نجات دادند، هیجان‌زده شدم. مثل این بود که لحظه مونتاژ فیلم اول در 5 دقیقه اول دوباره تکرار می شد، فقط خیلی بهتر از این نمی شوید. ما به سرعت با قدرت‌های کابوس‌وار اسکارلت ویچ آشنا می‌شویم و تونی می‌بیند که آینده‌اش در اونجرز به دست خودش می‌میرد. من احساس می کنم که این یک اشاره سریع به جنگ داخلی و احتمال رفتن تیم به راه های جداگانه است. مرد آهنی همه چیز را شروع کرد، بنابراین به نظر از آغاز تا پایان است. در طول فیلم شاهد سکانس‌های کابوس‌های مختلفی هستیم که به ما نگاهی اجمالی به هیمدال با بازی ادریس البا و خط داستانی راگناروک می‌دهد. با Cap ما به طور خلاصه هیلی آتول را در نقش پگی کارتر دیدیم و کمی از رقصی که هرگز نتوانستیم ببینیم. سرانجام با Black Widow و تربیت سخت او به عنوان یک قاتل. از طرفی، دیدن جولی دلپی در فلاش بک ها بسیار جالب بود.

به احتمالاً سرگرم کننده ترین بخش فیلم، صحنه مهمانی. ما نه تنها چندین جوک با صدای بلند دریافت کردیم، بلکه جوک هایی داشتیم که از دست رفتم، زیرا همه هنوز از قبل می خندیدند. من حتی مطمئن نیستم که Guardians قادر به انجام این کار باشد. صحنه با چکش ثور به خصوص سرگرم کننده بود. چهره ثور وقتی کپ می تواند کمی آن را تکان دهد قیمتی ندارد. ورودی اولترون وحشتناک است اما به نوعی خنده دار است؟ من انتظار طنز آلترون را نداشتم و مطمئن نیستم که به آن نیاز داشته باشم. اشتباه نکنید جیمز اسپیدر به عنوان صدا فوق العاده بود، اما من فکر می کنم در برخی مواقع مناسب نبود. انتقام‌جویان: عصر اولتران در واقع از یک صحنه اکشن دیگر نیز عبور می کند، و اگر این نوع فیلم شما نیست، اگر خسته کننده به نظر می رسد شما را سرزنش نمی کنم. اما هرگز من را خسته نکرد زیرا فکر نمی کنم امسال فیلم سرگرم کننده تری وجود داشته باشد. اینطور نیست که اکشن همه چیز ما باشد، ما با هالک و ویدو با یک رمان عاشقانه جدید آشنا شدیم. گوئن و پیتر یا فلفل و تونی نیست، اما پویایی آن را دوست داشتم. ودون قطعا باعث شد که این بار بیشتر به هر شخصیت اهمیت دهیم، زیرا حتی هاوکی به یک بادا تبدیل شد**.

به عنوان یک خانه امن، ما را به خانه واقعی هاوکی بردند. گذراندن وقت با افراد واقعی بدون هیچ قدرتی، وقفه خوبی از اکشن بود. Hawkeye فقط در کل شخصیت بسیار بهتری در اینجا بود. پس از بیدار شدن ویژن با جواهر ذهن، به نبرد نهایی می رویم. خوشحالم که این بار با کمک نیک فیوری توانستند راهی بیابند تا مردم را به امن برسانند، اتفاقاً چه ورودی. با استفاده از بسیاری از شخصیت‌ها در نبرد، از سلاح‌های دیگران استفاده می‌کردند، این جشن بزرگ گیک‌ها را تشکیل داد. اما این به شما نشان می‌دهد که ویدون برای متعادل کردن تمام مدت زمان صفحه نمایش چقدر شایسته است. جنگ بی نهایت چالش بزرگتری خواهد بود، موفق باشید برادران روسو. با صحبت از آن، صحنه کوتاه اما تهدیدآمیز تانوس در تیتراژ میانی بسیار جالب بود و یک مزاحم بزرگ است. من نمی‌توانم منتظر بمانم تا ببینم همه چیز چگونه پیش می‌رود حالا که ما نیز یک تیم New Avengers به ​​رهبری Cap داریم. مطمئناً Quiksilver وجود نخواهد داشت، اما Vision واقعا عالی بود و Scarlet Witch الکتریکی بود، بنابراین من واقعا مشتاقانه منتظر آن هستم. به علاوه چه کسی آنتونی مکی را نیز کمی بیشتر دوست ندارد؟

