دانلود فیلم Attraction 2017 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم Притяжение 2017 بدون سانسور

فیلم Attraction در ژانر(های) درام, عاشقانه, علمی تخیلی, ماجراجویانه, ساخته شده و در سال 2017 به روی پرده رفت. Attraction به کارگردانی Fyodor Bondarchuk, در کشور(های) فدراسیون روسیه ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Irina Starshenbaum, Alexander Petrov, Rinal Mukhametov, Oleg Menshikov, Sergey Garmash, Nikita Kukushkin, Darya Rudenok, Vilen Babichev, Nikita Tarasov, Lyudmila Maksakova, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم روسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Attraction 2017 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام عاشقانه علمی تخیلی ماجراجویانه
امتیاز :
5.6/10
کشور :
فدراسیون روسیه
زبان :
روسی
سال :
2017
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

بتازگی سفینه ی بزرگ بیگانگان فضایی به مرکز روسیه برخورد می کند و خسارات جانی و مالی شدیدی را حاصل می شود و به همین خاطر مردم خواهان ترک بیگانگان از زمین هستند و دولت برنامه ای برای مقابله با آنها می چیند و ...

After an alien ship crash lands in a Russian city, many who see the inside and the occupants start to question their own existence while others demand the aliens leave Earth.

IMDb
5.6/10

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Attraction 2017

بتازگی سفینه ی بزرگ بیگانگان فضایی به مرکز روسیه برخورد می کند و خسارات جانی و مالی شدیدی را حاصل می شود و به همین خاطر مردم خواهان ترک بیگانگان از زمین هستند و دولت برنامه ای برای مقابله با آنها می چیند و ...
 هنگامی که یک سفینه فضایی دچار نقص فنی می گردد، وارد جو زمین میشود و به یکی از شهر های کشور روسیه می آید. با آمدن این سفینه هرج و مرج ایجاد می گردد و بیشتر ساختمان ها نیز نابود می شوند. یک دختر بچه که پدرش فرماندهی نیروهای روسی را در شهر بر عهده دارد، بهترین دوستش را از دست میدهد و به همین دلیل تصمیم می گیرد علیه این سفینه بیگانه برخیزد و …
 پس از اینکه یک سفینه فضایی در یک شهر روسی سقوط می‌کند، خیلی از افرادی که شاهد این جریان بودند شروع به سوال کردن در مورد موجودیت می‌کنند و کسانی هم هستند که خواستار ترک بیگانگان از زمین هستند. اما…

جهت دانلود فیلم Attraction 2017 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


از کارگردان فیودور بوندارچوک یک پروژه علمی-تخیلی بلند پروازانه دیگر حاصل می شود. اما درست مانند ویژگی قبلی علمی-تخیلی دوگانه "سیاره تاریک" / "سیاره تاریک: عصیان" ایده Attraction بسیار عالی است و س certainالات خاصی را در مورد بشریت و آینده آن و همچنین ارتش پارانوئید کنترل چنین حوادثی ایجاد می کند. اما وقتی صحبت از قصه گویی و کارگردانی می شود ، همه چیز خیلی زیبا نیست. سازندگان فیلم در بخش جلوه های ویژه کار بسیار خوبی انجام می دهند ، اما در مورد طرح ، دیالوگ ها یا تدوین بی نظیر نمی توان همین حرف را زد. با این حال ، مشکل اصلی من این بود که داستان چقدر باورنکردنی بود. فقط نمی توانستم فکر کنم که نویسندگان فیلمنامه ، با داشتن ایده ای درخشان از فیلم ، فقط برای رسیدن از نقطه A به نقطه B مجبور بودند مدت زمان 2 ساعته نمایش را با برخی مزخرفات پر کنند. بیشتر این معنی نداشت .

عنوان روسی فیلم معنای دوگانه دارد و می تواند به صورت "جاذبه" ترجمه شود (بیگانگان به نژاد جنجالی انسان جذب می شوند یا جذابیت بین دختر و بیگانه) و " جاذبه "(کشتی آنها در حال خرابی است و توسط گرانش زمین به جو کشیده می شود).

