دانلود فیلم Annihilation 2018 (نابودی) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم نابودی 2018 بدون سانسور

فیلم نابودی در ژانر(های) علمی تخیلی, ترسناک, ساخته شده و در سال 2018 به روی پرده رفته است. Annihilation به کارگردانی Alex Garland, در کشور(های) بریتانیا, ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Natalie Portman, Jennifer Jason Leigh, Gina Rodriguez, Tessa Thompson, Tuva Novotny, Oscar Isaac, Benedict Wong, Sonoya Mizuno, David Gyasi, John Schwab, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.8/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 79/100 می باشد. برای دانلود فیلم Annihilation 2018 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
علمی تخیلی ترسناک
امتیاز :
6.8/10 88% 79/100
کشور :
بریتانیا ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2018
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

نابودی ، یک فیلم در سبک علمی تخیلی محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی الکس گارلند است. از بازیگران این فیلم می‌توان به ناتالی پورتمن و اسکار آیزاک اشاره کرد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، هنگامی که همسر یک زیست‌شناس ناپدید می‌شود ، او عازم سفری به سمت یک فاجعه‌ی زیست‌محیطی می‌شود ، اما نمی‌داند که چه چیزی در انتظار اوست. تیم سفر او شامل یک انسان‌شناس ، یک روانشناس و یک نقشه‌بردار است و…

A biologist signs up for a dangerous, secret expedition into a mysterious zone where the laws of nature don't apply.

IMDb
6.8/10
88%
m
79/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Annihilation 2018

نابودی ، یک فیلم در سبک علمی تخیلی محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی الکس گارلند است. از بازیگران نابودی می‌توان به ناتالی پورتمن و اسکار آیزاک اشاره کرد. در خلاصه داستان نابودی آمده است ، هنگامی که همسر یک زیست‌شناس ناپدید می‌شود ، او عازم سفری به سمت یک فاجعه‌ی زیست‌محیطی می‌شود ، اما نمی‌داند که چه چیزی در انتظار اوست. تیم سفر او شامل یک انسان‌شناس ، یک روانشناس و یک نقشه‌بردار است و…
هنگامی که همسر یک زیست‌شناس ناپدید می‌شود، او عازم سفری به سمت یک فاجعه‌ی زیست‌محیطی می‌شود، اما نمی‌داند که چه چیزی در انتظار اوست. تیم سفر او شامل یک انسان‌شناس، یک روانشناس و یک نقشه‌بردار است و…

جهت دانلود فیلم Annihilation 2018 (نابودی) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بله ، این یکی برای من کار نمی کرد ، طوفان.

مدتی می گذرد که خودم را در چنین فاصله ای بین دیدگاه عمومی و انتقادی یک فیلم و تفسیر خودم می بینم. من فکر نمی کنم از دانکرک باشد.

به هر ترتیب شبیه آن یکی می توانم ببینم که چرا مردم نابودی را دوست داشتند و من هیچ مشکلی با واقعیت مردم ندارم ، این فقط برای من مفید نبود . واقعی بودن پسری که از فیلم محبوبش خوشتان نمی آید هیچ مزیتی ندارد و من واقعاً نمی خواهم جزئیات سخت و دشواری را برای توضیح اینکه چرا چیزی را دوست ندارم ، ندارم ، بنابراین بسیاری از بررسی های دقیق من مثبت هستند و همچنین بیشتر بررسی های من به طور کلی من اصلاً نمی خواهم این بررسی را انجام دهم و کمترین تلاشی که برای آن کردم ، صادقانه بهتر است. بنابراین من فقط می خواهم این بررسی را در قالب لیست موافقان و مخالفان انجام دهم.

مواردی که در مورد فیلم دوست داشتم:

 • اثرات زیست محیطی واقعاً خوب هستند.


 • اسکار آیزاک در این کار خوب بود ، زیرا او اسکار آیزاک است.


 • در بیشتر موارد ، ناتالی پورتمن در آن مهارت داشت.


