دانلود فیلم Assassination Games 2011 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Assassination Games 2011 با زیرنویس فارسی

فیلم Assassination Games در ژانر(های) اکشن, ساخته شده و در سال 2011 به روی پرده رفته است. Assassination Games به کارگردانی Ernie Barbarash, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Jean-Claude Van Damme, Scott Adkins, Kevin Chapman, Marija Karan, Bianca Bree, Michael Higgs, Valentin Teodosiu, Kris Van Damme, Ivan Kaye, Alin Panc, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.1/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Assassination Games 2011 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن
امتیاز :
6.1/10 45%
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2011
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

بریل و رولند دو تروریست حرفه ای در جهان هستند اما آنها از وجود یک دیگر خبر ندارند و هر دو نفر فکر می کنند بهترین در دنیا هستند تا اینکه انها برای انجام یک مأموریت…

Brazil is a contract killer, willing to take any job if the price is right. Flint left the assassin game when a ruthless drug dealer’s brutal attack left his wife in a coma. When a contract is put out on the same coldblooded drug dealer, both Brazil and Flint want him dead – one for the money, the other for revenge. With crooked Interpol agents and vicious members of the criminal underworld hot on their trail, these two assassins reluctantly join forces to quickly take out their target before they themselves are terminated.

IMDb
6.1/10
45%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Assassination Games 2011

بریل و رولند دو تروریست حرفه ای در جهان هستند اما آنها از وجود یک دیگر خبر ندارند و هر دو نفر فکر می کنند بهترین در دنیا هستند تا اینکه انها برای انجام یک مأموریت…

جهت دانلود فیلم Assassination Games 2011 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


نمی توانم بگویم که به خاطر می آورم که فیلم های Van Damme در حال رشد هستند. دست پر از فیلمهایی که تماشا کردم به طور کلی شامل جنگیدن ، پریدن ، چرخاندن گاری و انجام انشعابات بود. او به دلیل شخصیت های عمیق ، فیلم های دراماتیک پرتنش یا بازی خوبش بیش از حد شناخته نشده بود ، اگرچه من می دانم چرا مردم از تماشای او لذت می بردند. بیایید صادق باشیم آنها کمی سرگرم کننده هستند. من موفق به دیدن فیلم JCVD ​​وی شدم که فکر می کردم واقعاً خوب است ، در نقطه ای که از خوب بودنش تعجب کردم. من حتی فکر می کردم ون دام هم واقعاً در این کار مهارت دارد ، اما انصافاً اطمینان دارم که همه ما می توانیم مثل خودمان رفتار کنیم و به خوبی از پس آن برآییم. صرف نظر از اینکه Assassination Games خوب بود و چون Assassination Games بعدی بود که شنیده بودم او در آن حضور داشته است ، امیدوارم بیشتر از همین فیلم باشد. متأسفانه این چیزی نیست که من به دست آوردم. این نوعی ترکیبی از چیزهای قدیمی او با احساس بزرگ شده است.

ون دام در نقش یک آدمکش بازی می کند. بهترین ها در تجارت. او به تنهایی در یک آپارتمان کوچک زندگی می کند که یک اتاق خواب مخفیانه در پشت دارد ، او طرفدار بسیار زیادی چاقو است ، هیچ دوستی ندارد و فقط با الماس دستمزد می گیرد. این عمق شخصیت اوست. به او کار داده می شود تا شخصی به نام پولو (کی) را بیرون بکشد. یک هدف با مشخصات بالا که هزینه معمول او را دو برابر می کند. او نمی داند که هدف در واقع ایجاد شده برای مخفی کردن قاتل دیگری به نام فلینت (آدکینز) است. این همه توسط پلیس های فاسد اینترپل راه اندازی شده است که فلینت خیانت کرد و با پول زیادی فرار کرد. آنها همچنین می دانند که این هدف جدید او را از مخفی کردن خارج می کند زیرا هدف دلیل کما رفتن همسرش است که بعید است از آن بیدار شود. هر دو قاتل به سمت هدف خود بیرون می روند و مانع راه یکدیگر می شوند. بعد از اینکه آنها بر سر کار دعوا کردند ، آنها تصمیم می گیرند که با هم کار کنند و همه کسانی را که آنها را تنظیم کرده اند از کار بیندازند ، اما آیا آنها به یکدیگر کمک می کنند یا فقط همیشه به خودشان کمک می کنند؟

