دانلود فیلم At Eternity's Gate 2018 (بر دروازه ابدیت) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم بر دروازه ابدیت 2018 بدون سانسور

فیلم بر دروازه ابدیت در ژانر(های) درام, ساخته شده و در سال 2018 به روی پرده رفت. At Eternity's Gate به کارگردانی Julian Schnabel, در کشور(های) فرانسهایرلندسوئیسبریتانیاایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Willem Dafoe, Rupert Friend, Oscar Isaac, Mads Mikkelsen, Mathieu Amalric, Emmanuelle Seigner, Niels Arestrup, Anne Consigny, Amira Casar, Vincent Perez, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, فرانسوی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.9/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 76/100 می باشد. برای دانلود فیلم At Eternity's Gate 2018 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام
امتیاز :
6.9/10 76/100
کشور :
فرانسه ایرلند سوئیس بریتانیا ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی فرانسوی
سال :
2018
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

این فیلم به روزهای پایانی زندگی ونسان ون گوگ ، نقاش معروف هلندی در شهر آرل فرانسه می‎پردازد. عنوان این فیلم برگرفته شده از نقاشی رنگ روغنی است که ون گوگ زمانی که در جنوب فرانسه به سر می‌برد ، حدود دو ماه قبل از درگذشتش آن را کشیده بود. هر چند او در زمان حیاتش در گمنامی به‌ سر می‌برد و در تمام طول عمر خود تنها یک از تابلوهایش را فروخت ، اما اکنون به‌ عنوان یکی از تاثیرگذارترین نقاشان قرن نوزدهم در جهان شناخته می‌شود و…

Famed but tormented artist Vincent van Gogh spends his final years in Arles, France, painting masterworks of the natural world that surrounds him.

IMDb
6.9/10
m
76/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم At Eternity's Gate 2018

بر دروازه ابدیت به روزهای پایانی زندگی ونسان ون گوگ ، نقاش معروف هلندی در شهر آرل فرانسه می‎پردازد. عنوان بر دروازه ابدیت برگرفته شده از نقاشی رنگ روغنی است که ون گوگ زمانی که در جنوب فرانسه به سر می‌برد ، حدود دو ماه قبل از درگذشتش آن را کشیده بود. هر چند او در زمان حیاتش در گمنامی به‌ سر می‌برد و در تمام طول عمر خود تنها یک از تابلوهایش را فروخت ، اما اکنون به‌ عنوان یکی از تاثیرگذارترین نقاشان قرن نوزدهم در جهان شناخته می‌شود و…
نگاهی به زندگی ونسان ون گوگ در آرلس

جهت دانلود فیلم At Eternity's Gate 2018 (بر دروازه ابدیت) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


جولیان شنابل ... این اسم وقتی تیتراژ را خواندم بسیار ناشناخته به نظر می رسید و ناگهان مرا لرزاند: او کاری را که من دو هفته پیش تجربه کرده بودم کارگردانی کرد: "زنگ غواصی و پروانه" ، یک سفر دلخراش به وجدان فعال مردی که در یک بدن فلج حبس شده است. از طریق استفاده خلاقانه از دوربین ذهنی و انتقال صدا ، شنابل می تواند ناامیدی مردی را بیان کند که چیزهای زیادی برای بیان دارد ، اما فقط می تواند با یک چشم بر هم زدن برای انتقال افکار و احساسات خود استفاده کند.

این بار ، ما در ذهن متصل شده ایم به جسمی که توانایی گفتگو و حرکت را دارد اما دیدگاهش در مورد جهان تقریباً به اندازه معلولیت سندرم قفل شده است و چالشی برای تصور آن به عنوان بلند پروازانه است. بنابراین "در دروازه ابدیت" به توانایی کارگردان بستگی داشت که یک نبوغ جهان را از یک قالب فیلم ارائه دهد. نبوغ یک نقاش است ، نه هر نقاشی ، از همه رنج آورتر: وینسنت ون گوگ (ویلم دافو) و آنچه اشنابل با دوربین خود انجام داد به همان اندازه کار وینسنت با برس معجزه آساست.

یکی است برای به تصویر کشیدن یک روند خلاقانه ، بسیاری از بیوگرافی های هنری آن را از طریق ویرایش و مونتاژ نشان می دهد ، اما تبدیل چشم یک هنرمند به برخی از دروازه های متافیزیکی بین زمان حال و ابدیت ، باید نامزد های بیشتری برای Schnabel تا آنجا که جهت او است ، به دست می آورد. صحنه ای وجود دارد که پل گوگن ، دوست مادام العمر با بازی اسکار آیزاک ، ون گوگ را ترک می کند ، این ضربه بسیار شدید است و خطوط خداحافظی او بارها و بارها تکرار می شود تا زمانی که ذهن ما را آزار می دهد ، تا آنها را برای برش گوش زیر تنظیم کند. شنابل ما را به سواری روح انگیز ون گوگ سوق می دهد و عملکرد دفو یک شاهکار عصبانیت و نبوغ است که به درستی نامزد اسکار شده است.

