دانلود فیلم A Star Is Born 2018 (ستاره‌ای متولد می‌شود) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم ستاره‌ای متولد می‌شود 2018 بدون سانسور

فیلم ستاره‌ای متولد می‌شود در ژانر(های) درام, عاشقانه, موسیقی, ساخته شده و در سال 2018 به روی پرده رفت. A Star Is Born به کارگردانی Bradley Cooper, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Bradley Cooper, Lady Gaga, Sam Elliott, Andrew Dice Clay, Rafi Gavron, Anthony Ramos, Dave Chappelle, Marlon Williams, Brandi Carlile, Ron Rifkin, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 88/100 می باشد. برای دانلود فیلم A Star Is Born 2018 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام عاشقانه موسیقی
امتیاز :
7.6/10 90% 88/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2018
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

خواننده‌ی با تجربه‌ای به نام جکسون مین (بردی کوپر)، استعداد هنرمند گمنامی به نام الای را که با خود و شرایطش درگیر است، کشف می‌کند و بعد از مدتی عاشق او می‌شود. الای کم کم به این فکر می‌افتد که رویاهای خود را (که تبدیل به یک خواننده بزرگ می‌شود)، فراموش کند… تا اینکه…

Seasoned musician Jackson Maine discovers — and falls in love with — struggling artist Ally. She has just about given up on her dream to make it big as a singer — until Jack coaxes her into the spotlight. But even as Ally's career takes off, the personal side of their relationship is breaking down, as Jack fights an ongoing battle with his own internal demons.

IMDb
7.6/10
90%
m
88/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم A Star Is Born 2018

خواننده‌ی با تجربه‌ای به نام جکسون مین (بردی کوپر)، استعداد هنرمند گمنامی به نام الای را که با خود و شرایطش درگیر است، کشف می‌کند و بعد از مدتی عاشق او می‌شود. الای کم کم به این فکر می‌افتد که رویاهای خود را (که تبدیل به یک خواننده بزرگ می‌شود)، فراموش کند… تا اینکه…

جهت دانلود فیلم A Star Is Born 2018 (ستاره‌ای متولد می‌شود) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


A Star is Born در اوایل سال جاری میلادی در جشنواره فیلم ونیز با استقبال بی نظیری روبرو شد و پس از آن تقریباً مورد تحسین منتقدان جهانی قرار گرفت (90٪ از Rotten Tomatoes هنگام نوشتن مقاله) ، با حدس و گمان های زیادی در مورد ماندن آن -Power آمده فصل جایزه. و در حالی که من آن را دوست داشتم ، و چیزهای زیادی برای تحسین پیدا کردم ، من آن را دوست نداشتم. حداقل من همه آن را دوست نداشتم.

نسخه چهارم داستان (پنجم اگر حساب کنید هالیوود با چه قیمت است؟) (1932) ) ، این نسخه خاص توسط بردلی کوپر ، اریک روت نوشته شده است ، و Will Fetters ، و به کارگردانی کوپر ، که بسیار نزدیک به ضربات نسخه های قبلی است. جکسون مین (کوپر) یک کشور معتاد به اعتیاد به مواد مخدر و الکلی و خواننده غربی است که از وزوز گوش رنج می برد و قصد دارد فقط توسط مدیر تور و برادر بزرگترش ، بابی ، با هم نگهداری شود (یک استثنایی سام الیوت ). وقتی مین با آلی کامپانا مواجه می شود ( لیدی گاگا ) ، او از توانایی آواز او تحت تأثیر قرار می گیرد و او را به نمایش بعدی خود دعوت می کند. در طول اجرای خود ، او به طور غیر منتظره ای او را روی صحنه دعوت می کند تا یکی از ترانه های خود را بخواند و مردم آن را دوست دارند. آنها با شرکت در تور ، به زودی آنها یک رابطه عاشقانه را شروع می کنند ، اما هرچه محبوبیت آلی افزایش می یابد ، Rez ( Rafi Gavron ) ، تهیه کننده موسیقی که پیشنهاد می دهد ، به او نزدیک می شود. او یک معامله رکورددار است اما او را از ریشه های شبه جداشده به سمت سبک پاپ ساخته شده دور می کند ، در همین حال ، مین شروع به ابراز عدم تأیید خود می کند ، در حالی که به طور فزاینده ای به مصرف مشروبات الکلی و مواد مخدر دام می زند.

