دانلود فیلم Against the Night 2017 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم Against the Night 2017 بدون سانسور

فیلم Against the Night در ژانر(های) ترسناک, هیجان انگیز, معمایی, ساخته شده و در سال 2017 به روی پرده رفت. Against the Night به کارگردانی Brian Cavallaro, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Josh Cahn, Leah Holleran, Hannah Kleeman, Erik Kochenberger, Yesenia Linares, Luke Persiani, Nicole Souza, Tim Torre, Frank Whaley, Amy Zenone, اشاره کرد. رده سنی فیلم Not Rated و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 4.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 26/100 می باشد. برای دانلود فیلم Against the Night 2017 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ترسناک هیجان انگیز معمایی
امتیاز :
4.6/10 11% 26/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2017
رده سنی :
Not Rated
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان این فیلم درباره ی گروهی از دوستان صمیمی است که به هدف درست کردن ویدیوی شکار شبح به صورت دزدکی به زندانی متروکه می روند اما زمانی که شروع به این کار می کنند یکی یکی گم می شوند و …

A group of friends sneak into an abandoned prison with the intention of making a ghost hunting video, until they start to go missing one by one.

IMDb
4.6/10
11%
m
26/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Against the Night 2017

داستان Against the Night درباره ی گروهی از دوستان صمیمی است که به هدف درست کردن ویدیوی شکار شبح به صورت دزدکی به زندانی متروکه می روند اما زمانی که شروع به این کار می کنند یکی یکی گم می شوند و …
داستان فیلم درباره‎ی گروهی ماجراجو است که به هدف درست کردن ویدئویی درباره‎ی شکار شبح به صورت دزدکی به زندانی متروکه می‎روند. اما زمانی که آنها به آنجا می‌رسند ، یکی پس از دیگری ناپدید می‌‎شوند و…

جهت دانلود فیلم Against the Night 2017 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


با دیدن "در برابر شب" ، با یک پوستر / جلد جذاب ، یک فرضیه بسیار جذاب حتی اگر بسیار مشتق باشد و به عنوان کسی که از ژانری که در آن جای می گیرد قدردانی می کند ، جذاب شد. کم بودجه بودن ، که به دلیل تجربه شخصی مکرر به ندرت نشانه خوبی است به این دلیل که فقیر زیادی در آنجا وجود دارد (اگرچه موارد خوب و خوبی نیز وجود دارد) ، من را هر چند دلهره کرد.
< با این وجود متأسفانه فیلم دیگری به تازگی دیده شده است ، از این رو برخی تکرارها انجام می شود زیرا نقاط قوت و نقص دقیق موجود در Against the Night ها در اینجا وجود دارد ، که با توجه به پتانسیل آن که به اندازه کافی کافی انجام نمی دهد ، برای من بسیار ناامید کننده بود. "در برابر شب" ، با بسیاری از نقص های بزرگ ، بسیار مکروه است و با هر پتانسیلی که دارد کاری انجام نمی دهد. در اینجا "در برابر شب" هیچ چیز خوبی وجود ندارد ، به غیر از موقعیتی عجیب و غریب که با بقیه مقادیر تولید ، فقط در یک ساعت آماتور ، هدر می رود.

با رفتن به نکات منفی ، داستان واقعاً بیش از حد کشیده شده و بعضی از آن در یک سوم آخر مبهم و کم توضیح داده می شود ، جایی که فیلم به خصوص کسل کننده تر ، قابل پیش بینی تر ، بی معنی تر و کمتر نا آرام می شود و هرگز شتاب نمی گیرد. همه شخصیت ها بسیار ناقص و دارای مقوایی شخصیت های نازک و بی رنگ و در هیچ کجا به اندازه کافی نزدیک نیستند تا بتوانند شخص را دوست داشته باشند. تصمیم گیری و رفتارهای آزار دهنده و غیر منطقی آنها ناامید کننده است. شیمی بی روح و متمرکز است.

کیفیت صدا واضح است و از آن ارزان استفاده می شود (در ساخت و واکنش مردم بسیار بلند است) ، اثرات خنده آور است و همه بازیگران به شدت بر روی آن تأثیر ندارند. در کل ، این واقعاً یک اظهارنظر است زیرا بدترین مورد آن وحشتناک است. هیچ حس وحشت و تعاملی با وضعیت بدی که در آن قرار دارند وجود ندارد ، و هیچ ارتباطی با شخصیت وجود ندارد ، و این فقط بی تفاوتی را رقم می زند که باعث می شود بیننده هم از اهمیت کمتری برخوردار باشد.

گفتگو را می توان سبک کرد و در حالی که سرعت و فیلم برای همیشه طولانی می شود ، سر و صدا می کند ، از همان آغاز آشکار است ، هرگز بهبود نمی یابد که علاقه به سرعت از دست می رود. پایان کار جمع نمی شود و فقط مضحک به پایان می رسد. بسیاری از لحظات ظاهراً تکان دهنده تعجب آور یا ترسناک نبوده و فضای ناخوشایند وجود دارد ، به دلیل آشکار بودن بیش از حد ، بسیاری از لحظات گنگ و مبهم و توضیحات و عدم تنش و تعلیق. هیجانات ، به لطف لک و لوس شدن و آشنایی بیش از حد بیش از حد ، هیچ چیز نیستند و خودم را پیدا کردم که هرگز در درامی سرمایه گذاری نکرده ام که تمایل به بازیگری بی تفاوت ، گام های بی وقفه و کارگردانی آماری دارد.

بسیاری از برنامه های "علیه شب" "واقعاً کسل کننده است و به هیچ کجا عناصر پیرنگ و انگیزه های شخصیت اغلب مزخرف و گیج کننده ای ندارد ، در حالی که بسیاری از مواردی که شما را شوکه می کند دور از خلاقیت و نگرانی نیستند. این احساس کاملاً اهلی است در حالی که تهدید کاملاً تهدیدکننده نیست و وحشتناک به نظر می رسد.

هیچ چیز دمدمی مزاجی و جالب توجهی با اثرات نامناسب ، بدون پیشرفت و مشتق بیش از حد وجود ندارد ، در حالی که همه چیز غیرتصوری است و عجیب تر از ترسناک است ، کاملا عدم نشان دادن هر گونه احساس ترس هیچ چیز جالب و روشنی با آنچه که فیلم سعی در انجام آن داشت وجود ندارد و درام بدون هیچ حرکت و عجیب و غریب زیادی غرق می شود. این کارگردانی سرب است ، این حس را پیدا کرد که قلب آنها در آن نبود و موسیقی نامناسب است. "در برابر شب" از نظر بصری بسیار آماتورانه است ، بسیار خفیف نورانی است و هیچ مراقبتی در نحوه شلیک آن نشان نمی دهد ، و به شدت انسجام را به خطر می اندازد. خطای تداوم ویرایش بیش از آن است که بتوان شمارش کرد.

در کل ، غیر قابل جبران وحشتناک است. 1/10 بتانی کاکس

فیلم های پیشنهادی