دانلود فیلم 1917 2019 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم 1917 2019 با زیرنویس فارسی

فیلم 1917 در ژانر(های) جنگی, درام, اکشن, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2019 به روی پرده رفته است. 1917 به کارگردانی Sam Mendes, در کشور(های) کانادا, چين, هندوستان, اسپانیا, بریتانیا, ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به George MacKay, Dean-Charles Chapman, Mark Strong, Andrew Scott, Richard Madden, Claire Duburcq, Colin Firth, Benedict Cumberbatch, Daniel Mays, Adrian Scarborough, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, فرانسوی, آلمانی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 8.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 78/100 می باشد. برای دانلود فیلم 1917 2019 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
جنگی درام اکشن هیجان انگیز
امتیاز :
8.3/10 89% 78/100
کشور :
کانادا چين هندوستان اسپانیا بریتانیا ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی فرانسوی آلمانی
سال :
2019
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

دو سرباز جوان بریتانیایی مأموریت دارند از مناطق تحت نفوذ دشمن عبور کرده و پیام توقف حمله‌ای را منتقل کنند که ممکن است به مرگ هزاران سرباز منجر شود.

At the height of the First World War, two young British soldiers must cross enemy territory and deliver a message that will stop a deadly attack on hundreds of soldiers.

IMDb
8.3/10
89%
m
78/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم 1917 2019

دو سرباز جوان بریتانیایی مأموریت دارند از مناطق تحت نفوذ دشمن عبور کرده و پیام توقف حمله‌ای را منتقل کنند که ممکن است به مرگ هزاران سرباز منجر شود.
در سال ۱۹۱۷ میلادی و در بحبوحه جنگ جهانی اول، دو سرباز جوان بریتانیایی ماموریت پیدا میکنند تا به عمق خاک دشمن نفوذ کنند و یک پیام بسیار مهم را به نیروهای خودی برسانند تا از مرگ ۱۶۰۰ سرباز توسط دشمن جلوگیری نمایند اما…
داستان 1917 در طول جنگ جهانی اول در جریان است و درباره‌ی سربازان شجاعی است که باید برای نجات جانشان مبارزه کنند و…
۱۹۱۷ ، فیلمی جنگی و مهیج محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی سم مندس و با هنرنمایی بندیکت کامبربچ و ریچارد مدن می‌باشد. داستان 1917 در طول جنگ جهانی اول در جریان است و درباره‌ی سربازان شجاعی است که باید برای نجات جانشان مبارزه کنند و…

جهت دانلود فیلم 1917 2019 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


... خیلی بیشتر از دانکرک ، 1917 به عنوان یک تعارف برای نجات سرباز رایان احساس می شود و اگر ارتباط واضح را بخشودید ، یک فیلم برادرانه با آن فیلم خواهید کرد. در حالی که اسپیلبرگ Saving Private Ryan را در پوسته ای پیشگامانه ، بمباران کننده و ترسناک قرار می دهد تا یادآور فداکاری های انجام شده در تاریخ معاصر برای تأمین آزادی و سکونتی به ما بدهد ، 1917 نامه ای عاشقانه به کسانی است که هرگز تسلیم نشدند و به خدمت سربازی رفتند. خلوص روح برای دیدن ماموریت های آنها تا پایان آنها. و مانند Saving Private Ryan ، سام مندس این کار را با شجاعت و قدرت کمتری انجام می دهد.

از بسیاری جهات ، با وجود مقایسه ها ، 1917 نقطه مقابل دانکرک است ، فیلمی که بیشتر یک تمرین است تا یک تمرین یک تجربه سینمایی ، یکی از محدودیت های رسانه خود را به روشی متفاوت ، یک ساعت دقیق تنظیم شده در مقابل شما تنظیم شده و مرتب می شود ، و با یک هدف سادیستی و فراگیر ، شما را فوراً تصدیق و عدم تعادل می کند و تا لحظات آخر رها نمی کند .