برای شروع با آنچه من دوست نداشتم. اولاً ، نیمه اول کاملاً برتر از نیمه دوم است ، که به مسائل گام برداشتن و ریتم ویرایش برمی گردد. در حالی که نیمه اول واقعاً وقت خود را در تنظیم شخصیت ها و روابط آنها می گذارد (تقریباً یک ساعت قبل از اولین بوسه است) ، نیمه دوم اغلب احساس عجله می کند ، تقریباً یک قرقره برجسته از وقایع پخش شده در طول چندین ماه ، بدون اینکه واقعاً داده شود هرکدام از آنها زمان نفس کشیدن دارند.

در مرحله دوم ، من با شخصیت ماین مشکل داشتم. همانطور که در مورد همه نسخه های قبلی این داستان وجود دارد ، اگرچه ظاهرا زن پیشتاز است ، اما مشکلات مرد در کانون روایت قرار می گیرد ، الگویی که در سال 1937 (یا 1932) تاسیس شده است بیش از تحسین مخاطب را به ترحم مرد دعوت می کند. زن اما با نوشتن ، تهیه کنندگی ، کارگردانی و بازیگری کوپر ، این می تواند کمی خودخواهانه به نظر برسد که در نسخه های قبلی مسئله ای نبوده است ، با طولانی شدن فیلم تا اطمینان حاصل شود که با وجود رفتارهای کاملاً مذموم او. علاوه بر این ، مین کوپر با تنها یک صحنه که به نظر می رسد کاملاً چکش خورده است (فقط اگر بخواهیم انصاف داشته باشم ، این یک صحنه شکستگی است) ، کمترین قانع کننده و بی شراب مست خود تخریبی از هر چهار رهبر مرد استار است.

مسئله دیگری ، و من کاملاً تشخیص می دهم که از نظر اقلیت ، این است که عملکرد گاگا را کیسه ای مخلوط یافتم. من از کار او در داستان ترسناک آمریکایی (2011) متنفر شدم ، جایی که فکر می کردم خون آشام خفن و اغواگر او انبوهی از کلیشه ها و بیش فعالی است. او در اینجا بسیار بهتر است ، اما هنوز هم هیچ چیز چشمگیری نیست ، اساساً با ایجاد یک برداشت باربرا استرایسند (البته تصور مناسب). بعلاوه ، عملکرد او در واقع به هیچ وجه به ما نشان نمی دهد که چرا این زن جوان دوست دارد با الکلی دو برابر سن خود (غیر از این که او برای حرفه اش خوب است) باشد. گاگا هرگز اجازه نمی دهد که عاشق او شود ، علی رغم اینکه چارچوب در فیلم A Star Is Born نامه وجود دارد.

سیاست جنسیتی نیز (تا حدی) نگران کننده است. ریشه در اصل 1937 (یا 1932) دارد ، آلی از ابتدا تا انتها توسط مردان کنترل و دستکاری می شود ، و کل ماجرا از این واقعیت حکایت دارد که او برای کمک به او برای کمک به یک مرد به یک کمک مرد نیاز دارد. از این لحاظ ، ممکن بود تغییر دادن جنسیت جالب باشد و در عوض از فیلم بخواهیم داستان پیرزنی محو و سو tell مصرف کننده مواد مخدر را برای مربیگری یک جوان گرسنه و آینده دار تعریف کند. این نوع مردان احتمالاً به طور خودکار مورد انتقاد قرار می گیرند که به هر جنسیتی ترقی می دهند ، اما این یک چرخش جالب مدرن در مورد یک داستان قدیمی بوده است.

اما برای مقابله با این پیشنهاد و رفتن به آنچه من از ستاره‌ای متولد می‌شود خوشم آمد ، می توان ادعا کرد که با حفظ م effectivelyثر مضامین تکرارهای قبلی داستان (و ، در رابطه با نسخه 1976 ، در واقع بازگشت به نکاتی که به دلیل عدم توصیه دور انداخته شده بودند) ، فیلم به سادگی با استقبال از پیدایش کلاسیک هالیوود ، و بازگویی بدون عذرخواهی یک داستان سنتی را به همان روشی که در ابتدا تصور شده بود ، بازگو می کند.

