دانلود فیلم 22 July 2018 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم 22 July 2018 بدون سانسور

فیلم 22 July در ژانر(های) تاریخی, درام, هیجان انگیز, جنایی, ساخته شده و در سال 2018 به روی پرده رفت. 22 July به کارگردانی Paul Greengrass, در کشور(های) ایسلندنروژایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Jonas Strand Gravli, Anders Danielsen Lie, Jon Øigarden, Seda Witt, Ola G. Furuseth, Maria Bock, Isak Bakli Aglen, Thorbjørn Harr, Marit Andreassen, Øystein Martinsen, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.8/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 69/100 می باشد. برای دانلود فیلم 22 July 2018 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
تاریخی درام هیجان انگیز جنایی
امتیاز :
6.8/10 80% 69/100
کشور :
ایسلند نروژ ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2018
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

این فیلم بر اساس حملاتی که در سال ۲۰۱۱ در کشور نروژ رخ داد ساخته شده است ، که طی آن هفتاد و هفت نفر جان خود را از دست دادند و…

In Norway on 22 July 2011, right-wing terrorist Anders Behring Breivik murdered 77 young people attending a Labour Party Youth Camp on Utöya Island outside of Oslo. This three-part story will focus on the survivors of the attacks, the political leadership of Norway, and the lawyers involved.

IMDb
6.8/10
80%
m
69/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم 22 July 2018

22 July بر اساس حملاتی که در سال ۲۰۱۱ در کشور نروژ رخ داد ساخته شده است ، که طی آن هفتاد و هفت نفر جان خود را از دست دادند و…
داستان در رابطه با کشته شدن 77 دانشجو به دست تروریست افراطی نروژی در سال 2011 است
۲۲ جولای ، فیلمی بیوگرافی و مهیج محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی پل گرینگرس می‎باشد. 22 July توانست در بخش اصلی هفتاد و پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز حضور پیدا کند. 22 July بر اساس حملاتی که در سال ۲۰۱۱ در کشور نروژ رخ داد ساخته شده است ، که طی آن هفتاد و هفت نفر جان خود را از دست دادند و…

جهت دانلود فیلم 22 July 2018 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


از تبار اسکاندیناویایی و داشتن اقوام ساکن اسلو ، حوادث 22 ژوئیه در نروژ من را تحت تأثیر قرار داد و بسیار نگران کننده بود.

هیچ کس متوهمی که علت کوتاه آمدن خود در زندگی را مقصر اروپایی مترقی و نژادپرست است ، تصمیم گرفت با قرار دادن بمبی در بیرون ساختمان پارلمان در اسلو و سپس حمله به جزیره اوتوایا بیانیه سیاسی دهد. ، جایی که اردوی تابستانی عضویت جوانان حزب سیاسی لیبرال در حال برگزاری بود. با لباس مبدل شدن به عنوان یک پلیس ، به جزیره سفر کرد و سپس به کشتن هرچه بیشتر کودکان آنجا پرداخت و آنها را مارکسیست خواند. او همه دنیا را تماشا می کردند دستگیر و محاکمه شد.

