دانلود فیلم Assassination 2015 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم 암살 2015 با زیرنویس فارسی

فیلم Assassination در ژانر(های) اکشن, درام, ساخته شده و در سال 2015 به روی پرده رفته است. Assassination به کارگردانی Choi Dong-hoon, در کشور(های) کره (جمهوری), ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Jun Ji-hyun, Ha Jung-woo, Lee Jung-jae, Oh Dal-su, Cho Jin-woong, Lee Kyung-young, Choi Deok-moon, Park Byung-eun, Kim Eui-sung, Jin Kyung, اشاره کرد. رده سنی فیلم Not Rated و زبان(های) فیلم cn, کره ای, چینی ها, ژاپنی, فرانسوی, انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 64/100 می باشد. برای دانلود فیلم Assassination 2015 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن درام
امتیاز :
7.2/10 83% 64/100
کشور :
کره (جمهوری)
زبان :
cn کره ای چینی ها ژاپنی فرانسوی انگلیسی
سال :
2015
رده سنی :
Not Rated
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

زمانی که کُره در سال ۱۹۳۳ توسط ارتش ژاپن تسخیر شد، اهالی این کشور تصمیم به قتل فرمانده ژاپنی گرفتند. اما نقشه آنها توسط یک خائن لو رفت و…

In Japanese-occupied Korea, three freedom fighters are assigned a mission to assassinate a genocidal military leader and his top collaborator. But the plan goes completely awry amidst double-crossings, counter-assassinations, and a shocking revelation about one of the assassins' past.

IMDb
7.2/10
83%
m
64/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Assassination 2015

زمانی که کُره در سال ۱۹۳۳ توسط ارتش ژاپن تسخیر شد، اهالی این کشور تصمیم به قتل فرمانده ژاپنی گرفتند. اما نقشه آنها توسط یک خائن لو رفت و…
در حالی که کره توسط ارتش ژاپن در سال ۱۹۳۳ اشغال شده است ، گروه مقاومت در حال طرح نقشه برای از بین بردن یک فرمانده ی ژاپنی هستند. اما نقشه ای که آنها کشیده بودند طبق برنامه پیش نمی رود و مشکلاتی به وجود می آید که…

جهت دانلود فیلم Assassination 2015 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


جیانا جون همیشه سرگرم کننده عنوان "ترور" را عنوان می کند ، یک درام هیجان انگیز تاریخی که در دهه 1930 در کره اشغالی ژاپن اتفاق افتاد. اوکی یون (ژوئن) یک تیرانداز متخصص است که برای اجرای یک نقشه جسورانه از زندان آزاد شده است. او به استخدام یئوم سوک جین (لی جونگ-جه) قرار است سوکساپو (چو جین-وونگ) و هوانگ دیوک سام (چوی دوک-مون) را به سئول ببرد ، جایی که آنها کانگ این گوک را خاتمه می دهند (لی کیونگ- یانگ) ، یک هوادار خبیث ژاپنی.

در همان زمان ، هاوایی تپانچه (ها جونگ وو) و همدستش یانگگام (او دال سو) ، دو قاتل خبره که فقط به سود خود اهمیت می دهند ، هستند برای از بین بردن تیم ترور استخدام شده است ، اگرچه مشکلات هنگام تپانچه هاوایی با OK-Yoon مواجه می شود ، و خود را بین ماموریت خود و آینده ای ممکن با هدف زیبا خود درگیر می کند.

برخلاف Chieve-Dong Hoon's The Thieves ، جایی که مخاطبان حدس می زدند کدام شخصیت ها برنامه های شیطانی دارند ، کارگردان تقریباً بلافاصله هویت خائن را فاش می کند. با این حال ، این به ضرر طرح نمی افتد ، زیرا ما مشاهده می کنیم که چگونه شخصیت شرور شخصیت های دیگر را دستکاری می کند ، و سرانجام از نظر روانی از زندگی خائنانه رنج می برد. در طول فیلم ، اغلب مخاطبان اطلاعاتی را در مورد انکار شخصیت ها محرمانه می دانند ، و اگرچه ما به ارتباط متقابل شخصیت هایی که حتی آنها چیزی از آنها نمی دانند اذعان داریم ، می توان جزئیات بیشتری را برای قهرمانان و مخالفان ارائه داد. به عنوان مثال ، اگرچه سرنخ هایی درباره دلیل مجازات زندان اوکی یون ارائه شده است ، اما هیچگاه پاسخ قطعی داده نمی شود.

