دانلود فیلم A Quiet Place 2018 (مکانی آرام) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم مکانی آرام 2018 بدون سانسور

فیلم مکانی آرام در ژانر(های) ترسناک, درام, علمی تخیلی, ساخته شده و در سال 2018 به روی پرده رفت. A Quiet Place به کارگردانی John Krasinski, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Emily Blunt, John Krasinski, Millicent Simmonds, Noah Jupe, Cade Woodward, Leon Russom, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.5/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 82/100 می باشد. برای دانلود فیلم A Quiet Place 2018 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ترسناک درام علمی تخیلی
امتیاز :
7.5/10 96% 82/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2018
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

این فیلم به کارگردانی “جان کرازینسکی” و محصول سال 2018 است. داستان فیلم درباره ی خانواده ایی است که از ترس موجودی ناشناخته که فقط با صدا شکار می کند مجبور به زندگی در سکوت مطلق شده اند و …

A family is forced to live in silence while hiding from creatures that hunt by sound.

IMDb
7.5/10
96%
m
82/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم A Quiet Place 2018

مکانی آرام به کارگردانی “جان کرازینسکی” و محصول سال 2018 است. داستان فیلم درباره ی خانواده ایی است که از ترس موجودی ناشناخته که فقط با صدا شکار می کند مجبور به زندگی در سکوت مطلق شده اند و …
خانواده‌ای در خانه‌ای مجزا در سکوت مطلق زندگی میکنند چرا که یک نیروی ناشناخته اهریمنی با یک صدای کوچک هم به آن‌ها حمله ور خواهد شد ...
  خانواده‌ای در خانه‌ای مجزا در سکوت مطلق زندگی میکنند به خاطر ترس از خطری ناشناخته که با شنیدن هر صدایی آن‌ را دنبال کرده و حمله‌می‌کند
مکانی آرام ، فیلمی ترسناک و مهیج محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی جان کرازینسکی است. مکانی آرام داستان خانواده‌ای را روایت می‌کند که از ترس یک تهدید ناشناخته که به هر صدایی واکنش نشان می‌دهد و به دنبال صداها می‌رود و منبع این صداها را شکار می‌کند ، به صورت جداگانه در یک سکوت مطلق زندگی می‌کنند و…

جهت دانلود فیلم A Quiet Place 2018 (مکانی آرام) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


پیش فرض این است که اگر صدایی ایجاد کنید ، هیولاها شما را جذب می کنند. من با یک فیلم که هر قانون یا چارچوبی می خواهد ایجاد می کنم خوبم. شما یک فیلم با جادو می خواهید ، خوب. قدرت های خارق العاده ، خوب. یا فیلمی که اگر صدایی ساخته شود ، هیولاها در چند ثانیه حمله می کنند و باعث می شوند نور سریع کار طعمه هایشان باشد.

چیزهای زیادی در مورد فیلم دوست دارم ، اما وقتی شما معمولاً قوانینی را که ایجاد می کنید زیر پا بگذارید ، فیلم ناامیدکننده و لذت بخش می شود.

در مکانی آرام سازندگان ثابت کردند که صداهای بوق زدن یک اسباب بازی شاتل فضایی هیولاها را در کمتر از 10 ثانیه به ارمغان می آورد. و آنها موجود زنده ای را که اسباب بازی را خیلی سریع در دست دارد می کشند و شما به سختی می توانید آن را ببینید. سریع است همچنین ، صدای سقوط درب سیلو یک هیولا را نیز به ارمغان می آورد ، آن هم در یک زمان بسیار سریع. فریاد در عرض چند ثانیه هیولا را به ارمغان می آورد. و به همین سرعت شما را بکشد. صحبت عادی نیز هیولایی را به همراه دارد بنابراین باید از زبان اشاره استفاده کنید. همچنین ، صدای راکون که فقط صداهای عادی شبانه می آورد ، هیولایی را برای کشتن راکون به ارمغان می آورد.

