دانلود فیلم 1917 2019 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم 1917 2019 بدون سانسور

فیلم 1917 در ژانر(های) جنگی, درام, اکشن, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2019 به روی پرده رفت. 1917 به کارگردانی Sam Mendes, در کشور(های) کاناداچينهندوستاناسپانیابریتانیاایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به George MacKay, Dean-Charles Chapman, Mark Strong, Andrew Scott, Richard Madden, Claire Duburcq, Colin Firth, Benedict Cumberbatch, Daniel Mays, Adrian Scarborough, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, فرانسوی, آلمانی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 8.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 78/100 می باشد. برای دانلود فیلم 1917 2019 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
جنگی درام اکشن هیجان انگیز
امتیاز :
8.3/10 89% 78/100
کشور :
کانادا چين هندوستان اسپانیا بریتانیا ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی فرانسوی آلمانی
سال :
2019
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

دو سرباز جوان بریتانیایی مأموریت دارند از مناطق تحت نفوذ دشمن عبور کرده و پیام توقف حمله‌ای را منتقل کنند که ممکن است به مرگ هزاران سرباز منجر شود.

At the height of the First World War, two young British soldiers must cross enemy territory and deliver a message that will stop a deadly attack on hundreds of soldiers.

IMDb
8.3/10
89%
m
78/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم 1917 2019

دو سرباز جوان بریتانیایی مأموریت دارند از مناطق تحت نفوذ دشمن عبور کرده و پیام توقف حمله‌ای را منتقل کنند که ممکن است به مرگ هزاران سرباز منجر شود.
در سال ۱۹۱۷ میلادی و در بحبوحه جنگ جهانی اول، دو سرباز جوان بریتانیایی ماموریت پیدا میکنند تا به عمق خاک دشمن نفوذ کنند و یک پیام بسیار مهم را به نیروهای خودی برسانند تا از مرگ ۱۶۰۰ سرباز توسط دشمن جلوگیری نمایند اما…
داستان 1917 در طول جنگ جهانی اول در جریان است و درباره‌ی سربازان شجاعی است که باید برای نجات جانشان مبارزه کنند و…
۱۹۱۷ ، فیلمی جنگی و مهیج محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی سم مندس و با هنرنمایی بندیکت کامبربچ و ریچارد مدن می‌باشد. داستان 1917 در طول جنگ جهانی اول در جریان است و درباره‌ی سربازان شجاعی است که باید برای نجات جانشان مبارزه کنند و…

جهت دانلود فیلم 1917 2019 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


... خیلی بیشتر از دانکرک ، 1917 به عنوان یک تعارف برای نجات سرباز رایان احساس می شود و اگر ارتباط واضح را بخشودید ، یک فیلم برادرانه با آن فیلم خواهید کرد. در حالی که اسپیلبرگ Saving Private Ryan را در پوسته ای پیشگامانه ، بمباران کننده و ترسناک قرار می دهد تا یادآور فداکاری های انجام شده در تاریخ معاصر برای تأمین آزادی و سکونتی به ما بدهد ، 1917 نامه ای عاشقانه به کسانی است که هرگز تسلیم نشدند و به خدمت سربازی رفتند. خلوص روح برای دیدن ماموریت های آنها تا پایان آنها. و مانند Saving Private Ryan ، سام مندس این کار را با شجاعت و قدرت کمتری انجام می دهد.

از بسیاری جهات ، با وجود مقایسه ها ، 1917 نقطه مقابل دانکرک است ، فیلمی که بیشتر یک تمرین است تا یک تمرین یک تجربه سینمایی ، یکی از محدودیت های رسانه خود را به روشی متفاوت ، یک ساعت دقیق تنظیم شده در مقابل شما تنظیم شده و مرتب می شود ، و با یک هدف سادیستی و فراگیر ، شما را فوراً تصدیق و عدم تعادل می کند و تا لحظات آخر رها نمی کند .

