دانلود فیلم Abduction 2011 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Abduction 2011 با زیرنویس فارسی

فیلم Abduction در ژانر(های) هیجان انگیز, اکشن, معمایی, ساخته شده و در سال 2011 به روی پرده رفته است. Abduction به کارگردانی John Singleton, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Taylor Lautner, Lily Collins, Alfred Molina, Sigourney Weaver, Jason Isaacs, Maria Bello, Michael Nyqvist, Dermot Mulroney, Elisabeth Röhm, Antonique Smith, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.1/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 25/100 می باشد. برای دانلود فیلم Abduction 2011 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
هیجان انگیز اکشن معمایی
امتیاز :
5.1/10 5% 25/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2011
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

ناتان پرایس ( تیلور لاوتنر ) پسر جوانی است که مدتهاست احساس می کند در کالبد فرد دیگر در حال زندگی است و خودش نیست. این احساس زمانی رنگ حقیقت به خود می گیرد که وی با عکسی از دوران بچگی اش روبرو می شود و متوجه این موضوع تلخ می شود که خانواده واقعی او آن کسانی نبوده اند که وی تاکنون فکر می کرده. به همین دلیل ناتان شروع به یافتن خانواده واقعی خود می کند اما او به دلائل نامعلومی تحت تعقیب عده ای مزدور سازمان یافته قرار می گیرد و…

A young man sets out to uncover the truth about his life after finding his baby photo on a missing persons website.

IMDb
5.1/10
5%
m
25/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Abduction 2011

ناتان پرایس ( تیلور لاوتنر ) پسر جوانی است که مدتهاست احساس می کند در کالبد فرد دیگر در حال زندگی است و خودش نیست. این احساس زمانی رنگ حقیقت به خود می گیرد که وی با عکسی از دوران بچگی اش روبرو می شود و متوجه این موضوع تلخ می شود که خانواده واقعی او آن کسانی نبوده اند که وی تاکنون فکر می کرده. به همین دلیل ناتان شروع به یافتن خانواده واقعی خود می کند اما او به دلائل نامعلومی تحت تعقیب عده ای مزدور سازمان یافته قرار می گیرد و…

جهت دانلود فیلم Abduction 2011 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


وقتی بازیگران را دیدم هیجان زده شدم. به بازیگران درگیر در این تولید گوش دهید. سیگورنی ویور ، آلفرد مولینا ، جیسون آیزاکز ، مایکل نیوکویست و ماریا بل در آنجا حضور دارند. بسیار خوب ، بنابراین تیلور لاوتنر نیز در نقش اصلی است و همچنین لیلی کالینز به عنوان یار اصلی او ، اما من امیدوار بودم که بازیگران فرعی بتوانند تماشایی ارزشمندی داشته باشند. برای مدتی ، من در واقع اعتقاد داشتم که "آدم ربایی" می تواند فیلم خوبی باشد.

حتی حدود 20 دقیقه اول هم بد نبود. ما ناتان (لاوتنر) و دوستانش را دیدیم که به یک مهمانی می روند و مست می شوند. صبح روز بعد خمار از خواب بیدار شد و پیراهنش را برداشت. شما کسانی که فیلم های "گرگ و میش" را دیده اید ، احتمالاً عادت کرده اند که لوتنر را بدون پیراهن ببینند ، اما در کمال تعجب ، این اکثریت Abduction بر روی شخص او باقی می ماند. ناتان به خانه می رود تا بفهمد پدرش (جیسون آیزاک) می خواهد یک جلسه بوکس داشته باشد ، بنابراین آنها با هم دعوا می کنند و این لذتبخش است. این به خصوص جالب است زیرا جوانتر از این دو کاملاً مورد ضرب و شتم قرار می گیرد. او همچنین به دلیل تماس نگرفتن با خانه یک هفته زمین گیر شده است. چقدر شایان ستایش است.