این بدان معنا نیست که هیچ چیز جدیدی را امتحان نمی کند ، یا وقتی انتظار دارید هرگز چپ نمی شود رفتن سمت راست. به عنوان مثال ، ستاره‌ای متولد می‌شود هرگز به این معنی نیست که سبک جدید آلی در دوران رض کمتر از آنچه که تحت مربیگری ماین بود معتبر است یا اینکه او به نوعی از او "صادق تر" است. آلی بعد از اینکه موهایش را رنگ کرد ، در آینه نگاه می کند و می گوید ، "حتی شبیه من نیست" ، و من کاملاً انتظار داشتم که این آغاز قوس باشد که آنچه صنعت برای او خرج کرده است ، هجو می کند ، با اشاره به اینکه تنها راهی که می توانست به عنوان یک هنرمند به هنر تبدیل شود کنار گذاشتن هنری بود که برایش معنایی داشت ، به نفع چیزی مصنوعی. اما این اتفاق نمی افتد. سبک جدید او (که با ادامه فیلم به لیدی گاگا واقعی نزدیکتر و نزدیکتر می شود) به سادگی متفاوت از سبک ماین است ، به گونه ای که او متفاوت از کسانی است که قبل از او بودند. اگر چیزی باشد ، ستاره‌ای متولد می‌شود همه چیز را به عنوان یک تکامل نسبتاً ارگانیک ارائه می دهد ، با غزلی از مشهورترین آهنگ مین به ما می گوید: "شاید وقت آن رسیده است که راه های قدیمی بمیرند."

یکی دیگر از جنبه های فیلم که به خوبی کار کرد این است که شیمی واقعی جنسی بین کوپر و گاگا وجود دارد. مطمئناً ، داشتن یک اسکریپت خوب از این نظر بسیار کمک می کند ، اما فقط به دلیل وجود شیمی در صفحه ، لزوماً به معنای وجود شیمی روی صفحه نیست (به ماهی مرطوب یک رابطه فکر کنید عاشقانه کیت هارینگتون و عاشقانه امیلیا کلارک در بازی of Thrones (2011) - من شیمی بیشتری بین خواهر و برادر دیده ام). و اگرچه من در زمینه اجراها با برخی از مشکلات روبرو هستم ، اما عنصر جذابیت جنسی برای دیدن همه وجود دارد.

جهت مس نیز بسیار چشمگیر است و به محیط جهان راک حس زندگی می بخشد - در واقعیت - از مواد مخدر ، به زندگی در خارج از اتاقهای لیمو و هتل ، به گردباد طبیعت همه ، فیلم شاید واقع بینانه ترین تصویر از صنعت موسیقی از تقریباً معروف (2000) . از نظر بصری ، جهت کوپر عملکردی است (بیشتر سبک لاکونیک کلینت ایستوود تا سبک هایپرکینتیک همکاری مکرر کوپر ، David O. Russell ) ، هرگز توجه را به خود جلب نمی کند و به جای آن دوربین اجازه می دهد تا یک مشاهده گر منفعل باشد. در بیشتر موارد ، کوپر به عنوان کارگردان قابل مشاهده نیست ، که منطقی است ، با توجه به ماهیت داستان (حلقه های شومی که در بالای مین روی یک بیلبورد آویزان شده اند ، کمی بالاتر از آن هستند). او همچنین از نوع کلیشه هایی که معمولاً در این نوع داستان ها می بینیم ، پرهیز می کند. به عنوان مثال ، برای نشان دادن موفقیت روزافزون یک شخصیت ، بدون شک یک فیلم موسیقی استاندارد یا یک صحنه منفرد یا مونتاژی از امضای خودکار عجولانه ، یک صحنه یا دو صحنه از یک مرکز تبلیغات فزاینده عصبانی و حداقل یک ، اما معمولاً بیشتر ، کنفرانس مطبوعات آشفته. کوپر با تکیه بر صحنه هایی که محبوبیت آلی را به صورت ارگانیک تری برای ما نشان می دهد ، هیچکدام از اینها را نشان نمی دهد (به عنوان مثال ، ما می دانیم که وقتی از او خواسته شد نمایش Saturday Night Live (1975) ).