 • چند صحنه پر تنش در واقع کاملاً پر از تنش بودند. دو مورد به طور خاص.
 • اولین صحنه ای که فیلم های ویدئویی از جنون اسکار آیزاک در حال دیوانگی پیدا می شود ، کامل با یک صحنه بسیار ناراحت کننده از شکم شکسته شدن یک عضو برای نشان دادن حرکت اعضای داخلی او.
 • صحنه حمله خرس جهش یافته در خانه دمدمی مزاج ، متشنج و از نظر قانونی جذاب بود. اگر هر صحنه به این شکل باشد ، ما در اینجا مشکلی نخواهیم داشت.


 • خود مقدمه ، یک گوی در حال رشد است که اگر علامت آن را بردارید ، جهان را مصرف می کند ، جایی که در داخل همه DNA شکسته و تحریف می شود ، گرچه منحصر به فردترین چیز در کره زمین نیست ، جالب است و می توان آن را به خوبی انجام داد ، و در اینجا نگاه های اجمالی به خوبی انجام شده است.


 • پایان کار (اگرچه آنها اساساً 5 دقیقه قبل از غافلگیری ها را غافلگیر می کردند) به خوبی انجام شد و من را از این که واقعاً بی رحم فیلم باشم نجات داد.
< ul>
 • پیش پرده بد بود. باید درست قبل از ورود به لرزش خاتمه می یافت. خیلی جالبتر می شد اگر تماشاگران به نابودی بپردازند که چه چیزی قرار است در داخل باشد. رولند امریخ سالهاست که با این سبک بازاریابی در صندلی های فیلم های وحشتناک خود قرار می گیرد. او نمی تواند برای زندگی خود فیلم بسازد ، اما می تواند تریلر بسازد. بنابراین من به عنوان شخصی که بارها پیش نمایش پیش نمایش ها را چندین بار دیدم ، کاملاً اعتراف می کنم که از این کناره گیری کنار گذاشته شده ام. سپس دوباره اگرچه من به دلیل تریلر از The Post منصرف شدم ، اما اعتراف کردم که بهتر از آن است که تریلر به نظر می رسد ، هرچند که هنوز هم به خصوص خوب نیست. اما آن فیلم در نهایت از نظر ظاهر تریلر از نظر لحنی متفاوت بود. با این یکی ، پایان و دو جزئیات را ذخیره کنید ، اگر تریلر را دیدید ، فیلم را دیدید.

  • کمی هم طول کشید طولانی برای رفتن به لرزش. خوب بود اگر در یک ساعت نزدیک به نمایش فیلم منجر به خلق شخصیت های جالب تری از ایزاک و پورتمن شود ، اما تقریباً همه افراد فیلم یکبار مصرف هستند ... و دفع می شد.


  • به نظر من ، بازیگری از هر یک از زنانی که منجر به قافیه شدن نام آنها با Shmatalie Shmortman نمی شود ، یا قابل توجه نبود ، یا صریح بود بد متأسفانه ، من فکر کردم جنیفر جیسون لی ، بازیگری که در فیلم Annihilation های دیگری بازی کرده است و در بعضی از آنها خوب بوده است ، در بخش دوم قرار گرفت. به نظر می رسید که او تمام خطوط خود را با لحنی کنایه آمیز ارائه می دهد ، حتی اگر لحظه ای بدتر از آن یا بدتر از آن باشد ، غیر عمدی.
  • در میانه مبارزه برای زنده ماندن ، او یک کاست ویدیویی با نوشتن پیدا می کند به اثر "برای کسانی که به دنبال". پاسخ او: "هرمف ... حدس می زنم این یعنی ما." اگر در خدمه هستم مثل این هستم: "زمان کنایه نیست ، تند و سریع". این چیزی است که من می گویم. صورت مسخره. من آدم بدی هستم.


  • اساساً تمام دیالوگ های فیلم با زمزمه گفته می شوند ، حتی وقتی در لرزش نیستند. من همیشه این را در فیلم Annihilation ها آزار دهنده می دانم. به ظاهر پرمدعا می آید. این مسئله احتمالاً فقط یک موضوع من است اما وقتی هر خط گفتاری با لحنی آرام برای معنادار جلوه دادن آنها انجام می شود ، درام را از لحظات دراماتیک واقعی دور می کند.


  • این همه گفتگوی غیرواقعی.


