دانلود فیلم After.Life 2009 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم After.Life 2009 با زیرنویس فارسی

فیلم After.Life در ژانر(های) درام, ترسناک, معمایی, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2009 به روی پرده رفته است. After.Life به کارگردانی Agnieszka Wojtowicz-Vosloo, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Christina Ricci, Liam Neeson, Justin Long, Chandler Canterbury, Josh Charles, Celia Weston, Shuler Hensley, Anna Kuchma, Rosemary Murphy, Laurel Bryce, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.9/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 36/100 می باشد. برای دانلود فیلم After.Life 2009 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام ترسناک معمایی هیجان انگیز
امتیاز :
5.9/10 25% 36/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2009
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

یک زن جوان بنام کریستینا بین مرگ و زندگی به دام افتاده است. اکنون یک مامور تشییع جنازه که ظاهرا توانایی انتقال مرده‌ها را دارد، او را برای رفتن به دنیای آخرت آماده می کند اما از طرفی این احتمال وجود دارد که کریستینا هنوز زنده باشد و قصد مرد، زنده به گور کردن او باشد.

Following a terrible car crash, a woman awakes to find an enigmatic mortician preparing her for burial.

IMDb
5.9/10
25%
m
36/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم After.Life 2009

یک زن جوان بنام کریستینا بین مرگ و زندگی به دام افتاده است. اکنون یک مامور تشییع جنازه که ظاهرا توانایی انتقال مرده‌ها را دارد، او را برای رفتن به دنیای آخرت آماده می کند اما از طرفی این احتمال وجود دارد که کریستینا هنوز زنده باشد و قصد مرد، زنده به گور کردن او باشد.

جهت دانلود فیلم After.Life 2009 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من می فهمم که این فیلمی است که نظرات را تقسیم می کند. شاید هوشمند باشد. شاید این ایده فوق العاده و عالی برای فیلمی باشد که باعث شد در وهله اول آن را اجاره کنم. شاید لیام نیسون و کریستینا ریچی بازیگران فوق العاده ای باشند. اما این واقعیت را تغییر نمی دهد که فیلم به سادگی نقص های زیادی دارد. شما می توانید چند مورد را در یک فیلم خوب قبول کنید ، اما داشتن تعداد زیادی از آنها به راحتی جو را از بین می برد. به نظر من دقیقاً همان اتفاقی است که در این مورد افتاده است.

به من اجازه دهید جزئیات بیشتری بدهم. جورج لوکاس یک بار گفت که یک فیلم برای باورپذیری لازم نیست از قوانین واقعیت ما پیروی کند ، فقط باید از قوانین واقعیت خودش پیروی کند. این دقیقاً همان جایی است که After.Life شکست می خورد. این یک دنیای وحشت ناشناخته ایجاد می کند که هر از گاهی اتفاق بیهوده ای می افتد: هر بار که خانمی با سر و صدای زیادی از کنار آنها می گذرد چراغ ها خاموش می شوند تا اینکه کل راهرو سیاه شود (چقدر کلیشه است ؟!) ، سر ناخوشایند پلاستیکی شروع می شود بدون دلیل مشخصی حرکت می کند ، دنبال یک پسر هنگام راه رفتن است. ای کاش After.Life حداقل به من این امکان را می داد که باور کنم این همان چیزی است که شخصیت ها در ذهن خود تصور می کردند ، مانند برخی از صحنه های قابل احترام دیگر. اما نه ، آن پسر حتی سر متحرک و بی روح را در حال حرکت نمی دید ، این کار را بدون دلیل مشخصی انجام داد. چه چیزی از این نظر "از نظر روانشناختی هیجان انگیز" است؟

این نوع رویدادها همچنان ادامه دارند. به عنوان مثال ، پس از فرار خانم احتمالی مرده از مردی که وی را به عنوان زندانی نگه داشته است ، ناگهان شروع به برخورد با دیوارها (در یک راهرو مستقیم!) و صدایی وحشتناک می کند. احتمالاً ما تصور می کنیم که او خیلی ترسیده است که هیستریک شده است ، اما دوباره او نه در صحنه قبلی و نه در صحنه بعدی هیستریک به نظر نمی رسد ، و هیچ خطری فوری ندارد - پسری که او را به عنوان زندانی نگه داشته است به هیچ وجه واقعا تهدیدآمیز نیست.

کلمات "بدون هیچ دلیل مشخص" کلمات کلیدی برای چندین رویداد در After.Life است. باورپذیری نیاز به دلیلی برای یک علت دارد. After.Life آنها را فراهم نمی کند ، فقط وقایع نامنظمی است که در اطراف طرح قرار داده شده است - ممکن است رویدادهایی که اغلب به هیچ وجه روی طرح تأثیر نمی گذارد.