بله ، کوپر در تلاش است نسخه ای فریبنده از یکی از پر زرق و برق ترین روایت های کسب و کار نمایشی بسازد ، که ممکن است به عنوان یک اکسیمورون یکی باشد ، اما ، در بیشتر موارد ، او تعادل خوبی بین خیال های برتر نمایش در نمایشگاه ، پر از شخصیت های بزرگتر از زندگی و تاریخ نگاری های کارتونی ، و یک عاشقانه محرمانه و صمیمی تر ارائه می دهد که حقایق جهانی را در مورد فداکاری های یک شخص ارائه می دهد برای شخصی که دوستش دارد بساز. فقط به یک نمونه از چگونگی کنترل دوگانگی او اشاره می کنم ، صحنه هایی که دو سرنخ را معرفی می کند تا آنجا که می توانید از razzmatazz تصور کنید - ماین به تنهایی در یک اتاق سبز ظاهر می شود که قبل از خندیدن روی صحنه قرص هایی ظاهر می کند و Ally در یک توالت توالت که از طریق تلفن با دوست پسر خود جدا شده است. این دو صحنه به خوبی لحن را ایجاد می کند و اعتبار انتخاب های کارگردان کوپر است.

تمام مواردی که در نظر گرفته شده است ، یک ستاره متولد می شود ، اولین کارگردانی چشمگیر است و احتمالاً بهترین نسخه از چهار نسخه داستان (مطمئناً بهتر از نسخه های 1937 و 1976 است). ستاره‌ای متولد می‌شود با ظهور لیدی گاگا به عنوان یک بانوی برجسته ، نشان دهنده ورود صدای جالب جدید کارگردانی است. من فکر نمی کردم که این مورد به خوبی بسیاری از منتقدان و طرفداران این اتفاق را گرفته باشد ، گاهی اوقات آن را کمی بیش از حد یکبار مصرف می دانم ، اما مطمئناً از آن لذت بردم ، و منتظر هر آنچه هست که کوپر باشد بعدی انجام می دهد

جهت دانلود فیلم A Star Is Born 2018 (ستاره‌ای متولد می‌شود) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اگر شما حتی یک فیلمساز معمولی هستید ، به احتمال زیاد قبلاً این بحث را شنیده اید. که اصالت در هالیوود مرده است. ما در دوره ای زندگی می کنیم که حتی Ghostbusters دیگر مقدس نیست. جایی که تعجب نخواهید کرد اگر یکی از استودیوهای بزرگ بازسازی پدرخوانده یا Citizen Kane را اعلام کند. این بازسازی ها ممکن است برخی از مخاطبان را تسخیر کند ، اما تقریباً ستاره‌ای متولد می‌شود ها قلب مخاطب را جذب نمی کنند. آنها قطعاً منتقدان ستایش را جذب نمی کنند. آنها مطمئناً هیچ جایزه بزرگی به خانه نمی رسانند.

اینکه همه تغییرات با A Star متولد می شوند.

تغییر ، کلمه کلیدی در مورد بازسازی ها است. (یا بازسازی بازسازی های بازسازی شده ...) سازندگان فیلم نه تنها باید ایده های فیلم اصلی را نزدیک نگه دارند ، بلکه باید دلیلی داشته باشند تا داستان را بازگو کنند. این یک تعادل ظریف است. هر نسخه از ستاره متولد می شود ، یک شخصیت مشهور شکسته را دنبال می کند ، در زمستان زندگی حرفه ای خود ، که سالها از نوشیدن او آسیب دیده است و هنگام ملاقات با یک جوان دیگر ناگهان دوباره متولد می شود. این دو عاشق یکدیگر می شوند ، اما در حالی که رابطه آنها توسعه می یابد ، مشاغل سرگرمی آنها به جهات مختلفی ادامه می یابد.

