دانلود فیلم After Darkness 2019 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم After Darkness 2019 بدون سانسور

فیلم After Darkness در ژانر(های) درام, خانوادگی, هیجان انگیز, علمی تخیلی, ساخته شده و در سال 2019 به روی پرده رفت. After Darkness به کارگردانی Batan Silva, در کشور(های) مکزیکایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Natalia Dyer, Valorie Curry, Kyra Sedgwick, Tim Daly, John Patrick Amedori, Sam Daly, Roberto Aguire, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 3.7/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم After Darkness 2019 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام خانوادگی هیجان انگیز علمی تخیلی
امتیاز :
3.7/10 9%
کشور :
مکزیک ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2019
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان این فیلم پس از نابودی خورشید رخ می‎دهد که در این بین یک خانواده در گوشه‌ای دورافتاده از کره‌ زمین به دنبال راهی برای نجات خود هستند و امید آنها برای نجات مانند نور خورشید در حال از بین رفتن است. تا اینکه…

As the Sun burns out, an American family gathers at the end of the world, their hopes for rescue slowly crumbling as they also confront long lasting divides amongst each other.

IMDb
3.7/10
9%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم After Darkness 2019

داستان After Darkness پس از نابودی خورشید رخ می‎دهد که در این بین یک خانواده در گوشه‌ای دورافتاده از کره‌ زمین به دنبال راهی برای نجات خود هستند و امید آنها برای نجات مانند نور خورشید در حال از بین رفتن است. تا اینکه…
زمانی که خورشید از بین می‌رود، خانواده‌ای آمریکایی در پایان دنیا گرد هم می‌آیند و ...

جهت دانلود فیلم After Darkness 2019 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اوه تو. شما اینجا هستید زیرا یا می خواهید بدانید فیلم پس از تاریکی (2018) ارزش دیدن دارد یا اینکه فیلم را تماشا کرده اید و می خواهید درک بهتری از فیلم داشته باشید. این برداشت من است:

یک ستاره: کمبود بودجه ، کمد لباس و تنظیمات کاملاً واقعی بود.

دو ستاره: بازیگران بسیار خوبی بودند. من بدتر دیده ام.

یک ستاره: تم همانطور که انتظار می رفت آخرالزمانی بود.

یک ستاره: جهت درست نبود.

این پنج ستاره است از ده.

سپس من یک ستاره برای ارتباط فرهنگی اضافه کردم. آیا می توانیم از شخصیت های After Darkness یاد بگیریم که انسان های بهتری باشیم؟ بله.

پنج ستاره دیگر چه اتفاقی افتاد؟ هشدار خرابکاری.

بعد از اینکه من در فیلم After Darknessی مانند After Darkness نشستم ، پایان آن بهتر از ارزش انتظار طولانی مدت بود. نبود بعد از اینکه حقیقت اوضاع آنها در یک سوم آخر فیلم مشخص شد ، مخاطب فریب یک داستان داستانی جدید را می خورد که به همان سرعتی که شروع می شود به پایان می رسد. بنابراین - ما مانده ایم که چرا خط داستانی جدید اضافه شده است. قلب ما می تپد. سپس پایان رسید. چی؟ چی شد؟ پاسخ این است که فیلم درباره پایان کار مشخص نیست. از آنجا که فیلم در مورد پایان کار مشخص نبود ، ناگهان ما با خط داستانی پدری روبرو می شویم که به نظر می رسد اختلال شخصیت خودشیفته ای است که از خانواده خود سو ab استفاده می کند. یک زن باردار با وارث بعدی وارد تصویر می شود و کاملاً برنامه های خودشیفته را برای تسلط کامل بر پادشاهی کوچک خود بر هم می زند. خودشیفتگان نمی توانند این فکر را داشته باشند که کسی بیش از آنچه مورد توجه قرار می گیرد ، مورد توجه قرار گیرد. ما باید این رفتار را قبل از وارد شدن به روابط خانوادگی ، کارگری یا سیاسی مورد توجه قرار دهیم - بنابراین من یک ستاره اضافه کردم.

چه اتفاقی برای چهار ستاره دیگر افتاد؟ ببین ، من یک فرد منطقی هستم - و پیر هستم بنابراین باید برای چیزی حساب شود. من فیلم های زیادی دیده ام. من آنچه جوان را تماشا می کنم تماشا می کنم زیرا افراد جوان در هر سنی در اطراف من هستند. یک موقعیتی که مرا عصبی می کند اتلاف وقت است.