باز هم ، برخلاف The Thieves ، استفاده از گفتگوی طنز همچنان ادامه دارد حداقل ، برجسته کردن لحن بیمارگونه ای که فیلم در درجه اول نشان می دهد. علاوه بر این ، صحنه های اکشن بسیار سرگرم کننده است و با تنظیماتی که گاه گاهی به ندرت در چنین ژانری دیده می شود ، انفجارها و جنگ های اسلحه ای که صفحه را خیره کننده می کند ، افزایش می یابد. در عین حال ، این صحنه ها غالباً دیرتر بروز می کنند ، فیلم بیشتر از آنکه یک فیلم اکشن باشد ، یک درام جنگی است.

ترور طی چندین دهه اتفاق می افتد ، روشی که چندین روایت از هم تلاقی می کنند تا مشخص شود که چگونه لحظات ، داستان را در کنار زندگی شخصیت ، برجسته می کند و داستان را برجسته می کند. با این حال ، در همان زمان ، ملودرام کلیشه ای کره ، فیلم را لحظه های قابل پیش بینی و دلخراشی از بزرگ بودن داستان برای جمع آوری واکنش های احساسی تماشاگران می کند ، و عواقب ناشی از آن بسیار قابل پیش بینی است ، که از برخی از لحظات قدرتمندتر فیلم می کاهد. >
Assassination یک فیلم جنگی بسیار معمولی است ، از این جهت که تنها یک طرف رویارویی را نشان می دهد ، در این مورد کره ای ها ، که به عنوان قربانیان دلسوز به تصویر کشیده می شوند. این ویژگی های شرورانه آنتاگونیست ها افزایش می یابد ، سربازان ژاپنی مانند کاواگوچی (پارک بیونگ-یون) به عنوان قاتل منحرف تجسم می شوند ، که اعمال زشت آنها باعث غیرانسانی بودن آنها می شود.

گاه و بیگاه لحظات زیبایی وجود دارد بیش از فیلم ، با این حال ، بسیاری از ترورها خشونت وحشتناکی را نشان می دهد که اتفاق می افتد ، و چنین اقداماتی را محکوم می کند ، در حالی که این اعتقاد را قبول می کنید ، کسانی که می توانند کارهای خوبی انجام دهند ، باید به شدت انجام دهند. علی رغم اینکه The Thieves از فیلم لذت بخشی تری برخوردار است ، Assassination مطمئناً مدتها پس از پایان کار در کنار شما خواهد ماند.

جهت دانلود فیلم Assassination 2015 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


به یاد دارم که چند سال پیش من "جئون وو چی" را از همین کارگردان دوست داشتم. این بسیار عالی بود ، آمیزه ای بین دنیای مدرن و افسانه باستان با ارائه سبک کره ای معمول ، کمی متفاوت از سایر فیلم های مشابه غربی به دلیل تفاوت فرهنگی. پس از آن ، این دومین فیلم سینمایی وی است که من آن را تماشا می کنم و در دو نیمه فیلم دو فکر مخالف داشتم.

در ابتدا ، احساس کردم فیلم اشتباهی را انتخاب کردم. یکی از این دلایل این بود که من به دلیل معرفی های پیچیده نتوانستم شخصیت های فیلم را درست بدست آورم. شخصیت های اصلی خیلی زیاد است و اگر شما کره ای نیستید یا با چهره ها / بازیگران کره ای آشنا نیستید ، این خیلی زیاد قابل تشخیص است. تا حدودی گیج شدم ، حداقل در سه ماهه اول. در نیمه دوم ، به خصوص پس از انتقال داستان به کره ای ، من به آن عادت کردم و پس از آن بسیار روان شد.

