دانلود فیلم A Quiet Place Part II 2020 (مکانی آرام: قسمت دوم) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم مکانی آرام: قسمت دوم 2020 بدون سانسور

فیلم مکانی آرام: قسمت دوم در ژانر(های) درام, علمی تخیلی, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2020 به روی پرده رفت. A Quiet Place Part II به کارگردانی John Krasinski, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Emily Blunt, Cillian Murphy, Millicent Simmonds, Noah Jupe, Djimon Hounsou, Wayne Duvall, Okieriete Onaodowan, Blake DeLong, Silas Pereira-Olson, Scott Matheny, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم A Quiet Place Part II 2020 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام علمی تخیلی هیجان انگیز
امتیاز :
91%
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2020
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

بعد از اتفاقات داخل خانه اکنون خانواده ی ابوت باید با اتفاقات وحشتناکی که در جهان بیرون به وقوع می پیوندند مواجه گردد. آن ها مجبور شده اند که به قلب ناشناخته ها سفر کنند و متوجه می شوند که موجوداتی که از طریق صدا صدا شکار می کنند، تنها تهدیدی که بر سرراهشان قرار دارد نیست...

Following the events at home, the Abbott family now face the terrors of the outside world. Forced to venture into the unknown, they realize that the creatures that hunt by sound are not the only threats that lurk beyond the sand path.

91%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم A Quiet Place Part II 2020

بعد از اتفاقات داخل خانه اکنون خانواده ی ابوت باید با اتفاقات وحشتناکی که در جهان بیرون به وقوع می پیوندند مواجه گردد. آن ها مجبور شده اند که به قلب ناشناخته ها سفر کنند و متوجه می شوند که موجوداتی که از طریق صدا صدا شکار می کنند، تنها تهدیدی که بر سرراهشان قرار دارد نیست...
مکانی آرام ۲ ، نام فیلمی ترسناک و مهیج محصول سال ۲۰۲۰ به کارگردانی جان کرازینسکی می‌باشد. مکانی آرام: قسمت دوم که ادامه‌ی قسمت قبل می‌باشد ، درباره‌ی خانواده‌ی ابت می‌باشد که با ترس از دنیای بیرون در خانه زندگی می‌کنند ، آن‌ها مجبور هستند تا همیشه درحال حرکت باشند ، اما خیلی زود متوجه می شوند موجوداتی که با صدا شکار می‌کنند تنها تهدید نیستند و…

جهت دانلود فیلم A Quiet Place Part II 2020 (مکانی آرام: قسمت دوم) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"A Quiet Place Part II" دنباله فیلم ترسناک ترسناک "A Quiet Place" در سال 2018 است. به نویسندگی و کارگردانی جان کرازینسکی و با بازی امیلی بلانت ، سیلیان مورفی و میلیسنت سیموندز ، پیگیری محکمی برای نسخه اصلی است که دقیقاً همان کاری را که یک دنباله باید انجام دهد ، انجام می دهد.

در پس از فیلم اول مکانی آرام: قسمت دوم ، خانواده ابوت ، متشکل از اولین (امیلی بلانت) ، دختر ناشنوا او ریگان (میلیسنت سیموندز) و پسر مارکوس (نوآ جوپ) با بهره گیری از حساسیت زیاد آنها به صداهای بلند ، موفق به کشتن هیولاهایی شده اند که آنها را وحشت زده کرده اند. . در حالی که خانه آنها کاملاً ویران شده است ، هر سه نفر به همراه نوزاد تازه متولد شده Evelyn مجبور به تخلیه منطقه و جستجوی مکان دیگری برای تماس با خانه می شوند. در حالی که مسافران فراتر از سرزمین آشنا بودند ، گروه به یک کارخانه متروکه که در آن دوست خانوادگی قدیمی شان امت (سیلیان مورفی) ساکن بود ، برخورد می کنند و به آنها اجازه می دهد تا به طور موقت با او بمانند. مدت کوتاهی بعد ، مارکوس و ریگان یک سیگنال رادیویی را کشف کردند که از یک جزیره نزدیک موسیقی پخش می کند و فکر می کنند ممکن است مکان های انسانی دیگری نیز بتوانند آن را منتقل کنند ، دومی تلاش می کند تا تحقیق کند و امیدوار است راهی پیدا کند که یک بار جهان را از شر هیولاها خلاص کند و برای همه.

