دانلود فیلم 4 Minute Mile 2014 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم 4 Minute Mile 2014 با زیرنویس فارسی

فیلم 4 Minute Mile در ژانر(های) درام, ساخته شده و در سال 2014 به روی پرده رفته است. 4 Minute Mile به کارگردانی Charles-Olivier Michaud, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Richard Jenkins, Lio Tipton, Cam Gigandet, Kelly Blatz, Kim Basinger, Rhys Coiro, Blair Fowler, Dylan Arnold, Aaron Washington, Gerald Grissette, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 48/100 می باشد. برای دانلود فیلم 4 Minute Mile 2014 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام
امتیاز :
6.3/10 29% 48/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2014
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

 یک مربی سابق ورزشی که خودش بخاطر مشکلی که برای پایش پیش آماده و دیگر قادر به دویدن نیست، قصد آموزش جوانی با استعداد را دارد و در نهایت آن جوان، موفق میشود رکورد استاد خودش را هم بزند…

A teenager overcomes odds to run a 4-minute mile race.

IMDb
6.3/10
29%
m
48/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم 4 Minute Mile 2014

 یک مربی سابق ورزشی که خودش بخاطر مشکلی که برای پایش پیش آماده و دیگر قادر به دویدن نیست، قصد آموزش جوانی با استعداد را دارد و در نهایت آن جوان، موفق میشود رکورد استاد خودش را هم بزند…

جهت دانلود فیلم 4 Minute Mile 2014 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


ما توانستیم 4 Minute Mile را از طریق جریان نتفلیکس تماشا کنیم. از توضیحات مختصری که فهمیدم دوست دارم و حتی بهتر از انتظارم بود.

در منطقه سیاتل واشنگتن تنظیم و فیلمبرداری شده است ، این پسر بچه دبیرستانی است که همیشه سریع بوده است. ، و می خواهد سریعترین دونده 400M تیم خود باشد. اما او مسائلی دارد که بیشتر از یک برادر بزرگسال بد دهن و خوب سرچشمه می گیرد. هنگامی که او با مربی پیست مشکلی دارد ، تیم را کنار می گذارد. اما شخصی به او درباره مربی مسن تری می گوید که شاید بتواند به او کمک کند.

مربی مسن تر از روش های غیرمعمولی استفاده می کند ، ظاهراً ارتباطی با سرعت دویدن ندارد. معلوم شد که او دارد پسر را آزمایش می کند تا ببیند آیا او صبر و تحمل دستورالعمل ها را دارد و همه چیز را می دهد. آنها حتی از مرجع قدیمی "wax on، wax off" استفاده می کنند. و مربی پیر از او می خواهد که مایل را بپیماید ، نه 400 متر.

پسر کلی بلاتس ، حدود 26 ساله است که بازی می کند درو جیکوبز. بلاتز یک ورزشکار دبیرستانی تمام ستاره بود و در نقش یک دونده بسیار راحت به نظر می رسد. مربی قدیمی ریچارد جنکینز است که یک بار دیگر نقش عمومی را بازی می کند و آن را خاص می کند. همچنین Analeigh Tipton در نقش لیزا نیز خوب است یک دونده و چشم دار به درو.

همانطور که داستان گسترش می یابد ، چندین بار مشخص می شود که آنچه آنها انجام می دهند نه در مورد پیروزی در مسابقات در مسیر بلکه پاک کردن شیاطین درونی شما است به طوری که شما می توانید آنچه را که می خواهید به سرانجام برسانید.

یک فیلم کوچک بسیار خاص ، هرگز کسل کننده و همیشه لذت بخش ، و با چند شگفتی.

اسپویلرها: برادر درو از بعضی ها مواد مخدر می گیرد اراذل و اوباش ، و از درو انتظار می رود که با دویدن با کیسه شانه مواد و پول را به عقب و جلو حمل کند. در خانه درو یک نوع مسابقه وجود دارد ، مربی قدیمی آن را می بیند و با پلیس تماس می گیرد ، اما او به طور تصادفی مورد اصابت گلوله قرار گرفته و می میرد. این برادر و دیگر اراذل و اوباش در زندان به سر می برند ، و حتی اگر درو در مسابقه مایل منطقه ای برای رفتن به فینال ایالت برنده نشده بود ، اما خودش مایل خود را در 3:57 دوید ، همانطور که می بینیم مسابقه قهرمانی ایالت در 4 برنده شد : 03 و با پایان یافتن فیلم ، یک صحنه احساس خوب کوتاه از یک سال بعد بدست می آوریم و درو در شروع یک مسابقه دانشگاهی صف می کشد.

جهت دانلود فیلم 4 Minute Mile 2014 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من در جشنواره جهانی فیلم سیاتل در اولین نمایش جهانی 4 دقیقه مایل به کارگردانی چارلز-الیویه مایکو حضور یافتم. من ترجیح دادم 4 Minute Mile را ببینم ، نه تنها به دلیل فیلمبرداری آن در سیاتل ، بلکه به دلیل جذابیت خط داستانی آن بود. اثبات شد که 4 Minute Mile چیزی فراتر از جذابیت است. تکان دهنده ، ریز و تعلیق بود.

دستیابی به مسیری 4 دقیقه ای برای یک دونده دشوار است. وقتی پدرتان را در کودکی از دست دادید ، در فقر زندگی کردید و برادری داشتید که از شما برای کارهای غیرقانونی مواد مخدر استفاده می کند ، همه چیز دشوار است. این قابل درک است که چرا درو جیکوبز (کلی بلاتز) دونده دبیرستان یک تراشه بر روی شانه خود دارد ، اما اگر می خواهد در کمتر از چهار دقیقه مایل را بدرقه و بورس تحصیلی دریافت کند ، باید بر عصبانیت خود غلبه کند و از همه مهمتر ، از سرنوشتی که پیش آمده است فرار کند. برادرش افتاده است.

به نظر می رسد که درو پس از اخراج از تیم پیست به دلیل نگرش ضعیف ، به سمت پایین در حال چرخش است ، تا اینکه همسایه (ریچارد جنکینز) ، مربی سابق پیست که با شیاطین خودش دست و پنجه نرم می کند ، او را راهنمایی کند . این دو پیوند خاصی ایجاد می کنند و خلا a قلب یکدیگر را پر می کنند.

بازی های عالی توسط جنکینز ، کیم باسینجر و کم گیگاندت انجام می شود ، اما تعجب واقعی کلی بلاتز تازه وارد است. تقریباً ناشناخته ، برخلاف سایر بازیگران حاضر در این بخش ، بلاتز پس از دریافت ایمیل خنده دار و احساسی پس از آزمایش از بلاتز ، مایكو و مدیر انتخاب را كه تصمیم گرفتند برای او شانس بگیرند ، تحریک كرد. به گریه

اگرچه سکانس های در حال اجرا از نظر جغرافیایی برای کسی که از منطقه سیاتل آشنا باشد معنی نداشت ، اما دیدن مناظر آشنا مانند Safeco Field ، دبیرستان گارفیلد و پایانه ماهیگیر بسیار سرگرم کننده بود.

به گفته کارگردان ، 4 Minute Mile استعاره ای از نحوه زندگی شماست: خود را متعهد کنید.

4 Minute Mile از 1 جولای در iTunes و On Demand در دسترس است و از 1 آگوست در سینماها پخش می شود.

این بازبینی ابتدا در Yahoo! Voices: http://voices.yahoo.com/movie- review-4-minute-mile-2014-12693420.html؟ cat = 40