  • "به نوعی دو سوگوار است. از دست دادن دخترم و از دست دادن شخصی که من یک بار بودم ". هیچ کس. صحبت ها پسندیدن. این.


  • ویدئویی نگران کننده که در آن مردی شکم بریده شده را نشان می دهد تا روده هایش مانند مار در حال حرکت باشد. پزشک حرفه ای: "این یک ترفند نور بود." در حال انکار است و سپس یک جنون وجود دارد.


  • در نهایت صحنه های فلاش بک غیرضروری که اساساً فقط به عنوان فیلم تریلر عمل می کردند. به صحنه Batman in the desert از Batman v. Superman فکر کنید. تعدادی از آنها نمایش مناسبی ارائه می دهند ، اما بیشتر آنها بی نیاز بودند.


  • شفارد ، دریافت کننده "بدترین بازیگر زن فیلم" گرامی جایزه و تحویل دهنده خط بزرگ "دو سوگوار" در هنگام صحنه ای از استفراغ در معرض قایقرانی ، توسط یک خرس جهش یافته مورد حمله قرار می گیرد و به وضوح 0٪ بقا دارد. با این حال ، ناتالی پورتمن اعلام کرد "ما باید اطمینان حاصل کنیم" ، فقط برای اینکه او بتواند خودش بیرون برود و ما می توانیم یک تریلر از دو آهوی کارتونی سفید دریافت کنیم. و نتیجه این صحنه ... CRAP مقدس ... او مرده است. صحبت از گوزن های کارتونی می شود ...


  • اگرچه جلوه های محیط زیبا هستند ، اما بیشتر جلوه های موجودات چیزی نیستند. در هر صحنه ای که نور روشن وجود داشته باشد ، آنها کارتونی به نظر می رسند و در آنجا واقعاً نیستند. صحنه حمله خرس خوب به این واقعیت کمک کرد که در طول شب اتفاق افتاده بود. اما موارد مربوط به گوزن ها یا حمله گاتور خیلی خوب به نظر نمی رسید.


  • در ابتدا از شخصیت پورتمن می پرسند چه چیزی برای خدمه اتفاق افتاده است. او می گوید "من نمی دانم". او سپس ادامه می دهد تا دقیقاً در مورد اتفاقات فیلم در مورد اتفاقات فیلم دقیقاً توضیح دهد.


  • هیولای بزرگ در انتهای آن همه ماشینی است که کلونهایی از مردم را با آهنگ موسیقی راک روانگردان عجیب و غریب ایجاد می کند ... مه. البته کاملاً سطحی است اما فقط برای من شخصاً کمی مأیوس کننده بود.


  • صحنه تعامل پورتمن با کلونش موثر است ، اما چرا کلون منتظر ماند تا نارنجک در دست خود داشته باشد تا از تقلید از حرکات پورتمن جلوگیری کند؟ آیا نباید همزمان در کنار پورتمن می دوید و درنهایت هر دو را منفجر می کرد؟ من فکر می کنم اگر پورتمن برای از بین بردن تهدید خود را فدا می کرد ، پایان بسیار م moreثرتری بود ، اما این مستلزم شجاعت واقعی فیلمساز بود.


  • تهدید بزرگ بزرگ با نارنجک شکست می خورد. کاش یکی از نابودی های مهیج در واقع با یک روش هوشمندانه برای شکست دادن هیولا در پایان پایان می یافت ، نه سلاح های معمولی. مشکل مشابه با جنگ جهانیان. یک تریلر کاملاً مناسب و تهدیدی تهدیدآمیز ، و سرانجام چگونه از بین می رود؟ یک بازوکا باز هم ، فقط یک مشکل من است. به همین دلیل نمی گویم فیلم بد است. من می گویم که این شخصاً به درد من نخورد.


  • ویدئوی نهایی اسکار آیزاک روشن می کند که احتمال بسیار مناسبی وجود دارد که او واقعی نیست. Kinda شکنجه را از پیچ و تاب بیرون می آورد.


