دانلود فیلم A Bug's Life 1998 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم A Bug's Life 1998 با زیرنویس فارسی

فیلم A Bug's Life در ژانر(های) ماجراجویانه, انیمیشن, کمدی, خانوادگی, ساخته شده و در سال 1998 به روی پرده رفته است. A Bug's Life به کارگردانی John Lasseter, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Dave Foley, Kevin Spacey, Julia Louis-Dreyfus, Hayden Panettiere, Phyllis Diller, Richard Kind, David Hyde Pierce, Joe Ranft, Denis Leary, Jonathan Harris, اشاره کرد. رده سنی فیلم G و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 77/100 می باشد. برای دانلود فیلم A Bug's Life 1998 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ماجراجویانه انیمیشن کمدی خانوادگی
امتیاز :
7.2/10 92% 77/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
1998
رده سنی :
G
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

یک مورچه دنبال «جنگجویانی» است که از کلونی‌اش در مقابل ملخ‌های حریص دفاع کنند.

On behalf of "oppressed bugs everywhere," an inventive ant named Flik hires a troupe of warrior bugs to defend his bustling colony from a horde of freeloading grasshoppers led by the evil-minded Hopper.

IMDb
7.2/10
92%
m
77/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم A Bug's Life 1998

یک مورچه دنبال «جنگجویانی» است که از کلونی‌اش در مقابل ملخ‌های حریص دفاع کنند.

جهت دانلود فیلم A Bug's Life 1998 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


شما این افسانه را از ایسوپوس (یا لا فونتین) با "مورچه و ملخ" می شناسید ، مورچه تمام تابستان را جمع می کند و برای زمستان غذا جمع می کند در حالی که ملخ بیکار آواز می خواند و از آفتاب لذت می برد و وقتی زمستان می آید ، او نیز متوجه می شود ، دیر ، که کارما عوضی است ، و مورچه نیز همین طور است. ملخ ملایم (خیلی شل) به زبان دیزنی ترجمه شده ، تبدیل به شروری می شود که مورچه را مجبور می کند در ازای "محافظت" از موریانه ها یا مورچه های بزرگتر ، برای زمستان غذا به او بدهد. اما داستان باید قالب فیلم را حفظ کند ، بگذارید آن را مستعمره مورچه ها در مقابل باند ملخ های حریص کنیم و سپس روی فیلمنامه "سه آمیگو" کار کنیم و "زندگی یک اشکال" ، فیلم دوم پیکسار را بدست آوریم.

بنابراین ، اگر "داستان اسباب بازی" به صورت سه بعدی بود که "سفید برفی و هفت کوتوله" برای انیمیشن سنتی بود ، خوب من حدس می زنم که "زندگی یک اشکال" را کمی شبیه "پینوکیو" می کند ، حداقل تا آنجا که به تقویم و پیشرفت تکنولوژیکی می رسد ، این مقایسه معتبر است ، اما اگرچه "زندگی یک اشکال" به اندازه "داستان اسباب بازی" 18 سال طول نکشید ، اما برای دفاع از فیلم ، هیچ ارتباطی با کیفیت ندارد. در واقع ، این یک شگفت انگیز از انیمیشن و سرگرمی است و موفقیت تکنولوژیکی که نشان دهنده آن است ، در مورد پیشرفت های انجام شده در سه سال چیزهای زیادی می گوید.

طراحی اسباب بازی ها یک چیز است و من در مورد "داستان اسباب بازی" گفتم که این لیاقت را داشت که به جای جنگل ها و قلعه های معمول ، این مکان را در یک محیط بسیار دنج و آشنا قرار دهد. در "زندگی یک اشکال" ، ما به جنگل ها برمی گردیم ، اما در مقیاس کوچکتر ، کوچکتر و سطح جزئیات بسیار خارق العاده است ، هر قاب باید ساعت های زیادی کار داشته باشد و به یاد داشته باشید که 24 فریم در ثانیه وجود دارد ، و بسیاری از قاب ها حاوی ده ها شخصیت است ، زیرا ، آنها حشرات ، موجودات کوچک هستند.