اکنون ، ما چیزهای زیادی در مورد ون گوگ ، دوستی او می دانیم با گوگن ، شکست هایش ، عشق بی قید و شرطش به برادرش تئو (روپرت دوست) ، و طبیعتاً چیز گوش ، بسیاری از فیلم ها (و فیلم های خوب) این وقایع و فصل آخر زندگی ون گوگ از آرل تا اوورس را پوشش می داد. بنابراین چه چیزی ممکن است فیلم دیگری درباره این نقاش برجسته ارائه دهد؟ عنوان شاعرانه همه چیز را می گوید: "در دروازه ابدیت" ذات یک هنرمند را در بر می گیرد. این امر درمورد جاودانگی یا ناپذیری شدن نیست بلکه ترک آنچه که او متعلق به اوست ، تنها سهم ارزشمند وی است ، چشم اندازی که فرزندانش بیش از یک نام مهم است.

"و اکنون به فرزندان متعلق است". به این فکر کنید ، بسیاری از نقاشان و کشوها از انجام کارهای خود متنفر هستند ، آنها موجود را به یک ورق کاغذ ، برج یا هر بوم ترجمه می کنند و پس از قرار گرفتن در آن ، با مهر مشخص می شود از جاودانگی است و می تواند برای جهانیان آشکار شود. وقتی یک خدمتکار از ون گوگ می پرسد که چرا گلهایی را نقاشی می کند که زیبایی آنها کمتر از مدلهایشان است. او می گوید در نهایت گلهای واقعی کم رنگ می شوند. آیا نقاشی او بیش از آنها زنده خواهد ماند؟ حداقل آنها شانسی دارند و به هر حال احتمالاً از او بیشتر زنده می مانند. این موضوع ذات هنر را لمس می کند: گرفتن ظاهراً بی حرکت برای جاودانه ساختن آنها.

پس از همه ، ما در حال صحبت از تصاویر متحرک هستیم ، بنابراین یک دلیل وجود دارد که این تمایز بین هنرها ایجاد می شود. یک نقاشی ذاتاً بی حرکت است اما بی روح نیست ، بلکه زندگی چیزهایی را دربرمی گیرد که به زیبایی متکی هستند و زیبایی را فقط می توان در نظر گرفت. درست است ، یک حرکت می تواند برای هنرهای زنده زیبا باشد اما وقتی یک حرکت را به تصویر می کشیم ، همیشه یک تصویر منجمد در ذهن ماست. وقتی کسی را در حال دویدن تحسین می کنیم ، تصویری وجود دارد که مدام تکرار می شود و نشان آنی می شود. وقتی میسترال باعث می شود تا نی ها به لرزه درآیند ، شما آنها را در موقعیتی منحصر به فرد تصور می کنید. به همین دلیل است که ترجمه انگلیسی بهتر کار می کند ، کار ون گوگ در فرانسه به عنوان طبیعت مرده توصیف شد ، به زبان انگلیسی ، هنوز زنده است.

و فیلم بسیاری از تصاویر ون گوگ را در همزیستی کامل با آن ارائه می دهد طبیعت هنوز زنده ، احساس علف بلند بالای زانوی خود ، ترسیم هر قطعه از حومه زیبای جنوبی: درختان ، برگها ، کوهها ، کل پالت و هندسه ... به عنوان کشو ، این تمایل را به من برای کشیدن دوباره ترغیب می کند. کشو از زندگی در طبیعت لذت می برد و ماهیت آن را روی کاغذ می گیرد. بعداً در صحنه ای که در حال نقاشی ریشه است ، توسط دانش آموزان مدرسه که نمی توانند پرسیدن سوال را متوقف کنند ، مورد آزار و اذیت قرار گرفت. تحریک در پاسخ های ون گوگ به وضوح به دلیل بیش از حد سر و صدا و حرکات اطراف او است ، لحظه ای فرا می رسد که او نمی تواند آن را تحمل کند و آن را با خشونت ناشیانه بیان می کند.