وقتی فیلم شروع شد ، فکر کردم که این می تواند یک طرح داستانی داشته باشد که واقعاً می تواند در جایی پیشرفت کند. ون دام بسیار زیبا و دقیقاً شبیه یک هیتمن پیچیده پیر و مسن به نظر می رسید ، اگرچه پس از مدتی در دام تبدیل شدن به همان شخصی شد که در فیلم Assassination Games های قدیمی خود بازی کرد. مدتی طول کشید تا سرانجام فهمیدم که در Assassination Games حضور دارم و به محض اینکه فهمیدم متوجه شدم بیش از نیمی از راه را پشت سر گذاشته ایم. اگر انصاف داشته باشم ، با نیمه اول آن اهمیتی نمی دادم. هیچ شخصیتی مرا وابسته نکرده بود. هیچ موضوع پیرامونی مرا مجذوب خود نکرد. و هیچ رابطه ای در حال توسعه واقعی نبود. در حال تبدیل شدن به یک ناامیدی بزرگ بود. نیمه آخر من را بیشتر شیفته خود کرده بود اما در این مرحله بیشتر به یک فیلم اکشن معمولی ون دام تبدیل شده بود. آنها شروع به درک این موضوع می کنند که چه کسی آنها را تنظیم کرده و چرا و ما اقدامی ناب انجام می دهیم. نه اینکه این یک چیز بد است اما من به اندازه کافی برای هیچ یک از شخصیت ها مهم نبودم که از این حمله جان سالم به در ببرم.

ما همچنین یک داستان جانبی از افتادن ون دام به یک فاحشه که در همسایه زندگی می کند را داریم. . صحنه هایی که سعی داشتند این تحول را نشان دهند ، با شکست ناگواری روبرو شدند. آنها به نوعی شروع به پیوند زدن با لاک پشت کردند. یک دقیقه آنها از هم متنفر بودند و دقیقه دیگر بیشتر بود. خیلی عجله داشت چندین رابطه در داخل فیلم هرچند چنین احساسی داشت. حتی به نظر نمی رسید که رابطه ون دام و آدکین خیلی پیشرفت کند. به نظر می رسید که آنها علی رغم اینکه یکدیگر را نمی شناسند به یکدیگر اعتماد داشتند و پس از آنکه خیانت می کردند ، دیگر آمدن آن را نمی دیدند. هیچ پیشرفتی نداشت.

بازیگری مورد توجه قرار گرفت. یکی دو نفر خوب بودند ، دیگران ترسناک بودند. ملیت های فیلم بسیار زیاد بود ، بنابراین بازیگری ضعیف به نظر می رسید زیرا لهجه ها هرگز با هم مطابقت ندارند. انگلیسی ها خطوط خود را بدون هیچ احساساتی ارائه دادند ، و این باعث می شود بازیگری آنها کمتر از تأثیرگذار باشد. بازیگری ، داستان ، شخصیت و روابط او فقط کارساز نبود.

از وقتی آن را تماشا کردم متوجه شدم که Assassination Games با بودجه کمی ساخته شده و در رومانی فیلمبرداری شده است ، بنابراین شاید با جزییات کم بودجه آنها باید با بازیگران ارزان قیمت برود ، اما این نشان داد. فیلم خوبی نبود اما واقعاً ناامید نیستم. انتظار زیادی نداشتم. فیلمبرداری برای بودجه بسیار مناسب است و رنگ عکسها چیزی را برای فیلم خریده است. فقط آرزو می کنم که این کار بهتر انجام می شد و اگر آنها برخی از پیچ های ضعیف موجود در داستان را از بین می بردند ، بازیگران بهتری استخدام می کردند ، کمی صافتر بازی می کردند و افرادی را که در هوا پرشهای احمقانه انجام می دادند ، نداشتند یک فیلم خوب. برای بررسی بیشتر: www.tolli-movieworld.blogspot.com

جهت دانلود فیلم Assassination Games 2011 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


وینسنت برزیل (ون دام) مردی کاملاً رواقی است. رولند فلینت (آدکینز) نیز یک مرد هیت است. هر دو مرد آخرین هدف خود را یک پولو (کی) ، قاتل ، شکنجه گر و دونده بی رحم مواد مخدر قرار داده اند. طبیعتاً ، در ابتدا فلینت و رولند با هم کنار نمی آیند ، اما آنها به دلیل هدف مشترکشان در کشتن پولو با هم جمع می شوند. هر دو دلیل متفاوتی برای خواستن این امر دارند: تجارت برزیل کاملاً خالص است ، اما انگیزه های شخصی بسیار بیشتری از فلینت دارد. چه کسی برنده بازی های قاتل خواهد شد؟