ببینید ، من فهمیدم که وقت پول نیست. زمان زمان است. زمان یک منبع تجدید ناپذیر است. وقتی کارگردان ها به وقت مخاطب احترام بگذارند ، بودجه فیلم مهم نیست ، فیلم ارزشمند خواهد بود.

ارزش After Darkness دو برابر است. یکی ، After Darkness میزان اختلالات شخصیتی قبل از بحران را نشان می دهد. پدر قبلاً قبل از بحران محیط زیست با مشکلاتی روبرو بود. سایر موضوعات پس از بحران ایجاد یا آشکار شدند. موضوع دیگر زنانی بود که به ازدواج های سمی با خودشیفته های شدید ادامه می دهند.

هشدار تخریب کننده !!! پایان کار در جایی که شوهر نوعی احساسات جزئی نسبت به همسر از خود نشان می دهد ، من را امیدوار کرد که این تجربه او را به شخص بهتری تبدیل کرده است - اما این اتفاق در زندگی واقعی به خودشیفتگان آسیب شناسی بدون تغییر کامل ذهنیت نمی افتد.

بنابراین - آیا علم یک پیچیدگی غافلگیر کننده غیرمنتظره را آشکار کرد و جهان طبق انتظارات به پایان نرسید؟

آیا آنها مردند و وارد یک زندگی پس از مرگ زیبا شدند؟

من بلند شدم. همه کسانی که تحت کنترل یک خودشیفته مغز و اعصاب بیمارگونه گیر افتاده اند ، نگران کننده هستند.

اگر نویسندگان و کارگردانان ما را به این باور واداشتند که هر چقدر شخص در این دنیا رفتار وحشتناکی داشته باشد ، آن شخص به خواسته خود می رسد در دنیای جدید یا زندگی پس از مرگ که خودشیفته هنوز در کنترل آن است ، چه امیدی برای قربانیان این دنیا وجود دارد؟

تنها اقدام هوشمندانه این بود که مادر جدید از کل خانواده فرار کند. من به شما نمی گویم چرا یا چگونه. برای این جزئیات باید فیلم را تماشا کنید.

آیا باید After Darkness را تماشا کنید؟ تو تصمیم بگیر. من به شما هشدار می دهم - این نوعی فیلم نیست که بتوانید هنگام انجام کار دیگری داستان را دنبال کنید. در فیلم After Darkness سرنخ های تصویری وجود دارد که اگر مشغول لباسشویی هستید از دست خواهید داد. از دکمه مکث استفاده کنید اما هیچ بخشی از فیلم را از دست ندهید در غیر این صورت سرنخ ها را از دست خواهید داد. بله ، من آن اشتباه را کردم من برای بار دوم فیلم را تماشا کردم با این فکر که فیلم پایان فیلم After Darkness (2018) بار دوم معنی بیشتری پیدا می کند. نه ، اینطور نبود. اگر قبلاً After Darkness را تماشا کرده اید و به دنبال پاسخی برای پایان آن هستید - یکی وجود ندارد. بله ، می دانم ، این فقط دستکاری ذهن است - اما این همان کاری است که افراد خودشیفته انجام می دهند.

در مرور بعدی فیلم می بینیم.

جهت دانلود فیلم After Darkness 2019 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


احتمالاً واقعاً باید این یک ستاره را می دادم ، اما من برای گرفتن وام از Twilight Zone راد سرلینگ دو ستاره به آن دادم. عنوان قسمت را به خاطر نمی آورم ، اما این عنوانی است که در آن زمین داغتر و داغتر می شود ، سپس در انتها پیچ خورده است تا واقعاً در مورد سردتر و سردتر شدن زمین باشد. پس از تاریکی ، با یک تفسیر ، دقیقاً برعکس عمل می کند. خورشید به طور ناگهانی خاموش می شود (موافقم ، اینگونه نیست که تصور می کنم واقعاً اتفاق بیفتد) ، یک خانواده فوق العاده ناکارآمد برای زنده ماندن تلاش می کند ، سپس در آخرین لحظه ، خورشید دوباره دوباره روشن می شود ، و همه چیز دوباره خوب است ، به استثنای این آخرین عکس ، جایی که به نظر می رسد ممکن است خیلی گرم ، خیلی روشن ، خیلی سریع باشد. مثل ابرنواختر؟ بنابراین ، مانند هر حرکت وحشتناک عالی ، هیولا مرده نیست ، فقط در چند ثانیه گذشته شکل جدید و ترسناکی به خود می گیرد ، و تضمین می کند که "قهرمانان" در واقع همه می میرند ، و همه رشد شخصی آنها را تجربه می کنند کاملا هدر رفته است.