ون گوگ به عنوان یک شخص به تصویر کشیده می شود مردی دارای بینش مسالمت آمیز و تفکر عذاب آور ، مشتاق اندیشیدن به چیزها و رنگ آمیزی آنها برای متوقف کردن فکر کردن ، تا ذهن خود را در آن حالت خداگونه هماهنگ قرار دهد. فقط با دوست خود گوگن (اسکار آیزاک) می تواند دیدگاه خود را به اشتراک بگذارد و درباره دید خود صحبت کند. گوگن بسیار حیاتی است: "شما خیلی سریع نقاشی می کنید" ، "نقش برجسته آن را شبیه مجسمه می کند" اما اینگونه است که نبوغ ون گوگ را درک می کنید که معتقد بود تعمق او را در حالت خلسه قرار می دهد که باعث می شود خیلی سریع نقاشی بکشد. در سکانس های موزه ای زیبا ، نقاشی های دلاکروا ، ولاسکز ، ورونزی همه از بزرگنمایی نشان داده شده اند و شما می فهمید که همه آنها در نمای نزدیک ، هرگز تخت ، چقدر ناقص و نا دقیق هستند.

این کاملاً مناسب نیست شما اما ایده آن را نقاشی می کنید ، اما متناقض نظر گوگن این است که هیچ هنرمندی واقعاً نمی تواند واقعیت را ترسیم کند ، هنرمند واقعیت خود را نشان می دهد ، که از یک قانون خاص پیروی نمی کند. گوگن دو چیز را پیش بینی می کند: ظهور نقاشی انتزاعی و این واقعیت که مردم آثار هنری را برای نام های مرتبط با آنها تحسین می کنند. و وان گوگ برای رسیدن به اعتقاد به قد و قامت متافیزیکی شاعر ، محکوم به پیامبری ناراضی ، استعفا می دهد و به جنون نهایی می رسد. او به یک کشیش (مادس میکلسن) می گوید که شاید او برای افرادی که آنجا نیستند نقاشی کشیده است.

درست مثل این که گوهر اصلی نقاشی هایش را مجسم می کند ، در همان بی حرکتی است که به آن می رسد جاودانگی واقعی ، گویی که این هنرمند یکی از بهترین آفرینش های خداوند است ، چنان توسط شنابل مورد غبطه قرار گرفت که جرات کرد آفرینشی شخصی از او بسازد.

جهت دانلود فیلم At Eternity's Gate 2018 (بر دروازه ابدیت) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این تلنگر کاملاً مبتنی بر وقایع واقعی است ، زندگی نامه ای رنگارنگ و هیجان انگیز از نقاش معروف را نشان می دهد ، و تصویری احساسی از وجود رنج آور او ارائه می دهد ، زیرا او حتی به عنوان مبلغ در منطقه ای از معدن در بلژیک کار می کرد ، جایی که شروع به ترسیم مردم از محلی کرد جامعه. این نگرانی جذاب و جالب در مورد زندگی رعد و برق هنرمند درخشان اما شکنجه شده وینسنت ون گوگ (ویلم دفو ، او 62 ساله بود که فیلم اکران شد ، 25 سال بزرگتر از وینسنت ون گوگ) در هنگام تبعید خودخواسته در زمانی در آرل و اوورس سور اویز فرانسه زندگی می کرد. در مارس 1886 ، او به پاریس نقل مکان کرد و امپرسیونیستهای فرانسوی را کشف کرد ، زیرا او یک نقاش پست امپرسیونیست با اصالت هلندی بود که به دلیل زیبایی خشن ، صداقت عاطفی و رنگ پررنگ قابل توجه بود ، تأثیر گسترده ای در قرن 20 داشت هنر وان گوگ در حالی که با مذهب دست و پنجه نرم می کرد ، و یک دوستی دردسرساز با هنرمند فرانسوی پل گوگن (اسکار آیزاک) شروع به ظهور یک بیماری روانی کرد. زندگی ون گوگ یک فاجعه است ، او در تبلیغ یک معدنچی ذغال سنگ شکست می خورد ، در روابط پر سر و صدا با پدر و مادر ، برادر (روپرت دوست در نقش تئو ون گوگ) و زنان شکست می خورد. در همان زمان در فیلم At Eternity's Gate دیگر نقاشان امپرسیونیست ظاهر می شوند یا از آنها نام برده می شود ، مانند: گوگن ، هنری دو تولوز-لوترک ، مانه ، کامیل پیسارو ، جورج سئورات ، ارزن. بعلاوه ، ارتباط با روابط او با شخصیت های شناخته شده ، مانند: برادرش تئو ون گوگ و دکتر گاچت (ماتیو آمالریک) ، از جمله عکس سلفی بدنام او. پس از سالها اضطراب دردناک و حملات مکرر بیماری روانی ، کارهای متاخر ون گوگ هنرمندی را در اوج توانایی خود نشان می دهد ، کاملاً کنترل و "آرزوی فشردگی و فضل". وی در سن 37 سالگی بر اثر اصابت گلوله درگذشت ، اما عموماً پذیرفت که خود به او تحمیل شود ، هرچند هیچ اسلحه ای پیدا نشد. با وجود تمایل گسترده به رمانتیک کردن سلامتی بیمار وی ، منتقدان مدرن می بینند که یک هنرمند از بی تحرکی و عدم انسجام ناشی از دوره بیماری خود بسیار ناامید شده است.