پس قطعاً ایراداتی وجود دارد که باید در مورد آن صحبت کرد. انحراف ثور در میانه راه احساس می شود، طنز آلترون نیز گاهی اوقات بی جا است، و من می توانم ببینم که اکشن می تواند برای برخی خسته کننده باشد، و تعداد شخصیت ها و فیلم های کوتاه باعث می شود کمی به هم ریخته شود، اما من فقط چیزهای زیادی داشتم. سرگرمی در سینما همچنین مواقعی وجود دارد که اتفاقاتی می افتد که احساس می شود باید قبل از آن صحنه ای داشته باشند و آن را توضیح دهند. امیدوارم Joss Whedon برش طولانی 3 ساعته خود را روی bluray قرار دهد. انتقام‌جویان: عصر اولتران همچنین در مواقعی احساس می‌کند که مغزها را فدای عمل می‌کند. اما آنقدر مطالب گیک در اینجا وجود دارد که فکر نمی کنم بتوانم خیلی عصبانی شوم. یعنی بیا، چه کسی آن مبارزه هالک باستر را دوست ندارد!؟ نمی‌دانم فیلم‌های ابرقهرمانی تا چه زمانی پخش خواهند شد، بنابراین تا می‌توانیم از آنها لذت ببریم. بعدش چی؟ جنگ داخلی بعدی است، و من فکر می کنم شما می توانید تنش بین کپ و تونی را حس کنید. مطمئناً، آنها در اینجا با شرایط خوبی به پایان می‌رسند، اما آنها هرگز واقعاً چشم به هم نمی‌بینند. دانستن اینکه چند نفر (و احتمالاً Spidey) برمی گردند، من را بیشتر هیجان زده می کند. قطعا به نظر می رسد مانند Avengers 2.5. با این وجود، بروید انتقام‌جویان: عصر اولتران را در سینماها تجربه کنید.+شخصیت‌های جدید عالی ظاهر شدند - طنز آلترون گاهی اوقات خیلی نامناسب بود

امتیاز منتقدان 9.5/10. امتیاز Nerd 10/10.

جهت دانلود فیلم Avengers: Age of Ultron 2015 (انتقام‌جویان: عصر اولتران) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"مردم در سال 1913 دیگر مردم نبودند. آن سال بود که هنری فورد ماشین‌هایش را روی غلتک‌ها گذاشت و کارگرانش را وادار کرد تا سرعت خط مونتاژ را اتخاذ کنند. در ابتدا کارگران شورش کردند. دسته دسته کنار رفتند. اکنون ما مستقیماً به حرکات تکراری وصل می‌شویم. صد نوع." - جفری یوگنیدس

تهیه شده توسط استودیو مارول (در حال حاضر یکی از زیرمجموعه های شرکت والت دیزنی)، "انتقام جویان: عصر اولترون" یک فیلم ابرقهرمانی میلیون دلاری است. بیشتر فیلم شامل سکانس‌های اکشن کسل‌کننده و بدون تخیل است که در آن «جنگجویان خوب» قدرتمند با «جنگجویان بد» قدرتمند می‌جنگند. این سکانس‌های اکشن - که هیچ حسی از سبک، تمپو ندارند و کاملاً بدون تنش هستند - مانند دستورات خام پاولویی پخش می‌شوند. مواد شیمیایی که به طرز بدبینانه ای مورد تقاضای کارخانه های آب نبات شرکتی هستند.

در هم شکستن یکنواختی این سکانس های کنش های یکنواخت، صحنه هایی به همان اندازه یکنواخت و به همان اندازه مکانیکی هستند که در آن قهرمانان ما «صحبت می کنند»، «شخصیت خود را آشکار می کنند» و «به اشتراک می گذارند». احساسات آنها". این صحنه‌ها وجود دارند، نه به این دلیل که استودیو مارول علاقه‌ای به درام، شخصیت‌ها یا تداوم دارد، بلکه به این دلیل است که «فیلم‌ها قرار است این صحنه‌ها را داشته باشند». در دنیای مارول، هیچ چیز واقعاً مهم نیست. طرح‌های منفرد و خطوط داستانی فراگیر فیلم‌های مارول اهمیتی ندارند. شخصیت ها مهم نیست این چیزها فقط برای ارائه توهم داستان سرایی وجود دارد. پرکننده هستند. اجزای یک خط مونتاژ کارخانه که تنها هدف آن تهیه پول است.