ما واقعاً دوست داشتیم Assassination Games را دوست داشته باشیم. ما یک تن شل به آن دادیم. امید زیادی داشتیم. اما واقعیت ساده این است که ، متأسفانه ، بازی Assassination Games خیلی خوب نیست. به خودی خود توهین آمیز بد نیست ، اما بسیار باورنکردنی کلیشه ای است و بسیار قابل پیش بینی است و بدون چشمک زدن به مخاطب ، بیننده را شاد می کند. اگر یک ذره اصالت وجود نداشته باشد و کلیشه در هر صحنه وجود داشته باشد ، و کاملاً بر اساس اعداد باشد ، این یک چیز است. اما Assassination Games خود را چنان جدی می گیرد ، شما باید تعجب کنید که آیا سازندگان فیلم می دانستند که Assassination Games تا چه اندازه کلیشه ای است ، یا اینکه آنها واقعاً فکر می کردند که Assassination Games اصلی است. در واقع ، آنها فقط در یک صحنه می توانند در سه کلیشه کلاسیک قرار بگیرند: "او بهترین است" ، "بدون پایان کامل" و "دیگر هیچ خطایی". من می گویم که آنها این کار را برای صرفه جویی در وقت انجام می دادند ، اما Assassination Games طولانی است ، بنابراین نمی تواند چنین باشد.

انصافاً ، لحظات جالب توجهی وجود دارد که شامل "Auto-gun "چیزی (با قلم خودکار رئیس جمهور اشتباه گرفته نشود ، که به من گفته می شود در سال 2012 پیشنهاد انتخاب خود را ارائه می دهد) ، و اسکات آدکینز با تحسین عملکرد غیر تلفنی را ارائه می دهد ، اما فیلم دارای مدرن ، شسته و رفته است ظاهری سبز و سبز که بسیاری از فیلم ها در دهه 2000 داشته اند. این خود یک کلیشه تحریک کننده است ، گویی فیلم عادی وجود ندارد. و وقتی در ابتدای فیلم "بخارست ، رومانی" روی صفحه نمایش اعلام شد ، ما فکر کردیم ، "آیا آنها حتی دیگر باید این حرف را بزنند؟" آیا در این مرحله فقط نوعی فرض نیست؟

به علاوه برخی از چشمک زدن های احمقانه اسلحه CGI وجود دارد ، گویی که قبل از سال 2011 وجود نداشته اند. آیا واقعا انجام این روش آسان تر است؟ آیا آنها فکر می کنند مخاطبان دوست دارند که گرافیک هایی به سبک Playstation 1 را به طرز وحشتناکی در یک قطعه فیلم قطع کنند؟ چرا به نوعی بهتر است؟ آیا کسی می تواند به این پاسخ دهد؟

چه جالب است که ون دام در Assassination Games چوبی دم است ، او ویلسون دان "اژدها" را شبیه کلاوس کینسکی می کند. اما ون دام تهیه کننده Assassination Games بود و معمولاً در فیلم Assassination Games های تولید مشترکش به او اهمیت می دهد ، بنابراین نمی توان موضوع را بی توجه دانست ، این فقط یک انتخاب خنده دار از چوبی است. تیم قدرت آدکینز و ون دام بعد از شخص برتر The Shepherd (2008) بار دیگر در حال اجرا است و اگر مجبور باشید یک تیم ون دام / آدکینز را ببینید ، این یکی است. جالب اینجاست که در The Shepherd ، ون دام یک اسم حیوان خانگی حیوان خانگی دارد و در بازی های Assassination Games ، او یک لاک پشت حیوان خانگی دارد. در حال حرکت به ...

من تعجب می کنم که ما در بررسی به این مرحله رسیدیم تا این را ذکر کنیم ، زیرا بسیار مهم است ، و همچنین مشهود است ، اما Assassination Games تقریباً یک کپی کربن از مکانیک (2011) با استاتهام. به دلایل فضایی نمی توانیم تمام شباهت ها را در اینجا لیست کنیم ، اما بگذارید فقط بگوییم ، اگر ویژگی دوگانه ای دارید ، ابتدا مکانیک را تماشا کنید. ممکن است احساسی از دژا وان وو دریافت کنید ...

هرچقدر که آرزو کنیم در توده پیروزی ون دام باشد ، متأسفانه نمی تواند. آدکینز بسیار تلاش می کند کشتی غرق شده را نجات دهد ، اما نمی تواند. فقط طرفداران Van Damme یا Adkins باید این بازی را انجام دهند.

برای جنون بیشتر ، لطفاً به این سایت مراجعه کنید: Comeuppancereviews.com