1917 ، تلاش خود را می کند تا خط و سادگی رانش خود را به شما نشان دهد. ترانشه ها ، همانطور که برای ساخت طراحی شده اند ، اثبات کامل مفهوم برای جذب مخاطب است و با گذشت زمان طولانی به این نسخه جدید ارائه سینما می رود. 1917 وقت می برد تا از طریق داستان نویسی محیطی جهان را به شما نشان دهد (اولین بار نیست که در این بررسی به بازی های ویدیویی اشاره می کنم!) و گرانش شخصیت های کثیف و گفتگوی خود را در جلو و مرکز قرار می دهد ، 1917 با دقت از شخصیت های اضافی و گفتگو استفاده می کند به عنوان یک لایه ناخودآگاه یا عادی ، شما را به یک خلسه هیپنوتیزم بکشاند زیرا دوربین دیاکینز و نورپردازی به آرامی از چهره سرب ها غم یا خستگی آنها را بیرون می کشد ، با افکار غیرقابل تصوری که ما هیچ وقت فکر نمی کنیم. />
و به همین ترتیب ، و به دلیل کار پر جنب و جوش دوربین و عکاسی بی نظیر ، به هیچ وجه احساس twee یا قدیمی نمی کند. رویکرد اطمینان از اینکه 1917 احساس یکنواختی و یکسان بودن نمی کند ، درعین حال احساس استثنایی بودن و مدرن بودن و انسانی بودن آن را امکان پذیر می سازد و قابل سکونت است و کمتر از یک سند بایگانی برخوردار است و هم اکنون از طنین بیشتری برخوردار است.

بسیاری از دیکینز عکس ها باورنکردنی است در حقیقت تقریباً همه آنها ، به دوخت چندین بار در کنار هم راضی نیستند ، مندس / دیکینز و همکاران یک میلیون نقاشی متحرک ساخته اند. و طول می کشد چیز زیبایی است. با وجود این ، چند سنگ یا برش به رنگ سیاه در پارچه پشت کسی که به راحتی قرار داده شده است ، این بهترین نتیجه ای است که من از این نوع فن آوری و رویکرد استفاده می کردم. این یک دور از کفش ناجور بعضی از برشهای واضح Birdman و حتی نوک پیکان کودکان کوارون برای بیشترین تأثیرگذاری در مدت زمان طولانی است.

این بیشتر در لحظات از دست دادن واقعی احساس می شود. دوربینی که همانطور که می دانیم در آنجا ماندگار است ، اندوهی عمیق نسبت به عادی بودن مرگ ، عدم اهمیت کلی یا تئاتر بودن به من تزریق کرد. بازیگری سپس از این طولانی مدت بسیار سود می برد ، شخصیت ها احساس می کنند در حال فرورفتن هستند و از نظر جسمی و عاطفی به سمت ما می روند و از ما دور می شوند ، گویی که می خواهیم برای رسیدن به یک دوست شلوغ در حال دویدن باشیم ، ترس از دست دادن آنها را داریم. همانطور که آنها دور می شوند ، به نظر می رسد که از نظر عاطفی در درون خود عقب نشینی می کنند ، و هنگامی که از نزدیک به ما استعداد می دهیم ، آنقدر لحظه ملموس و ضمنی است که تئاتر را (که در مقایسه با 1917 مصاحبه های اولیه در مقایسه با سال 1917 بود) ، تحت تأثیر قرار می دهد ، با اثبات اینکه ما دلخراش هستیم ، سادگی نگاه کردن به صورت دیگری. مارک استرانگ در قسمت کوچکی که از خودش بازی می کند رفتار می کند و او یک نقش معمایی و مورد استقبال است و اثبات می کند او هنوز هم می تواند فراتر از شرورهای عمومی با لهجه های غیرقابل قبول آمریکایی عمل کند.

1917 بدهی زیادی به فیلم دارد بازی ها؛ شبیه ساز راه رفتن ، تیرانداز اول شخص و بازی مخفی کاری. برخی از لحظات احساس می کنند مستقیماً از بازی های ویدیویی پاره شده اند. پیاده روی تنش زنگ زده و گوش دادن به تیراندازی یا قدم ها ، انگشت خود را بر روی ماشه بچرخانید و آماده کنید تا هنگامی که دشمن در Call of Duty گوشه ای را دور می زند ، آیا شلیک می کنید یا فرار می کنید؟ یا آن لحظات استراحت و داستان در مترو ، بین تیراندازی و مبارزه ، هنگامی که در یک محاصره بازماندگان گشت می زنید ، یا در حالی که دوربین را دور خود می چرخانید دشمن را بی صدا پایین می کشید تا ببینید همسر شما می تواند شما را در مخروط دید خود ببیند یا نه . همه این لحظات به طریقی تازه و فوری هستند که چیزی مانند دانکرک را از دست می دهند. با این حال ، فکر نمی کنم این تنها دلیل این امر باشد ، من فکر می کنم استفاده بیشتر از یک رویکرد دیدگاه اول شخص شناخته شده آینه خاطرات و نامه ها و مجلات شرح جنگ جهانی اول است و بنابراین 1917 موفق می شود وام من را از رسانه مدرن و با دستیابی به جلو قوس عقب می کشد.