  شاید این فقط آب لوله کشی شهر نیویورک باشد زیرا علی رغم بررسی های درخشان ، در تئاتر من چند زن و شوهر راهپیمایی وجود داشت صدای جیرجیر "این احمقانه است" پشت سر من. اما من و نابودی هرگز هماهنگ نبودیم. نابودی در حالی به وجود آمد که فیلمی مشتاقانه می خواست هوشمندتر و معنادارتر از آنچه در واقعیت بود باشد.

  یک نفر کف زد. من برای آنها خوشحالم

  جهت دانلود فیلم Annihilation 2018 (نابودی) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


  به عنوان بخشی از یک عملیات مخفی نظامی ، گروهی از دانشمندان زن با اراده قوی تصمیم می گیرند منطقه ای از سرطان فرازمینی را تشکیل دهند که در یک فانوس دریایی تشکیل شده و جان همتایان مرد آنها را گرفته است. تیم ممکن است بدون جهت به نظر برسد و در تمام مدت زمان را از دست بدهد ، همانطور که انتظار می رود وقتی برنامه ای وجود ندارد ، اما چیزی که در نابودی کاملاً ثابت شده است ، کارآیی این زنان در برقراری ارتباط و همچنین تفکر است. یک مکالمه معمولی شامل بیش از 6 کلمه نیست و هر تصمیمی با کمترین تفکر گرفته می شود که تقریباً به یک چیز وحشتناک منجر می شود.

  شخصیت اصلی لنا که توسط ناتالی پورتمن به تصویر کشیده شده یک زن بی ادب است با داشتن تعهداتی که تصمیم به سرطان می گیرد ، یا لرزان برای درک آنچه در آن است ، بسیار شبیه چگونگی بررسی زمین شناسان با ورود به داخل آتشفشان ها! فلاش بک های سراسر فیلم حکایت از همسری دوست داشتنی دارد که او نیز با مرد دیگری خوابیده است. شوهر کین با بازی اسکار آیزاک یکی از مردانی است که در فیلم Annihilation The Shimmer حضور داشته و با موفقیت بزرگ درگیر شدن با یک بیماری کشنده بیرون آمده است. حداقل این چیزی است که لنا معتقد است. پس از یک دیدار نامناسب و کشف دردناک روده از بیماری همسرش ، لنا انگیزه های خود را جمع می کند تا به نزد رئیس بانوی کین برود و از او بخواهد او را به منطقه سرطان بفرستد. دکتر ونترس ، رئیس بانویی که جنیفر جیسون لی او را بازی می کند ، چند جمله را نادیده می گیرد و در نهایت موافقت می کند.

  تیمی که تشکیل شده است از پنج زن تشکیل شده است. به شما اعتقاد داده شده است که هر فرد در کاری متخصص است ، اما این موضوع بی ربط است زیرا گروهی از نوجوانان دبیرستان نمی توانند کاری انجام دهند. علاوه بر این ، مانند هر گونه عملیات مخفی نظامی که تهدیدات مهلکی در پی داشته باشد ، سفر آنها با تجهیزات کمپینگ پیش از تاریخ مانند چادر ، قطب نما ، چراغ قوه ، یک قاشق کوچک برای جمع آوری نمونه های خون ، بدون دستکش و لباس محافظ کمک می شود. احتمالاً شما شاهد آمدن این اتفاق نخواهید بود اما تقریباً همه در پایان فیلم می میرند.

  THE SHIMMER (رازآلود موسیقی علمی تخیلی)

  سفر شوم آغاز می شود با چند کشف غیر الهام بخش و ایجاد اولین مواجه جدی با خطر. هنگامی که یک تمساح جهش یافته در اردوگاه خود ویرانی ایجاد می کند که در یک پایان خوشایند بسیار نادر اتفاق می افتد ، گام منطقی بعدی تیم سوار شدن بر قایق های کوچک و رفتن به داخل باتلاق ها ، زیستگاه معروف به گاتور است. به نوعی این سفر فقط برای آماده سازی تهدید بعدی ، حمله خرس که منجر به مرگ می شود ، ترش نمی شود. تیم چهار نفره ای که اکنون حتی به دلیل اطمینان از کشته شدن هم تیمی خود ، حتی در جنگل ، یا زیستگاه خرس ، مرحله ای قرار نگرفته است. شما امیدوارید که اوضاع بهتر شود ، بخشی از آن به دلیل رتبه بندی بالا است ، اما ما فقط در نوک کوه یخ هستیم زیرا تقریباً هر چالش در نابودی با مجنون ترین پیشنهاد روبرو می شود.