بنابراین ، چگونه صدای بلند همان راکون که یک دقیقه قبل از آوردن هیولا روی سقف سقوط نکرده است؟ چگونه است که همان راکون ، به اندازه کامل راکون ، هر روز قبل از نمایش صحنه کشته نمی شود؟ آیا او از زبان اشاره راکون استفاده می کند و آن شب را فراموش کرده است؟ سقوط درب سیلو هیولا را به ارمغان می آورد اما صدای سقف راکون نمی آورد؟ صدای سقف بلندتر بود و هیولا به وضوح در منطقه بود زیرا هیولا لحظه ای بعد راکون را کشت.

چگونه آنها نشان می دهند پرندگان در آسمان در اوایل فیلم سر و صدا می کنند ، اما هیچ حمله هیولایی ندارند؟ آیا پرندگان فقط هنگام پرواز سر و صدا می کنند؟ آیا آنها هیچ وقت لانه می کنند؟ البته آنها باید فرود بیایند. آیا وقتی لانه می شوند یا فرود می آیند همیشه سکوت می کنند؟ چگونه موجودات در آن زمان حمله نکردند؟ پرندگان پر سر و صدا هستند اما زنده می مانند. آنها هیولا می توانند به راحتی و به سرعت به بالای یک سیلو بروند ، چرا یک درخت نه؟ آنها می توانند یک دیوار سیلو را برش دهند ، پس چرا یک درخت یا هر پرنده ای که در آن هستند نیست؟

آنها ثابت می کنند که موجودات غیر زنده ای که صدا می کنند هیولا را به ارمغان می آورند. درب فوق الذکر ، و همچنین یک اسلحه ، آتش بازی و غیره نیز ، یک شی object وجود دارد که می افتد که تقریباً به زمین برخورد می کند و خانواده هنگام دستگیری قبل از برخورد به زمین ، تسکین جمعی خود را نشان می دهند. بدیهی است که آنها از ترس سقوط جسمی هیولا را می ترسند.

اما ، یک رودخانه یا یک آبشار هیولا را نمی آورد. شاید آنها به رودخانه حمله کردند و منصرف شدند؟ اگر چنین است ، چرا کمی نزدیک به آب زندگی نمی کنیم. خش خش برگ های درخت یا ساقه ذرت ، ظاهراً هیولا را به ارمغان نمی آورد؟ برگها زنده هستند. چرا آنها آن را نادیده می گیرند؟ خانواده نمی توانند صدای ترسناک در خانه ایجاد کنند زیرا این یک هیولا را به ارمغان می آورد ، بنابراین آنها با پای برهنه راه می روند. اما ، هرکسی که در یک خانه زندگی کرده باشد می داند که خانه ها هر از گاهی به تنهایی صدای خراشیده ای ایجاد می کنند. پس چه اتفاقی می افتد؟ و باد مرتباً علیه خانه صدا می داد. مطمئناً ، آنها باید در خانه ای با کف چوبی و بدون فرش و موکت زندگی کنند تا به صدا خفه شوند ، اما باید مراقب جدی باشند تا مسیرهای بیرون در برابر پای آنها مقاوم باشد.

همچنین ، آیا در طول سال گذشته هیچ کس سرفه نکرده است؟ آیا هیچ کس خروپف نمی کند؟ گاز شکنی چطور؟ مطمئناً شخصی عطسه خوبی داشته است. این صداها بلندتر از زمزمه و اغلب بلندتر از صحبت های عادی هستند. با این حال ، آنها بیش از یک سال از هیولا اجتناب کردند. و چرا آنها باید با قرار دادن انگشت بر دهان خود به مردم یادآوری کنند که ساکت باشند؟ شما فکر می کنید بعد از یک سال افراد زنده آن یکی را کشف می کردند.

چرا هیولاها هنگام پیاده روی در خانه با پدر و پسر از تاب تاب خورده و زنگ زده چشم پوشی می کنند؟ از آنجا که یک چرخش خزنده و زنگ زده به زودی به نظر می رسد و بر تنش می افزاید؟ آنها همچنین روزنامه ای را که در ابتدای فیلم در باد می وزد نادیده می گیرند ، چرا که چرا دوباره؟ آیا این یک روزنامه است که در باد می وزد حال و هوایی ایجاد می کند؟

هیولاها به سرعت باورنکردنی ، سریعتر از هر حیوانی حرکت می کنند ، اما پس از حرکت در برابر افرادی که کارگردان نمی خواهد کشته شوند ، مانند یک تنبل ، به طرز دردناکی کند حرکت می کنند.