1917 ، تلاش خود را می کند تا خط و سادگی رانش خود را به شما نشان دهد. ترانشه ها ، همانطور که برای ساخت طراحی شده اند ، اثبات کامل مفهوم برای جذب مخاطب است و با گذشت زمان طولانی به این نسخه جدید ارائه سینما می رود. 1917 وقت می برد تا از طریق داستان نویسی محیطی جهان را به شما نشان دهد (اولین بار نیست که در این بررسی به بازی های ویدیویی اشاره می کنم!) و گرانش شخصیت های کثیف و گفتگوی خود را در جلو و مرکز قرار می دهد ، 1917 با دقت از شخصیت های اضافی و گفتگو استفاده می کند به عنوان یک لایه ناخودآگاه یا عادی ، شما را به یک خلسه هیپنوتیزم بکشاند زیرا دوربین دیاکینز و نورپردازی به آرامی از چهره سرب ها غم یا خستگی آنها را بیرون می کشد ، با افکار غیرقابل تصوری که ما هیچ وقت فکر نمی کنیم. />
و به همین ترتیب ، و به دلیل کار پر جنب و جوش دوربین و عکاسی بی نظیر ، به هیچ وجه احساس twee یا قدیمی نمی کند. رویکرد اطمینان از اینکه 1917 احساس یکنواختی و یکسان بودن نمی کند ، درعین حال احساس استثنایی بودن و مدرن بودن و انسانی بودن آن را امکان پذیر می سازد و قابل سکونت است و کمتر از یک سند بایگانی برخوردار است و هم اکنون از طنین بیشتری برخوردار است.

بسیاری از دیکینز عکس ها باورنکردنی است در حقیقت تقریباً همه آنها ، به دوخت چندین بار در کنار هم راضی نیستند ، مندس / دیکینز و همکاران یک میلیون نقاشی متحرک ساخته اند. و طول می کشد چیز زیبایی است. با وجود این ، چند سنگ یا برش به رنگ سیاه در پارچه پشت کسی که به راحتی قرار داده شده است ، این بهترین نتیجه ای است که من از این نوع فن آوری و رویکرد استفاده می کردم. این یک دور از کفش ناجور بعضی از برشهای واضح Birdman و حتی نوک پیکان کودکان کوارون برای بیشترین تأثیرگذاری در مدت زمان طولانی است.

این بیشتر در لحظات از دست دادن واقعی احساس می شود. دوربینی که همانطور که می دانیم در آنجا ماندگار است ، اندوهی عمیق نسبت به عادی بودن مرگ ، عدم اهمیت کلی یا تئاتر بودن به من تزریق کرد. بازیگری سپس از این طولانی مدت بسیار سود می برد ، شخصیت ها احساس می کنند در حال فرورفتن هستند و از نظر جسمی و عاطفی به سمت ما می روند و از ما دور می شوند ، گویی که می خواهیم برای رسیدن به یک دوست شلوغ در حال دویدن باشیم ، ترس از دست دادن آنها را داریم. همانطور که آنها دور می شوند ، به نظر می رسد که از نظر عاطفی در درون خود عقب نشینی می کنند ، و هنگامی که از نزدیک به ما استعداد می دهیم ، آنقدر لحظه ملموس و ضمنی است که تئاتر را (که در مقایسه با 1917 مصاحبه های اولیه در مقایسه با سال 1917 بود) ، تحت تأثیر قرار می دهد ، با اثبات اینکه ما دلخراش هستیم ، سادگی نگاه کردن به صورت دیگری. مارک استرانگ در قسمت کوچکی که از خودش بازی می کند رفتار می کند و او یک نقش معمایی و مورد استقبال است و اثبات می کند او هنوز هم می تواند فراتر از شرورهای عمومی با لهجه های غیرقابل قبول آمریکایی عمل کند.