  نصف -به طور ناگهانی در شما متوجه می شوید که آن شخصیتی که در هر فیلمی حضور دارد و به همه شک می کند و فقط برای کشته شدن به تیم می رود ، در اینجا غایب است. درست وقتی که شما از این عزم تازه از کلیشه قدردانی می کنید ، به ظن دروغگویی به تورنسن ، دختر پزشک ، شرورانه همسران بازمانده خود را بیرون می کشد و آنها را به صندلی ها متصل می کند ، درست در نیمه شب ، در وحشتناک ترین ساختمان که حتی شکارچیان قبل از ورود نماز خود را می خوانند. درست در زمانی که این دیوانه قصد دارد روده هم تیمی های خود را باز کند ، با کمال تعجب ، خرس قاتل حاضر می شود و برای انجام اهداف پزشکی ، پزشک را از بین می برد. این جانور سپس به لابی اصلی برمی گردد که در آن سه خانم باقیمانده هنوز بسته شده اند و به آرامی در مقابل آنها قدم می زنند گویا می خواهند در مورد اثرات مصرف گرایی بر گرم شدن کره زمین سخنرانی کنند. متأسفانه درست قبل از کشتن دوم ، مربی وحشی توسط دانش آموز بدی مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و می میرد.

  سرانجام با خلاص شدن از شر ملکه درام دهان ناپاک ، صلح مورد نیاز برای کار مشترک ارائه می شود ، انتخاب های هوشمندانه تری داشته باشید و امیدوار باشید بدون اینکه جان دیگری را از بین ببرید ، به جلو حرکت کنید. مطمئناً در نابودی هیچ اتفاقی به درستی رخ نمی دهد و بدون هیچ دلیلی شخصیت رادک فیزیکدان شروع به سرگردانی در جنگل می کند و لنا با وجود دویدن مثل گرگ نمی تواند به سرعت لاک پشت رادک برسد که اتفاقاً 3 قدم با او فاصله داشت قبل از بلند شدن !! چطور این صحنه باعث شده است که از ویرایش گذشته عبور کند ، فراتر از من است.

  ممکن است بپرسید ، آیا رهبر این تیم شکسته وجود ندارد؟ خوب ، به عنوان نمایشی از قدرت رهبری ، دکتر ونترس تیم خود را رها کرده و هیچ کجا پیدا نمی شود.

  فیلم وقتی به اوج خود می رسد که لنا وارد فانوس دریایی آلوده می شود و نواری از شوهرش را کشف می کند که نشان می دهد قدرت مرموز ، از همه چیز ، یک نارنجک فسفری در برابر اشکال جسمی درون The Shimmer. با اطمینان از اینکه همه چیز را برای ET Disney Land یاد گرفته است ، لنا برای آخرین جهش ، به یک سوراخ در دیوار منجر می شود که به یک مخفیگاه زیرزمینی عجیب و غریب منجر می شود. در آنجا او با دکتر ونترس ملاقات می کند که در وسط برخی از مراسم است و در شرف تبدیل شدن به بیگانه ای است که همه منتظر ملاقات او بوده اند. موجود تازه متولد شده انسان مانند ما ، حرکات لنا را مانند یک داپلونگر آینه می دهد. هنگامی که او حرکت می کند ، حرکت می کند و هنگامی که او می جنگد ، آن را می جنگد ، اما هنگامی که یک نارنجک فسفری با سوزن کشیده شده در دست آن قرار می گیرد ، فرد خارجی به طور ناگهانی ظاهر لنا را به ارث می برد. چی؟! در این لحظه لنا فرار می کند به سمت در ، اما بیگانه فقط در آنجا ایستاده است و نارنجک در دست خود منتظر است تا از منزل خارج شود! دقیقاً مانند پسری که 2 ساعت استعدادش را می کشد و فقط در کمتر از 5 دقیقه تمام می کند زیرا نمی داند چگونه این کار را درست انجام دهد ، فیلم تا این نقطه اوج می گیرد و نهایت ابرقدرت را به ما ارائه می دهد و سپس به راحتی وانمود می کند که این اتفاق نیفتاده است. در غیاب یک توضیح قانع کننده ، تنها می توان نتیجه گرفت که فرد بیگانه به دلیل تسلیم ناگهانی در برابر بیماری آلزایمر ، وظایف معکوس خود را فراموش کرده است!