من جالب هستم که چرا علاوه بر این برای پیشبرد جدول زمانی ، مندس تصمیم گرفت که آن برش آشکار را در فیلم 1917 قرار دهد. و من مطمئن نیستم که زیرنویس را دوست داشتم یا به آن احتیاج داشتم ، این کار من را از این تجربه بیرون کشید و یادآوری کرد که در حال تماشای یک فیلم هستم و هدف کمی داشت ، خصوصاً به این دلیل که فرانسوی ها ساده طراحی شده بودند و او واقعاً به هر حال آن را درک کنید. من به یاد پولانسکی و پشیمانی او از محله Chinatown افتادم که آرزو می کرد تصویر را بر روی لنز دوربین برعکس قرار دهد همانطور که در زندگی واقعی بود اما برای فشارهای استودیو او رد کرد و آن را راهی نادرست برای وضوح قرار داد. من تعجب می کنم که آیا مندس به همین روش به گذشته نگاه می کند.

اما با وجود 1917 نزدیک به نقص است. و با وجود اینکه نیم ساعت از دانکرک بیشتر است ، اما این احساس را ندارد و من نمی توانستم چیزی بیرون بیاورم. جالب اینجاست که باید یک فیلمنامه تنگ و جسورانه باشد تا تقریباً بدون اتاق تکان بخورد و بازیابی کمی انجام شود. حدس می زنم که این تجربه تئاتر مندس با لگد زدن باشد. فیلم پر از لحظات کمی است اما آنها مهمترین قسمت ها هستند. از بعضی جهات باریک فکر می کردم تارکوفسکی ممکن است به آن افتخار کند و من از استالکر و آندری روبلف به طور نسبی استقبال کردم.

فیلم اساساً درباره شما و این سرباز است. و اینکه چقدر شما واقعاً با او ارتباط برقرار می کنید ، گواهی بر این است که لحظات ساکارین (مختصر) بیشتر چگونه کسب و مشت می کنید. از اواخر فیلم یک فاصله نزدیک وجود دارد و احساس کردم که می توانم شخصیت ها را بخوانم و کاملاً به او اصرار می کردم تصمیمی را که می دانم گرفته باشد به هر حال تصمیم بگیرد. این چیزهای قدرتمند و احساسی است که من هرگز در سینما خیلی زیاد احساس نمی کنم.

آن لحظه ها با نمره باورنکردنی توماس نیومن جارو می شوند ، تقویت می شوند ، تحت تاکید قرار می گیرند یا در غیر این صورت برطرف می شوند. نیومن ، غریبه نمرات نمادین ، ​​قابل تشخیص و گوش دادن به توانایی نیست که کارهای غیرممکن را انجام دهد (برای او) و نمره قدرتمندی ایجاد می کند که بلافاصله به نظر کار او نمی رسد. این نمره ای است که تمام آنچه را که در یک صحنه از دست رفته است ، بیان می کند بدون اینکه فیلم مجبور شود به نمایش بپردازد. این نمره واضحی نیست تا زمانی که بخواهد باشد. و این یک دنیای دور از کاکوفونی قابل پیش بینی زیمر است ، حتی اگر بعضی اوقات در مکانهایی شبیه آن باشد.

لحظه ای در فیلم 1917 بود ، لحظه ای بسیار عمدی از درام و قدرت ، وقتی متوجه شدم چه چیزی رفتار شنیداری و بصری 1917 بود. مثل این بود که روی صحنه یک اپرا باشم. آن بزرگوار و پرانرژی و پر زرق و برق و نمادین بود و در مرکز این شکل کوچک بود که در حال گذر از آنچه برای بسیاری می توانست زندگی پس از مرگ آنها باشد ، بود. این لحظه "زندگی پس از مرگ" مانند خود آدرنالین احساس شد. شوکه نیست ، فقط هیبت خطر ، شکنندگی ، زیبایی و خلوص. من هرگز لحظه ای را در فیلم 1917 نخواستم ، بدون اینکه متوجه شوم ، بیشتر. این سعادت سینمایی بود. کار خوب 1917. روز من شروع شد و من در محل کار خود بودم. اما در پایان آن ، من دقیقاً همان جایی بودم که می خواستم باشم.