ناراحت کننده ترین قسمت برای من ، با این حال ، نحوه برخورد با س questionsالات زندگی و مرگ بود. این تلاش می کند تا در مورد س questionsالات عمیق صحبت کند - چه اتفاقی برای ما می افتد وقتی می میریم ، و آیا ما واقعاً زنده هستیم وقتی زندگی ترسناک خود را ادامه می دهیم ، و غیره - اما در پایان با بیان کلیشه هایی از جمله "ما برای ساختن می میریم زندگی معنادارتر است "یا چیزی در این راستا. چیزی که قبلاً در هر مراسم خاکسپاری (یا فیلم درام کلاس B) که رفته ایم ، میلیارد بار آن را شنیده ایم. After.Life پر از کلیشه های کلیشه ای دیگر نیز هست - در امتداد "شما از زندگی می ترسید تا از مرگ" ، و یک کودک کوچک وقتی از زن می پرسد بچه در کابوس خود چیست به زن می گوید "من تو هستم" (یا هر آنچه را که شما آنها را چشم اندازهای عجیب و غریب می نامید ، همه شخصیت ها هر از چند گاهی به خود جلب می کنند) ، و غیره. و بدترین قسمت این است که این کلیشه ها متوقف نمی شوند! هیچ عملی وجود ندارد ، فقط سطر پس از خط دیگر ، و به نظر می رسد هر خط واحد یکی از مواردی است که من قبلاً ده بار شنیده ام! من تعجب می کنم که آیا فیلمنامه نویسان هنگام فیلمبرداری اعتصاب کرده اند یا خیر ، زیرا یک ایده خوب از این طریق مسکوت می ماند.

و سرانجام - دقیقاً چه اتفاقی برای شخصی می افتد وقتی می میرد؟ این س ofال که آیا او به نوعی روحیه خود را ادامه خواهد داد ، یک سوال جذاب است. این سوالی است که به نظر می رسد اصلاً مربوط به After.Life نیست. سوالی که به After.Life مربوط می شود - آیا بدن می تواند به زندگی ادامه دهد ، در راهروها بدود و چیزهایی را به اطراف پرت کند - حداقل برای من سوال جالبی نیست. مطمئناً ، می توان در فیلم After.Life ترسناک زامبی به سبک دهه 50 به آن احترام گذاشت. و اگر این یکی بود ، ممکن است آن را بپذیرم. اما این یکی نیست. After.Life قرار است یک فیلم روشنفکرانه باشد که س questionsالات فکری درباره زندگی و مرگ را مطرح می کند. تصور اینکه حتی باید این احتمال را نیز درنظر بگیریم که یک بدن ماده به دور پرتاب کردن چیزهایی (و نفس کشیدن به خاطر مسیح) می تواند مرده باشد ، هوش همان مخاطبی را که فیلم به عنوان "هیجان انگیز روانشناختی هوشمند" به او فروخته می شود دست کم می گیرد ".

همه موارد بالا کم و بیش پوچ است. و من شخصی هستم که پوچ بودن را سرگرم کننده می دانم. من فکر می کنم می توان به یک فیلم احترام گذاشت که باعث می شود هر چند دقیقه یک بار خنده اش بگیرد. اما اگر غیر عمدی باشد ، به نظر می رسد که فیلمنامه یا کارگردانی مشکلی دارد (گاهی اوقات بازیگری نیز انجام می شود ، اما در این مورد نه). جدی ، هر از گاهی می خندیدم. با صدای بلند بیش از حد ، نه فقط در داخل سر من. و "یک هیجان روانشناختی هوشمند" نباید شما را مجبور به انجام چنین کاری کند.

لیام نیسوم یک بازیگر فوق العاده است - یک بار دیگر. که به After.Life دو ستاره می بخشد. مورد سوم برای یک تلاش خوب برای خلق چیزی اصلی - حتی اگر از نظر من تلاش در این مورد تا حدودی ناموفق باشد. دوست دارم ستاره های بیشتری به یک ایده اصلی و هوشمندانه بدهم ، اما هر بار که سعی می کنم برای چهارمین بار تصویری از سر پلاستیکی متحرک به درون سرم بریزم و یک بار دیگر شروع به خندیدن کنم.

جهت دانلود فیلم After.Life 2009 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


پس از زندگی. (1:44 ، R) - خیال: فوق العاده ؛ رشته 3؛ اصلی

از آنجا که هیچ فیلم جدیدی از SF&F در این هفته اکران نشد ، من در حال مرور فیلمی هستم که از DVD پخش شده است و هرگز به سینماهای اینجا در مادیسون ، ویسکانسین نرسید ، وقتی اولین بار در ماه آوریل اکران شد. در آن زمان ، من تعجب کردم که چرا ، چرا که کریستینا ریچی ، لیام نیسون و جاستین لانگ بازی کرد ، دقیقاً بزرگترین نام نیست ، اما مطمئناً بازیگران جدی که به طور معمول کار Schlock را فقط برای یک دستمزد انجام نمی دهند.