1917 بدهی زیادی به فیلم دارد بازی ها؛ شبیه ساز راه رفتن ، تیرانداز اول شخص و بازی مخفی کاری. برخی از لحظات احساس می کنند مستقیماً از بازی های ویدیویی پاره شده اند. پیاده روی تنش زنگ زده و گوش دادن به تیراندازی یا قدم ها ، انگشت خود را بر روی ماشه بچرخانید و آماده کنید تا هنگامی که دشمن در Call of Duty گوشه ای را دور می زند ، آیا شلیک می کنید یا فرار می کنید؟ یا آن لحظات استراحت و داستان در مترو ، بین تیراندازی و مبارزه ، هنگامی که در یک محاصره بازماندگان گشت می زنید ، یا در حالی که دوربین را دور خود می چرخانید دشمن را بی صدا پایین می کشید تا ببینید همسر شما می تواند شما را در مخروط دید خود ببیند یا نه . همه این لحظات به طریقی تازه و فوری هستند که چیزی مانند دانکرک را از دست می دهند. با این حال ، فکر نمی کنم این تنها دلیل این امر باشد ، من فکر می کنم استفاده بیشتر از یک رویکرد دیدگاه اول شخص شناخته شده آینه خاطرات و نامه ها و مجلات شرح جنگ جهانی اول است و بنابراین 1917 موفق می شود وام من را از رسانه مدرن و با دستیابی به جلو قوس عقب می کشد.

من جالب هستم که چرا علاوه بر این برای پیشبرد جدول زمانی ، مندس تصمیم گرفت که آن برش آشکار را در فیلم 1917 قرار دهد. و من مطمئن نیستم که زیرنویس را دوست داشتم یا به آن احتیاج داشتم ، این کار من را از این تجربه بیرون کشید و یادآوری کرد که در حال تماشای یک فیلم هستم و هدف کمی داشت ، خصوصاً به این دلیل که فرانسوی ها ساده طراحی شده بودند و او واقعاً به هر حال آن را درک کنید. من به یاد پولانسکی و پشیمانی او از محله Chinatown افتادم که آرزو می کرد تصویر را بر روی لنز دوربین برعکس قرار دهد همانطور که در زندگی واقعی بود اما برای فشارهای استودیو او رد کرد و آن را راهی نادرست برای وضوح قرار داد. من تعجب می کنم که آیا مندس به همین روش به گذشته نگاه می کند.

اما با وجود 1917 نزدیک به نقص است. و با وجود اینکه نیم ساعت از دانکرک بیشتر است ، اما این احساس را ندارد و من نمی توانستم چیزی بیرون بیاورم. جالب اینجاست که باید یک فیلمنامه تنگ و جسورانه باشد تا تقریباً بدون اتاق تکان بخورد و بازیابی کمی انجام شود. حدس می زنم که این تجربه تئاتر مندس با لگد زدن باشد. فیلم پر از لحظات کمی است اما آنها مهمترین قسمت ها هستند. از بعضی جهات باریک فکر می کردم تارکوفسکی ممکن است به آن افتخار کند و من از استالکر و آندری روبلف به طور نسبی استقبال کردم.

فیلم اساساً درباره شما و این سرباز است. و اینکه چقدر شما واقعاً با او ارتباط برقرار می کنید ، گواهی بر این است که لحظات ساکارین (مختصر) بیشتر چگونه کسب و مشت می کنید. از اواخر فیلم یک فاصله نزدیک وجود دارد و احساس کردم که می توانم شخصیت ها را بخوانم و کاملاً به او اصرار می کردم تصمیمی را که می دانم گرفته باشد به هر حال تصمیم بگیرد. این چیزهای قدرتمند و احساسی است که من هرگز در سینما خیلی زیاد احساس نمی کنم.