ما ناتان جوان را به مدرسه می بینیم و پروژه ای را برای کار با همسایه اش ، کارن (کالینز) به ما اختصاص می دهند. پروژه آنها ارتباطی با کودکان گمشده یا به طور کلی فقط افراد دارد ، که در مورد آنها توضیحاتی در مورد آن داده نشده است. آنها هنگام مشاهده یك وب سایت ، كودكی را می بینند كه به طرز چشمگیری شبیه ناتان است. آنها یک بازسازی دیجیتالی از آنچه اکنون کودک به نظر می رسد انجام می دهند و این تقریباً مطابقت کامل دارد. سپس آنها به عکس کوچکتر دقت می کنند و می بینند که پیراهنی که کودک پوشیده است همان لباسی است که نیتن در کودکی داشته است. حتی روی شانه راست نیز همان لکه وجود دارد. عجیب است ، درسته؟

خوب ، ظاهراً نه. این یک دام بود و ناتان درست در آن افتاد. اتفاقاتی رخ می دهد که من آنها را خراب نخواهم کرد ، کمی فعالیت "بچه های جاسوسی" در رابطه با والدین نیتان ادامه دارد و سرانجام ناتان و لیلی نه از یک ، بلکه از دو طرف فرار می کنند. اولی ادعا می کند سیا است و توسط آلفرد مولینا هدایت می شود ، در حالی که دومی دسته ای از بچه های روسی به رهبری مایکل نیکویست است. آیا جفت می تواند به کسی اعتماد کند؟ آیا آنها زنده بیرون می آیند؟ چه کسی می داند ، اما مهمتر از همه ، کسی اهمیتی نمی دهد؟

مطمئناً من این کار را نکردم. ناتان به همان اندازه که انتظار داشتید یک شخصیت تیلور لاوتنر بازی شود ، ملایم بود. او نوجوان معمولی شما است - از دختران خجالتی است ، عاشق بازی های ویدیویی و معاشرت با دوستان است - و با این حال ، او یک ورزشکار شگفت انگیز است و به راحتی می تواند محبوب ترین فرد در مدرسه باشد. او همچنین آرزوهای عجیبی دارد ، که کوچک شدنش را توضیح می دهد (سیگورنی ویور) ، و این عمق عمق شخصیت او را دارد.

آنچه در مورد تصویر کارگردان جان سینگلتون عجیب است این است که به نظر می رسد او به شخصیت های خود فکر می کند عمیق هستند ، و اینکه ما لیاقت داریم وقت زیادی را با آنها سپری کنیم وقتی آنها کاری نمی کنند. این طرح واقعاً تا نیم ساعت شروع نمی شود ، و حتی بعد از شروع به غلتیدن ، نکاتی وجود دارد که شخصیت ها فقط برای گفتگو متوقف می شوند و به ما اجازه می دهند آنها را بشناسیم - همه آنها بی روح و بی روح که باید دانست.

"دوست" او ، کارن ، خیلی بهتر نیست. او اساساً هیچ هدفی ندارد مگر اینکه به ناتان کسی را بدهد که بتواند در کل با او صحبت کند ، و حتی وقتی کنار گذاشتن او برای اینکه بتواند در امنیت باشد هوشمندانه خواهد بود ، این کار را نمی کند زیرا خوب من واقعاً مطمئن نیستم. او به خانه رفتن معترض است ، اگرچه به هر حال هدف نیست. او به این دلیل است که لیستی وجود دارد که پدرش - پدر واقعی او ، به هر حال ، چون معلوم شد شخصیت ایزاک در واقع پدرش نبود - که هر کس دیگری می خواهد را سرقت کرده است. موارد دیگری در این لیست وجود دارد که فقط این است ، اما به عنوان MacGuffin برای هدایت طرح عمل می کند.

اینکه تیلور لاوتنر یک ستاره اکشن خوب بسازد یا نه کاملاً به نحوه دیدن شما و همچنین به این بستگی دارد. نه شما می توانید آن را باور کنید من شخصاً فکر نمی کردم که این موضوع را در خود داشته باشد ، اما اگر طرفدار زیادی داشته باشید ، به هر حال احتمالاً از نقص وی چشم پوشی می کنید. می توانم بگویم که او هر زمان که مورد تعقیب قرار نمی گرفت ، ناامیدانه با صحنه های دراماتیک تر ، تحویل خط یا حتی مانند یک انسان عادی رفتار می کرد.