"A Bug's Life" حاصل هزاران هزار تلاش سخت است و انیماتورها شایسته تمام اعتبار هستند بخاطر اینکه تسلیم "راه آسان" نشدم ، در صحنه های دسته جمعی ، من از نزدیک به مورچه ها در پس زمینه نگاه کردم ، شما هرگز احساس یک عکس برداری یا عکس تکراری را ندارید ، و از آنچه چیزهای بی اهمیت گفت ، آنها از یک برنامه رایانه ای استفاده کردند که چندین گروه از مورچه ها را به طور تصادفی در هر قسمت از صفحه قرار می دهد ، متحرک می کند و به انتقال یک اثر توده واقع بینانه کمک می کند. و ما مورچه ها را اینگونه تصور می کنیم.

البته A Bug's Life فقط در مورد مورچه ها نیست بلکه ادای احترامی است به آن دنیای زیرین (به معنای واقعی کلمه) که شیفتگی و دافعه دائمی را القا می کند. من از حشرات متنفرم اما به دلایلی ، مجذوب مستندهای مربوط به آنها می شوم که گویی بهترین راه برای بررسی نهایی فرم ها ، شکل ها ، رنگ ها ، تعاملات با سایر حشرات یا دنیای خارج یا دعواها این است که مطمئن شوید اینجا نیستی نه اینکه "A Bug's Life" مانند "Microcosmos" عالی ارزش مستند مانند داشته باشد ، بلکه حتی در یک فیلم مستند نیز به سختی از دیدن سوسک ها یا ملخ ها لذت می بردم. در "زندگی یک اشکال" ، حشرات به تماشای خونسردی می پردازند ، و از دیدگاه آنها ، باران دیگر نقش نجات ندارد و پرندگان زیبا مانند هیولاهای ترسناک هستند ، زمان از "بامبی" تغییر کرده است.

اما اگر "زندگی یک اشکال" همه چیز را داشت تا چشم ها را خشنود و سرگرم کند ، پس چرا ما آن را مانند "داستان اسباب بازی" جشن نمی گیریم؟ من حدس می زنم خیلی زود اکران شد بدون داشتن امتیاز دنباله ای که مخاطبان جوان تر از آن قدردانی کنند ، داشتن شهرت زمانی سخت است که شما بین "داستان اسباب بازی" و "شرک" قرار بگیرید. و این عدالت است که "آنتز" از همان سرنوشت رنج می برد ، دو فیلم از استودیوهای رقیب در همان سال اکران شدند ، و واضح است که برخی از نشت ها وجود دارد ، اما بیایید به عنوان پایان خوش بپذیریم که آنها به دادگاه نرفتند (هرچند که برخی از دوستی ها را خاتمه داد) و هر دو در گیشه خوب عمل کردند ... اما من فکر می کنم من جمله امپراطور ژوزف را با بیان "شخصیت های زیادی وجود داشت" نقل قول می کنم و نمی گویم این مسئله در داستان بود ، اما در مورد جذابیت آن.

مورچه ها را بگیرید ، آنها کلنی هستند که در آن هر یک نقشی دارند ، بعضی غذا را حمل می کنند ، بعضی دیگر آنها را راهنمایی می کنند و غیره برای ملکه ، وارث او ، شاهزاده خانم آتا (جولیا-لویی دریفوس) و خواهرش دات (هیدن پانتریر جوان) اما غیر از این تریبون ، همه مورچه ها فقط مورچه هستند ، کسی که از میان توده ها بیرون می آید ، فلیک ، مخترع اخراجی است که همیشه ناکام بمانید (یکی از آخرین اختراعات او باعث خراب شدن پیشنهاد برای ملخ ها می شود و آنها را مجبور می کند تا دوباره خود را از غذای زمستانی محروم کنند). فلیک یک فرد است اما داستان نمی تواند به ما اجازه دهد یک فرد را ریشه یابی کنیم ، آنها حشرات هستند و همه آنها به صورت گروهی کار می کنند ، حتی مزدورانی که قرار است استخدام کند ، در واقع کارگران سیرک که شخصیت های مختلف را پوشش می دهند ، هیچ کس وجود ندارد در بالا بایستید.