دلیل دیگر مشخصاً طولانی شدن فیلم بود. فقط به دلیل دستور باز کردن گیج. بعداً پیشرفت داستان بسیار خوب بود ، من با روایت احساس راحتی می کردم و بعد از آن اصلاً متوجه زمان اجرا نمی شدم. منبعی ندارم که تأیید کنم بر اساس داستان واقعی یا صرفاً یک داستان سینمایی ساخته شده باشد ، اما با پیشرفت بسیار جالب بود. بنابراین خود را مجبور نکنید که فیلم را تماشا کنید ، اما این کار را می کنید ، سپس در ابتدا به آن زمان دهید و متمرکز شوید ، بعداً قطعاً در موقعیتی خواهید بود که به راحتی من عبور کنید.

"لعنت ، همه ما میتونیم فردا بمیریم. بیایید برقصیم."

در واقع ، همه چیز از سال 1911 شروع شد و به 20 سال بعد در زمان اشغال کره توسط ژاپن منتقل شد. مبارزان آزادی مقاومت یک سری ترور رهبران ژاپن را در مناطق مختلف کشور برنامه ریزی می کنند. یکی از این افراد یک سرمایه دار بومی قدرتمند بود. وقتی همه چیز اشتباه پیش می رود ، داستان شروع به نوبه خود می کند ، و با افشای راز قدیمی پیچیده تر می شود. چقدر تأثیر می گذارد و به دنبال چه کسی ، دنباله نبرد نهایی دنبال می شود.

بدیهی است که همه در Assassination برای حضور جئون جی هیون جالب هستند. البته ، طبق معمول او بسیار چشمگیر بود ، اما ستاره ستاره او ، ها جونگ وو با نام عجیب صفحه اش "تپانچه هاوایی" نیز به همان اندازه خوب بود. وقتی برای اولین بار شنیدم که تپانچه هاوایی می آید ، فکر کردم این محل تهیه اسلحه از هاوایی است. به هر حال ، این یک مقدمه بزرگ بود ، بعد از ورود او ، فیلم قرار بود بقیه داستان را به سبکی کشف کند. بازیگران دیگر مانند شریک خنده دار او و شرور اصلی لحن فیلم را تعیین می کنند.

مطمئناً این یک فیلم است که اگر موضوع تاریخی غیر از مضامین منظم کره ای خود را می خواهید انتخاب کنید. به زیبایی برای صفحه نمایش نوشته شده است ، به جز همان چیزی که گفتم ویرایش به دلیل عدم شروع درست گیج کننده است. فکر نکنید که این فقط در مورد مبارزان شجاع آزادی است. خیانت ، انتقام ، خانواده ، شخص سوم گرفتار ، مثل اینکه مواد زیادی داشت. همچنین بسیار نادر است که یک زن مبارز را در میان آنها ببینیم. تمام صحنه های اکشن واقعاً به خوبی ساخته شده اند ، زیرا این عنوان نیست. تنظیمات فوق العاده دهه 30 نیز هست. نمی توانم بگویم که باید دید یا نه ، اما مطمئناً یک فیلم خوب تاریخی است که از آن راضی هستم.

جهت دانلود فیلم Assassination 2015 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


«ترور» یا «امسال» ترکیبی جذاب و حماسی از یک فیلم اکشن جاسوسی و یک درام الهام گرفته از تاریخ است. هر دو بخش ژانر به یک اندازه متعادل هستند و جلوه‌های ویژه مدرن آنقدر سنگین نیستند که در فیلم Assassinationی که بیش از هشتاد سال پیش اتفاق می‌افتد، خارج از متن باشد. Assassination با فیلمنامه ای جذاب از نظر فکری، شخصیت های متنوع و عالی و بازی های بازیگری و ترکیبی محکم از داستان سرایی الهام گرفته از تاریخ، بخش های درام شخصی و صحنه های اکشن پر تنش متقاعد می شود. شکی نیست که این یکی از بهترین فیلم های سال است.