  نابودی قصیده ای برای خودباختگی است ، اما هر کاری که انجام می دهد کاملاً خنده آور است. صادقانه بگویم فقط جهش های تولید شده توسط رایانه به تنهایی باعث می شود که شما به درستی در مورد نقدهای بسیار مثبتی که فیلم دریافت کرده است ، تعجب کنید. منظور من از یک روز و سنی است که بالاترین قیمت دلار شما را به انیمیشن های مسحورکننده می رساند ، دید دو گوزن که فیزیک خرس های لثه ای دارند و در غیرواقعی ترین شکل پرش می کنند حداقل 3 امتیاز کسر می دهد! با این حال ، از امروز فیلم 79٪ Metascore دارد. حدس من این است که از کل بودجه 40 میلیون دلاری 10 میلیون دلار به بازیگران ، حدود 6 دلار به تیم SFX پرداخت شد و 30 میلیون دلار باقیمانده صرف خرید نقدها شد.

  جهت دانلود فیلم Annihilation 2018 (نابودی) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


  در فیلم Annihilation Annihilation بازیگرانی چون ناتالی پورتمن، جنیفر جیسون لی، اسکار آیزاک، جینا رودیگز، تسا تامپسون و تووا نووتنی به ایفای نقش می پردازند و الکس گارلند کارگردانی آن را بر عهده دارد، نویسنده و کارگردان فیلم بسیار تحسین شده Ex Machina از سال 2015، و همچنین نویسندگی دنی بویل 28 روز بعد را بر عهده دارد. Sunshine and The Beach.

  پورتمن نقش لنا، زیست‌شناسی را بازی می‌کند که بیوه همسرش کین، با بازی اسکار آیزاک، که به خاورمیانه فراخوانده شده بود و یک سال است که از بین رفته و خبری از او نیست. زمانی که لنا به ظاهر بدون حافظه و نیاز به بستری شدن در بیمارستان به خانه برمی گردد، توسط یک کشتی تحقیقاتی بزرگ که در حال بررسی منطقه بزرگی به نام The Shimmer است، رهگیری می شود. شیمر منطقه ای در حال رشد از زمین است که مدتی پیش چیزی از فضا (شهاب؟) به فانوس دریایی که گزارش شده بود برخورد کرد و کل منطقه را در بر گرفت و این پوشش درخشان در حال گسترش است و بیشتر و بیشتر می شود. همه کسانی که تا کنون به The Shimmer رفته اند (نظامی و دانشمندان) به سادگی هرگز برنگشته اند یا دیگر خبری از آنها شنیده نشده است. این تا زمان بازگشت کین است. با توجه به عشق لنا به کین و امکان بازگرداندن او به سلامت، او موافقت می کند که همراه با یک روانشناس، یک انسان شناس، یک پیراپزشک و یک فیزیکدان (با بازی جنیفر جیسون لی، تووا نووتنی) وارد The Shimmer و فانوس دریایی شود. ، جینا رودریگز و تسا تامپسون) برای پیدا کردن اینکه این ناحیه چیست، چگونه آن را متوقف کنیم، چگونه آن را ایمن نگه داریم و غیره مفاهیم، ​​و دست شما را نمی گیرد و شما را از طریق آن راهنمایی نمی کند، اما مطمئناً حداقل برای من کاملاً انتزاعی و مبهم نیست. من متوجه شدم که همه آنها به طور معقولی در دسترس هستند، اگرچه در این بررسی خفیف خراب چیزهای زیادی وجود دارد.