به نظر می رسد فیلم کارگردان و همبازی بردلی کوپر بیشتر از فیلم های استرایزند / کریستوفرسون برای ساخت یک ستاره متولد شده است. (آخرین باری که این داستان بازخوانی شد) ، زیرا پویایی بین این دو عاشق به صنعت موسیقی بستگی دارد. وقتی استرایزند و کریستوفرسون فیلم را در سال 1976 بازسازی کردند ، (برای چهارمین بار در آن مرحله) در سال 1976 ، آنها یکی از انتظارات ذکر شده را شکستند ، زیرا هر دو برای بازی های خود گلدن گلوب را به خانه بردند. شاید کوپر بیش از آنکه از زیبایی برخوردار باشد ، بیشتر از عملکرد الهام گرفته است ، زیرا بازیگری یکی از جنبه هایی است که در نسخه کوپر می درخشد. شخصیت های جکسون مین (کوپر) و آلی (لیدی گاگا) کل داستان را در یک فیلم که فقط نیمی از دو شخصیت برجسته است هدایت می کنند. کوپر و لیدی گاگا شیمی شگفت انگیزی دارند و از لحظه ای که برای اولین بار این دو را با هم روی صفحه می بینید ارتباط را احساس می کنید.

اولین بار ، کوپر ، کارگردان ، ماهرانه بین جکسون و آلی صمیمیت ایجاد می کند ، بدون آن داستان مطمئناً به آن موفقیت نخواهد رسید. کوپر در استادیوم هایی که هزاران هوادار را در خود جای داده است ، در رختکن های کوچک مملو از جیغ Drag Queens ، در یک میله شیرجه با صدای بلند ، در پارکینگ یک بقال شبانه ، از کادر بندی محکم و صدا بدون نقص استفاده می کند تا به نظر برسد که تنها دو نفر در جهان است. شما جذابیت او را درک می کنید ، آسیب پذیری او را می بینید و این دو بازیگر در کنار هم بازی های زیبایی را ارائه می دهند.

این برای از بین بردن چیزی از یک بازیگر نقش مکمل کوچک ، اما قدرتمند نیست. لحظات درخشان و غافلگیرکننده ای از دیو چاپل در نقش نودلز وجود داشت ، یکی از دوستان قدیمی جکسون که باز هم تأکید می کند که آلی چقدر جکسون را احیا کرده است. بزرگترین تعجب از طرف اندرو دایس کلی در نقش لورنزو ، پدر آلی رخ داد. كلی و چاپل در تعاملات كوچك كوچكشان با دو شخصیت اصلی لحظات بزرگی از عشق و انسانیت را به ارمغان آوردند. سام الیوت همچنین در نقش بابی ، برادر بزرگتر جکسون (بسیار) من را شگفت زده کرد. آنها اختلاف سن را توضیح می دهند ، اما بقیه موارد کاملاً قابل توضیح است زیرا او و کوپر واقعاً برادران صفحه نمایش هستند ، با همه ناامیدی ، دعوا و آشنایی که در رابطه وجود دارد. الیوت در همان زمان كوتاه حضور در اكران ، معمولاً جنبه نرم تری از كار خود را نشان می داد و لحظه های غم انگیز غم و اندوه را هنگام رابطه سخت با برادرش پنهان می كرد و فقط با سبیل نمادین كمی پنهان می شد.

این س begال پیش می آید که آیا کوپر به عنوان کارگردان سزاوار همه ستایش ها است یا بازیگران؟ چیزی که می توانم از فیلم دریافت کنم این است که کوپر قطعاً بازیگرانش را در همان صفحه قرار داده بود ، چون فارغ از زمان نمایش ، این بازیگران باعث شدند شما به شخصیت های آنها اهمیت دهید. مخاطب سرمایه گذاری می شود. تعداد بی شماری ضربان اصلی داستان وجود دارد که در آن این شخصیت ها ممکن است کاری ناامیدکننده یا خشمگین انجام دهند. به جای اینکه صرفاً تشخیص دهم که اینها موانعی برای پیشبرد بیشتر داستان است ، من تقریباً از نظر صوتی ناراحت شدم و شبیه به فریاد زدن شخصیتی در یک فیلم ترسناک بودم که در اتاقی که قاتل در آن پنهان شده است ، فریاد نزنم. ستاره‌ای متولد می‌شود باعث می شود که قهرمانان داستان حتی در هنگام برخورد با زیرمجموعه های موضوعی مربوط به افراد مشهور ، پشیمانی ، افسردگی و سو abuse مصرف مواد نیز به موفقیت برسند.