A Bug's Life در شخصیت پردازی و انیمیشن در مقیاس بالا یک پیروزی است ، اما همه فیلم هایی که پس از "شرک" ، "پیدا کردن نمو" ، "هیولا و شرکت" موفق شدند ، وجود داشته باشد ، هسته اصلی شخصیت های مهم ، شرک و فیونا ، وودی و وز ، هرچه بیشتر با یک شخصیت شناخته شوید ، به نمایش مثبت تری پاسخ می دهید. در "زندگی یک اشکال" ، ما با کل مورچه ها همدردی می کنیم ، اما احساس قویتر نسبت به آنها سخت است. شما از طراحی هنری ، مجموعه ای از رنگ ها ، شوخی های کوچک اینجا و آنجا استقبال می کنید ، اما تنها درس واقعی این است که در وحدت قدرت وجود دارد ، اما این پیامی است که می توانید در یک جنگ یا یک فیلم ورزشی به آن پاسخ دهید و حتی پس از آن شما قهرمان اصلی هستید.

انیمیشن دنیایی از جادو و رویاست که باید به شکل فردی تری از آن لذت ببرید ، جایی که می توانید قلب خود را بر روی یک نفر قلاب کنید. "زندگی یک باگ" را باید "زندگی باگ ها" می نامیدند ، این انیمیشن فوق العاده ای است اما لزوماً یک فیلم عالی نیست.

جهت دانلود فیلم A Bug's Life 1998 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


وقتی مدتها برای اولین بار زندگی یک اشکال را تماشا می کردم ، نمی توانستم مقایسه ای را که با Happy Feet سال گذشته داشت مشاهده کنم. تا آنجا که خط اصلی داستان پیش می رود ، آنها بسیار شبیه به هم هستند ، یک اخراجی هر کاری را که می تواند برای خودش جا دهد ، انجام می دهد و در عین حال سعی می کند خاص باشد. این فقط به شما نشان می دهد که بدون نتیجه گیری لیبرال لیبرال ، چقدر فیلم A Bug's Life می توانست بهتر باشد. بسیاری از افراد با من مخالف هستند که می گویم من تلاش سال دوم پیکسار را دوست دارم. مطمئناً نه موفق به گرفتن شکوه داستان اسباب بازی شده است و نه انیمیشن نیز از این جهان خارج شده است. با این حال ، داستان درجه یک درجه یک است و شخصیت ها برای گذراندن وقت با آنها فوق العاده هستند. با خنده های فراوان و داشتن یک مرکز اخلاقی برای راه اندازی ، من می توانم این مورد را به اندازه سایر آثار کلاسیک استودیو تماشا کنم.

چیزهای زیادی در مورد یافتن قدرت از درون برای تسخیر همه شانس در اینجا وجود دارد. بین سرب ما که فلیک نیاز به حفظ عزت نفس خود برای نجات مستعمره خود دارد ، مستعمره نیاز به باز کردن چشمان خود به روش جدیدی برای زندگی در آینده دارد و اشکالات سیرک که می فهمند آنها چیزی فراتر از فریب های کناری غیرمعمول هستند ، همه در پایان داستان به یک اشکال بهتر تبدیل می شود. حتی شخصیت شرور هاپر کاملاً گوشتی دارد و به دلایل درست تهدیدکننده است. او این کار را با حقارت انجام نمی دهد ، اما در عوض این واقعیت را می فهمد که مورچه ها از 100 به 1 بیشتر از او هستند. او به آنها احتیاج دارد که از او بترسند تا نگران نباشند که آنها حقیقت را کشف می کنند. این یک حلقه از زندگی است ، اما نه یک حلقه که نمی تواند با افزایش سن تکامل یابد.

