دانلود فیلم About Fate 2022 (درباره سرنوشت) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم درباره سرنوشت 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم درباره سرنوشت در ژانر(های) عاشقانه, کمدی, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. About Fate به کارگردانی Marius Weisberg, در کشور(های) ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Emma Roberts, Thomas Mann, Britt Robertson, Madelaine Petsch, Wendie Malick, Cheryl Hines, Lewis Tan, Anna Akana, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم About Fate 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
عاشقانه کمدی
امتیاز :
کشور :
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان دو نفر که به عشق اعتقاد دارند، اما به نظر می رسد هرگز نمی توانند معنای واقعی آن را بیابند.

When both of their engagement proposals are a bust, hopeless romantics Margot and Griffin find themselves together on New Year’s Eve after a bout of fateful events. Both believing in true love, they set out on a magical and comedic journey together, only to quickly realize that the love they’ve been searching for this whole time might be right in front of them.

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم About Fate 2022

داستان دو نفر که به عشق اعتقاد دارند، اما به نظر می رسد هرگز نمی توانند معنای واقعی آن را بیابند.
درباره سرنوشت ، فیلمی کمدی و اجتماعی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی مریوس بالچوناس می‌باشد. داستان دو نفر که به عشق اعتقاد دارند، اما به نظر می رسد هرگز نمی توانند معنای واقعی آن را بیابند…

جهت دانلود فیلم About Fate 2022 (درباره سرنوشت) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این یکی مرا یاد آثار کلاسیک تام هنکس و مگ رایان می اندازد! دلم برای اینجور فیلم ها تنگ شده، باعث می شود دوباره به انسانیت ایمان بیاوری. تمام آن رامکام های جعلی نتفلیکس در مقایسه با درباره سرنوشت چیزی نیستند. شیمی واقعی بین سرنخ‌ها وجود دارد، طنز واقعی و پیچش‌های داستانی وجود دارد، جادوی واقعی وجود دارد که هنگام تماشای درباره سرنوشت احساس می‌کنید - که تمام هدف رام‌کام‌ها است! بله، به فرمول پایبند است و، بله، شما می دانید که چگونه به پایان می رسد، اما این سفر است که مهم است. درباره سرنوشت احساس تازگی دارد زیرا نوشته شوخ‌آمیز است، دیالوگ‌ها ظاهر می‌شوند، شخصیت‌ها باورپذیر هستند و اوج احساسی در پایان وجود دارد که با پول نمی‌توان خرید. درباره سرنوشت با فیلمبرداری زیبا، آهنگسازی خوب و امتیازدهی با سلیقه، حال و هوای کلاسیک تعطیلات را به نمایش می گذارد. این باعث خوشحالی مخاطبان است و شرمنده نیست، شخصاً خیلی بیشتر از ارزش پولم به دست آوردم.

جهت دانلود فیلم About Fate 2022 (درباره سرنوشت) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


با یک لقمه صبحانه در تیفانی، سرندیپیتی و هر درام رمانتیک x.mas/new year که در آسمان صفحه نقره ای وجود دارد.

یک داستان سرنوشت ساز در نهایت خوب بازی شده و نقش آفرینی شده که ممکن است همه احساس کنند اشاره ای به زمانی که شما به اندازه من پیر و بداخلاق هستید. Sefredipity جادوی واقعی زندگی است و اگر می خواهید لحظات ناخوشایند و قابل احیای عشق را در زندگی تجربه کنید، این یک توصیه اصلی است. دیدن درباره سرنوشت در ماه سپتامبر ممکن است یک نقص باشد زیرا این یک درام ویژه تعطیلات است، اما با این وجود، اگر آدم عاشقانه ای مثل من باشید، ناامید نخواهید شد...