تعداد کمی از فیلم ها در ده دقیقه اول توجه من را جلب کرده اند به روشی که "یک مکان آرام" در سال 2018 انجام داد. روشی که مخاطبان را فوراً در این جهان غرق می کند ، جایی که حتی کوچکترین سر و صدای زیاد می تواند به معنای تفاوت بین زندگی یا مرگ باشد و من را عصبی کند که حتی هنگام تماشای آن در سینما گلو را پاک کنم. "قسمت دوم" به جای اینکه دنباله ای شل و پول نقد باشد ، در واقع داستان را با نگاهی عمیق تر به چگونگی ادامه حیات این یک خانواده تا زمانی که در تمام این مدت زنده مانده اند ادامه می دهد. اگرچه به پایان نامه اصلی اکتفا کردم ، اما هنوز هم اعتقاد داشتم که سوراخ های حل نشده ای وجود دارد که می تواند با جزئیات بیشتری انجام شود و خوشبختانه این دنباله اکثر موارد را انجام می دهد. در حقیقت ، این پیگیری با یک سکانس فلش بک آغاز می شود که توضیح رضایت بخشی از اینکه این هیولاها از کجا آمده اند و اینکه آیا حضور آنها صرفاً محدود به ایالات متحده است ، ارائه می دهد. با این حال ، مانند نسخه اصلی ، هنوز توضیح داده نشده است که چگونه برق در این جهان پس از آخرالزمانی کاملاً کار می کند. من در ابتدا تصور می کردم که مردم از ژنراتور استفاده می کنند اما آنها سر و صدای زیادی منتشر می کنند ، که این هدف را برای سکوت برای جلوگیری از کشته شدن توسط هیولاها شکست می دهد. گذشته از این ، این دنباله به بیشتر س effectiveالاتی که من در مورد اصل داشتم با استفاده موثر از ساختمان جهانی و داستان های روزنامه های ظریف پر از مکان مختلف ، پاسخ می دهد.

با بازگشت به صندلی کارگردان ، جان کراسینسکی این بار کل مدت فیلم را به جای جلوی دوربین پشت دوربین می گذراند ، صرفه جویی در مورد فلش بک که قبلاً ذکر شد. همانطور که در اصل مشاهده شد ، کرازینسکی مهارت خود را در انتقال مخاطب خود به جهانی نشان داده است که هیولاهای خونخوار فقط با صحبت در حجم منظم قادر به ظاهر شدن در عرض چند ثانیه برای خرد کردن ما هستند. این به دلیل استفاده ابتکاری فیلم از میکس صدا در هنگام صحنه های مهم مانند سفر خانواده از مکانی به مکان دیگر است. ما می شنویم که هر دانه از خاک پا می گذارد و هر تیغه چمن از کنار هم عبور می کند تا تأکید کند که چه آگاهی داریم یا نه از آن سر و صدا می کنیم. حتی هنگامی که می خواهید برای زنده ماندن سکوت کنید ، چیزی به راحتی بهمراه بطری های شیشه ای می تواند باعث اضطراب شود. این فیلمی است که کاملاً باید در سینما با صدای فراگیر تجربه شود زیرا تماشای آن از خانه با تلویزیون یا تلفن این کار را به انصاف نمی رساند.

حتی اگر همسر او در داخل و خارج از صفحه باشد در مکانی آرام: قسمت دوم برجسته نبود ، امیلی بلانت هنوز هم توانست خودش را به عنوان ایولین هدایت کند و خانواده اش را از طریق منطقه خطرناک پر از این موجودات هیولا هدایت کند. در حالی که کودک خود در یک دست و یک اسلحه در دست دیگر قرار دارد ، ایولین مسئولیت انتقام گیری از هر یک از فرزندان خود را بابت هر هزینه ای که عهده دارد محافظت می کند. این همان شخصیتی است که وقتی آبش شکست ، توانست ساکت بماند و بعداً روی ناخن تیز پا بگذارد ، بنابراین مطمئناً باور کردن او توانایی چنین شاهکاری را ندارد. سیلیان مورفی همچنین به عنوان امت ، که روش های ابتکاری برای سکوت در منطقه کارخانه دارد و اکنون او را خانه خود می نامد ، تغییر سرعت مناسبی در داستان ایجاد کرد. مورفی پیش از این در "28 روز بعد" در سال 2002 نقش یک بازمانده تنها از یک واقعه آخرالزمانی را بازی کرد بنابراین قطعاً با این نوع ژانر غریبه نیست. اما شخصیت اصلی باید Millicent Simmonds به عنوان ریگان ناشنوا باشد. سیموندز که در زندگی واقعی ناشنوا است ، از طریق حرکات زبان اشاره احساسات واقع بینانه زیادی را منتقل می کند در حالی که بندرت یک کلمه کلامی را بر زبان می آورد. این دقیقاً همان نوعی از فیلم های انحصاری است که باید ارائه شود و نه چیزی که فقط برای ارتقا a یک دستور کار سیاسی فعلی در آن لبه کفش باشد.

