دانلود فیلم 9 Bullets 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم 9 Bullets 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم 9 Bullets در ژانر(های) اکشن, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. 9 Bullets به کارگردانی Gigi Gaston, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Lena Headey, Dean Scott Vazquez, Sam Worthington, Barbara Hershey, La La Anthony, Cam Gigandet, Marc Menchaca, Marlene Forte, Stephanie Arcila, Emma Holzer, اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 3.8/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم 9 Bullets 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن هیجان انگیز
امتیاز :
3.8/10 0%
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
رده سنی :
N/A
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

A former burlesque dancer turned author discovers a second chance at life and redemption when she risks everything to rescue her young neighbor after he witnesses his parents’ murder. Now on the run from the local crime boss, who happens to be her longtime ex, she makes a desperate attempt to get the boy to safety.

IMDb
3.8/10
0%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم 9 Bullets 2022


جهت دانلود فیلم 9 Bullets 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در ابتدا اجازه دهید فقط بگویم رتبه بندی های 1 و 2 در اینجا فقط احمقانه است. همیشه «افراد» با تبر هستند تا در مورد چیزی که دوست ندارند، صحبت کنند، اما یک مرور اینجا فقط برای ابراز نظر نیست، یا همانطور که اغلب در اینجا اتفاق می‌افتد، «روشن» می‌کند، بلکه به دیگران کمک می‌کند تصمیم بگیرند چه چیزی را تماشا کنند و از آن استفاده کنند. دیدگاه نادرست به هیچ کس کمک نمی کند... بنابراین اینجاست.

من بیشتر از 9 Bullets لذت بردم. به نظر می رسد این روزها عادی است، اما نگارش، یا به عبارت دقیق تر قسمت هایی از طرح و فیلمنامه، واقعاً به کار نیاز دارد. کاستی‌هایی که در اینجا وجود دارد کمی از آنچه من آن را «جدی» می‌نامم کم است، اما به اندازه‌ای است که فیلم کلی را به اندازه‌ای لکه دار کند تا تجربه تماشا را کم کند. به ویژه پایان آن عجولانه و کمی احمقانه است. این به خوبی ساخته شده است و احساس می کند کمی وحشت زده می شود، گویی زمان کافی برای درست کردن کامل آن وجود ندارد. داستانی که در غیر این صورت یک داستان نیمه پسندیده است بسیار بد را ناامید می کند.

سام ورتینگتون نقش یک جنایتکار مخوف محلی را بازی می کند، اما هیچ اطلاعاتی در مورد ماهیت این تجارت غیرقانونی داده نشده است، در واقع همه جنبه ها این بخش از داستان به طرز عجیبی غایب است و ما با خلأ جزئیاتی روبرو هستیم که توانایی ما را برای ایجاد هرگونه ارتباط واقعی با جنبه‌های داستان و بسیاری از شخصیت‌ها به همین دلیل مختل می‌کند. با توجه به طول فیلم 1:36، آنها واقعاً باید مقداری از زمانی را که برای بسیاری از صحنه‌هایی که بدون دلیل خوب کار می‌کردند، دوباره به این جنبه مهم‌تر داستان اختصاص می‌دادند.

لباس چهار نفره سرسپردگان ورثینگتون واقعاً یک دسته «پلیس کی استونز» از افراد نامتناسب هستند که به نظر چیزی جز قاتل های حرفه ای یا حتی اراذل باتجربه هستند. ورثینگتون با این نقش کارش را خوب انجام می دهد و تقریباً تمام صحنه هایش را اجرا می کند، اگرچه متأسفانه او هنوز ناامید است، اما فیلمنامه ضعیف و فیلمنامه ضعیفی دارد.