وقتی به انیمیشن فکر می کنید ، در واقع بسیار خوب است. در مقایسه با آنتز ، فیلم رقیب آن زمان ، این بسیار واقعی تر و کارتونی کمتر است. آب و همچنین شاخ و برگ گیاهان به زیبایی ارائه می شوند. لازم نیست خیلی بیشتر از چشمان مورچه ها نگاه کنید تا ببینید چه مقدار از جزئیات در تولید وجود دارد. انعکاس و رطوبت ، با وجود ظاهر صاف ، واقع گرایی را نشان می دهد. تمام اشکالات نیز به خوبی ساخته شده اند. مگس ها در شهر و مخلوط دیوانه وار موجوداتی که برای نجات مورچه ها استخدام می شوند ، هرگز کم کاری نمی کنند ، چه برای یک نقش کوچک و چه برای یک نقش گسترده تر. همچنین در شهر است که شاهد کار بر روی محیط هستیم. در حالی که جزیره مورچه خوب است ، اما فقط در فضای باز است. Bug City به عنوان ساختمانها و باشگاهها مقدار زیادی زباله دو برابر می کند. این یک نمایش عالی از شوخ طبعی و ابداع است که ببینیم انیماتورها برای همه چیز چه استفاده می کنند. از سینی های مکعب یخ به صورت ایستاده سیرک ، جعبه ترقه حیوانات به عنوان واگن سیرک - کامل با راهنمای تغذیه کامل در کنار آن - و مجموعه دیوانه کننده جعبه ها برای ایجاد یک میدان Times از بیلبوردها و نماها ، همه چیز درست انجام می شود.

تا آنجا که بیشتر شوخ طبعی است ، شما باید استعداد بازیگری را برای تحویل فوق العاده و انتخاب نقش های الهام گرفته اعتبار دهید. هیچ کس بهتر از دنیس لیری با شوخ طبعی خود می تواند کفشدوزک نر را انجام دهد. به شما جرات می کنم به شخص بهتری فکر کنید. امتیازات ما با دیو فولی در نقش فلیک و جولیا لویی دریفوس در نقش پرنسس آتا و همچنین کوین اسپیسی همیشه خارق العاده در نقش هاپر بسیار عالی است. اسپیسی نه تنها بسیاری از صحنه های فیلم را می دزدد ، بلکه در طول تیتراژ نیز در مرکز شکوفایی قرار می گیرد. بله ، A Bug's Life مبتکر تولید انیمیشن از Pixar بود ، سنتی که همچنان ادامه دارد. با بسیاری از شوخی های اشکال زبان در گونه های مختلف ، شما همچنین باید به بازیگران بزرگ پشتیبانی کمک کنید. پر از "آن بازیگران مرد" ، افرادی مانند ریچارد کیند ، برد گرت و جو رانفت فقید به عنوان کرم هایملیچ بزرگترین خنده ها را ایجاد می کنند.

به طور کلی ، ممکن است ساده ترین داستان باشد توسط Pixar به نمایش در می آید ، تصویری که در طول سالها بارها به یک شکل یا شکل دیگر گفته شده است ، اما به اندازه کافی الهام گرفته و تازه است تا تجربه لذت بخشی را ارائه دهد. لحظات شادی آور ، اوقات غم انگیز ، و حتی صحنه های پر از اکشن پرشوری وجود دارد که پرندگان برای پیوستن به این سرگرمی وارد می شوند. با دو شخصیت محبوب Pixar ، Tuck and Roll ، کاملاً بد است که فکر می کنم در مورد آن بگویم.

جهت دانلود فیلم A Bug's Life 1998 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


(در ابتدا پاسخی بود به یک منتقد فیلم که گفت زندگی یک حشره خیلی زیاد، خیلی سریع است -- او از تصاویر بصری "گیج و خسته" شده بود و به نظر می رسید داستان را به طور کامل نادیده می گیرد)