آنچه بیشتر به من جلب می کند ضعف بنیانگذار از بازیگران استفاده شد ویور در مجموع سه صحنه دارد ، به اعتقاد من ، Nyqvist همیشه فقط در پس زمینه است ، به جز یک صحنه در طول یک بازی بیس بال Pittsburgh Pirates که نزدیک به تنها برجسته است ، در حالی که مولینا اساساً همان شخصیت Nyqvist را بازی می کند ، به همین ترتیب: ضعیف. اگر "آدم ربایی" اثبات چیزی کند ، این به این معنی است که لوتنر نمی تواند یک فیلم اکشن را به تنهایی حمل کند.

اگر اکشن سرگرم کننده باشد ، بازهم همه این اشکال ندارد ، اما اینطور نیست. صحنه های اکشن از این نوع الگوی پیروی می کنند: مبارزه مشت ، تعقیب اتومبیل ، مبارزه مشت ، تعقیب ماشین. در ساعت باقیمانده هر چقدر می توانید بشویید و تکرار کنید و بعد از شروع ماجرا تغییر دهید و من اصولاً کل فیلم را توصیف کردم. خوب ، این صحنه ها وجود دارد که شخصیت ها و تماشاگران فاصله می گیرند ، اما در نهایت ما را به پایین می کشانند زیرا بازیگران درگیر آنها باعث نمی شوند ما به شخصیت های آنها ایمان داشته باشیم.

"آدم ربایی "وحشتناک است ، به خصوص با توجه به استعداد اعضای بازیگر پشتیبانی. اما لوتنر نمی تواند Abduction را حمل کند ، بازیگران ثانویه همه کم استفاده می شوند ، در حالی که صحنه های نویسندگی و اکشن همه کم لطف بودند. طرح حتی کاملاً منطقی نیست ، با توجه به مواردی که نیاز به نمایش دارند نادیده گرفته می شوند و با توجه به تمام اوقات ، همه چیز به راحتی قابل درک است. تا زمانی که نمی خواهید 100 دقیقه تحت تعقیب تیلور لاوتنر باشید ، دلیلی ندارید که وقت خود را با فیلم "آدم ربایی" بگذرانید.

جهت دانلود فیلم Abduction 2011 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


پنج دقیقه. مدت زمانی طول کشید تا تیلور لاوتنر در ژانر اکشن ادعا شده اکشن "Abduction" پیراهن خود را از تن جدا کرد - و بسته به نوع واقعیت خود ، ممکن است در هر دقیقه از آن لذت ببرید یا در کمال ناباوری قهرا شوید. از همان ابتدا ، این وسیله نقلیه ساخت تیلور هیچ بهانه ای برای نقش برجسته ستاره "گرگ و میش" ایجاد نمی کند - بالاخره ، اگر تیم ادوارد (یا رابرت پتینسون) بتواند این کار را انجام دهد ، پس دلیلی ندارد که تیم جیکوب نتواند همین کار را بکنید.

با این حال ، به نظر می رسد تیم Jacob باید فقط در جنگل های Forks ، واشنگتن می ماند ، زیرا این Bourne-wannabe ناخوشایند به او و طرفدارانش لطف نمی کند. در عوض ، (و ممکن است با گفتن این حرف زندگی و اندام خود را به خطر بیندازیم) این فقط محدودیت های او را به عنوان بازیگر نشان می دهد ، خصوصاً از آنجا که او در کل فیلم همان عبارات بدجنس و عصبانی را که قبلاً چندین بار در فیلم Abduction "گرگ و میش" گفته بود ، بازیافت می کند ' فیلم ها. و نه ، نوجوانی بودن که می فهمد افرادی که شما آنها را "مادر" و "پدر" می نامید در واقع پدر و مادر واقعی شما نیستند ، بهانه زیادی هم نیست.

این وضعیتی است که ناتان شخصیت لاوتنر در یک روز پیدا می کند ، پس از آنکه در وب سایتی با عکس های کودکان گمشده قرار گرفت و با استفاده از برخی از نرم افزارها می توانست شکل ظاهری یکی از آن بچه ها را در نوجوانی بدست آورد. اگرچه این پیش فرض اصلی فیلم است ، اما حداقل انتظار ما این بود كه نویسنده فیلمنامه نویس فیلم اول ، شاون كریستنسن ، نتیجه ای بهتر از برخی از تحقیقات احمقانه ناتان و دختر همسایه اش كارن را بدست آورد (لیلی کالینز ، دختر خواننده فیل ) مأموریت یافت که در کنار هم کار کنیم.