در پایان ، اگر از فیلم اصلی به اندازه من لذت بردید ، پس این دنباله ارزش وقت شما را دارد. این داستان با موفقیت در داستان پیشینی خود گسترش می یابد و در عین حال عناصر جدیدی را اضافه می کند که به نظر می رسد جهت متفاوتی را که ممکن است در آن پیش رود را حکایت می کند. با توجه به پایان ، به نظر می رسد که در آینده قسمتی سوم وجود داشته باشد ، بنابراین امیدوارم که کسی همان کاری را انجام دهد که این شخص در ادامه داستان با فرمول برنده خود ارائه داده است. تا زمانی که سریال مانند سایر حق رای دادن با دنباله های چندان درگیر نشود ، من می گویم این چیز خوبی است.

جهت دانلود فیلم A Quiet Place Part II 2020 (مکانی آرام: قسمت دوم) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در یک فروند: عجب. این اولین فیلمی است که بیش از یک سال در یک تئاتر واقعی دیده ام! A Quiet Place II یکی از اولین فیلم هایی بود که با شروع همه گیری ، اکران تئاتر خود را به تأخیر انداخت. امروز صبح ، من فقط با 9 منتقد فیلم دیگر به یک نمایش مطبوعاتی در یک تئاتر محلی دعوت شدم. فیلم درست در جایی که یک مکان آرام آرام متوقف شده است ، انتخاب می شود. به دنبال وقایع هولناک در خانه ، اکنون خانواده ابوت با وحشت دنیای خارج روبرو هستند. آنها مجبورند که به سمت ناشناخته گام بردارند ، آنها متوجه می شوند که موجوداتی که با صدا شکار می کنند تنها تهدیدهایی نیستند که در آنسوی مسیر شن و ماسه قرار دارند ...

این هیجان انگیز نمایشی توسط جان کراسینسکی نوشته و کارگردانی شده است. او اولین فیلم را با اسکات بک و برایان وودز نوشت اما مکانی آرام: قسمت دوم کاملاً کراسینسکی است. من ویدئوهای YouTube "برخی خبرهای خوب" یوتیوب را که جان کراسینسکی هنگام شروع همه گیری آغاز کرد ، دوست داشتم. به نظر می رسد او واقعا چنین پسر خوبی است و نشان می دهد که او کاملاً می داند چگونه فیلم های عالی بنویسد و کارگردانی کند. این دنباله نادر است که به خوبی یک مکان آرام است. یکی دیگر از منتقدان سینما که من امروز صبح فیلم را با آن تماشا کردم ، در این چند کلمه توضیح داد که "یک دنباله عالی برای فیلمی که نیازی به دنباله ندارد". همه می گویند مکانی آرام: قسمت دوم قطعاً ارزش انتظار را داشت. این فقط فیلمی است که ممکن است باعث شود مردم دوباره به سینماها برگردند.

چیزهایی که دوست داشتم: چه کسی جان کراسینسکی و امیلی بلانت را با هم دوست ندارد؟ هر دو در مکانی آرام: قسمت دوم خارق العاده به نظر می رسند. با وجود درگذشت شخصیت جان کرازینسکی در فیلم A Quiet Place Part II اول ، در چند صحنه که روز 1 حمله بیگانگان را نشان می دهد ، می توانیم او را دوباره ببینیم. او و امیلی اعتراف کردند که فکر انجام دنباله ای را نداشته اند. جان توضیح می دهد که وی "ذهن جدی را فریب داده و این کار را انجام داده است". بازیگران با استعداد شامل جیمون هونسو و سیلیان مورفی نیز هستند.

ملیسنت سیموندز ، بازیگر نقش ریگان ابوت ، در واقع در زندگی واقعی ناشنوا است. این سومین فیلم او پس از فیلم اصلی و Wonderstruck است. او بازیگر جوان بسیار خوبی است. نوح جوپ در نقش برادرش بازی می کند و با هم ، آنها امیدواری را که بزرگسالان به شدت به داستان نیاز دارند ، فراهم می کنند.

تعلیق و تنش بسیار زیاد است ، با اقدامات زیادی که شما را در لبه خود نگه می دارد صندلی مکانی آرام: قسمت دوم همه جهش ها را دارد و شما را امیدوار می کند که امیدوار باشد.

سکانس آغازین پرشور بود. یکی از مواردی که من در بررسی فیلم اصلی گفتم این بود که ای کاش می توانستیم اتفاقات روز اول را ببینیم. خوب ، اینجا شما بروید!