جهت دانلود فیلم 1917 2019 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


نجات سرباز رایان ، 30 ثانیه بیشتر از توکیو ، پاتون ، ناپسند حرامزاده ها ، فرار بزرگ و لیست شیندلر تنها چند فیلم بی شمار در مورد جنگ جهانی دوم است که ساخته شده است. در واقع ، بسیاری از آنها هنوز هم ساخته می شوند. پس چرا فیلم های زیادی در مورد جنگ جهانی اول وجود نداشته است؟ من فکر می کنم این دقیقاً به آنچه برای آن جنگیده می شد و برای همه معنی داشت ، برمی گردد. همه می توانند موافق باشند که نازیسم بد است و اداره یک ملت به عنوان یک دیکتاتوری آزادی همه را سلب می کند. آلمان دشمن مشترکی بود که همه می خواستند با آن بجنگند ، شبیه هدف یک فیلم ساده از خیر در برابر شر.

گرچه جنگ جهانی اول ممکن است دشمن ساده ای برای پشت سر گذاشتن نداشته باشد ، اما هنوز هم مهم است جنگ در حالی که چندین امپراتوری اروپا را فروپاشید ، زمینه را برای انقلابی در روسیه فراهم کرد ، ایالات متحده را در موقعیت نظامی بزرگتری قرار داد و متأسفانه منجر به کشته شدن میلیون ها نفر شد. آنچه فیلم ها می توانند انجام دهند این است که واقعاً ما را در موقعیت آن لحیم ها قرار می دهیم تا میزان جنگ و مسیر ویرانی را ببینیم. این ممکن است سال 1917 را به یکی از پررنگ ترین فیلم ها برای تماشای فیلم تبدیل کند ، اما یک فیلم مهم برای دیدن آن است.

در ماه مه آلود آوریل سال 1917 ، سربازان انگلیسی با دیدن عقب نشینی آلمانی ها از جبهه غربی دو لحیم کاری ، بلیک (با بازی دین-چارلز چاپمن) و شوفیلد (با بازی جورج مک کی) مأموریت دارند تا پیامی را به گردان دیگری برسانند. آنها اطلاعات بیشتری را از ژنرال ارینمور (با بازی كولین فرث) دریافت می كنند ، در آنجا می فهمند كه گردان 2 ، كه فرض می كند یك پیروزی آسان است ، در شرف نبردی مرگبار با بیشتر حمله های تهاجمی آلمان به آنجا است. با قطع خطوط تلفنی ، به بلیک و شوفیلد دستور داده می شود که از سرزمین No Man عبور کنند تا گردان را پیدا کنند و پیامی را برای حمله نکردن ارائه دهند.

با توجه به نقشه ، این تمام چیزی است که شما باید در مورد سال 1917 بدانید. بقیه فیلم این دو نفر را دنبال می کند در حالی که آنها از روی ترسناکی عبور می کنند که سرزمین هیچ مردی نیست ، سنگرهای رها شده آلمان و هر چیز دیگری که باعث ترس هر سربازی شود که از خط عبور می کند. چیزی که این را از بسیاری دیگر از فیلم های جنگ جدا می کند این است که کل فیلم به گونه ای خلق شده است که به نظر می رسد همه کارها در یک عکس مداوم انجام می شود و هرگز دیدگاه را از شخصیت های اصلی دور نمی کند. این شامل زمان و نور نیز می شود ، بسته به اینکه روز باشد یا شب.

حتی با جاه طلبی ، 1917 هنوز هم یک فیلم خارق العاده است که تجربه ای است که قلبم را به شدت هجوم آورده است. کارگردان سام مندز (زیبایی آمریکایی ، اسکای فال) به وضوح می خواست بهترین راه را برای تجربه سنگرها و تیراندازی به مخاطبان بدهد و این کار را از طریق این داستان یک شات انجام داد. Birdman ممکن است کار مشابهی را انجام داده باشد ، اما با توجه به اینکه تعداد اضافی و جلوه های ویژه از بین رفته است ، دوست دارم پشت صحنه نگاهی به نحوه انجام همه کارها ببینم. در فیلم 1917برداری جزئیات زیادی به چیزهای کوچکی از جمله رنگ آسمان در هنگام طلوع آفتاب و اینکه چقدر پوست رنگ پریدگی بعد از مرگ ایجاد می کند ، پرداخت می شود.

داستان بسیار شبیه به چیزی خارج از پارک تفریحی یا یک ویدیو است. بازی ... و منظورم این است که به روشی خوب. شما آگاه هستید که در حال تماشای تجربه شخص دیگری هستید ، اما زوایای مناسب باعث می شوند شما احساس کنید که بخشی از آن هستید. جایی که سال 1917 در داستان دوام دارد ، این هدف ساده است و چندین لایه جنگ جهنم را پشت سر می گذارد. من می توانستم این مسئله را سریع خسته کننده ببینم ، اما علی رغم اینکه یک ضربه شوت دارد ، هر صحنه هنوز ظاهری متفاوت دارد که هرگز خیلی آشنا نیست. فیلم نمی داند خیلی طولانی متوقف نمی شود مگر اینکه به دلیل مهمی باشد. خیلی عجله دارد.