شما نمی توانید یک فیلم مارول بدون یک فوق شرور داشته باشید. این بار در مورد شخصیت شرور ما یک پسر واقعا بد است که می‌خواهد کارهای واقعا بدی انجام دهد و از قضا در فیلم Avengers: Age of Ultron مرسوم فیلم شرور Dialgoue در حالی که در واقع کاملاً به کلیشه‌ها پایبند است، مسخره می‌کند. این شرور (اسپویل؟) شکست خورده است. در طول مسیر، فیلم «به صورت طنزآمیز» «یک فحش» اجباری خود را ارائه می‌کند، اما نه قبل از اینکه اتاقی پر از وکلا و مدیران بازاریابی داده‌ها را جمع‌آوری کنند، از نمودارهای دایره‌ای سر در بیاورند و دوبار با تابلوهای رتبه‌بندی جهانی بررسی کنند.
مارول استودیوز سابقه طناب زدن در کارگردانان "بی احترام" و "پرخاشگر" را دارد. از این گذشته، شما نمی توانید خمیر خرد شده بیسکویت را به زامبی ها بفروشید بدون اینکه وانمود کنید که این خمیر یک شورشی است. به این ترتیب، «عصر اولترون» توسط جاس ویدون کارگردانی شد، یک شاه گیک با استعداد دیالوگ های دیوانه. اما مانند Tarantinospeak، Woody Allenspeak، Mametspeak و Coenspeak، Joss Whedonspeak اکنون رسماً آزاردهنده است. در واقع، همه در "الترون" Whedon اکنون صدای یکسانی دارند. هر شخصیت، خواه شرور، قهرمان، همبازی، ربات یا رایانه باشد، یک استاد کنایه آمیز، طعنه آمیز و عاقلانه از zany one liners است. این عیاشی از تلنگری، بی‌ثباتی و «دیالوگ جالب» بوی ناامیدی می‌دهد. وقتی همه باحال صحبت می‌کنند، جذابیت متوقف می‌شود.

دیدن بیشتر فیلم‌های مارول کمی شبیه به اجبار به تماشای یک فیلم مستهجن برای دو ساعت کامل از نقطه انزال است. "Ultron" به طور خاص شما را با بلژینگ آزار می دهد. مملو از عضله های CGI است که ضرب و شتم و پایکوبی می کنند، ساختمان ها را منفجر می کنند و ماشین ها را به جلو و عقب پرتاب می کنند، و سپس دوباره این کار را انجام می دهند، و بارها و بارها و بارها، و سپس دوباره در قسمت های بعدی و سپس دوباره بر روی کات کارگردان ها، و سپس دوباره در راه اندازی مجدد، و سپس دوباره در دنباله های راه اندازی مجدد و سپس دوباره و دوباره. و سپس چند بار دیگر. و دوباره و دوباره.

امروزه، مارول استودیو اکنون مانند یکی از بزرگترین تسمه‌های نقاله جهان می‌چرخد. فیلم‌سازی کارخانه‌ای به‌عنوان مظهر ماشین سرمایه‌داری خود تداوم یافته، بسته‌بندی مجدد و بازاریابی به هر وجب از جهان. هنر تابع چرخه محصول، منسوخ شدن محصول و مغزهای اسکیزوئید است. و در تمام این مدت، استودیو به گسترش خود ادامه می‌دهد و فیلم‌های خود را در تابستان، برنامه‌های تلویزیونی خود در پاییز/زمستان، و پخش جریانی نمایش‌هایشان در بهار قبل از اینکه این چرخه دوباره تکرار شود، ادامه می‌دهد. با شعار جدید #ItsAllConnected - طعنه آمیز، با توجه به اینکه هیچ نمایش/سریالی مارول به طور معناداری به دیگری متصل نمی شود - مارول مانند معادل سینمایی بدافزار حرکت می کند. و اکنون که دیزنی مجموعه «جنگ ستارگان» را به دست آورد، می‌توان انتظار داشت که به طور مشابه شروع به بیرون کشیدن فیلم‌های جدید «جنگ ستارگان» از روزنه‌های مکانیکی خود مانند ساعت‌های بیمار کند.

اتفاقاً، مانند اکثر فیلم‌های اخیر مارول. شرور اصلی "عصر اولترون" اساساً یک قرارداد دفاعی غربی است که به هم ریخته است. بنابراین ما یک فیلم "ضد خشونت"، "ضد نظامی" مارول داریم که ضربات خود را از خشونت، کشتار جمعی و چاپلوسی کل شهرها می گیرد. انتقام‌جویان: عصر اولتران با نویسندگی و بازی تنبلی نشان می دهد که مارک روفالو بازیگر همچنان عالی، روح انگیز و لایه باز است. او نقش هالک را بازی می‌کند، یک مرد سبز رنگ که عاشق آسیب مالی است، با شلوار جادویی.