بیگانگان جذاب هستند اما شخصیت ها واقعاً مرکز و قلب فیلم. بیگانگان را از نزدیک و شخصی و اغلب اوقات می بینید. ما همچنین می فهمیم که چرا آنها به صدا بسیار حساس هستند.

در مورد صدا ، جلوه های صوتی چشمگیر هستند.

چندین عکس دوربین وجود دارد که تخریب باورنکردنی دیده شده را به یاد من می آورد در جنگ تام کروز در جنگ جهانیان.

جان کراسینسکی واقعاً به جزئیات توجه می کند. به عنوان مثال ، شخصیت او را می بینیم که در فروشگاه محلی چند مورد را گرفته است. همانطور که در کنار قفسه هایی قدم می زند ، آن کشتی موشکی اسباب بازی را می بینیم که در فیلم A Quiet Place Part II اول به نمایش درآمده است.

من دوست داشتم در صحنه اول جامعه شهرهای کوچک را ببینم. بسیاری از مردم تصور عاشقانه از زندگی در چنین شهری دارند که همه یکدیگر را می شناسند و به آن اعتماد دارند. فکر می کردم همه گیری به ما کمک کرده است که بدانیم چه چیزهایی در زندگی مهم است ، اما اخیراً ، تقریباً همه کسانی که "در آنجا" با آنها ارتباط برقرار می کنم بسیار بی ادب و بی حوصله به نظر می رسند.

هنگام تماشای این موضوع ، دچار غبغب می شوید!

یکی از مواردی که من در مورد مکانی آرام: قسمت دوم و فیلم اصلی آن خیلی دوست دارم این است که یک فیلم ترسناک عالی لازم نیست خونین و خونسرد و نفرت انگیز باشد.

قطعاً به شما کمک می کند فیلم اول را دیده اید ، اما هنوز هم می توانید به تنهایی از دنباله آن لذت ببرید. اگر قسمت 1 A Quiet Place را ندیده اید ، منتظر چه چیزی هستید؟

چیزهایی که دوست نداشتم: نمی توانم به یک چیز فکر کنم. من واقعاً لذت بردم.

می توانید نقد و بررسی کامل من را در کانال YouTube Movie Movie Mom خود مشاهده کنید.

جهت دانلود فیلم A Quiet Place Part II 2020 (مکانی آرام: قسمت دوم) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


هنگامی که چیزی که دائماً به عنوان نقطه دردناک بودن فیلمهای ترسناک / تعلیق از آن یاد می شود ، این است که شخصیتی کارهایی را انجام می دهد که بسیار غیر منطقی است و یا گنگ ساده برای خلق درام و / یا داستان بیشتر ...

AQP1 طراوت از این رنج نمی برد ، این بیشتر یک سری اتفاقات بد بود که بر روی یکدیگر ایجاد شد و به آن اجازه داد لحن وحشتناکی را که سعی در پرورش آن دارد حفظ کند.

AQP2 با این حال تحت تأثیر این موارد است نوع چیزها و همان چیزی است که تماشای آن فیلم را بسیار دشوار می کند.

بارزترین نمونه اقدامات کودکان است ، کارهای پسر کمی بیش از دختران کره است.

پسر ، پس از اینکه پای او را به دام تله ای گرفت (از شدت درد ، او آشکارا فریاد می کشد که می داند ممکن است منجر به مرگ او شود) ... تصمیم می گیرد وقتی مادرش به آنجا می رود ، وضعیت زندگی آنها را در انبار بررسی کند وسایل تهیه کنید ... همچنین او را مسئول مراقبت از کودک قرار دهید.

این عمل کاملاً احمقانه است و حتی نمی توانم تصور کنم کودکی درگیر آن می شود. پا / مچ پای او توسط دام خرس نابود شد ، او وظیفه داشت برادر کوچک خود را تماشا کند و علاوه بر همه اینها در طول هر دو فیلم نشان داده است که به طور کلی از ایده این موجودات بسیار ترسیده و فقط آرزو دارد که شجاع باشد وقتی از سر ناچاری باشد ... علی رغم همه اینها ، او برخلاف درد جسمی ، شخصیت تعریف شده ، عقل سلیم و وظیفه تماشای کودک برای بررسی محیط اطراف خود ... به معنای واقعی کلمه هیچ دلیلی نیست. البته با توجه به نشانه ، او یک فرد مرده را پشت پرده می بیند ، سر و صدای زیادی ایجاد می کند و بیگانگان را به خود جلب می کند ... این یکی در بسیاری از سطوح کاملاً معنا داشت.