آن لحظه ها با نمره باورنکردنی توماس نیومن جارو می شوند ، تقویت می شوند ، تحت تاکید قرار می گیرند یا در غیر این صورت برطرف می شوند. نیومن ، غریبه نمرات نمادین ، ​​قابل تشخیص و گوش دادن به توانایی نیست که کارهای غیرممکن را انجام دهد (برای او) و نمره قدرتمندی ایجاد می کند که بلافاصله به نظر کار او نمی رسد. این نمره ای است که تمام آنچه را که در یک صحنه از دست رفته است ، بیان می کند بدون اینکه فیلم مجبور شود به نمایش بپردازد. این نمره واضحی نیست تا زمانی که بخواهد باشد. و این یک دنیای دور از کاکوفونی قابل پیش بینی زیمر است ، حتی اگر بعضی اوقات در مکانهایی شبیه آن باشد.

لحظه ای در فیلم 1917 بود ، لحظه ای بسیار عمدی از درام و قدرت ، وقتی متوجه شدم چه چیزی رفتار شنیداری و بصری 1917 بود. مثل این بود که روی صحنه یک اپرا باشم. آن بزرگوار و پرانرژی و پر زرق و برق و نمادین بود و در مرکز این شکل کوچک بود که در حال گذر از آنچه برای بسیاری می توانست زندگی پس از مرگ آنها باشد ، بود. این لحظه "زندگی پس از مرگ" مانند خود آدرنالین احساس شد. شوکه نیست ، فقط هیبت خطر ، شکنندگی ، زیبایی و خلوص. من هرگز لحظه ای را در فیلم 1917 نخواستم ، بدون اینکه متوجه شوم ، بیشتر. این سعادت سینمایی بود. کار خوب 1917. روز من شروع شد و من در محل کار خود بودم. اما در پایان آن ، من دقیقاً همان جایی بودم که می خواستم باشم.

جهت دانلود فیلم 1917 2019 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


نجات سرباز رایان ، 30 ثانیه بیشتر از توکیو ، پاتون ، ناپسند حرامزاده ها ، فرار بزرگ و لیست شیندلر تنها چند فیلم بی شمار در مورد جنگ جهانی دوم است که ساخته شده است. در واقع ، بسیاری از آنها هنوز هم ساخته می شوند. پس چرا فیلم های زیادی در مورد جنگ جهانی اول وجود نداشته است؟ من فکر می کنم این دقیقاً به آنچه برای آن جنگیده می شد و برای همه معنی داشت ، برمی گردد. همه می توانند موافق باشند که نازیسم بد است و اداره یک ملت به عنوان یک دیکتاتوری آزادی همه را سلب می کند. آلمان دشمن مشترکی بود که همه می خواستند با آن بجنگند ، شبیه هدف یک فیلم ساده از خیر در برابر شر.

گرچه جنگ جهانی اول ممکن است دشمن ساده ای برای پشت سر گذاشتن نداشته باشد ، اما هنوز هم مهم است جنگ در حالی که چندین امپراتوری اروپا را فروپاشید ، زمینه را برای انقلابی در روسیه فراهم کرد ، ایالات متحده را در موقعیت نظامی بزرگتری قرار داد و متأسفانه منجر به کشته شدن میلیون ها نفر شد. آنچه فیلم ها می توانند انجام دهند این است که واقعاً ما را در موقعیت آن لحیم ها قرار می دهیم تا میزان جنگ و مسیر ویرانی را ببینیم. این ممکن است سال 1917 را به یکی از پررنگ ترین فیلم ها برای تماشای فیلم تبدیل کند ، اما یک فیلم مهم برای دیدن آن است.

در ماه مه آلود آوریل سال 1917 ، سربازان انگلیسی با دیدن عقب نشینی آلمانی ها از جبهه غربی دو لحیم کاری ، بلیک (با بازی دین-چارلز چاپمن) و شوفیلد (با بازی جورج مک کی) مأموریت دارند تا پیامی را به گردان دیگری برسانند. آنها اطلاعات بیشتری را از ژنرال ارینمور (با بازی كولین فرث) دریافت می كنند ، در آنجا می فهمند كه گردان 2 ، كه فرض می كند یك پیروزی آسان است ، در شرف نبردی مرگبار با بیشتر حمله های تهاجمی آلمان به آنجا است. با قطع خطوط تلفنی ، به بلیک و شوفیلد دستور داده می شود که از سرزمین No Man عبور کنند تا گردان را پیدا کنند و پیامی را برای حمله نکردن ارائه دهند.