درست کردن یک فیلم در مورد این اتفاقات حتی برای باتجربه ترین کارگردان ها نیز یک کار دلهره آور است بنابراین بسیار خوب است که ببینیم پل گرینگراس ، کسی که کارهایش را بسیار تحسین و احترام می کنم مهار این یکی. سفر او به دنبال چندین شخصیت اصلی از جمله عامل حمله ، یک خانواده که مستقیماً تحت تأثیر آن قرار گرفته است ، یک وکیل ، نخست وزیر نروژ و چندین شخصیت کوچک دیگر که همه تحت تأثیر وقایع قرار گرفته اند ، است. مردم اظهار نظر کرده اند که بخشی از فیلم که وقایع جزیره را به تصویر می کشد خیلی کوتاه است و زمان زیادی برای نمایش به عواقب آن اختصاص داده شده است. من نمی توانم با این بیشتر مخالف باشم. متأسفانه طولانی شدن مدت طولانی در مورد وقایع قتل عام نامناسب بوده و محدود به فضول گرایی بوده و آقای گرینگراس مبلغ را دقیقاً همین جا دریافت کرده است. او به اندازه کافی نشان داد تا واقعیت را به تصویر بکشد اما نه آنقدر که مجانی باشد. افرادی که 22 July را مرور می کنند باید به یاد بیاورند افرادی که مستقیماً تحت تأثیر این حوادث قرار گرفته اند و زندگی خود را ادامه می دهند و حتی ممکن است شجاعت تماشای 22 July را داشته باشند. منظور من این است که چه مقدار از تیراندازی به کودکان را باید ببینید؟ به نظر من به تصویر کشیدن این قسمت از روایت کاملاً مشخص بود. در مرحله دوم ، مهم تر است كه كوشش كنید چگونه مردم تحت تأثیر این حوادث قرار گرفته اند و همچنین می توان بصیرت را به ذهن كسی كه مرتكب این جنایات شده است ، تا آنجا كه ممكن است خیالی بوده است ، دانست. من موافقم که شکست های پلیس (بدون هلی کوپتر کار در کل کشور نروژ و سایر موارد) کمی سریع در همه موارد ذکر شده بسیار خلاصه شده است اما من درک می کنم که شاهد یک برش متراکم از مدت طولانی تر هستیم فیلم اینجا در IMDB گفته شده است که این داستان در اصل یک داستان سه قسمتی بوده است اما در مدت 143 دقیقه منتشر شده است ، بنابراین من می پذیرم که مطالب زیادی در ویرایش از بین رفته است. گرین گراس مطمئناً انتقاد از پلیس را ندارد. فقط فیلم استفن لارنس را تماشا کنید. یکی از مواردی که باعث برجسته شدن فیلم می شود ، اجراهاست و ذکر ویژه باید به بازیگران نقش دو برادر Jonas Strand Gravli و Isak Bakli Aglen اختصاص یابد. گراولی بسیار مجری روحیه فیلم است و امید او را برای آینده در اروپا در ویلجار هانسن نشان می دهد. این مرد جوانی است که کار خود را به وضوح می فهمد و می داند چه موقع جلوی خود را بگیرد و چه وقت بیشتر جلوی دوربین می رود. یک اجرای واقعاً به یاد ماندنی. بقیه بازیگران نیز عالی هستند. آندرس دانیلسن دروغ به خصوص خنده آور است

گرین گراس از برخی محافل که 22 July را بد سلیقه می پنداشتند ، کمی انتقاد جدی از خود نشان داده است. من نمی توانم نظر خانواده های قربانیان را در مورد آن اظهارنظر کنم اما به نظر من بسیار مهم است که این وقایع و نه کسانی که گم شده اند خیلی زود در حافظه محو شوند. دنیای ما در حال تبدیل شدن به یک مکان زشت است و احساس می شود که ما به عقب می رویم. اگر هر چیزی 22 ژوئیه به ما یادآوری کند ، نسلی از کودکان در خارج وجود دارند که تلاش می کنند رهبران بهتر فردا باشند زیرا خدا می داند ، ما به آنها نیاز داریم. بله هضم فیلم هایی از این دست دشوار است اما بسیار مهم هستند و گرین گراس این را بیش از دیگران می داند.

جهت دانلود فیلم 22 July 2018 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اتفاقات 22 ژوئیه 2011 را به خوبی به یاد می آورد. وحشت و نفرت مطلقی که مردم درست فکر در آن روز احساس می کردند و در هفته ها ، ماه ها و سال های پس از آن گسترده بود و به هر حال به نوعی ، هرچه زمان به جلو می رود و ما را با خود همراه می کند ، اقدامات وحشتناک می توانند از حافظه کمرنگ شوند و فقط کسانی را که تحت تأثیر مستقیم سربازان قرار می گیرند ، رها کنند.

