دانلود فیلم 13 Assassins 2010 (سیزده آدمکش) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم سیزده آدمکش 2010 با زیرنویس فارسی

فیلم سیزده آدمکش در ژانر(های) ماجراجویانه, درام, اکشن, ساخته شده و در سال 2010 به روی پرده رفته است. 13 Assassins به کارگردانی Takashi Miike, در کشور(های) ژاپن, بریتانیا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Koji Yakusho, Takayuki Yamada, Yûsuke Iseya, Goro Inagaki, Kazue Fukiishi, Hiroki Matsukata, Tsuyoshi Ihara, Ikki Sawamura, Arata Furuta, Sousuke Takaoka, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم ژاپنی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 84/100 می باشد. برای دانلود فیلم 13 Assassins 2010 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ماجراجویانه درام اکشن
امتیاز :
7.6/10 95% 84/100
کشور :
ژاپن بریتانیا
زبان :
ژاپنی
سال :
2010
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

اواخر دوره ادو در ژاپن یک رغیب به نام توشو مامیا برای او پیدا شد که با ارتکاب به جنایاتی مثل قتل و تجاوز به عنف قصد آزار و اذیت دیگران را داشت که درگیری بزرگی بین آنان ایجاد می شود که تصمیم به ترور نارسوگو ماستوداریا میگیرد…

A bravado period action film set at the end of Japan's feudal era in which a group of unemployed samurai are enlisted to bring down a sadistic lord and prevent him from ascending to the throne and plunging the country into a war-torn future.

IMDb
7.6/10
95%
m
84/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم 13 Assassins 2010

اواخر دوره ادو در ژاپن یک رغیب به نام توشو مامیا برای او پیدا شد که با ارتکاب به جنایاتی مثل قتل و تجاوز به عنف قصد آزار و اذیت دیگران را داشت که درگیری بزرگی بین آنان ایجاد می شود که تصمیم به ترور نارسوگو ماستوداریا میگیرد…
در پایان زمام داری و دوران مالکین بزرگ ، یکی از آخرین سامورایی های باقیمانده ی ژاپن ، سیزده نفر از شمشیر زنان و جنگجویان ماهر را گرد یکدیگر می آورد تا با کمک هم به نبرد با شوگان بروند ، شوگان یکی از قدرتمندان صاحب نفوذ است که با استفاده از قدرت و ثروت خویش در حال ظلم به مردم و کشتار و بردگی کشیدن از آنها است و نقشه دارد تا کشور را در دست بگیرد و حالا سامورایی جوان و گروه اش برای کشتن او پیمان بسته اند و…
گروهی از آدم کش ها برای مأموریتی انتحاری گرد هم می آیند تا یک ارباب شرور را بکشند.

جهت دانلود فیلم 13 Assassins 2010 (سیزده آدمکش) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


هدف کارگردان این بود که ببیند آیا "آنها" می توانند یک فیلم سامورایی به سبک کلاسیک بسازند یا خیر. او و "آنها" کاملا شکست خوردند. با دیدن این آشغال های ناپاک ، حدس می زنم که هدف واقعی او ساختن فیلم نبود بلکه تهیه مطالبی برای نوشتن کتاب نحوه نوشتن بود ، کتابی با عنوان: "چگونه یک فیلم سامورایی بسازیم توسط ادم سفیه و احمق. " فقط ایالات متحده نیست که گنگ می شود ، درست است؟ حیف ژاپن.