راه های زیادی وجود دارد که مکانی آرام می تواند بهتر باشد. این مفهوم بد نیست ، اما اجرا ناامید کننده است. مکانی آرام بدی نیست و من از قسمتهایی لذت بردم ، اما شما باید مغز خود را خاموش کنید و حقایق را نادیده بگیرید تا چیزی بیش از یک توصیه ملایم به آن ارائه دهید.

من بازیگران را دوست داشتم و فکر می کردم آنها از نظر مطالب خوب عمل می کنند. من مفهوم خانواده را دوست داشتم. شما احساس می کنید همه مهم هستند و هیچ کس قابل خرج نیست ، به جز شخص قدیمی البته.

چیزهای زیادی درباره مکانی آرام وجود دارد ، اما عدم ثبات در واقع من را آزار داده است. من می خواستم فیلم به موفقیت برسد و خودم را در تلاش برای بهانه جویی در داستان یافتم و فرض هایی را امتحان کردم و توضیح دادم که چگونه داستان می تواند کار کند و باورپذیر باشد ، اما ناهماهنگی ها بسیار زیاد بود. من پیش فرض را دوست داشتم اما فیلم احساس ناقصی کرد. ایده ای نیمه پخته و من فکر می کنم کارگردان آن را می دانست. اما حتی اگر هنر او تلاشی متوسط ​​و ناقص باشد ، می تواند درآمد کسب کند و حرکت کند.

جهت دانلود فیلم A Quiet Place 2018 (مکانی آرام) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


یک مکان آرام وقتی خانواده جدیدی را از سکوت طی می کند ، از یک خانواده مجرد پیروی می کند. دختر خانواده ناشنوا در این چشم انداز به آنها مزیت می بخشد زیرا همه آنها هنوز قادر به برقراری ارتباط با یکدیگر هستند. اما مکانی آرام درباره حمله بیگانگان نیست ، بلکه در مورد آنها ، خانواده است. این در مورد یک خانواده بودن است. مادر ، ایولین به شدت باردار است ، که همانطور که تصور می کنید مشکلات خاص خود را ایجاد می کند. شما نمی توانید نوزادان را ساکت نگه دارید و موفق باشید که از طریق زایمان جیغ نکشید. خوشبختانه آنها یک خانواده هوشمند هستند و راه حل های هوشمندانه بسیاری برای حل مشکلات دارند. به عنوان مثال آنها یک زیرزمین ضد صدا برای کودک در آن زندگی می کنند ، و یک جعبه ضد صدا دیگر با دستگاه تنفس برای قرار دادن کودک در صورت مویی وجود دارد. آنها از یک سیستم چراغ به عنوان هشدار استفاده می کنند ، از مسیرهای شن و ماسه برای پابرهنه گشت زدن استفاده می کنند و با اعلام حضور منظم توسط چراغ آتش با سایر بازماندگان محلی ارتباط برقرار می کنند.

آنچه که من واقعاً تازه کننده و غیرمنتظره به نظر می رسم مکانی آرام در حد طرح فوق العاده سبک بود. موجودات از کجا آمده اند؟ مهم نیست چگونه خانواده توانسته است بدون اینکه صدایی ایجاد کند محصولات ذرت را نگهداری کند؟ مهم نیست چرا مادر دوباره باردار است؟ واقعاً مهم نیست ، اما اگر توجه کنید و سلولهای مغزی نداشته باشید متوجه خواهید شد. در عوض فیلم فوق العاده ساده است ، تقریباً تمام فعالیتها را در مزرعه خانوادگی بنا نهاده است و تقریباً همه تنشها از این اتفاق می افتد که اتفاقات یکبار از یک چیز بد و بدتر انجام می شوند و همه چیز را از قبل تنظیم می کنند. می بینید که ناخن از طریق مرحله به سمت بالا نشانه رفته است و می دانید چه اتفاقی خواهد افتاد. به جای اینکه این پیش بینی پذیری یک مشکل باشد ، در عوض هنگام انتظار برای امر اجتناب ناپذیر شما را معلق می کند و عواقب زمانی را که سرانجام اتفاق می افتد کاملاً درک می کنید. و بعد گلوله های برفی می زند. یکی پس از دیگری ، و حتی وقتی فکر می کنید که آنها ایمن هستند ، اتفاق دیگری می افتد که قلب شما را دوباره در گلو قرار می دهد.

