دانلود فیلم Along for the Ride 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Along for the Ride 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم Along for the Ride در ژانر(های) عاشقانه, درام, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Along for the Ride به کارگردانی Sofia Alvarez, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Emma Pasarow, Belmont Cameli, Kate Bosworth, Andie MacDowell, Laura Kariuki, Dermot Mulroney, Genevieve Hannelius, Samia Finnerty, Paul Karmiryan, Marcus Scribner, اشاره کرد. رده سنی فیلم TV-14 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.0/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 55/100 می باشد. برای دانلود فیلم Along for the Ride 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
عاشقانه درام
امتیاز :
6.0/10 52% 55/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
رده سنی :
TV-14
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

The summer before college Auden meets the mysterious Eli, a fellow insomniac. While the seaside town of Colby sleeps, the two embark on a nightly quest to help Auden experience the fun, carefree teen life she never knew she wanted.

IMDb
6.0/10
52%
m
55/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Along for the Ride 2022


جهت دانلود فیلم Along for the Ride 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


آودن وست (اما پاسرو) پس از اتمام سال آخر دبیرستان تصمیم گرفت تابستان خود را دور از مادرش ویکتوریا (اندی مک داول) در شهر ساحلی کولبی با پدرش رابرت (درموت مولرونی) و همسر جدیدش هایدی (کیت باسورث) بگذراند. ) کار در مغازه ساحلی هایدی. آدن پس از اینکه با دختر محلی مگی (لورا کریوکی) اشتباه می کند، نمی تواند بخوابد و در اواخر شب در شهر پرسه می زند و در آنجا با همکار بی خواب الی (بلمونت کاملی) آشنا می شود و این دو با هم دوستی برقرار می کنند که به یک عاشقانه تبدیل می شود. همانطور که آنها بیشتر در مورد یکدیگر یاد می گیرند.

در کنار سوار شدن اقتباسی از رمان سارا درسن در سال 2009 است. Along for the Ride اولین فیلم از یک قرارداد سه فیلمی با نتفلیکس به همراه رمان های دیگر درسن است. لالایی و یکبار برای همیشه. Along for the Ride از سوفیا آلوارز، نمایشنامه‌نویس تبدیل به فیلمنامه‌نویس به ما می‌رسد که کار خود را با مجموعه تلویزیونی مرد به دنبال زن و اقتباس از رمان‌های To All The Boys I've Loved Before و دنباله آن برای All The Boys: P. S. I Still Love You نیز برای نتفلیکس و اینجا اولین کارگردانی خود را انجام می دهد. Along for the Ride تمام ضرباتی را که از این نوع داستان های عاشقانه جوانانه می شناسید، دریافت می کند، اما به لطف قدرت دو سرنخ آن و نویسندگی و کارگردانی قوی آلورز، Along for the Ride کمی دلپذیر حواس پرتی را ایجاد می کند. در حال مشاهده.

اما پاسارو اولین حضور خود را به عنوان بازیگر اصلی انجام می دهد، همانطور که بلمونت کاملی که به عنوان بخشی از گروه در احیای طاووس Saved by the Bell ظاهر شد. هر دو بازیگران دوست‌داشتنی و جذابی هستند و این دو شیمی طبیعی دارند که در طول فیلم به خوبی شکل می‌گیرد، همانطور که ما در زندگی آن‌ها حفاری می‌کنیم و می‌بینیم که رابطه‌شان توسعه می‌یابد. بازیگران مکمل نیز واقعاً خوب هستند و لورا کاریوکی در نقش دوست نهایی اودن، مگی (به دنبال یک سوء تفاهم کوتاه) خوب هستند و اندی مک داول و درموت مولرونی هر دو به عنوان والدین اودن که اکنون از هم جدا شده‌اند، خوب هستند که هرکدام مشکلات خاص خود را دارند که بر اودن تأثیر می‌گذارد. و بدتر کیت باسورث به عنوان همسر جدید رابرت و نامادری اودن کاملاً خوب است و در اجرای او گرما وجود دارد که به خوبی در تعامل او با اما پاسارو و همچنین غم و اندوه آرام در صحنه های او با مولرونی به چشم می خورد.

داستان از ضربات آشنای این نوع روایت پیروی می کند که هم بی خوابی اودن و هم الی ناشی از مسائل شخصی عمیق است و اودن پویایی خانواده اش است و الی گناهکار بازمانده از دست دادن یک دوست است و طبق استانداردهای این نوع داستان کاملاً واضح است. به جایی که می رسد و بسیاری از ضربات را که انتظارش را داشتید می رساند، از جمله سومین بازی "در بیرون"، اما بازیگران و نویسندگی فیلم آزادی عمل قابل توجهی را به ارمغان می آورد.