اکنون فیلم را دیده ام ، می توانم سختی آن را درک کنم. فهمیدن چگونگی بازاریابی در بازار غیر معمول اینقدر سخت است (به خصوص که توزیع کننده ظاهراً حتی امتحان نکرده است) و من تعجب نمی کنم که برای پیدا کردن مخاطب خود سخت بود. این نمایش فقط به مدت 4 هفته در به سختی 3 ده سینما اجرا شد و درآمد ناخالصی در طول زندگی دارد که فقط به 6 رقم جیر جیر می رسد.

پیش فرض این است که آنا تیلور ، معلم مدرسه ای ریچی ، در یک تصادف اتومبیل درگذشت اما ظاهراً از روی میز آمادگی رهن بیدار می شود. او می تواند صحبت کند و نفس بکشد اما نبض یا چیز دیگری را احساس نمی کند. همچنین ، او در ابتدا نمی تواند حرکت کند ، سرانجام او می تواند از میز خارج شود و به اطراف قدم بزند. Undertaker الیوت دیکن (نیسون) به او اطمینان می دهد که او واقعاً مرده است ، اما به نظر می رسد که "شما مردم" نمی توانید آن را بپذیرید ، و این بدان معنی است که این در تجربه گسترده او چیز عادی نیست. آنا اعتراض می کند: "اما من نمرده ام". "تو هنوز در انكار هستی" ، او او را سرزنش می كند.

در همین حال ، دوست پسر آنا پل كولمن (لانگ) ، كه تلاش برای پیشنهاد او شب گذشته به شدت خراب شد ، باعث فرار آنا با گریه شد ، نیز در پذیرفتن مردن او مشکل دارد ، به خصوص پس از آنکه وی تصور می کند (و می بینیم) تماس تلفنی وی است ، با زمزمه نامفهوم و نامحسوس.

تنها شخصیت مهم دیگر پسر جوانی از کلاس آنا ، جک (چندلر کانتربری) ، که شیفته مرگ است و مدام در کنار مورتور رها می شود تا در مورد آن گپ بزند. در انعکاس دور از The حس 6 ، او نزدیک است که بتواند خود افراد مرده را ببیند ، و دیکن در او روحیه خویشاوندی ابتدایی را می بیند.

After.Life باعث می شود تا تمام مراحل حدس بزنیم اینکه آنا واقعاً مرده است یا الیوت به تازگی او را مخدر کرده و نوعی بازی کاملاً بیمارگونه انجام می دهد.

این فرض جالب یکی از نکات مثبت است. دیگری طراحی هنری ، با تصاویر مکرر قرمز درخشان در برابر رنگ سفید کمرنگ مرگبار (شراب روی پیراهن ، رژ لب روی جنازه ، رنگ مو در سینک ، خون در وان ، و لغزش قرمز رنگی که ریچی برای نیمه اول فیلم می پوشد) ، در آنچه حدس می زنم احتمالاً ادای احترامی به آثار جمع آوری شده استفنی مایر نیست. نکته مثبت دیگر این است که ریچی نیمه دوم فیلم را بدون حتی آن لغزش قرمز سپری می کند. (بله ، من می دانم که او قرار است یک جسد باشد ، و حتی هیچ اشاره ای به رابطه جنسی در مورد آن وجود ندارد ، اما من یک پسر معتبر هستم ، و او کریستینا ریچی است ، و توانایی من برای تعلیق ناباوری من محدودیت هایی دارد.)

نکته منفی این است که در فیلم After.Life هیچ زندگی وجود ندارد. این بدون شک دقیقاً برای ایجاد همان واکنش محاسبه شده بود و من مطمئن نیستم که چگونه آنها می توانستند آن را بازی کنند که نتیجه بهتری داشته باشد ، اما نتیجه نهایی مثل یک ساعت و نیم است که با نوشیدن یک قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره بر چشمه در می آید. هر از گاهی کسی ظروف را به دیوار می اندازد ، اما به نظر می رسد قلب آنها واقعاً در آن نیست و این به همان اندازه هیجان انگیز است. صدای آرام ، اطمینان بخش ، پذیرش رفتار و آرام و آرام آرام الیوت نه تنها بر آنا بلکه بر ما نیز تأثیر بدی دارد.

بنابراین این امر باعث می شود من در موقعیت عجیب و غریب رتبه بندی این تجربه منحصر به فرد در 5 (متوسط ) از نظر کیفیت ، علی رغم اینکه از نظر محتوا تقریباً از حد متوسط ​​فاصله دارید. واکنش خودم درمورد خود فیلم راضی کننده نیست.