اجرای بیوگرافی شایسته از نقاش شناخته شده که منحصر به فرد و عجیب و غریب او است. ، سبک رنگارنگ نقاشی ، به زیبایی به تصویر کشیده شدن ، به ویژه دردسرهای او ، دوستی های بی پاداش ، فقر ، درد و بسیاری چیزهای دیگر. این تلقین قابل قبول در مورد نقاش مشهور هلندی ، وینسنت ون گوگ ، بسته های احساسی ، تفسیر کشنده ، طراحی تولید مناسب ، موسیقی متن فیلم لذت بخش از تاتیانا لیسوفسکایا و رنگ نفیس است. در مورد زندگی پر فراز و نشیب او هنگامی که به جنوب فرانسه نقل مکان کرد و تحت تأثیر تابش شدید خورشید در آنجا قرار گرفت. کار او روشن تر شد ، و او سبک منحصر به فرد و قابل تشخیص را توسعه داد که به طور کامل در طول اقامت او در آرل در سال 1888 تحقق یافت. اینکه سلامت روانی وی تا چه اندازه بر نقاشی او تأثیرگذار بوده است از زمان مرگ وی مورد حدس و گمان قرار گرفته است. برعکس فیلم معمولی هالیوود از هنرمند بزرگ ، در اینجا کارگردان جولیان شنابل روایتی از شدت پیشرفت هنر ون گوگ ارائه می دهد. در طول "در دروازه ابدیت" وان گوگ به طور درخشان به عنوان یک مرد برای همیشه درگیر مبارزه با چاقو برای توضیح دادن خود به برادرش و گوگن ، پس از زندگی او تا زمان مرگ در 37 سالگی ، به تصویر کشیده شده است. معمولاً تصور می شود که وینسنت ون گوگ خودش خودکشی کرده است با تیراندازی در 27 جولای 1890. با این حال ، بر دروازه ابدیت تئوری ارائه شده توسط نویسندگان بیوگرافی 2011 "ون گوگ: زندگی" را به تصویر می کشد. بدیهی است که فیلمسازان برای به دست آوردن ظاهر و عطر و طعم فیلم دردسرهای بزرگی را متحمل شده اند و حیف است که یک فیلم جذاب گاه به گاه حداقل نیم ساعت از استقبال خود بگذرد و به شدت به یک جنبش بیش از حد فیلمبرداری اعتماد کند. فیلمنامه جالب و قابل تأملی از ژان کلود کاریر ، لوئیز کوگلبرگ و خود جولیان شنابل که بر روابط وی با برادرش ، گوگن و سایر مسائل مربوط به تجارب تمرکز دارد. بازی فوق العاده ای از ویلم دفو که حتی موهای خود را مخصوصاً به سبک هنرمند کوتاه کرده و آن را به رنگ قرمز مایل به قرمز مشابه درآورده بود. اجرای فوق العاده اسکار آیزاک در نقش گوگن ، اما او با ون گوگ کنار نمی آید. بازیگران پشتیبانی بسیار خوبی مانند: مادس میکلسن ، ماتیو آمالریک ، امانوئل سیگنر ، نیلز آراستروپ ، آن کنسینی و ونسان پرز.

این داستان طولانی ، پر سر و صدا و مهیج از زندگی این نقاش حاوی یک داستان پرهیجان و پر زرق و برق است. فیلمبرداری در روشنایی فوق العاده توسط بنوئت دلهوم. و نمره موسیقی تداعی کننده و همچنین حساس توسط تاتیانا لیسوفسکایا. در مکان فیلمبرداری شده ، زیرا بسیاری از مکانهای مورد استفاده برای فیلمبرداری ، مکانهای واقعی بازدید وینسنت ون گوگ در زندگی خود بوده است. بخشهایی از فیلم در اوورس سور اویز فیلمبرداری شد ، جایی که وینسنت ون گوگ در آنجا زندگی می کرد و درگذشت. بر دروازه ابدیت در ابتدا توسط جولیان شنابل کارگردانی شد و اولین بار در جشنواره فیلم ونیز 2018 جایی که ویلم دافو برنده جام ولپی برای بهترین بازیگر شد و همچنین نامزد اسکار بهترین بازیگر نقش اول سال شد. علاوه بر این ، جوایز انجمن ملی منتقدان فیلم ، جایزه نامزد NSFC بهترین بازیگر نقش اول مرد در ایالات متحده آمریکا ؛ جایزه نامزد Golden Globe 2018 بهترین بازیگر؛ جایزه منتقدان فیلم سانفرانسیسکو در سال 2018 نامزد SFFCC جایزه بهترین بازیگر مرد و جوایز ماهواره 2019 برنده بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک فیلم سینمایی ، درام: ویلم دافو.