3/10 – به هر حال آلترون چه سنی داشت؟ آیا آن شخص حتی قانونی بود؟ ارزش دیدن ندارد

جهت دانلود فیلم Avengers: Age of Ultron 2015 (انتقام‌جویان: عصر اولتران) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در اولین انتقام جویان، شخصیت شرور آلباتروس شخصی ثور بود، و اکنون اختراع تونی استارک برای نجات جهان با از بین بردن آن، یا چیزی شبیه به آن... و در حالی که نیمی از فیلم اصلی برای گروه التقاطی طول کشید تا با یکدیگر گرم شوند. ، اکنون ما با آنقدر رفاقت شوخی شروع می کنیم که مثل این است که بعد از جشن با بچه های محبوب وقت می گذرانیم...

و تقریباً پنج جوک در دقیقه وجود دارد، گویی طعنه سریع رابرت داونی جونیور به دیگران سرایت کرده است. - حتی اولترون، ربات هوش مصنوعی مسلط تونی، که سرشار از حکمت بد است: انگیزه شرورانه او برای انجام کارهای بسیار بد، اما برخلاف لوکی، با یک فیلم کامل THOR برای منجنیق کردن تهدید وحشتناک او، هدف فیلم سنگین عنوان کاملاً اجباری و کاملاً گیج کننده است. ساختن معدود سکانس‌های اکشن خوب... مانند هالک و مرد آهنی که با هم فاصله می‌گیرند... چشم‌نوازی چشم‌گیر که هیچ قافیه یا دلیلی ندارد.

با چنین تعداد زیادی از طرفداران، دوست نداشتن THE AVENGERS بسیار خطرناک است. آنها کاملاً بازیگر هستند و نشان دادند که یک فرنچایز فراتر از ارزش هستند. مشکل AGE OF ULTRON این است که طرح داستان به اندازه تازه واردان لنگ کسل کننده است... از جمله یک دختر جادوگر ذهن خوان که همه را دچار توهم می کند. پسر روس مو بور که خیلی سریع می دود. و یک جنگجوی صلیبی با چهره سرخ مانند ثور که دارایی اصلی مرد بزرگ را حذف می کند. و با وجود زمان های بسیار طاقت فرسا این بار، شما فکر می کنید که باند در حال صرفه جویی در انرژی خود هستند... اما دقیقاً برای چه؟ با این همه شوخی، خطر کجاست؟ فوریت؟

جهت دانلود فیلم Avengers: Age of Ultron 2015 (انتقام‌جویان: عصر اولتران) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


...فاز 2 فیلم های مارول برای من 500 بود. من از Iron Man 3 یا Thor: Dark World لذت نمی بردم، اما واقعاً Guardians of the Galaxy و Captain America: Winter Soldier را کشف کردم (Cap 2 احتمالاً بهترین فیلم در کل مجموعه Marvel است!)

Based در این مورد، فکر نمی‌کنم از اینکه از Age of Ultron با احساسات متفاوتی بیرون آمدم تعجب کنم. به طور کلی یک ورودی محکم است، اما به هیچ وجه بی عیب و نقص نیست. واقعاً از معرفی Scarlet Witch و Quicksilver خوشم آمد. من از فیلم های ترسناک گره خورده به اسکارلت ویچ (او یک جادوگر است!) و کوئیک سیلور آرون تیلور جانسون شخصیت زیادی داشت.

اکشن، البته، عالی بود. و Hawkeye در واقع کاری برای انجام دادن در انتقام‌جویان: عصر اولتران داشت.

چشم انداز: آنها کار فوق العاده ای انجام دادند که حول این شخصیت عرفانی ایجاد کردند. طرفدار آن صحنه گسترده در مزرعه نبودم. که سرد فیلم را متوقف کرد. می‌دانم که برخی می‌گویند «برای رشد شخصیت لازم بود»، اما فیلم‌های قبلی آنقدر ضعیف عمل کرده بودند که به هاوکی شخصیتی می‌دادند که دیدن او در مزرعه هیچ کاری برای من نداشت.

عاشقانه: اوه در مورد اجباری صحبت کنید من بنر روفالو را دوست دارم. من حتما انجام میدم. من تعجب کردم که در اولین انتقام جویان چقدر کار کردم، زیرا معمولاً طرفدار روفالو نیستم. اما من هیچ شیمی بین روفالو و اسکار-جو ندیدم. و ساخت تا این کجا بود؟ آخرین باری که ما این 2 نفر را با هم دیدیم، هالک سعی داشت بلک ویدو را شکست دهد.

مارول باید روی خطوط داستانی زنانه خود کار کند.

الترون به نوعی یک شرور لنگ بود. فکر نمی‌کنم به‌اندازه کافی برای او ساخته شده باشد. او فقط ظاهر شد و شیطان بود.

به طور کلی: آیا ارزش دیدن در تئاتر را دارد؟ بله، حتما اینطور هست. اما بدون عیب نیست و مطمئناً از Cap 2 بالاتر نیست.