بسیار خوب، اول از همه، من 26 ساله هستم، شغل دارم، به مدرسه می روم و نامزد دارم. پس شاید من دیوانه هستم و واقعاً در پنهان کردن آن مهارت دارم... اما نه تنها خسته یا گیج از زندگی یک حشره دور نشدم، تا بار دوم که آن را دیدم حتی توانستم واقعاً شروع کنم از هنر و شوخ طبعی جلوه های بصری دیدنی قدردانی می کنم - زیرا اولین باری که برای دیدن A Bug's Life رفتم، آنقدر درگیر داستان و شخصیت ها شدم که فراموش کردم قرار بود آنجا بنشینم و هر کدام "تعجب" کنند. قاب بصری چگونه می‌توانی با فلیک و زندگی جاده‌ای که با نیت خوب آسفالت شده است، همدلی نکنی؟ "هک" در واقع، من متوجه شدم که خود را با آن مورچه کوچک (بدون ذکر برخی از اشکالات دیگر) به روش های بسیار بیشتری نسبت به یکی ... و این به خودی خود بیشتر به من می گوید که این چه فیلم باورنکردنی است. از یک کتاب کامل در مورد آب نبات چشم زیبای آن. البته زیباست (هر تیغه علف، درخت، باران...). البته، کاری که آنها می توانند با فناوری انجام دهند شگفت انگیز است (می توانید لب های آنها را بخوانید! امتحان کنید!). اما A Bug's Life فقط یک شاهکار هنری و فناوری نیست، نه فقط یک انفجار خیره کننده از حرکت و رنگ. نه. اما، خوشحالم که بگویم، اینطور نیست! A Bug's Life قلب واقعی دارد. بله، از نظر خط داستانی و همچنین بصری چیزهای زیادی در جریان است، اما این به این دلیل است که داستان و شخصیت ها در واقع تا حدودی عمق دارند! فقط به این دلیل که این یک فیلم کودکانه است، به این معنی نیست که باید مغز خود را جلوی درب تئاتر خاموش کنید - بچه‌ها باهوش‌تر از آن چیزی هستند که فکر می‌کنید! علاوه بر این، من فکر می کنم که خدمه PIXAR این را برای خودشان ساخته اند، حتی قبل از بچه هایشان ... و این نشان می دهد که به مقدار دلخواه. A Bug's Life تکان دهنده، تاثیرگذار، خنده دار، جذاب و به طور کلی جذاب است. رشد شخصیت در چنین گروهی شگفت‌انگیز است، رشد شخصیت‌ها بسیار زیاد است، و نه فقط شخصیت اصلی - در انیمیشن و اغلب در فیلم A Bug's Life‌ها به طور کلی بسیار نادر است. پس از ساختن نقاطش به سر شما نمی‌آید - هر صحنه، هر فریم دلیلی در خط داستانی برای حضور در آنجا دارد، و هیچ عکس بی‌موردی وجود ندارد. برای من، مردم، همیشه بیان نکردن صریح در کلمات دقیقاً آنچه در حال وقوع است به معنای ظرافت است. به این معناست که فیلم خود را "بی‌خطر" نکنید و تماشاگر را احمق فرض کنید، که اکثراً اینطور نیست. تنها چیزی که می توانم فکر کنم این است که اگر می توانی A Bug's Life را ببینی و اصلاً چیزی احساس نکنی، پس حتماً هرگز اشتباه بزرگی مرتکب نشده ای، دوستانت را آزار نداده ای، عاشق شده ای، ناامید شده ای که هیچ کس به آن گوش نمی دهد. شما به کسی که به او اهمیت می دهید دروغ گفتید، احساس کردید که یک فرد اجتماعی نامناسب هستید، به خاطر یک ایده جدید هیجان زده شده اید، یک ایده عالی به ذهنتان خطور کرده است، ایده ای که فکر می کنید عالی است نتیجه معکوس داشته است، یک لحظه بی دست و پا بودید و لحظه ای دیگر مطمئن بودید، احساس کردید فشار مسئولیت، برای خود و عزیزانتان ایستادگی کردید، به تنهایی در مقابل جمعیت ایستادید، احساس شکست می‌کردید، احساس موفقیت بزرگی می‌کردید، احساس نیاز به ایجاد تغییر در زندگی‌تان در زندگی دیگران دارید... خوب، شما نکته را متوجه شدید کلمات پایانی: امتیاز A+ از من. لطفاً، اگر می خواهید آن را ببینید، سعی کنید آن را در سینما ببینید (فیلم پان و اسکن برای A Bug's Life کار نمی کند). اگر عاشق داستان اسباب‌بازی بودید، به احتمال زیاد عاشق آن خواهید شد (PIXAR می‌داند چگونه با قلب فیلم بسازد). اگر آن را دوست دارید چندین بار ببینید یا هنوز نمی دانید چه چیزی را از دست داده اید (میزان جزئیات و ظرافت در اینجا قابل توجه است). و هر زمان که واقعاً احساس ضعف کردید، فقط وانمود کنید که یک دانه است، خوب؟