به همین دلیل ، من احساس می کنم ، درست انجام شده است ، فیلم هایی از این قبیل که قساوت های غیرقابل بیان و اثرات افرادی که درگیر آن هستند از اهمیت حیاتی برخوردار است. فاجعه های خاصی وجود دارد که چنان در آگاهی جمعی جا افتاده است که هرگز فراموش نخواهد شد. تقریباً همه می دانند که یازده سپتامبر چه سالی اتفاق افتاد و دو جنگ جهانی چه زمانی آغاز و به پایان رسید و در عین حال وقایع ناگوار بسیاری وجود دارد که مردم ممکن است با آنها دست و پنجه نرم کنند. چه زمانی Dunblane رخ داده است؟ یا کلمباین؟ یا حملات پاریس ، حملات متروی توکیو یا حتی 7/7 در لندن؟

پل گرین گراس ، که قبلاً به طور حیرت انگیز قدرتمند یونایتد 93 کارگردانی می کرد ، کارگردانی است که تسلط کامل بر نحوه برخورد با موضوع دارد مسئله ای که ممکن است احساس کنیم می خواهیم از آن روی برگردانیم اما نباید آن را نادیده بگیریم. در 22 ژوئیه ، او فقط به همان اندازه که لازم است به وقوع حمله تروریستی اختصاص می دهد ، و هرگز جلوه و جلوه بیش از حد هالیوود را برای چیزی که چیزی کمتر از کشتار جمعی خونسرد ، و توسط یک فرد تاب خورده ، بر اساس ایدئولوژی نادرست و ناپسند.

ساخت چنین فیلمی فقط با محوریت قاتل و در حالی که او البته در تمام دنیا شیوع دارد (تسلیم شدن تا بتواند پیام خود را پخش کند) بسیار آسان خواهد بود ، 22 July به کسانی که بسیار بی نیاز جان خود را از دست داده اند و متأثرترین حالت آنها به بازماندگان و نبردهایی است که با آنچه که از سر گذرانده اند با آن روبرو هستند و هنوز هم درگیر هستند ، متمرکز است.

این نیز فیلمی درباره یک کشور شفا وقتی چنین عمل وحشیانه ای اتفاق می افتد ، فقط کسانی که در آنجا بودند و به معنای واقعی کلمه در خط شلیک بودند ، رنج نمی برند و می جنگند تا بدانند که چگونه باید به جلو حرکت کنند. از بالا به پایین ، کل جامعه با چالش های یکسانی روبرو هستند. ما شاهد واکنش های دولت ، پلیس ، والدین و کادر پزشکی هستیم. ما می بینیم که کسانی که در آنجا بودند اما از نظر جسمی صدمه ای ندیده اند چگونه با مقصر بودن زنده بودن کنار می آیند. ما می بینیم که مردم چگونه تغییر می کنند. ممکن است تکه های گلوله برداشته شود و پاها قدرت خود را بازیابند اما نبرد ذهنی جنگی است که ممکن است هرگز از جنگ باز نایستد.

همانند یونایتد 93 ، هتل بمبئی و هر فیلمی که یک حمله تروریستی در زندگی واقعی را پوشش می دهد ، باید اطمینان حاصل شود که قاتلان مورد ستایش قرار نمی گیرند ، حوادث به دلیل ضعف ناچیز ارزان نمی شوند ، داستان آنطور که باید گفته می شود و پیام کلی بلند و واضح است: تروریسم نمی تواند پیروز شود و نخواهد شد .

هیچ تروریستی کهن الگویی وجود ندارد. آنها و اهداف مورد نظر آنها از همه نژادها ، رنگها و عقاید ناشی می شود. آنها اهداف مختلفی را در نظر خواهند گرفت و دلایل مختلفی برای انجام کاری که انجام می دهند دارند. آنها پرچم های هر کشور یا جناح مشخصی را به اهتزاز در می آورند و این کار را به هر یک از هزار دلیل مختلف انجام می دهند. آنها ممکن است خواسته یا ناخواسته به دلایل شخصی یا به دلیل مشترک پیشنهادات خود را انجام دهند و مبادا فراموش کنیم که اگرچه ممکن است از خارج از کشور آمده باشند ، به همین راحتی می توانند پسر ساکت و محجوب همسایه ای باشند که هیچ کس آن را نمی دید در حال آمدن است.

'22 جولای 'در Netflix است و من از شما خواهش می کنم که آن را امتحان کنید. نیم ساعت شروع کار یا ساعت تماشای آن آسان نیست اما قرار نیست که پایان یابد ، همانطور که در زندگی اتفاق می افتد ، چنین شاخه هایی برای ما اتفاق می افتد ، شاخه های سبز امید و بهبودی شکسته می شوند و رشد می کنند همانطور که آنها همیشه دارند و خواهند داشت زیرا خیر همیشه از بد قویتر خواهد بود.