من با این thot نتیجه گیری می کنم. من معتقدم که این تصویر با آهستگی و مرگ ماندگار درگذشت. اما در آن ، آنا می پرسد "چرا ما می میریم؟" و الیوت "برای مهم ساختن زندگی" پاسخ می دهد. به طرز عجیبی ، After.Life برعکس فیلم های زنده تری را مهم جلوه می دهد.

و من هم واقعاً از این راضی نیستم. دانگ خوب ، هر نمره 4-6 در محدوده "من به تو" است. ممکن است بخواهید خودتان قضاوت کنید.

جهت دانلود فیلم After.Life 2009 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


یک شب آنا تیلور که با بی احتیاطی در زیر باران رانندگی می کند، تصادف می کند که باعث مرگ او می شود. او DOA است یا هست. آنا در زیرزمین خانه تشییع جنازه محلی از خواب بیدار می شود و مدیر تشییع جنازه به او می گوید که او مرده است (با گواهی برای اثبات آن). او همچنین به او می گوید که می تواند با مرده صحبت کند. آنا می خواهد بیرون برود، اما او اجازه نمی دهد او را ترک کند و ادعا می کند که باید حقیقت را بپذیرد. آیا او واقعاً مرده است یا او دیوانه است؟

بعد از اینکه Life چیدمان عالی داشت، اما از آنجا، اوضاع بدتر می شود. چیزی که بیننده را درگیر می کند، نوید یک چرخش اوج آینده است، مانند آنچه در حس ششم (فیلمی که پس از زندگی ریشه در آن دارد). متأسفانه، هر فصل که می گذرد، آشکارتر می شود که نتیجه ای که ما دوست داریم به دست نخواهد آمد.

اما آنچه در مورد After Life آزاردهنده تر است این است که رک و پوست کنده است. من اینجا یک ایده می بینم، اما فیلمی نمی بینم. After Life از Awake به یاد می‌آورد که به‌عنوان یک آزمایش در زمینه‌های مرتبط با روان‌شناختی عمل می‌کند، اما مواد خروجی یا تعلیقی را ارائه نمی‌دهد. After Life واقعاً جایی برای رفتن ندارد، جز پایین. علیرغم اینکه جزئی فانتزی است، ناتوانی آن در معنا بخشی تشدید کننده است و قابل قبول نیست. After Life می توانست و باید بسیار قوی تر از این می بود.

جهت دانلود فیلم After.Life 2009 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"After.Life" یک تریلر واقعاً شدید است که شما را در تاریکی نگه می دارد و فقط قطعات کوچکی را به شما می دهد تا شما را در حدس زدن و حدس زدن نگه دارد. و این خیلی خوب کار کرد.

داستانی که در «After.Life» روایت می‌شود واقعاً جذاب و قانع‌کننده است. این نوع داستانی است که شما را در تعلیق نگه می دارد و می خواهید ببینید که در آینده چه اتفاقی می افتد. خلاصه داستان این است که آنا تیلور (با بازی کریستینا ریچی) در یک تصادف رانندگی می‌شود و روی تخته‌ای از سردخانه بیدار می‌شود، جایی که الیوت دیکن (با بازی لیام نیسون) به او مراجعه می‌کند. و این داستان به شما امکان می دهد حدس بزنید که آیا او واقعاً مرده است یا زنده است، و اینکه آیا همه اینها یک نیرنگ است که توسط دیکن ساخته شده است. من قصد ندارم بیشتر از این داستان را فاش کنم، به جز اینکه فوق العاده بود.

من فیلم هایی را دوست دارم که شما را در تاریکی نگه می دارند و شما را به سرنخ ها می کشاند و سعی می کنید بفهمید واقعاً چه اتفاقی می افتد. . و "After.Life" واقعاً شما را به یک سواری هیجان انگیز می برد که در آن نمی دانید درست یا غلط چیست.

بازیگران واقعاً خوب بودند و آنها با نقش های خود کارهای خوبی انجام دادند. به خصوص لیام نیسون، در نقش الیوت دیکن مرتشین. او با این اجرا به پول رسید. خواندم که در ابتدا آلفرد مولینا را برای این قسمت انتخاب کرده بودند و فکر می‌کنم او به همان اندازه کارش را خوب انجام می‌داد (همانطور که قبلاً در نقش مرتیکه دیده شده بود). و همچنین کریستینا ریچی با بازی خود در نقش آنا تیلور کار خوبی انجام می داد. و خوب است که ببینیم جاستین لانگ بالاخره نقش نوجوانی خود را کنار می‌گذارد و وارد لیگ بزرگ‌تر بازیگری می‌شود.

اگر به فیلم‌های هیجان‌انگیز علاقه دارید، «After.Life» قطعا ارزش بررسی دارد. بیرون این داستان من را غافلگیر کرد و کاملاً من را غافلگیر کرد. انتظار نداشتم همچین چیزی باشه