Along for the Ride این ژانر را دوباره اختراع نمی کند، اما برای رمانتیک ها یک نشستن دلپذیر است. حس گرما، شوخ طبعی و دوست داشتنی در فیلم Along for the Ride وجود دارد که من را جذب کرد. من صادقانه بین 6 و 7 می چرخیدم قبل از اینکه در نهایت به آن نمره هفت بدهم، اما شاید به این دلیل است که آخرین فیلمی مانند این که دیدم God awful Moonshot بود، بنابراین ممکن است من در یک منحنی درجه بندی کنم. از توضیحاتی که در مورد Along for the Ride و همچنین تریلر ارائه کردم، از قبل می دانید که آیا Along for the Ride را دوست خواهید داشت یا خیر.

جهت دانلود فیلم Along for the Ride 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من عاشق یک فیلم نوجوانانه جذاب هستم. به نظر من آنها عالی هستند، اما این یکی کمی بیش از حد است. هیچ چیز اصلی دختر تازه وارد در شهر که می خواهد تابستانی دور از مادر جوانش داشته باشد. بنابراین او با پدر شاغل خود و همسر جوان بلوند جدیدش زندگی می کند. مادر ناتنی توسط یک نوزاد تازه وارد استرس می شود، اما می داند که باسن کجا قرار می گیرد.

پس دختر جدید به این نقطه باحال می رود. جایی که او با پسر اشتباهی آشنا می شود. دختر جدید با پسر رابطه برقرار می کند و دختر محبوب این را می بیند و عصبانی می شود زیرا آنها به تازگی از هم جدا شده اند. بنابراین دختر محبوب دختر جدید را دوست ندارد. اما پیچیدگی داستان، دختر جدید و دختر محبوب در نهایت در یک مکان کار می‌کنند.

وقتی همه دخترها بعد از کار بیرون می‌روند، دختر جدیدی را دعوت نمی‌کنند. بنابراین او می رود و روی یک اسکله می نشیند و در آنجا پسری مرموز را تور می کند. که گذشته غم انگیزی دارد. اما او با بردن او به یک «جستجو» حواسش را پرت می‌کند، زیرا دختر جدید تنومند است و چیزهای جدید را امتحان نمی‌کند. بلاهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه. او با او روبرو می شود، آنها دعوا می کنند. آنها آرایش می کنند و در اولین مهمانی که پسر مرموز از زمان مرگ بهترین دوستش رفته است، می بوسند.

صبح روز بعد، دختر جدید پدر را از متل می بیند. او مادر ناتنی جوان را ترک کرده است. دختر جدید می‌گوید پدرش هرگز واقعاً به خانواده‌اش اهمیت نمی‌داد و حالا دوباره این کار را انجام می‌دهد. او فرار می کند پسر مرموز او را پیدا می کند. او می گوید که او باید دوچرخه سواری را یاد بگیرد (اوه بله. پدرش هرگز به او یاد نداد که چگونه مانند پدران دیگر دوچرخه سواری کند). می جنگند. جایی که دختر جدید او را بو می دهد، او آنقدر می ترسد که نتواند رویایش را دنبال کند.

او به خانه می رود. مامان ناتنی داره گریه میکنه بنابراین دختر جدید به مامان پرورش دهنده اش می گوید. زنی که او از تمام فیلم دوری می‌کرد. پیوند مادر و مادر در حال پرورش. مامان و بابا آرایش کردن مادر ناتنی و بابا بیش از حد کار می کنند. پدر بیش از حد کار می کند دوباره پدر خوبی می شود. و مادر دختر جدید Ave قلب به دل دارد.

پسر مرموز دوباره در یک مسابقه به دنبال رویای خود می رود. وقتی دختر محبوب به او در مورد آن می گوید دختر جدید می رود. او با دیدن او در بین تماشاگران برنده می شود و لبخند می زند. آنها آرایش می کنند.

پسر مرموز او را به یک جشن جشن تقلبی (او هرگز نتوانست برود) در ساحل می برد. همه دوستانی که او پیدا کرده آنجا هستند و در ساحل می رقصند. پسر مرموز همچنین صاحب یک مغازه است و چون نتوانست نامی بیاورد به نام دوستش که مرده است نامگذاری می کند.

صحنه پایانی نامه ای است که توسط پسر مرموز به دختر جدید خوانده می شود. او در دانشگاه است و او از جایی می نویسد که بهترین دوستش و او قرار بود بروند. وقتی نامه را تمام می کند، دختر محبوب (کسی که در ابتدا با او دوست نبود می گوید: "پنج بار خوانده ای. حالا می توانیم برویم؟" آنها خارج می شوند و وقتی در را می بندند اسم دو دختر را می بندند. روی درب اتاق هستند. پایان.

به طور جدی این طرح خیلی زیاد است.