همچنین مادر بیان نمی کند گفتن ، "سلام این مخزن تقریباً از هوا خارج شده است ، خواهر و برادر خود را در جعبه قرار ندهید ، فقط درصورت اینكه من هوا پیدا نكنم یا برنگردم" یا چیزی در این راستا احساس می كند كه یك واضح است. br />
سپس دختر ناشنوا تصمیم گرفت که خودش بیرون برود و سیگنال رادیویی را تحقیق کند. علی رغم بدیهی بودن اینکه او مجرد بدترین شخص برای این کار است (چون صدایی را که می تواند بشنود نمی تواند بشنود) حداقل در فیلم A Quiet Place Part II قبلی تنظیم شده بود که "لجباز" و "معتقد است که می تواند هر کاری کند" درست است در خانه چرخ او ... بنابراین حداقل این موارد پیگیری شده است.

سایر موارد غیر منطقی مانند "راهزنان سرخ" که تله های مفصلی را برپا می کنند ، در این نوع فضای پسا-آخرالزمانی معنای کمی دارد. هر شخصی را که سرقت می کنید اساساً یک بمب ساعتی است که می تواند با ایجاد یک سر و صدا همه را بکشد (همانطور که واضح است که پیش بینی شده و اتفاق افتاده است) آیا ارزش دارد که یک فرد تصادفی را در جهان از هر آنچه در اختیار دارد سرقت کنید (که اگر مراقب باشید چیزهایی که احتمالاً زیاد نیستند) ، هیچ چیز و دلیلی برای آنها باقی نمی ماند که فقط بگویند "آن را پیچ کنید" و شروع به فریاد زدن می کنند؟

خطر پاداش ناچیز به نظر می رسد و فکر راهزنان سرگردان در این کار غیرمنطقی است نوع جهان پس از آخرالزمانی همچنین ، بگویید آنها سرگردان نبودند و در حوض اسکله ها زندگی می کردند ... آنها هرگز وضعیتی نداشتند که یکی از هیولاها در آب بیفتد؟ آنها هرگز آتش سوزی در شب در جزیره را ندیده اند؟ باز هم ، فقط یک حس منطقی نبود.

چیزهای کوچکی هم اینجا و آنجا وجود داشت مانند:

1). کلوزآپ از آنها برای پایین آوردن سر و صدا بدون کفش استفاده می کنند و تأکید می کنند که این مهم چقدر است ... و سپس بقیه با کفش / چکمه می دوند.

2). پیام "پنهان" فراتر از دریا که بارها و بارها پخش می شود ... چرا فقط یک پیام را در یک حلقه ضبط نمی کنید که دقیقاً منظورتان چیست؟ آیا نگران هستید که بیگانگان قصد شنیدن این موضوع را داشته باشند اما قدرت جسمی ذهنی برای رمزگشایی پیام مبتنی بر آهنگ اب زیر کاه شما را ندارند؟ مثل اینکه می خواهید این را برای کد نادرست کد کنید؟!؟

3). دختری که سعی می کرد (در قطار مملو از افراد مرده) درب گیر کرده را برای جعبه کمک های اولیه تحت فشار بگذارد ، که بدیهی است برای ایجاد ترس و وحشت در جایی که او صدا می کند ایجاد می کند (این یک شخص مرده پشت در است ، که حدس زد ؟!)

4). صحنه اتومبیل در جزیره ای است که آنها هیولا را بسیار دور از پایگاه فریب می دهند ، اما پس از آن جیمون هونسو باور می کند که به دلایلی این هیولا فقط فرار کرده و پشت به یک درب نیمه باز گاراژ ایستاده است ، و با صدای کامل درباره چگونه او باید "برگردد" و بدیهی است که کشته شده است.

همه این تصمیمات گنگ برای رانندگی فقط فضای غافلگیرکننده / وحشتناک را از بین برد و فیلم را به طرز دردناکی قابل پیش بینی و خسته کننده کرد.

سرانجام صحنه نزدیک به انتهای آن که دختر یکی از هیولاها را می کشد ، او به جای حرکت ضربات چاقو با تیر فلزی خود ، حرکتی هشدار دهنده (مانند سر زدن) انجام می دهد ، اما سپس آن را از هیولا بیرون می کشد گویی او آنرا چاقو زده بود ... که باعث اشکال من شد.

بهترین قسمت مکانی آرام: قسمت دوم ابتدای کار بود ، که نشان می داد چطور اتفاق افتاد و صادقانه است خیلی کوتاه و به اندازه کافی جزئی نبود.