Assassination در طول تقریباً دو ساعت و نیم، داستان سوءقصد به یک فرماندار ژاپنی و یک فرماندار ژاپنی را روایت می کند. سرمایه دار تجارت کره ای طرفدار ژاپن توسط فعالان مقاومت کره ای در دوران حکومت استعماری ژاپن بر کره. فیلم در زمان‌های متفاوتی می‌گذرد و حتی دیدگاه‌ها کمی تغییر می‌کنند که در ابتدا دنبال کردن فیلم کمی سخت می‌شود. فیلم تمام زمان لازم را برای معرفی شخصیت‌های مختلف و محیط‌های تاریخی می‌گیرد که عمق زیادی به شخصیت‌ها، جزئیات به عناصر تاریخی و احساسات به داستان می‌افزاید. اینها دلایلی هستند که نشان می دهد مقدمه کمی طولانی که ممکن است برای مخاطبان بیشتر سخت باشد، برای بقیه فیلم کاملاً ضروری است.

اولین ساعت آهسته تا نود آخر خشمگین می شود. دقایقی از فیلم دو سوم پایانی فیلم دارای نقش آفرینی خیره کننده، استفاده هوشمندانه از زوایای دوربین، لباس ها، لوکیشن ها، موسیقی متن و جلوه های ویژه توسط کارگردان و داستانی هوشمندانه با پیچ و خم های قابل پیش بینی و غیرقابل پیش بینی فراوان در قالب توطئه های مختلف است.

به خصوص سرنوشت تک تیرانداز زن Ahn OK-yun که توسط جون جی هیون کاملاً خیره کننده در بهترین عملکرد حرفه ای خود به تصویر کشیده شده است، عنصر کلیدی فیلم است. اکثر بینندگان احتمالاً به فراز و نشیب های پیچیده این شخصیت جذاب اهمیت زیادی می دهند.

نمایش فیلم یکی از بهترین صحنه های اکشن کارگردانی شده در سینمای جهان در سال جاری و در تاریخ کره است. سینما به طور کلی به اندازه صحنه‌های مبارزه در «پسر قدیمی»، «مردی از ناکجاآباد» یا «دریاسالار: جریان‌های خروشان» خاطره‌انگیز نیست، اما بسیار نزدیک است و رقص نفس‌گیر دارد. داستان فیلم که تقریباً دو دهه پس از اکشن های داستان اصلی اتفاق می افتد، راهی عالی برای پایان دادن به یک فیلم عالی با نت بالا است.

به دلیل داستان پیچیده و تعداد بالای کارگردانی آن. ایده ها، توصیه می کنم Assassination را چندین بار تماشا کنید. این اکشن-درام احساسی قطعا ارزش توجه شما را دارد و یکی از برجستگی های سینمایی سال است. من نمی توانم صبر کنم تا دوباره Assassination عالی را ببینم و سال آینده Assassination را روی DVD یا Blu-ray بخرم.

جهت دانلود فیلم Assassination 2015 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


داستان آن در دهه 1930 (در زمان اشغال کره توسط ژاپن) و مربوط به دو ترور است که قهرمانان ما علیه اهداف طرفدار ژاپن طراحی می کنند. تیم ضربه متشکل از یک تک تیرانداز، یک فارغ التحصیل مدرسه نظامی زندانی، و یک متخصص مواد منفجره است.

اولین چیزی که در مورد Assassination می توان فهمید این است که بازیگران برجسته ای دارد که بازی های فوق العاده ای را در سراسر جهان ارائه می دهد. . جی هیون جون بازیگر نقش اول زن است. محبوبیت او با بازی در My Sassy Girl (2001) افزایش یافت، اما او اخیراً با فیلم هایی مانند The Thieves (2012) و The Berlin File (2013) و همچنین یک تلویزیون بسیار محبوب درام K در فیلم Assassination های بسیار داغی بوده است. سریالی به نام تو که از ستاره ها آمدی (که در سال 2014 به پایان رسید). من عاشق این بازیگرم من او را در هر چیزی تماشا خواهم کرد. اتفاقاً او در جذاب‌ترین آگهی‌های تبلیغاتی چای در تمام دوران بازی کرد. در Assassination همچنین جونگ جائه لی (بازی بزرگ، چهره خوان، دنیای جدید) و جونگ وو ها (Kundo: Age of the Rampant، The Terror Live، The Berlin File، The Chaser، The Yellow Sea و غیره) ایفای نقش کرده اند. در نقش های فرعی نیز چهره های بسیار قابل تشخیصی وجود دارد. بازیگران به تازگی بارگذاری شده اند! و تماشای تعامل همه بسیار عالی است.