بنابراین ، فلسفه فیلم کاملاً تاریک است. بله ، پدر کاریکاتور و خودشیفته است اما در مورد مهم بودن بقا نیز "حق" است. او فقط به عنوان یک رهبر که ممکن است در واقع به خانواده اش کمک کند زنده بمانند را می مکد ، زیرا او در انکار واقعیت خشن یک جهان بی خورشید زندگی می کند. اما خونسردی از این واقعیت ناشی می شود که مهم نیست که او مکیده است ، یا اینکه پسر گوسفند سیاه او واقعاً پسر قوی است. مهم نیست که کودک متولد می شود و همه افراد "خوب" می توانند قدر آن را بدانند اما پدر همچنان یک احمق اپراتوری است. چون به هر حال همه می میرند.

در مورد تئوری بهشت ​​، من آن را نمی خرم. من تصور می کنم که مادر فقط در مورد بهشت ​​به دختر جوان می گوید تا مرگ او را آسان تر کند. منطقا ، در سناریویی که کل کره زمین می میرد ، بهشت ​​چه معنایی می تواند داشته باشد؟ اتفاقی که با هر دینی که من می شناسم و بهشتی دارد مغایرت دارد. بنابراین به همین دلیل است که من به پایان نگاه می کنم به عنوان یک تلنگر وحشتناک کلاسیک ، یک ابرنواختر به هر حال همه آنها را از بین می برد ، بنابراین حتی لحظه کوتاه امید آنها و وحدت دوباره خانواده و بازخرید آنها یک توهم کامل است.

بنابراین ، از این طریق فهمیدیم ، فلسفه After Darkness کاملاً و بی رحمانه نهیلیستی است. من فکر می کنم فیلم های پوچ گرایانه به طور کلی برای بسیاری از مردم ناامیدکننده است ، زیرا طبیعت انسان داستان هایی را می طلبد که چیزهای مفیدی در مورد زندگی در زندگی یعنی زنده ماندن را به ما می آموزد ، و وقتی این را از یک داستان نمی گیریم ، تمایل داریم که دوست نداشته باشیم آن.

و هنگامی که به کل اعتماد فیلم به پویایی از هم پاشیده خانواده ، که تقریباً به طور کامل توسط دیالوگ انجام می شود ، و عملاً هیچ زیرساخت دیگری در داستان وجود ندارد ، اضافه می کنید ، به همین دلیل فیلم برای بسیاری از بینندگان بسیار کسل کننده به نظر می رسد . به جایی نمی رود و برای رسیدن به آنجا جاده کمتری را می پیماید.

BTW ، مالیخولیا به همان اندازه پوچ گرایانه بود ، اما بازی فوق العاده بود (جناس تا حدودی در نظر گرفته شده بود) ، پایان آن بدون ابهام بود و به نظر من هرگز قول دروغین فدیه وجود نداشت. همه چیز عادلانه بود ، ما انسانها تنها زندگی حساس هستیم و از بین رفتیم و اکنون جهان کاملاً بی معنی است. بعد از تاریکی تقریباً از همین داستان روایت ناچیز بود.

در مورد بازیگری ، کارگردانی و غیره ، من بدتر دیده ام. خیلی بدتر. مشکل فیلمنامه بیشتر از بازیگران بود. فاقد جریان آلی بود. نویسنده می خواست این پرچم های خانواده ناکارآمد را نقاشی کند ، اما پیشرفت طبیعی و واقعی نبود. من مدام از "غوطه وری داستان" بیرون می افتادم و با خودم می گفتم ، واقعاً؟

به هر حال ، برخلاف آنچه بسیاری گفته اند ، من فکر می کنم اگر فهمیدید که پیش فرض این نیست ، می توانید مقداری ارزش در آن پیدا کنید. واقعاً در مورد علم یا عمل یا حتی آخرالزمان ، اما در مورد اینکه چگونه ضعف انسان می تواند هر یک از ما را به نسخه شخصی خود از آخرالزمان برساند.