جهت دانلود فیلم A Quiet Place Part II 2020 (مکانی آرام: قسمت دوم) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


خنده دار نیست که وقتی فیلم بسیار خوبی می بینید بخشی از شما می خواهد ببیند چه اتفاقی می افتد. خوب ، ناگزیر آنچه اتفاق می افتد بعد واقعاً زیاد نیست و مطمئناً مکانی آرام: قسمت دوم صدق می کند. خوب ، مکانی آرام: قسمت دوم جنبه های جالب توجهی دارد ، اما مسئله این است که در حالی که فیلم اول بسیار پرتنش بود ، این نوع توپ را تا حدودی می اندازد. توجه داشته باشید ، دیدن بسته بندی مجدد سینما به این معنی است که ممکن است همه چیز به حالت عادی برگردد ، به این معنی که فیلم های شایسته سینما دوباره در صفحه بزرگ ظاهر می شوند و مردم از بازگشت دوباره و بررسی آنها خوشحالتر می شوند.

مکانی آرام: قسمت دوم تقریباً همان جایی را که فیلم قبلی متوقف می شود ، انتخاب می کند ، با این تفاوت که قسمت اول به اولین حمله بیگانگان بازمی گردد. حدس می زنم این به این دلیل بود که فیلم اول بودجه نسبتاً کمی داشت و به دلیل موفقیت فیلم اول ، آنها توانستند پول بیشتری را به سکانس افتتاحیه برسانند. به خاطر داشته باش ، بخشی از من احساس کردم که واقعاً همه چیز لازم نیست ، و مسئله این است که غیر از معرفی یک شخصیت جدید (که واقعاً نیازی به ورود به آن راه نبود) ، فقط به نظر می رسید که بهانه ای برای داشتن بسیاری از بیگانگان که در حال سر و صدا کردن همه چیز هستند.

مکانی آرام: قسمت دوم خانواده را با شخص دیگری از شهر محل زندگی خود روبرو می کند ، هرچند او علاقه چندانی به مجذوب کردن آنها ندارد. ما همچنین می دانیم که آنها یک ضعف در بیگانگان کشف کرده اند ، یعنی اینکه یک فرکانس وجود دارد که آنها را فوق العاده ناراحت می کند. توجه داشته باشید که چرا این شخص این واقعیت را انتخاب نمی کند ، علی رغم اینکه در واقع آنها را از لانه تیراندازهای خود تماشا می کند ، فراتر از من است. من فکر می کردم که این کشف یک چیز بزرگ باشد ، یعنی به این دلیل که به آنها امتیاز می دهد.

آنها همچنین کشف می کنند که یک ایستگاه رادیویی وجود دارد که یک آهنگ را بارها و بارها پخش می کند دوباره ، بنابراین دختر تصمیم می گیرد که برای رسیدن به این مکان سفر کند تا بتواند صدا را از روی موجها پخش کند و امیدوارم موجودات را شکست دهد (اگرچه به نظر می رسد آنها از قبل کاملاً جا افتاده اند). به همین ترتیب ، ما در نهایت یکی از آن فیلم های پس از آخرالزمانی را می یابیم که در آن سعی دارند نه تنها با بیگانگان بلکه با باندهای خشونت آمیز نیز مقابله کنند (تاکنون بارها این کار انجام شده است ، خوب ، کمی خشک می شود).

مکانی آرام: قسمت دوم هنوز پرتنش است ، اما به نوعی چیزی شبیه فیلم قبلی نبود. شاید به این دلیل که این یکی از فیلم هایی است که من ترجیح می دهم در خانه تماشا کنم ، جایی که می توانم آن را مکث کنم ، کمی استراحت کنم ، و سپس به تماشای آن برگردم تا اینکه فقط در یک جا نشستن روی فیلم باشم. بله ، این به نوعی یکی از فیلم هایی بود که در نهایت کمی کشیده شد و من حدس می زنم یکی از پیچیده ترین چیزها در مورد تماشای فیلم در سینما این است که شما اساساً باید یکجا بنشینید.

بله ، اشکالی نداشت ، اما همانطور که من پیشنهاد کردم ، واقعاً همه چیز عالی نبود ، و در حالی که بخشی از من ، پس از پایان فیلم اول ، می خواستم ببینم چه اتفاقی می افتد ، من بعد از تماشای مکانی آرام: قسمت دوم فهمیدم ، باید اعتراف کنم که خیلی تحت تأثیر قرار نگرفتم. اوه ، و به نظر می رسید که فیلم کاملاً ناگهانی به پایان رسید ، نه به این معنا که شما در لبه صندلی خود باقی مانده اید ، بلکه به این معنی است که قهرمانان موفق شده اند و به همین ترتیب دیگر کاری برای انجام دادن باقی نمانده است ، که احتمالاً یک از یک نظر خوب است زیرا این بدان معناست که فیلم بیشتر از زمان لازم کشیده نمی شود (اگرچه گاهی اوقات من در پایان قدری قدردانی می کنم ، مخصوصاً وقتی فیلم خوبی باشد).