منطق و انسجام بیش از حد قابل تقاضا است ، زیرا شخص باید هر دو را به حالت تعلیق درآورد تا باور کند که ناتان ناگهان در مرکز جاسوسی جهانی با هر دو پسر خوب (به رهبری "مرد عنکبوتی 2" قرار دارد) آلفرد مولینا) و آدمهای بد (به رهبری مایکل نیکویست بازیگر سوئدی از فیلم "دختری با خالکوبی اژدها") در تعقیب. ظاهراً ، ناتان پسر یک مخفی مخفی سیا است که پدر و مادرش (جیسون آیزاک و ماریا بلو) از همکاران مأمور سازمان سیا هستند که برای محافظت از او در حالی که پدرش در آنجا نیست ، فرستاده شده اند. همانند همه تعقیب و گریزها ، هدف چیزی است که نیتان در اختیار دارد - برخی از رمزهای رمز شده با نام عوامل کثیف سیا.

تقریباً نیم ساعت طول می کشد تا شروع عمل ، مقدمه ای که مسائل مربوط به دوران نوجوانی ناتان و سرکوب مخفیانه او در دبیرستان را بر روی خستگی خالص کارن تنظیم می کند که قطعاً مورد علاقه کارگردان سینگل جان است. خوشبختانه ، هنگامی که نیتان به آن وضعیت ناخوشایند کشیده شد ، سرعت قابل ملاحظه ای افزایش می یابد ، سینگلتون در تنظیم سکانس های مختلف اکشن فیلم بسیار راحت است. یکی از اولین کسانی که شاهد به قتل رسیدن والدین نیتان است ، برای حداکثر هیجان تیراندازی و ویرایش می شود ، و اوج رسیدن در یک استادیوم پر از یک بازی بیس بال زنده نیز تعلیق را بسته بندی می کند.

به اعتبار لوتنر ، این عمل همچنین خوب به نظر می رسد زیرا او بیشتر از همه ، اگر نه همه ، بدلکاری ها را انجام می دهد - خواه با یک سبک بزرگتر از MMA مقابله کند یا از پارک بد با پارکور فرار کند . سینگلتون به دنبال تکنیک بادامک متزلزل نیست ، به مخاطبانش اجازه می دهد تا از جسمانیت لوتنر در شکوه کامل آن قدردانی کنند. حتی در این صورت ، به عهده گرفتن نقش اصلی به لاتنر نیاز دارد که بازیگری جدی انجام دهد تا بتوانیم با پریشانی درونی شخصیت او شناخته شویم ، اما بازیگر آرواره مربعی با اجرای یک نت خود قادر به ایجاد همدلی نیست.

تقصیر به طور کامل از لوتنر نیست - توسل به جمعیت شناسی نوجوان که تهیه کنندگان برای حضور در Abduction به آن اعتماد دارند ، آنها تصمیم گرفته اند عاشقانه اجباری بین نیتن و کارن را تقویت کنند ، حتی در حدی که به این دو شخصیت نوجوان اجازه داده شود درگیر ساخت و سازهای سنگینی شوند که درست قبل از عبور از مرز PG13 متوقف می شود. این حواس پرتی و خنده آور است ، اگرچه به نظر می رسد دومی با بیشتر دیالوگ های افتضاح فیلم مطابقت داشته باشد.

حتی ستارگان باسابقه ای مانند ایزاک ، بلو ، مولینا ، نیکویست و سیگورنی ویور (که نقش روانشناس نیتان را بازی می کند) نمی توانند از بهترین فیلم های تلویزیونی که سعی دارد نسخه جوان تری باشد ، استفاده کنند. سریال بورن. بنابراین تا آنجا که ممکن است تیم جیکوب آرزو کند که لوتنر مت دیمون یا حتی تام کروز باشد ، از اولین فیلم تیتر اول وی مشخص است که پس از کمرنگ شدن پدیده "گرگ و میش" ، همین موضوع را می توان در مورد حرفه بازیگری لوتنر نیز گفت. .

  • www.moviexclusive.com