طرح داستان کاملاً پیچیده است، اما جالب است و کار خوبی برای ایجاد شبکه ای از درگیری بین شخصیت ها دارد که بعداً به جوش می آید. ممکن است به نفع خود کمی بیش از حد پیچیده باشد، که به نظر می‌رسد در برخی از فیلم‌های هیجان‌انگیز کره‌ای اخیر مانند The Berlin File و The Suspect رواج داشته باشد، اما بیننده را مجبور می‌کند تا به دقت توجه کند و فیلم را چندین بار تماشا کند تا همه چیز را دریافت کند. از جزئیات کوچک همچنین چند پیچ ​​و تاب بد و لحظات غیرمنتظره وجود دارد.

ارزش های تولید در درجه بالایی قرار دارند: طرح های دورهمی که به نمایش گذاشته می شوند عالی هستند. واقعا احساس می کنید به دهه 1930 برگشته اید. اکشن نزدیک به نقطه میانی افزایش می یابد و به زیبایی به شیوه ای واقع گرایانه به صحنه می رود. دیدن استفاده از فناوری دهه 1930 در هنگام تیراندازی و تعقیب و گریز همیشه جالب است. کل نیمه دوم هیجان انگیز است.

جهت دانلود فیلم Assassination 2015 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


«ترور» (معروف به «امسال») تا حدودی سلیقه ای اکتسابی است. اگر از یک درام تاریخی لذت می برید، ممکن است در Assassination 2015 لذت ببرید. با این حال، برای من شخصا، "ترور" خیلی کند و بدون حادثه بود. اما سرعت خط داستان بسیار افتضاح بود و دونگ هون چویی نویسنده و کارگردان برای همیشه از A به B رسید و به طرز شگفت‌انگیزی سرگرمی کم ارزشی داشت که در این بین اتفاق بیفتد. در واقع 65 دقیقه از فیلم را رها کردم، بعد دیگر نتوانستم ادامه دهم. Assassination برای من خیلی کسل کننده بود.

و این که شخصیت هایی که برای خط داستانی نوشته شده بودند تا این حد بی چهره و پیش پا افتاده بودند، واقعا کمک زیادی نکرد. من به معنای واقعی کلمه به هیچ یک از شخصیت های خط داستان اهمیت نمی دادم، زیرا آنها فاقد عمق، شخصیت و داستان بودند. احساس می‌کردم که دارم کلون‌هایی را تماشا می‌کنم که روی صفحه نمایش می‌آیند، و این چیزی بود که فیلم را پایین کشید.

اما اکنون می‌گویم که گروه بازیگران جالب و قطعاً خوب بودند. مایه شرمساری بود که بازیگران و بازیگران زن به معنای واقعی کلمه هیچ چیز قابل توجهی برای کار کردن با آنها از نظر فیلمنامه، طرح، داستان و شخصیت نداشتند.

از نظر بصری، پس از آن «ترور» قطعاً خوب بود. اما داشتن جلوه های بصری خوب تنها به ارتقای فیلمی با فیلمنامه ضعیف و عدم وجود خط داستانی مناسب کمک زیادی می کند.

من تحت تاثیر Assassination 2015 قرار نگرفتم و صادقانه می توانم بگویم که هستم. برای پایان دادن به بقیه فیلم به خود زحمت بازگشتن ندارم، به خصوص که سرعت آن به طرز غیرقابل تصوری کند بود. رتبه من از "Assassination" به سه ستاره از ده ستاره می رسد. این یک نوسان بود و از نظر سرگرم کردن من.