جهت دانلود فیلم A Quiet Place Part II 2020 (مکانی آرام: قسمت دوم) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من به چند ستاره خوب پرش ، و شاید عملکرد سیلیان ، به این دو ستاره می دهم. در غیر این صورت ، مه ، حتی عملکرد امیلی هم بیش از حد زیاد است!

فیلم با یک پس زمینه بسیار کوتاه شروع می شود ، که شامل یک دنباله دار با زاویه ای بسیار تیز است که از جو عبور می کند ، که به جز صدها مورد نمی تواند به زمین برخورد کند. خیلی دور. با دیدن این دنباله دار ، بدون دلیل مشخص ، همه به سمت اتومبیل های خود می روند. چرا؟ هیچ کس نمی داند!

فقط یک دقیقه بعد ، موجودات (که از نظر ریاضی حتی نمی توانند فرود آیند) در یک وضعیت ظاهراً آسیب زا و شگفت آور شروع به خرد کردن و خرد کردن مردم می کنند. با این وجود ، همه در بعضی ساختمانها پنهان می شوند و ساکت می مانند (که هرگز با چنان وحشت هرگز نمی توانند خیلی سریع اتفاق بیفتند) گویی که آنها قبلاً می دانند این موجودات دارای سطح شنوایی زیر صوتی هستند که به حملات خود اعتماد می کنند! حتی کاراسینسکی یک مرد مشهور را بی صدا می کند و با نماز زمزمه می کند ، گویی که او از قبل نیرنگ فرار از هیولاهای قدیمی را که اتفاقاً در بازی بیس بال پسرش روی زمین فرود آمدند ، می داند !!

این بود (قرار بود) backstory ، که واقعاً هیچ چیز به فیلم اضافه نمی کند ، جز این که می دانستیم موجودات بیگانه هستند. با تشکر ، 12 دقیقه وقت تلف شده

در طول فیلم ، موارد بسیار ریزبینی که هیچ منطقی ندارند. از همه مهمتر زیرشاخه راهزن. من می ترسم که فقط برای تحقق بخشیدن به عنوان فیلم در آنجا قرار داده شده است: "... آنها متوجه می شوند موجوداتی که با صدا شکار می کنند تنها تهدیدهایی نیستند که در آنسوی مسیر شن و ماسه قرار دارند" ، زیرا کاملاً چیزی به داستان اضافه نمی کند جز این! منظور من این است که TF در دنیایی پس از آخرالزمانی که همه فقط سعی در زنده ماندن با اجتناب از خالقین کوبنده دارند ، یک بی پروا را سرقت می کند! 8 دقیقه دیگر به معنای واقعی کلمه هیچ چیز هدر نرفته است

بازگشت به ابتدای داستان. ریگان (Millicent Simmonds) که نمی تواند چیزی بشنود تصمیم می گیرد برای نجات جهانی كه حتی نمی تواند هیچ كدام از تهدیدهای آن را بشنود ، بیرون برود ، بگذارید صدایی كه ایجاد می كند و بیگانگان را به خود جذب می كند ، بشنویم!

پرش از BS زیاد و پرواز کردن برای تصور آن دنیای آخرالزمانی ، جایی که هیچ کس فکر نمی کرد از صداهای مافوق صوت یا فوق العاده بلند استفاده کند تا حداقل حساسیت بیش از حد به موجودات صدا را کاهش دهد تا اینکه به ظاهر بشریت را از بین برد! در AQP 1 ما چیزهای زیادی از داستان پس زمینه نمی دانستیم ، بنابراین برای بسیاری از تفسیرهای قابل قبول باز ماند. اما اکنون پس از دانستن ، آیا این مسئله به اندازه کافی ردیکال به نظر می رسد؟

برخی دیگر از BS ، موجودی که "به طور تصادفی" فقط با ماندن در یک قایق به جزیره امن رسیده است (توجه داشته باشید که این ضعف آنها در آب را تشخیص نمی دهد و حتی نمی تواند آن را ببیند) ، موجود قادر به پاره کردن اویلن و پسرانش نیست که دو پا دور مانده اند ، و در همان زمان موجود دیگر به سرعت به امت حمله می کند ، ریگان به طور چشمگیری آهنگ را قبل از اینکه بچسبد بازی می کند گوشی او را به میکروفون ، و آه پسر! با اطمینان قدم زدن مارکوس بدون توجه به اینکه انگشت ضرب و شتم پای او را به سمت این موجود نابود کرده بود ، با نگاهی به چهره هری پاتر ، موجودی را که با استفاده از یک گلوله اسلحه کشته نشده بود ، با استفاده از یک دور هفت تیر ، که مادرش می توانست در نامزدی قبلی خود استفاده کند ، کشت. با آن به جای اکتشاف دراماتیک فیول که حتی آن را خراشیده نکرد !! می خواهم از حافظه خود حذف کنم! همانطور که می توانید با صدای بلند و سریع فرار کنید!