جهت دانلود فیلم A Bug's Life 1998 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اخیراً من تعداد زیادی از فیلم‌های تام هنکس و فیلم‌های قدیمی چاپلین و حتی برخی از اجراهای اولیه روآن اتکینسون را تماشا می‌کنم، و به نظر می‌رسد که همه آنها جذابیت منحصر به فرد خود را دارند که در سراسر آثارشان نفوذ می‌کند، چیزی که به آنها امکان می‌دهد با آن‌ها همذات پنداری کنند. مخاطبان در هر سنی، به گونه ای که فقط به شما احساس خوبی می دهد. A Bug's Life همین جذابیت را دارد، ارتباطی با زندگی واقعی دارد که به ما امکان می دهد به راحتی ناباوری را متوقف کنیم و بسیاری از حشرات سخنگو را بپذیریم، زیرا با وجود اینکه آنها صحبت می کنند، باز هم مانند حشرات واقعی عمل می کنند. مثل تیمی که فیلم را ساخته است، راهی پیدا کرده است که ما را به ذهن یک کودک بیاورد و به ما اجازه دهد مانند آنها فکر کنیم، اشکالات را مانند ذهن جوان تصور کنیم.

عزیزم، من کوچک شدم. بچه ها یکی از فیلم های مورد علاقه من در جوانی بود، و برای من، A Bug's Life شبیه نسخه واقعی تری از آن فیلم است، البته فقط به این دلیل که انیمیشن بسیار نفس گیر است و این سبک داستان گویی خیلی چیزها را باز می کند. امکانات روایی بیشتر سعی می‌کنم آن را با چیزی مانند داستان اسباب‌بازی مقایسه نکنم (که هنوز هم معتقدم بهترین انیمیشن کامپیوتری ساخته شده است)، زیرا داستان زندگی یک اشکال به خوبی داستان اسباب‌بازی نیست، اما باز هم تقریباً هیچ چیز نیست. نکته مهم این است که هنوز هم سرگرم کننده فوق العاده است.

داستان مربوط به یک کلونی از حشرات سخت‌کوش است که جامعه‌ای به‌طور چشمگیری توسعه یافته دارند، که عمدتاً برای ساختن یک محصول غذایی طراحی شده‌اند، که بیشتر آن‌ها به ملخ‌های ظالم می‌رسند، که از نظر قدرت و پست عمومی بسیار برتر هستند. ، و امیدواریم هنوز به اندازه کافی باقیمانده برای اشکالات باقی بماند تا زمستان را پشت سر بگذارند. برخی از ملخ‌ها به ما مراجعه می‌کنند، که به وضوح نشان می‌دهند که اگر حشرات مقدار نامطلوبی غذا ارائه کنند، عواقب آن وخیم خواهد بود. و اتفاقاً، شباهت‌های بین این سطح فلج کننده استخراج غذا به طرز شگفت‌انگیزی شبیه به زور باطل مائوتسه تونگ از مردم خود در طول "جهش بزرگ به جلو..." است

سرگرمی و هیجان از زمانی شروع می‌شود که فلیک شروع می‌شود. شخصیت اصلی، برای یافتن گروهی از حشرات جنگجوی مناسب برای بازگشت و کمک به دفاع از مستعمره در برابر ملخ ها، تلاش می کند. می بینید، او تمام غذای انباشته شده را ریخت و همه را در معرض خطر بزرگی قرار داد، بنابراین احساس می کند این مسئولیت اوست، اما ناخواسته در نهایت گروهی از مجریان سیرک حشرات را استخدام می کند. برای مخاطب عالی است، نه برای امنیت قبیله.

A Bug's Life در اواخر دهه 90 اکران شد، زمانی که به نظر می‌رسید فیلم‌های زیادی به صورت دو نفره اکران می‌شوند، مانند آرماگدون و تأثیر عمیق، روز استقلال و ورود، زندگی یک اشکال و آنتز و غیره. مقایسه بین A Bug's Life و Antz اجتناب ناپذیر است، اگرچه به نظر من واضح است که A Bug's Life تا حد زیادی فیلم برتر است و نه تنها به این دلیل که وودی آلن در نقش اصلی لکنت و ناله می کند. این یک سرگرمی خانوادگی عالی است!