آیا 1917 تأثیر سیاسی یا اجتماعی بزرگتر جنگ جهانی اول را دارد؟ نه ، اما هرگز این قصد نبود. این مانند تماشای داستان کوچک کسی است که مقیاس وسیعی دارد. اگر من مشکلی داشتم این است که یک نقطه وجود دارد که یک شخصیت ناک اوت می شود و او بیدار است. من نمی گویم کجا ، اما این بخشی از طلسم را شکست که فیلم من را وارد کرد. می توانید بگویید این یک نقطه است که آنها ویرایش را پنهان می کنند ، اما اگر فیلم تعدادی از آنها را در معرض دید داشته باشد ، فکر می کنم آنها می توانستند بهتر عمل کنند.

من از این ده هواپیما به این هشت هواپیمای جنگ سگ می دهم. مانند بسیاری از فیلم های جنگی ، این تجربه خوشایندی نیست. قرار نیست هدف این است که ابزاری باشد تا واقعاً چیزی به شما بدهد که بسیاری از مردم فراموش نکرده اند زیرا فیلم های WWI زیاد ساخته نمی شوند. این را به شدت توصیه می کنم اگر مایل باشید چیزی را ببینید که نمی توانم بگویم خودم می توانم بسازم.

جهت دانلود فیلم 1917 2019 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


نویسنده سام مندز و کریستی ویلسون-کیرنز و کارگردانی مندز، مگر اینکه شما اگر زیر یک صخره زندگی می‌کردید، می‌دانید که سال 1917 به گونه‌ای انجام شده است که این تصور را ایجاد می‌کند که همه چیز در دو پلان واحد اتفاق می‌افتد (مواد بازاریابی می‌گوید یک شات، اما آن دو - یک برش وجود دارد- به سمت سیاه/زمان پرش تقریباً در میانه راه جایی که هیچ تلاشی برای پنهان کردن انتقال انجام نمی شود). در واقعیت، البته، تعداد بسیار بیشتری از دو شات وجود دارد (طولانی‌ترین تک شات کمی بیش از 8 دقیقه بود)، اما ویرایش‌ها به صورت دیجیتالی «پنهان» شده‌اند، دقیقاً مانند مرد پرنده یا (فضیلت غیرمنتظره جهل) (2014) یا Utøya 22. juli (2018). مندز با همکاری با فیلمبردار راجر دیکینز (که دومین اسکار خود را برای 1917 دریافت خواهد کرد)، می‌خواست 1917 همه‌جانبه‌ترین فیلم جنگی باشد که تا به حال به نمایش درآمده است. و با وجود اینکه مشکلاتی با آن دارم، فکر می‌کنم او فیلمی استثنایی ساخته است، فیلمی که در آن فرم و محتوا به‌طور غیرمعمول با هم تطابق دارند، با سبکی که در ارائه داستان به شیوه‌ای موجه از مضمون بسیار مؤثر است.

6 آوریل 1917; جبهه غرب دو سرجوخه بریتانیایی، ویل شوفیلد (جرج مک کی) و تام بلیک (دین-چارلز چاپمن) به جلسه ای با ژنرال ارینمور احضار می شوند (کالین فرث). اخیراً نیروهای آلمانی عقب نشینی کرده اند و سرهنگ مکنزی (بندیکت کامبربچ) از گردان دوم، هنگ دوونشر معتقد است که اگر اکنون حمله کند، می تواند جریان را تغییر دهد. از جنگ با این حال، او نمی داند که عقب نشینی تاکتیکی است - آلمانی ها به خط بسیار مستحکم هیندنبورگ بازگشته اند و در کمین نشسته اند. با قطع خطوط ارتباطی، شوفیلد و بلیک به طور فیزیکی دستوری از ارینمور به مکنزی برای لغو حمله صبح روز بعد انجام می‌دهند. اگر آنها شکست بخورند، 1600 سرباز سلاخی خواهند شد.