بازی در همه زمینه ها عالی است ، به خصوص از بچه های بازیگر. جان کرازینسکی به یک تعادل کامل بین بازیگری و کارگردانی دست پیدا می کند ، و در این نقش یک بازیگر بسیار اصیل را نشان می دهد که پدری در موقعیت سخت گیر افتاده و تمام تلاش خود را برای محافظت از خانواده اش به کار می گیرد. نزدیک به پایان عملکرد او حتی ممکن است شما را لرزاند. امیلی بلانت به عنوان مادر خارق العاده است ، احساسات را بدون هیچ زحمتی پشت سر می گذارد ، گویی این اتفاق واقعاً در حال رخ دادن است. او یک مادر حامی ، همسری دوست داشتنی است و وقتی درد را تحمل می کند ، سخت تر از دیگران تحمل می کند. طبیعتاً سهم شیمی بلانت و کرازینسکی قابل لمس است ، که با توجه به رابطه زندگی واقعی آنها تعجب آور نیست. اما بچه ها واقعاً تحت تأثیر قرار می گیرند. نوآ جوپ شاید به عنوان ماركوس از بازیگران كودك بیشترین انتظار را داشته باشد كه با وجود دانستن اینكه باید بالغ شود و به وزن خود كمك كند ، هنوز تا آنجا كه می تواند به كودكی متصل است. او در نهایت کودکی است که از ترس غرق شده است. Millicent Simmonds کاملاً ناخن آن را می زند هرچند به عنوان Regan سرپیچی ، مصمم است که معلولیت خود را تعریف نکند یا به او نگاه کند. ناشنوایی در زندگی واقعی او واقعاً اصالت را به احساساتی که از خود نشان می دهد می افزاید ، زیرا با روش های دیگر برقراری ارتباط و احساسات بزرگ شده است. وسایل بزرگ برای یادگیری زبان اشاره به هر کس دیگری ، بدون آن فیلم مثل سابق نبود.

و با این وجود بزرگترین ستاره فیلم بخش صدا یا بهتر بگوییم محدودیت آنها بود. بزرگترین نقطه قوت فیلم استفاده از سکوت است. هر صدا کمی تقویت می شود و وزن آن بیش از حد معمول تحمل می شود ، بیشتر قسمت عمده فیلم در سکوت مطلق است. امتیاز مارکو بلترامی هرگز خیانت به این روش نمی کند ، فقط در صورت لزوم برای افزودن عمق احساسی و افزایش تعلیق ، به او نگاه می کند. در غیر این صورت کراسینسکی اجازه می دهد سکوت خود گویا باشد. هیچ چیز اعصاب خردکنتر از جغجغه ، انفجار یا گریه نیست که معنای واقعی کلمه آن مرگ و زندگی است.

مکان آرام یک نود دقیقه تنش ناخن جو است. این هرگز از استقبال خود فراتر نمی رود ، فقط به اندازه کافی جهان سازی را ایجاد می کند تا بتواند بدون آسیب رساندن به خانواده اصلی و یک شب بد آنها در کشور فریب دهد ، و محدودترین و جوی ترین کارگردانی کراسینسکی را به نمایش می گذارد. در اینجا حفره های داستانی وجود دارد ، اما هیچگاه از پایه های اصلی فیلم نمی کاهد ، و بیشتر آنها را می توان با کمی فکر توضیح داد ، یا فقط به سادگی برای داستانی که می خواهد تعریف کند مهم نیست. چرا او ناخن را برداشت؟ نمی دانم چه زمانی او حتی فرصت داشت ناخن را بر دارد؟ من به A Quiet Place بسیار عالی 8/10 می دهم ، و صادقانه بگویم من می توانم به راحتی بیشتر آن را بدهم.