جهت دانلود فیلم Assassination 2015 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اگرچه نیمه اول کمی کند بود، نیمه دوم فیلم حرکت کرد و در کل فیلمبرداری شد. به نظر می رسید آن-اوکی یون (جون جی هیون)، تیم کوچک او برای ماموریت ترور و کاپیتان یم (لی جونگ جائه) در وهله اول شخصیت های اصلی خط داستان باشند. اما سپس، به تدریج پیستول هاوایی (ها جونگ- وو) و پیرمردش (اوه دال سو) درگیر شدند و یک برنامه سرگرمی ترتیب دادند. در همین حین، طرح نیز شتابی برای جذاب شدن داشت. افکت CGI، صحنه‌های اکشن و پس‌زمینه باستانی برای Assassination بسیار باورپذیر و واقع‌گرایانه بود، بازیگری هم همین‌طور بود. در پایان، فیلم معنای نمادینی هم پیدا کرد. اگرچه می‌توانست کمی شلوغ‌تر و هنرمندانه‌تر باشد. آخرین به یاد ماندنی و بسیار قدردانی می شود، ستایش به کارگردان چوی دونگ هون - برای انجام پیشرفت های زیادی نسبت به فیلم قبلی خود "The Thieves" (به ویژه در بخش رندر احساسات).

بنابراین، اگر می‌خواهید نتیجه تلاش‌های فوق‌العاده کارگردان و بازیگران برای راه‌اندازی یک فیلم درام حماسی و تاریخی بر اساس رویداد واقعی - استقلال کره را بررسی کنید، بدیهی است که ارزش دیدن را دارد.

امتیاز من: جایی بین 7 و 8. :)

P.S: با تماشای این فیلم، بررسی تمام فیلم های درام ثبت شده در IMDb از "دختر ساسی" جون جی هیون تا کنون کامل شده است. از درام تلویزیونی "با هم شاد (1999)" تا "قتل (2015)" - یک تبدیل متهورانه و مکرر از قهرمان بیگناه/عاشقانه به بانوی اکشن هاردکور وجود دارد. او تا کنون به اندازه کافی خوش شانس است که چنین حمایت های مشترکی از کارگردانان و همکاران دریافت کرده است. -بازیگران + ارزیابی از تماشاگران همراه با ثبات بلندپروازانه او!

جهت دانلود فیلم Assassination 2015 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


فیلم هیجان انگیز جنگ کره جنوبی از کارگردان The THIEVES; نیمی از بازیگران آن فیلم نیز برمی گردند. این یکی در ذهن من حتی بهتر است، با داستانی که جدی تر و پر دردسرتر است. شامل گروه گسترده ای از شخصیت ها می شود که در دهه 1930 سعی در ترور برخی از ژاپنی ها و همراهی خائنان کره ای دارند. فیلمی طولانی، اما سریع و کاملاً درگیر با آن. در نیم ساعت اول به زمین می خورد و با کمی گیج کننده مواجه می شود، اما بعد از آن پیچیدگی از بین می رود و ما با ترکیب خوبی از بازیگری معمولی قوی باقی می مانیم (سلام، لی جونگ جائه و ها جونگ وو) و شوت اوت عالی. مسائل بزرگ!

جهت دانلود فیلم Assassination 2015 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این یک فیلم شگفت انگیز در مورد ظلم ژاپنی ها توسط کره ای ها در طول 4 دهه است. قسمت اعظم فیلم در سال 1933 و در جریان سوءقصدی به یک همکار کره ای و یک مقام ژاپنی که مسئول وحشتی که بر کره ای ها در منچوری در سال 1931 تحمیل شد، می گذرد. ​​

شخصیت اصلی یک تک تیرانداز برای استقلال کره است. ارتش (جون جی هیون) که این وظیفه را بر عهده می گیرد. فیلم پر از انواع شخصیت های جالب است، با نام هایی مانند "تپانچه هاوایی" و "تفنگ بزرگ"، و صلیب های دوتایی و حتی صلیب های سه گانه در طول راه وجود دارد.

عکاسی فوق العاده است، فضا نوستالژیک است و حتی موسیقی بر ارزش فیلم می افزاید. چوی دونگ هون، نویسنده و کارگردان، نقش آفرینی را ادامه می دهد.

Assassination به جای صرفاً یک فیلم ترور، بیشتر داستانی از روابط است و در هسته اصلی سفر یک خانواده در زمان های پر فراز و نشیب است. اگرچه ممکن است در ابتدا این موضوع را تشخیص ندهید.

خواندن زیرنویس ها کمی سخت است، و تشخیص برخی از شخصیت ها سخت است، اما در غیر این صورت این یک فیلم عالی است. من به ویژه با بازی جون جی هیون و ها جونگ وو جذب شدم