بنابراین، نقطه فروش بزرگ فیلم طراحی زیبایی شناختی آن است. استفاده از فرمت تک شات به قدری نوع قابل توجهی از فرم است که هر زمان که از آن استفاده می شود، به طور خودکار به محتوا فشار وارد می کند، که باید توجیه کند که چرا فیلم به این شکل فیلمبرداری شده است. اگر محتوا نتواند این کار را انجام دهد، فرم فریبنده می شود. به عنوان مثال به طناب (1948) فکر کنید که به شکل یک عکس ویرایش شده است، یا ویکتوریا (2015)، که به طور قانونی یک شلیک بود. خیلی کم در هر دو فیلم طراحی سبک را توجیه می کند. این را با فیلم‌های تک‌شات واقعی مانند Timecode (2000) یا Russkiy kovcheg (2002) مقایسه کنید. a>، و فیلم‌های تک‌شات مانند La casa muda (2010) یا Utøya 22. Juli فوق‌الذکر را ویرایش کرد، که همگی فرم را به محتوا مرتبط می‌کنند. راهی که غیر قابل تشخیص می شوند. و من فکر می کنم مندس مانند هم افزایی به موفقیت می رسد.

آیا اثر تک شات حواس را پرت می کند؟ در ابتدا، بله، کمی است، به خصوص اگر در حال انجام این بازی هستید که سعی می کنید بفهمید ویرایشگر لی اسمیت کجا این انتقال ها را پنهان کرده است. اما پس از انجام دو ویرایش در بیست دقیقه اول، دیگر نگاه نکردم، زیرا متوجه شدم که بی جهت خودم را از فیلم بیرون می کشم. در اصل، وقتی زیبایی‌شناسی را با شرایط خاص خود پیش می‌برید، تلاش برای تشخیص ویرایش‌ها را فراموش می‌کنید، در عوض به فیلم‌برداری اجازه می‌دهید دقیقاً همان کاری را که قرار است انجام دهد - شما را غرق کند.

به طور کلی، اکثر فیلم به یکی از دو روش فیلمبرداری می شود - یا دوربین پشت اسکافیلد و بلیک است و مسیر آنها را دنبال می کند، یا جلوی آنهاست و در حالی که مسیر آن را دنبال می کنند، رو به عقب به سمت آنهاست. انحرافات جزئی از این موضوع وجود دارد، اما فیلم هرگز حضور آنها را ترک نمی کند. و از آنجایی که این دو مرد تقریباً دائماً در حرکت هستند، به این معنی است که دوربین تقریباً دائماً در حرکت است - اگر آنها در امتداد یک سنگر راه می روند، ما در امتداد یک سنگر راه می رویم. اگر آنها به آرامی در یک شهر بمباران شده حرکت می کنند، ما به آرامی در یک شهر بمباران شده حرکت می کنیم. تقریباً تمام کارهایی که دوربین انجام می دهد به این دلیل است که یک یا هر دو قهرمان داستان یک کار را انجام می دهند و بیشتر بر ارتباط بین فرم و محتوا تأکید می کنند.

صحنه آغازین به عنوان مقدمه ای عالی برای تکنیک عمل می کند. فیلم با نمائی از مزرعه نرگس شروع می شود، قبل از اینکه به عقب برگردد و شوفیلد و بلیک در حال استراحت باشند. آنها خود را بیدار می کنند و شروع به راه رفتن می کنند، ابتدا از کنار سربازان بیشتری که در حال استراحت بودند، سپس از کنار آشفتگی عبور می کنند، سپس از یک سطح شیب دار به داخل سنگر می روند. از نظر جغرافیایی، پیاده‌روی کوتاهی است، اما از نظر موضوعی، زمین قابل توجهی را پوشش می‌دهد و یکی از دلایل موضوعی اصلی پشت تک‌شات را کاملاً در بر می‌گیرد - برای انتقال دقیق اهمیت روابط جغرافیایی. ما انتقال لمسی از Edenic به جهنمی را می بینیم زیرا در حال حرکت در زمان واقعی در محیط هستیم. ما مرز بین صلح و جنگ را می بینیم زیرا شخصیت ها در آن مرز قدم می زنند. شما این سکانس را به صورت متعارف فیلمبرداری می کنید و آن را کم می کنید.

در کنار خطوط معمولی تر، باید کار طراح تولید دنیس گسنر را نیز تحسین کرد. /a>. هر مکان از نظر بصری منحصر به فرد است - از پناهگاه آلمانی گرفته تا یک خانه مزرعه متروکه تا بقایای بمباران شده اکوست-سنت ماین. طراحی او از No Man's Land به ویژه قابل ستایش است. هنگامی که مردان برای اولین بار به بیرون خزیده می شوند، بلافاصله با لاشه اسب پوشیده از مگس در حال پوسیدگی مواجه می شوند. با این حال، به تدریج، میدان نبرد ماشینی‌تر می‌شود، تا اینکه در نهایت از یک موقعیت توپخانه آلمانی عبور می‌کنند، و سفرشان روند پیشرفت درگیری را ترسیم می‌کند، که روی اسب‌ها شروع شده و به تانک‌ها ختم می‌شود.