  بنابراین یکی از مفاهیم و ایده های اصلی که در The Shimmer رخ می دهد این است که تمام DNA بیولوژیکی از همه گونه های شناخته شده، به طور ناگهانی این توانایی را پیدا می کند که با یکدیگر پیوند بخورند، و هیبریدهایی از بسیاری از چیزها را ایجاد می کنند، که روی کاغذ و روی سطح به نظر خنده دار و گنگ می آید. بیایید فیلمی بسازیم که تمساح ها با کوسه ها به هم می پیوندند و مردم باید با تفنگ های بزرگ و انفجار و تعقیب و گریز با آنها بجنگند! اما در چارچوب فیلم، و نحوه برخورد با این ایده، ترسناک و وهم انگیز است و از نظر اخلاقی، علمی و محیطی... مشکوک است.

  یکی از صحنه‌های مورد علاقه من زمانی است که شخصیت تسا تامپسون برای اولین بار دست‌هایش را آشکار می‌کند، زیرا در بسیاری از فیلم‌ها او آستین‌های بلندی برای پوشاندن جای زخم‌هایش دارد. اما او به لنا می گوید: "ونترس می خواهد با آن روبرو شود، تو می خواهی با آن مبارزه کنی، اما من هیچ کدام را نمی خواهم." او سپس برمی‌گردد و راه می‌رود و نشان می‌دهد که DNA از زندگی گیاهی او را گرفته است، و او به سادگی آن را می‌پذیرد، و احمقانه و عجیب به نظر می‌رسد، اما در اجرا وهم‌آور و مرموز بود، و زیبایی عمیقی در آن وجود داشت. عنوان فیلم عجیب و غریب است، زیرا با شنیدن آن، مانند یک اکشن عجیب به نظر می رسد، و حتی با شنیدن طرح داستان و دیدن پوسترها نیز به نظر می رسد. اما شخصیت جنیفر جیسون لی صراحتاً در فیلم Annihilation می‌گوید، و به تعبیر دیگری می‌گوید: «وقتی DNA و سلول‌ها همه تقسیم می‌شوند و ادغام می‌شوند، شکست می‌خورند و تقسیم می‌شوند، تا زمانی که دیگر سلولی باقی نماند، همه چیز را با شکافتن و کوچک‌تر شدن حذف می‌کند. منجر به نابودی می‌شود، که عنوان از آنجا می‌آید.

  نابودی دارای عناصر مشابه بسیاری از فیلم‌های علمی تخیلی دیگر است، که همه آنها بسیار متفاوت هستند، و نابودی آنها را به چیزی بسیار منحصربه‌فرد ترکیب می‌کند. لحظاتی بود که در صحنه ای تقریباً یکسان به یاد Alien, Predator, 2001, AI, Event Horizon افتادم که در آن خدمه نوارهای ویدئویی از رفتارهای عجیب و غریب، ناهنجار و هولناک خدمه قبلی و همچنین ترس های مفهومی کاوش در مورد را کشف کردند. ناشناخته. در آنجا Under the Skin وجود دارد، مخصوصاً در 30 دقیقه آخر، جایی که همه چیز تا آنجا که می توانید انتزاعی می شود و با پیوند DNA به کلون ها و شبیه سازی و قربانی شدن سروکار دارد.

  بنابراین در نهایت Annihilation یک فیلم دشوار است برای نقد و بررسی بدون اینکه همه چیز را در توضیح شما توضیح دهم، که احتمالاً من دارم، یا با ساختن چیزی که در اجرایش هنرمندانه و قابل تامل است. ، اما با توصیف آن می تواند کم رنگ و غیر پیچیده به نظر برسد. به‌سادگی به خاطر سپردن همه ایده‌ها، موضوعات و مفاهیم سخت است، اما این نمونه‌ای از زمانی است که علمی تخیلی می‌تواند وجود داشته باشد و پیچیده باشد، و من نمی‌توانم آن را به اندازه کافی توصیه کنم. این قطعاً یک اثر فکری است، که در آن داستان و مفاهیم کمی بیشتر از اجراها است، اما سفری است که ارزش آن را دارد. درخشان، از نظر بصری جالب و متفاوت، چیزهای زیادی می توانید از آن بگیرید. این فیلمی بود که بلافاصله می خواستم دوباره آن را ببینم تا بیشتر در آن نقش آفرینی کنم، که برای این نوع فیلم های هولناک نادر است، اما حتی می بینم که بیشتر به آن نگاه می کنم.