با توجه به نقشه ، این تمام چیزی است که شما باید در مورد سال 1917 بدانید. بقیه فیلم این دو نفر را دنبال می کند در حالی که آنها از روی ترسناکی عبور می کنند که سرزمین هیچ مردی نیست ، سنگرهای رها شده آلمان و هر چیز دیگری که باعث ترس هر سربازی شود که از خط عبور می کند. چیزی که این را از بسیاری دیگر از فیلم های جنگ جدا می کند این است که کل فیلم به گونه ای خلق شده است که به نظر می رسد همه کارها در یک عکس مداوم انجام می شود و هرگز دیدگاه را از شخصیت های اصلی دور نمی کند. این شامل زمان و نور نیز می شود ، بسته به اینکه روز باشد یا شب.

حتی با جاه طلبی ، 1917 هنوز هم یک فیلم خارق العاده است که تجربه ای است که قلبم را به شدت هجوم آورده است. کارگردان سام مندز (زیبایی آمریکایی ، اسکای فال) به وضوح می خواست بهترین راه را برای تجربه سنگرها و تیراندازی به مخاطبان بدهد و این کار را از طریق این داستان یک شات انجام داد. Birdman ممکن است کار مشابهی را انجام داده باشد ، اما با توجه به اینکه تعداد اضافی و جلوه های ویژه از بین رفته است ، دوست دارم پشت صحنه نگاهی به نحوه انجام همه کارها ببینم. در فیلم 1917برداری جزئیات زیادی به چیزهای کوچکی از جمله رنگ آسمان در هنگام طلوع آفتاب و اینکه چقدر پوست رنگ پریدگی بعد از مرگ ایجاد می کند ، پرداخت می شود.

داستان بسیار شبیه به چیزی خارج از پارک تفریحی یا یک ویدیو است. بازی ... و منظورم این است که به روشی خوب. شما آگاه هستید که در حال تماشای تجربه شخص دیگری هستید ، اما زوایای مناسب باعث می شوند شما احساس کنید که بخشی از آن هستید. جایی که سال 1917 در داستان دوام دارد ، این هدف ساده است و چندین لایه جنگ جهنم را پشت سر می گذارد. من می توانستم این مسئله را سریع خسته کننده ببینم ، اما علی رغم اینکه یک ضربه شوت دارد ، هر صحنه هنوز ظاهری متفاوت دارد که هرگز خیلی آشنا نیست. فیلم نمی داند خیلی طولانی متوقف نمی شود مگر اینکه به دلیل مهمی باشد. خیلی عجله دارد.

آیا 1917 تأثیر سیاسی یا اجتماعی بزرگتر جنگ جهانی اول را دارد؟ نه ، اما هرگز این قصد نبود. این مانند تماشای داستان کوچک کسی است که مقیاس وسیعی دارد. اگر من مشکلی داشتم این است که یک نقطه وجود دارد که یک شخصیت ناک اوت می شود و او بیدار است. من نمی گویم کجا ، اما این بخشی از طلسم را شکست که فیلم من را وارد کرد. می توانید بگویید این یک نقطه است که آنها ویرایش را پنهان می کنند ، اما اگر فیلم تعدادی از آنها را در معرض دید داشته باشد ، فکر می کنم آنها می توانستند بهتر عمل کنند.

من از این ده هواپیما به این هشت هواپیمای جنگ سگ می دهم. مانند بسیاری از فیلم های جنگی ، این تجربه خوشایندی نیست. قرار نیست هدف این است که ابزاری باشد تا واقعاً چیزی به شما بدهد که بسیاری از مردم فراموش نکرده اند زیرا فیلم های WWI زیاد ساخته نمی شوند. این را به شدت توصیه می کنم اگر مایل باشید چیزی را ببینید که نمی توانم بگویم خودم می توانم بسازم.