همچنین. به معنای کمی متعارف تر، باید به کارهای دیکینز در صحنه های شبانه در اکوست-سنت-مین اشاره کرد. کل دهکده به چیزی جز پوسته‌های ساختمان‌ها تبدیل نشده است، و وقتی از شهر عبور می‌کنیم، تنها منبع نور از شراره‌هایی است که در آسمان طاق می‌کنند، که سایه‌های بسیار سختی را در حرکت مداوم ایجاد می‌کنند. همه چیز تقریباً ماورایی است، و همانطور که نور پر زرق و برق آسمان را طی می کند، گویی زمین خود در حال حرکت است، تقریباً مایع مانند. ممکن است برای فیلمی که چنین رئالیسم سنگدلی را هدف قرار می دهد، از نظر زیبایی شناختی کمی بیش از حد زیبا باشد، اما برای سینماگران مشتاق، مطالعه بهتری در مورد چگونگی ساخت یک سکانس با استفاده از نور و سایه پیدا نخواهید کرد.

از نظر موضوعی. 1917 بر اساس ماهیت خود به مراتب بیشتر بر روی خرد متمرکز است تا کلان - شما ممکن است چیزی در مورد زندگی در جبهه یاد بگیرید، اما چیزی در مورد سیاست پشت درگیری یاد نخواهید گرفت. تا حدی به این دلیل، تا حد زیادی از میهن پرستی بیش از حد و جنگویسم کارتونی که فیلم هایی مانند
نجات سرباز رایان (1998) را بسیار نفرت انگیز می کند، اجتناب می کند. در واقع، ملیت قهرمانان تا حد زیادی ناشناس است، چیزی که معمولاً نمی توان در مورد یک فیلم جنگی گفت. از سوی دیگر، نباید انتظار بینش روانی زیادی داشته باشید. خط قرمز نازک (1998) (برای پول من، بهترین فیلم جنگی ساخته شده تا کنون) قطعاً اینطور نیست. با این حال، با این حال، بینش‌های فردی ساده آن را بالاتر از چیزی مانند فریبکاری موقتی دانکرک (2017) می‌دانم.

از نظر مشکلات دیگر، داستان بدون شک کاغذی نازک است، اما این تقریباً به دلیل طراحی است. با این حال، یک انتقادی که داشتم این است که Scholfield و Blake مرتباً مرتباً مرتب هستند، هر کدام با مجموعه ای از دندان های عالی. فقط کافی است They Shall Not Grow (2018) تماشا کنید تا ببینید چقدر غیرواقعی است. در واقع، این دو به نظر می‌رسند که بیشتر اوقات از تریلر آرایش خارج شده‌اند، و در چند مورد به اندازه‌ای خیره‌کننده است که شما را از همه چیز بیرون می‌کشد.

هرچند همه چیز در نظر گرفته می‌شود، من کاملاً از 1917 لذت بردم. فکر می‌کردم استراتژی تک‌شات فوق‌العاده خوب عمل می‌کند، و حتی اگر فیلم از منظر شخصیت/خط داستان/تم ضعیف باشد، واقعاً مهم نیست که چه زمانی فرم و محتوا تا این حد مطابقت داشته باشند. این می‌توانست به یک تمرین فنی توخالی تبدیل شود، اما مندز اجازه نداده است که این اتفاق بیفتد. جنگ بزرگ جهنم روی زمین بود. 1917 باعث نمی شود که ما احساس کنیم آن جهنم چگونه بود. زیرا هیچ فیلمی، هیچ شکل هنری نمی تواند این کار را انجام دهد. اما تقریب بسیار خوبی است.