  جهت دانلود فیلم Annihilation 2018 (نابودی) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


  اول از همه نابودی نه گیج کننده بود و نه قابل تامل. من ایده مورفولوژی، دی‌ان‌ای انکسار درخشان و ایده تخریب خود را برای تبدیل شدن به چیزی جدید/متفاوت درک می‌کنم. آن ایده ها جالب بودند، اما این چیزی نیست که من با آن مشکل دارم. وقتی عقل سلیم و منطق اولیه کنار گذاشته می شود، سخت است که نابودی را یک فیلم عمیق و روشنفکرانه در نظر بگیریم. در اینجا لیستی از چیزهایی است که من نتوانستم در نابودی از آنها عبور کنم:

  1. تیم. فقط یک نفر آموزش نظامی داشت اما به همه آنها سلاح های خودکار داده شد؟

  2. زیست شناس هنگام سواب گیری از نمونه ها دستکش نمی پوشد؟ چه کسی به آلودگی اهمیت می دهد؟

  3. همه کسانی را که به شیمر فرستادند مرده‌اند و هرگز بازنگشته‌اند به جز یک مرد که در حال مرگ است و خون سرفه می‌کند. آنها او را در یک منطقه قرنطینه نگه داشتند و کت و شلوارهای هضمات را در اطرافش پوشیدند، اما بدون محافظت به داخل نور می روند؟

  4. این یک عملیات نظامی/دولتی است، ارتش کجاست؟ فرستادن تیمی از دانشمندان با تیمی از متخصصان نظامی آموزش دیده منطقی تر بود. من قدرت دختر را در این کار به دست می‌آورم، اما شما می‌توانستید آنها را با یک واحد تمام زنانه بفرستید.

  5. شما یک دروازه‌بان جهش‌یافته غول‌پیکر و شرور را می‌کشید و تصمیم می‌گیرید بهترین روش حمل‌ونقل این است که با قایق‌های ردیف کوچک وارد آب شوید؟ مردم! ما در مورد گیتوری صحبت می کنیم که روی استروئید است و خشم شدید روده دارد! این مکان یک باتلاق است!

  6. ایده آنها از نگهبانی در شب این است که یک نفر روی زمین در فاصله 200 فوتی از همه افراد در یک کلبه نگهبانی کوچک که هیچ دیواری برای گرفتن چیزی ندارد، داشته باشند. تو از همه جهات در حالی که بقیه در بالای برج دیدبانی بودند. یک بالکن روی برج بود که یک سری پله داشت که از آن بالا می رفت. آنجاست که نگهبان خود را می گذارید.

  7. لعنتی چه کسی وسایل خود را بسته است؟ عینک دید در شب ندارید؟ بازوهای جانبی ثانویه وجود ندارد؟ در صورت وجود هاگ های کشنده ماسک نداریم؟ بازوهای جانبی و جستجوگرهای دید در شب در اواخر فیلم از تجهیزات سربازانی که پیدا کردند حذف شدند.

  اکنون. من نمی گویم نابودی را نبینید. شما می توانید هر آنچه می خواهید انجام دهید. این انتخاب تو است. ممکن است شما آن را دوست داشته باشید و از چیزهایی که فهرست کردم ناراحت نشوید. آنچه من می گویم این است که نمی توانم با کسانی که نابودی را به عنوان بهترین فیلم علمی تخیلی ستایش می کنند یا این که هوشمندانه ترین فیلم است موافقم. زیرا هر موضوع محرک فکری که در فیلم Annihilation لمس می شود به سرعت تحت الشعاع برخی تصمیمات و اقدامات سختگیرانه قرار می گیرد.

  (به نظر من) فیلم های علمی تخیلی بهتری وجود دارد. ورود، Blade Runner 1 و 2، Ex Machina، فیلم Any Star Trek، District 9، 2001، Alien and Aliens، Predator، The Maze Runner، The Matrix، Close Encounters، The Edge of Tomorrow، گزارش اقلیت، Interstellar، Dune.. .

  می خواهید فیلم های فکری برانگیز باشد؟ اینها را ببینید: ورود، یادگاری، باشگاه مبارزه، حس ششم، شماره 23، کنت مونت کریستو...