و این به این دلیل است که تمام مدت برای سوار شدن همراه هستید. شما بخشی از این داستان عاشقانه هستید. ستاره‌ای متولد می‌شود از همان آغاز با غرش تماشاگران کنسرت سرسخت ، ضربات سخت طبل های صحنه جکسون و هیپنوتیزم هیجان انگیز شما را هنگام بازی هزاران نفر ، به شما جذب می کند. اگر شما یکی از میلیون ها نفری بودید که پیش پرده ستاره‌ای متولد می‌شود را دیده اید ، مطمئناً می دانید که دقیقاً در مورد چه چیزی صحبت می کنم (کادو به بخش تبلیغاتی ستاره‌ای متولد می‌شود ، بسیار جذاب و قدرتمند است تریلر) اما از یک فیلم بسیار جذاب و قدرتمند نشات می گیرد. این موسیقی ، دقیقاً مانند آهنگی که در درون شما قرار می گیرد ، نه فقط در سر شما ، جایی که می بینید یک کشور ملایم را که کوپر خوانده است ، زمزمه می کند ، بلکه در قلب و روح شما قرار می گیرد و به هم می زند. این بارها و بارها تکرار می شود تا اینکه شما کسی باشید که نمی خواهد شما را رها کند. گرچه باید از کوپر بخاطر جدی گرفتن کارش و بهبود آوازش تقدیر کرد ، اما این جایی است که لیدی گاگا می درخشد ، جای تعجب هیچ کس.

آلی برای او نقشی عالی است. این مجری درمورد احساس ضعیف بودن و زشتی خود در برخی از صحنه ها هنگام فیلمبرداری ستاره‌ای متولد می‌شود صحبت کرده است ، اما این امر باعث شده تا او واقعاً روی صحنه واقع شود. کار آلی ، دقیقاً مانند نیمه اول فیلم ، منفجر می شود و تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که خود را حفظ کنید تا زمانی که متوجه شوید آهنگساز در یک تصنیف قدرتمند قرار دارد. شما تعجب می کنید ، دقیقاً شبیه شخصیت او "چگونه به اینجا رسیدیم" اما در آن زمان ، شما فقط از اینکه در این سوار شدن همراه هستید خوشحال هستید. این شاهدی بر توانایی لیدی گاگا است ، زیرا چنین شخصیتی نمادین ، ​​اگر انتقال صداقت و فروتنی او نبود ، سفر شخصیت مجبور و تحقق ناپذیر به نظر می رسید. با این حال ، به دلیل عملکرد گاگا ، از لحظه ای لذت می برید که آلی بتواند سرانجام او را در آغوش بگیرد و با شجاعت آهنگ های خود را بدون هیچ مانعی کمربند کند. در فیلم A Star Is Bornی با لحظات بسیار زیاد که شما را به چنگ می اندازد ، موسیقی بدون شک یکی از جنبه های مورد علاقه من است. نمی توانم منتظر بمانم تا ستاره‌ای متولد می‌شود اکران گسترده تری داشته باشد تا استودیو بتواند موسیقی متن را نیز در دسترس قرار دهد.

اگر و چه زمانی فصل جایزه فرا می رسد و یک ستاره متولد می شود بدون شک پیشقدم چندین رشته اصلی است جوایز ، من فکر می کنم که باید از کوپر صرفاً تقدیر کرد زیرا به عنوان کارگردان ، او همه چیز را دور هم جمع کرد. ترانه سرایان ، بازیگران ، فیلمبرداری ، طراحی صدا بسیار متعادل بود تا بهترین نسخه ممکن از این داستان ایجاد شود و آن را به عنوان درخشان ترین ستاره برای منتقدان و مخاطبان تبدیل کند.