بنابراین در چند دقیقه اول با CGI عالی شروع می شود با یک کشتی بیگانه که از طریق هوا پرواز می کند و مورد اصابت گلوله های جنگنده و سقوط در وسط بلوک های مسکونی مسکونی بسیار پرجمعیت مسکو قرار گرفت. از همان ابتدا با دراختیار داشتن مقرهای اضطراری نظامی و ایجاد محیطی امن در اطراف محل سقوط ، یک درگیری نظامی شدید وجود دارد. خوب ، یک شروع امیدوار کننده ، جاه طلبانه و بنابراین طلبکارانه برای ماجرای اولین تماس بیگانه در تاریخ بشر.

از این مرحله به بعد ، اوضاع از بد به بدتر می رود. Attraction واقعاً مثل یک تلاقی بین روز استقلال ، K-PAX و منطقه 9 احساس می شود ، اما دقیقاً به این دلیل که اینها فیلم های بسیار متفاوتی هستند (یک حماسه اکشن ، یک درام فلسفی و یک نمایش واقعیت که در زاغه های کثیف با خشونت خیابان و سو abuse استفاده از بیگانگان درمانده) ، نمی توان نژاد آنها را ایجاد کرد. خوب ، این تلنگر تلاش می کند تا همه موارد بالا باشد: یک داستان بیگانه و یک عمل بیگانه پر از داستان و داستان عاشقانه دختر و مدرسه که با جنگنده های خیابانی و جنگ افزارهای سخت افزاری CGI و ارتش-سخت افزار درگیر است. و دقیقاً به همین دلیل در هر یک از این بخشها ناموفق است. بعد از چند دقیقه این تماس حماسی بیگانه به یک فیلم باند مدرسه ای نوجوان تبدیل می شود. هرچه به انتهای کار نزدیکتر شود ، عمل کوچکتر و آهسته تر می شود. ممکن است ماجراهای شیطنت آمیز یک دختر مدرسه ای باشد که روزانه چندین بار با پدر سرهنگ نظامی خود درگیر می شود (که عملیات را اجرا می کند) ، دارای دو دوست پسر است که یکی از آنها فقط یک بیگانه است و دیگری - یک اراذل و اوباش خشن و خونسرد از یک باند که سعی در کشتن بیگانه بیچاره دارد.

موارد زیادی در داستان وجود دارد که منطقی نیست. به عنوان مثال: بچه ها می توانند به داخل و خارج بروند و در منطقه ای که ظاهراً شدیدترین منطقه امنیتی در اطراف کشتی است ، بدون هیچ گونه توجهی گشت بزنند و حتی یک کت و شلوار زیستی بیگانه عظیم الجثه به خارج از منطقه برسانند. دختر مدرسه ای که با یک رنجروور در حال رانندگی به منطقه بود و یک بیگانه زخمی را انجام داد ، سپس وی را بدون کنترل به اتاق بیمارستان برد و با استفاده از تجهیزات پیشرفته خودش انتقال خون را انجام داد. بیگانه از گوشه و کنار دقیقاً شبیه یک بلوک به نظر می رسد ، روسی صحبت می کند ، توسط پلیس دستگیر می شود و دختری که وارد ساختمان پلیس می شود و او را از آنجا خارج می کند. فقط ادامه دارد و ادامه دارد. من از برخی موارد عجیب و غریب در یک فیلم مهم نیستم اما تا وقتی توضیح داده شوند یا منطقی به نظر برسند ، خوب است در Attraction نیست. این فقط احساس می کند که سازندگان احترام زیادی برای مخاطب قائل نیستند. در پایان ، سازندگان موفق می شوند دکمه های مناسب را بزنند و داستان را با یک پایان کاملاً خوب و حتی احساسی رپ کنند ، و آن را از یک قسمت کامل نجات دهند فاجعه ای با CGI عالی تر از داخل کشتی بیگانه و سرانجام برخی کلمات منطقی اما به سختی فیلم را به یک قطعه هنری تبدیل می کند.

به ایده و جلوه های ویژه اشاره می کند. بقیه از متوسط ​​تا ناامید کننده است. اگر یک طرفدار علمی تخیلی هستید ارزش این را دارد که نگاهی بیندازید. در این صفحه تحت سایتهای خارجی پیوندی به یک پیش پرده با زیرنویس انگلیسی وجود دارد.