لنا هدلی تمایل دارد در نقش هایی که به کمی نیاز دارند برتر باشد. بیان عاطفی یا آنهایی که نیاز به برتری در جنبه تاریک یا منفی عواطف و ناکامی های انسانی دارند. او کمی با لحظات احساسی روشن‌تر مبارزه می‌کند، حتی به نظر می‌رسد لبخند زدن تا حدودی توانایی‌های او را افزایش می‌دهد. اگرچه او اجرای خوبی ارائه می دهد، اما در برخی از صحنه ها کمی از عمق خود خارج است. با این حال، من فکر می‌کنم که او نقش را به درستی انجام می‌دهد، و کار بسیار خوبی را با مطالبی که به او داده است انجام می‌دهد. تماشا کنید زیرا او مطمئناً پتانسیل زیادی دارد و می تواند یک ستاره در حال ساخت باشد. باربارا هرشی نقش کوچکی دارد اما بقیه بازیگران تا حد زیادی فراموش شدنی هستند به جز کم گیگاند که به نظر من در نقش تامی بسیار سرگرم کننده بود.

9 Bullets در بیشتر موارد لذت‌بخش است و اگرچه در 9 Bullets بسیار کوتاه است. در چند زمینه داستان زیربنایی خوب است. متأسفانه اینجا خوب اجرا نشد و من واقعاً نمی توانم آن را به عنوان یک قطعه سرگرمی رضایت بخش توصیه کنم. در یک ساعت و سی و شش دقیقه، زمان زیادی برای سرمایه گذاری در حد متوسط ​​است.

جهت دانلود فیلم 9 Bullets 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من فکر می کنم لنا هدی بازیگر فوق العاده ای است و می تواند هر نقشی را عالی ایفا کند، اما مطمئناً با این فیلمنامه کسل کننده به چالش کشیده نشد.

من هیچ ایده ای در مورد کودک خردسال، دین اسکات، ندارم. وازکز، که اساس کل داستان است، اما با ارائه و سبک بازی خود بسیار خوب عمل کرد (اگرچه گریه او در قسمت های اولیه فیلم به طور جدی آزار دهنده است).

باربارا هرشی مانند لنا در فیلم 9 Bullets است. که او می تواند نقشی فوق العاده ایفا کند.

سام ورثینگتون من هرگز به عنوان یک بازیگر خوب (اگرچه وحشتناک نیست) فکر نکرده ام به این دلیل که ... 1) ...او همیشه به نظر می رسد که هست نیمه خواب است و کاملاً با محیط اطراف خود بیدار نشده است و همیشه به نظر می رسد که او هیچ تلاش و علاقه ای برای نقش هایش نمی کند (اگرچه او واقعاً نمی تواند با این فیلمنامه ناف انجام دهد) ... 2) ... به علاوه - IMHO - او فقط آن فاکتور حضور قوی روی صفحه نمایش را ندارد، مثلاً مانند کیانو ریوز، رابرت داونی جونیور، جین هکمن و غیره.

این با رقصنده بورلسک، لنا روی صحنه شروع می شود و دوربین را در اختیار دارد. در فاصله 6 فوتی از او، آنقدر نزدیک که نمی توانید چیزی را ببینید. حتی با وجود اینکه او اصلاً حرکت نمی کند ... فقط با حرکات جزئی - و منظورم خفیف - دست است. کاملاً بی تأثیر و راه خوبی برای غوطه ور کردن شما در یک فیلم نیست!

مشکل فیلم این بود که فقط خسته کننده بود، به شکلی کسل کننده کشیده می شد (و دقیقاً می دانستید که قرار است چه اتفاقی بیفتد. نتیجه نهایی). قاتلانی که برای شخصیت ورثینگتون کار می‌کردند، باور کردنی نبودند و به‌عنوان آدم‌های بی‌حس گردن قرمز شناخته شدند. کل فیلم حتی یک ذره از عوامل احساسی قابل قبولی را از شما نمی گیرد، زیرا چیزی برای ایجاد شوک، شوخی یا احساسات هیجان انگیز وجود ندارد. صرفاً به دلیل حضور لنا هدی و پسرش، دین اسکات وازکز، قابل تحمل است.

من به آن امتیاز 5 ستاره می دهم اما 4 مورد از آنها برای لنا و دین است. دیگری برای ارائه اولین کارگردان است. اگرچه فکر می کنم برای من ضعیف بود، اما - برای اولین بار - به خوبی انجام شد. همانطور که باور کنید، من هزاران بار بدتر از کارگردانان تازه کار را دیده ام!

خشونت با اسلحه وجود دارد... یک صحنه جنسی کاملاً بیهوده وجود دارد. لنا کاملا برهنه است و سینه / نوک سینه را نشان می دهد ...