جهت دانلود فیلم 1917 2019 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


ابتدا اجازه دهید بگویم سکانس های ابتدایی تقریباً عالی فیلمبرداری شدند. من واقعاً در 20-25 دقیقه اول فیلم بودم. نامزد کرده بودم و به این فکر می کردم که چگونه به پسرانم بگویم که اگر فرصتی پیدا کردند، بروند آن را در تئاتر تماشا کنند. فیلمبرداری و موسیقی جذاب بود. سپس ..... در حالی که 2 شخصیت اصلی (سرباز A و سرباز B) از تله های اولیه آلمانی عبور می کنند و با یک گاو، انبار و شیر تازه وارد یک میدان باز می شوند، فیلم از تپه پایین می رود. سریع. من به معنای واقعی کلمه به مضحک بودن طرح و موقعیت ها می خندیدم. A & B که وظیفه آنها انتقال پیام به (2) گردان است و هشدار می دهد که گردان ها در حال افتادن در یک تله آلمانی هستند. سرباز A، یک برادر بزرگتر دارد که احتمالاً قرار است در تله سلاخی شود. با رنگ پریده گاو و شیر در پس زمینه، A & B خود را در حال کمک به خلبان هواپیمای آلمانی از هواپیمای در حال سوختن خود می بینند، پس از اینکه شاهد دعوای سگ های هوایی بودند. این درست پس از آن است که آنها از صدها متری دیدن هموطنان مرده خود عبور می کنند. این نیز پس از منفجر شدن آنها تقریباً (باید به 1000 قطعه می شد) از تله های غنیمت (مرجع goonies) است. آنها به مرد آلمانی کمک می کنند؟ کمکش کن؟ خوب، مرد آلمانی به سرباز A چاقو می زند و او را می کشد. آن سکانس باعث شد تقریباً تئاتر را ترک کنم. باید داشته باشم چون قسمت های باقی مانده فیلم بدتر شده است. سرباز B هنوز پیامی برای رساندن داشت. B توسط کاروانی از سربازان انگلیسی در کامیون‌ها که چند ثانیه بعد از سکانس گاو، شیر و هواپیما ظاهر شدند، ادامه یافت. گویی کامیون های حاضر به اندازه کافی مضحک نبودند، کامیون B که داخل آن بود لحظاتی بعد در گل و لای گیر کرد. سپس B حدود 15 سرباز دیگر را متقاعد می کند تا به او کمک کنند تا آن را از گل بیرون بکشد. خوب، آنها به طور معجزه آسایی این کار را می کنند، اما متوجه می شوند که می توانند چند صد یارد دیگر رانندگی کنند. پیام ما برای رساندن سرباز B آنها را ترک می کند و اکنون باید از تک تیراندازهای آلمانی سرباز طوفان عبور کند. من آنها را سربازان طوفان می نامم، زیرا درست مانند سربازان طوفان، آنها نمی توانند به هدف خود ضربه بزنند. در یکی از اولین موقعیت های تک تیرانداز، تیرانداز مورد اصابت گلوله قرار می گیرد، بنابراین B ​​فکر می کند. با این حال، هنگامی که B برای بررسی اینکه آیا او به تیرانداز شلیک کرده است یا خیر، در را با تمام بدنش رو به تیرانداز مجروح باز می کند. B سپس یک گلوله می گیرد؟ یا اتفاقی می افتد که او از یک پله کوچک به پایین سقوط می کند. پس از بیدار شدن، او از تعدادی سرباز طوفان فرار می کند، سپس با لگد در کوچک افقی را باز می کند تا یک زن و یک نوزاد را به همراه یک آتش زیبا پیدا کند. خوشبختانه B شیر تازه داشت. B سپس با نزدیک شدن به صبح می رود. او از چند سرباز طوفان طفره می رود و تنها سرباز طوفان جوان تری را پیدا می کند که سعی می کند او را ساکت کند. B در واقع انگشت خود را به سمت سرباز طوفان می برد تا او را ساکت کند؟ متعجب؟ آیا این قسمت از آموزش جدی بود؟ وقتی این کار نمی کند، در عوض او را خفه می کند. در کمال تعجب B، خفگی بهتر از خفگی عمل کرد. برو چهره؟ B سپس می دود و از تعداد زیادی اسلحه لیزری فرار می کند. اوه متاسفم، گلوله. سپس به رودخانه ای خروشان می پرد و سرش را می کوبد. خوشبختانه او سر سختی دارد. اگر این به اندازه کافی احمقانه نباشد، رودخانه ها او را دقیقاً همان جایی که باید باشد قرار می دهند. درست تا یک گردان که در یک دایره بزرگ نشسته و به آواز پسری گوش می دهد. اوه، خیلی بد بود B هنوز باید پیام خشک خود را که در رودخانه خیس شده بود به فرمانده برساند. او برای انجام این کار از بمب های زیادی که از آتش دشمن دور می زند دور می زند. اما خوشبختانه B آن را انجام می دهد. یک فیلم کوتاه توسط بندیکت کامبربچ به عنوان فرمانده نمی تواند این فلاپ را نجات دهد. B موج دوم را ذخیره می کند. B با برادر A ملاقات می کند، حتی اگر او در اولین موجی بود که قبلاً مستقر شده بود و قرار بود سلاخی شود.

فقط باید بگویم چرا؟ چرا باید 1917 ها را بپذیریم و آنها را برنده اسکار بنامیم؟ بله، احتمالاً فیلمبرداری باید جایزه بگیرد. شاید نمره. اما در کل فیلم خیلی وحشتناک بود.