جهت دانلود فیلم A Quiet Place Part II 2020 (مکانی آرام: قسمت دوم) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بزرگترین مشکل مکانی آرام: قسمت دوم جدی گرفتن خودش است. پیش فرض مسخره است. هیچ موجودی با صدا به طور بی رویه شکار نمی کند - به منبع هرچه می شنود حمله می کند ، زیرا همه آنها به یک آتشفشان یا چرخ گوشت پر سر و صدا سقوط می کنند ، یا به سمت بمب ها می دوند ، یا بیش از حد قادر به جویدن با موجود قوی تر هستند ، من نمی دانم .. می توانید ببینید ؟! هیچ موجودی هرگز به این شکل تکامل نخواهد یافت ، و به طور مشخص هیچ یک از این قبیل خلق نخواهند شد. در مورد خفاش ها با من صحبت نکنید ، خفاش ها صدای اشیا را پر می کنند تا اندازه و حرکت آنها را ببینند. آنها به تعقیب قوطی های حلبی که انسان از بین می برد نمی روند ، اما به طور غیرقابل توجیهی قوطی های حلبی نیست که باد آن را از بین می برد ، یا سنگ می ریزد ، یا هر چیز دیگری که اتفاقاً خطرناک و پر سر و صدا است - که اکثریت قریب به اتفاق چیزهای خطرناک است. br />
فیلم پر از سر و صدای محیط است. صدای جیرجیرک و آواز پرندگان ثابت است. این هیولاها اجسام بی جان را شکار خواهند کرد زیرا انسان با آنها سر و صدا می کند اما صداهای تولید شده توسط موجودات زنده دیگر یا صداهای طبیعی را شکار نمی کنند. در دنیای واقعی این موجودات فقط در محافل ناامیدکننده و ناامیدانه ای میان درختان در حال شکافتن ، پرندگان و قوطی های حلبی که در باد می غلتند می چرخند ، تا زمانی که از خستگی بمیرند. انسان ها می بینند که آنها برای خندیدن خود را می کشند.

شما کاملاً ایمن هستید که با 5 سنگریزه در جیب خود دور بزنید و پرتاب کنید و سر و صدا کنید اگر هرگز به یکی برخورد کنید ، اما ظاهرا هیچ یک از آنها شخصیت های مکانی آرام: قسمت دوم به اندازه کافی هوشمند هستند که می توانند این موضوع را بفهمند ، و در عوض هر زمان که شخص سر و صدایی ایجاد کند ، آنها برای اجرا انتخاب می کنند - ایجاد سر و صدای بیشتر اجتناب ناپذیر. تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است که بنشینند و ساکت شوند.

اگر فیلم خود را اینقدر جدی نگیرد ، هیچ یک از اینها مسئله مهمی نیست. این می خواهد یک درام جدی در مورد چگونگی زندگی مردم در چنین سناریویی باشد ، با عکسهای طولانی ، خسته کننده و دیالوگ کشیده و موسیقی دلخراش ، اما پیش فرض آنقدر مضحک است که نمی توان جدی گرفت.

شخصیت ها ، نوشتن و فیلمنامه همه به طرز وحشتناکی کسل کننده هستند. من کل فیلم را تماشا نکردم ، بنابراین این یک عامل خراب کننده نیست ، اما دختر ناشنوا نمی خواهد بمیرد ، هیچ فایده ای حتی قرار دادن او در معرض "خطر" نیست زیرا این یک فیلم هالیوودی است و هیچ اتفاق بدی هرگز رخ نخواهد داد به یک دختر ناشنوا در یک فیلم هالیوود. بیش از احتمال زیاد ، او به یک قاتل شگفت انگیز (کاملا پوچ) هیولا تبدیل خواهد شد که همه مردان را نجات می دهد. هر تنشی که فیلم سعی در ایجاد آن دارد از نظر مجموعه دارای نقص مهلکی است.

در اینجا واقعاً چیزی وجود ندارد. حتی طراحی هیولاها نیز الهام گرفته نشده است. بهترین چیزی که می توانم بگویم این است که به طور شایسته ای تولید و بازی شده است و برای آن 4 ستاره می شود ، اما یک فیلم عمیقا گنگ است.