جهت دانلود فیلم Attraction 2017 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


با توجه به نظرات بد و امتیازات کم «جذابیت» در چندین وب سایت ، به نظر می رسد مخاطبان آنگلوفون برای شناسایی یک فیلم اکشن علمی-تخیلی خوب که به زبانی متفاوت از آنها صحبت می کند ، با همدردی با شخصیت های فرهنگی متفاوت مشکل دارند. پیش زمینه ، یا شناخت جزئیات کمی که در داستانی که قبلاً چندین بار دیده ایم تغییر ایجاد می کند. من نمی توانم واکنش های این محصول موثر ، سرگرم کننده و هوشمند مصرف فرهنگی ساخته شده در روسیه را درک کنم. شاید برخی انتظار داشته باشند كه یك فیلم علمی تخیلی معاصر روسیه باید شبیه «سولاریس» باشد ... اما این مدتها پیش بود. شاید تضاد سیاسی بین روس ها و مخاطبان غربی در شمال باقی بماند ، که من خود را کاملاً ناآگاهانه می دانم ، بیشتر به این دلیل که "جذابیت" با احترام به واکنش آمریکایی ها نسبت به حضور بیگانگان در مسکو برخورد می کند. من نمی توانم بگویم چه مشکلی وجود دارد ، زیرا از نظر کارگردانی ، فیلمنامه ، ارزش تولید ، بازیگری ، جلوه های بصری از هر جنبه فنی دیگر ، بسیار بالاتر از حد متوسط ​​است. «جاذبه» شبیه «روزی که زمین هنوز ایستاد» ، «استارمن» ، «E.T.» است و من حدس می زنم که بسیاری دیگر از فیلم های علمی-تخیلی ساخته شده در بلوک سوسیالیست در قرن بیستم. خوشبختانه ، نویسندگان از ادغام داستان های علمی ، وحشت و مضحکی که «Alien» رسمی کرد و جاده ای برای دلقک بودن یکهوشگی گرفته شده توسط «روز استقلال» و بسیاری از فیلم هایی که عبارت "برو! برو! برو!" اجتناب کردند. نشانه اصلی است «جاذبه» در این زمان های ذهن جنگجو ، بیگانه ستیزی ، حرص و طمع و اهمیت منابع آب مناسب است. داستان یک کشتی از صورت فلکی جوزا است که در اثر بارش شهاب آسیب می بیند و با ورود به جو زمین توسط نیروهای مسلح روسیه مورد حمله قرار گرفته و در مسکو پایین آورده می شود. فقط به این دلیل من فکر می کنم این باید پروتکل برای مقابله با هر کشتی ای باشد که ممکن است در آسمان ظاهر شود ، مهم نیست که چواباکا ، پرنسس لیا و آقای کنوبی در آن هستند. طبق معمول ، بازدید کنندگان را برای اشرار می برند ، تا اینکه دختر یک افسر مسکو مسئول عملیات با یک موجود بیگانه جوان تماس می گیرد ، که معلوم می شود ماکت نزدیک به یک انسان است. نما برای تعامل با انسانها نیست بدون اینکه آنها را بترساند ، بلکه مردی است که از نظر ظاهری و تحمل بسیار انسانی ، با خون قرمز و تنفس هوای ما ، اما با دوزهای دلسوزی ، کنجکاوی ، مهربانی و شوخ طبعی که بسیاری از ما انسان ها به آن نیاز داریم. مثل همیشه بیگانه باید با مخالفت ارتش و افراد ناآگاه کنار بیاید ، فقط این بار رهبر "مردم نادان" (یک پانک جوان از محله محل سقوط بشقاب پرنده) عاشق دختر افسر است که به نوبه خود به بیگانه لطیف می افتد. در همان زمان ، توده های محله خشمگین می شوند زیرا UFO آب اطراف خود را می مکد و به تدریج با مایع ترمیم می شود. منفجر شدن ناسیونالیسم افراطی طولی نمی کشد. نویسندگان همه زیرمجموعه ها را با مهارت ارائه داده اند و همه کلیشه هایی را که معمولاً در فیلم Attraction های اکشن ، کمدی و علمی تخیلی می یابید درک می کنند. «جذابیت» نیز از فرمول جوزف کمپبل در مورد "سفر قهرمان" پیروی می کند ، فقط این بار این زن جوان است که سفر می کند ، بدون P.C. شیدایی این بدون شک در مورد آن یک محصول تجاری است و اثری خوش ساخت است که دنباله آن از قبل تولید شده است.