سه چهارم راه ورود به فیلم من از آن جدا شدم زیرا اضافه کاری تکراری بی پایان خسته کننده شد. ناگهان می توانم کمتر به فیلم اهمیت دهم و شروع به تعجب می کردم که رفتن به رستورانی که توسط Takashi Miike اداره می شود چگونه است. شاید جایی در دامنه های غرب توکیو باشد. غروب می رسیدم و از من به یک کلبه قدیمی با سقف کاهگلی که به یک رستوران زیبا تبدیل شده استقبال می کنم. تاریکی فضای داخلی با درخشش گرم فانوس های کاغذی به راحتی در مکان هایی روشن می شود. هر ظرف یکی یکی مثل صحنه های یک فیلم ، یکی پس از دیگری می رسید. ابتدا یک کاسه لاک خوراکی سوپ میسو به میز من می رسید ، ویکام ، چند برش سبز پیازچه و مکعب های کوچک توفو در آن شناور است. یام خوشمزه - لذیذ. سپس یک ظرف فرعی ریشه نیلوفر خرد شده ، دانه های سویا سبز و hijiki به همراه شما آورده می شود. تا کنون خیلی خوب. سپس ، در حدود نیمه راه بازپخش ، چراغهای فلورسنت صنعتی بر روی سر کلیک می شود ، هدف از این کار از بین بردن جو سنتی بسیار غنی است. سپس ، با ظرافت تقریباً به اندازه صحنه های او در فیلم 13 Assassins جمعیت کشته شدگی در نهایت خسته کننده ، تکراری و بی پایان که ادامه داشت و ادامه داشت و ادامه داشت. و در و در. و در و روی و در و روی ، Miike یک تخته مارماهی پخته شده را درست روی چوب برهنه میز جلوی من می انداخت و حتی زحمت استفاده از بشقاب را نمی کشید. او یک شیشه فلفل سانشو ژاپنی پودر شده را جدا می کرد و کل شیشه را در سراسر مارماهی پخته شده می ریزد. بر فراز من قرار گرفته و استخوان ران خون آلود گراز وحشی را در دست گرفته است ، او مرا مجبور می کند که این معجون را با انگشتانم بخورم. من ، در کل ، مثل زمان تماشای فیلم به این فکر می کنم که آشپزهای خوب می دانند که با استفاده از ادویه زیاد قوی یک ظرف غذا خراب می شود. سیزده آدمکش با آن صحنه خسته کننده و بی حسی خسته کننده و بی حس کننده جمعیت بی پایان ساخته شده که ناخوشایند است. تماشای این صحنه ها را می توان به تلاش برای خوردن سوشی که بیش از برنج یا ماهی واسابی است تشبیه کرد و یا مارماهی بالاتر از آن که فقط با طعم فلفل سانشو چاشنی نشده است بلکه غوطه ور شده است.

و این پایان احمقانه پسری که در "هفت سامورایی" تقلبی وحشتناک از کیکوچیو توشیرو میفونه انجام می دهد ، به سراغ تنها بازمانده دیگر "قتل عام" می رود که صفر نشان می دهد وی از طریق گلو خنجر خورده است و در غیر این صورت توسط شمشیرها به شدت کشته شده است. داشتم فکر می کردم شاید هر دو مرده بودند تا وقتی که برایم مهم نبود. تنها معنایی که این صحنه داشت Miike بهم ریختگی مخاطب بود. بنابراین ، مانند بازگشت به رستوران ، کار من تمام شده است. ناراضی ، حالت تهوع و شکم روانی عظیم ، اما آماده پرداخت قبض. Miike می گوید: "هکتار. شما می دانید که مارماهی فکر می کردید می خورید؟ واقعاً مارماهی نبود. فقط یک پروتئین گیاهی با بافت بود. هکتار هات. گول شما را خوردم ، نه؟" تا آخر خیانت کرد.

در بالا به احمق ها اشاره کردم. هر وقت چنین فیلمی بد می بینم ، صدها نفری را که در تیتراژ آخر ذکر شده اند ، نگاه می کنم و تعجب می کنم که چگونه بسیاری از مردم می توانند در ساخت یک فیلم نقش داشته باشند و نه یکی از آنها با یک اونس هوش. امروز به این فکر افتادم که فیلم ها اغلب کارهای گروهی نیستند ، بلکه تلاش های اوباش ، و بالاخره ، یک اوباش دارای هوش کم هوش ترین عضو و ثبات عاطفی پیچیده ترین فرد روانی در اوباش است. .

چرا لرد ناریتسگو ماتسودایرا شیطانی بر اسب سوار می شد در حالی که افرادی را که در آن زمان در موقعیت او بودند ، در قصرهای بزرگ حمل می کردند؟ احمق. چگونه این 13 احمق تن از مواد منفجره را با پای پیاده بر روی کوه هایی که به طرز حیرت انگیزی در آن گم شده اند حمل کردند؟ آنها به سختی چیزی را حمل می کردند. احمق. آن کاسبی که دارای صف و ردیف شمشیر یدکی بود و باید با آنهایی که استفاده می کرد عوض شود ، چه کاری داشت؟ نشان دادن اینکه او آنها را به جلوه ای شگفت انگیز پرتاب می کند ، دیدن و بهانه ای برای تهیه آماده آنها خواهد بود ، اما ، نه ، او فقط مواردی را که استفاده می کند رها می کند و خود را برای مدت کوتاهی بدون سلاح ترک می کند ، فقط برای برداشتن شمشیر دیگری. احمق. آن گلدان عظیم خون ظریف که از بالای ساختمانی ریخته می شود که نه دارای صحنه قبلی بود و نه اثری. احمق. آن 13 کرکی که معدنشان مانند باراکودای شرور در بشکه گیر افتاده است. آنها چه کاری انجام می دهند؟ به صورت مجازی برهنه شوید و به بشکه صعود کنید. احمق. آنها مجبور نبودند 200 رزمنده مسلح را بکشند ، آنها فقط باید یک نفر را بکشند. یک مرد که دائماً در فضای باز سوار اسب بود. اینکه آنها نمی توانند فقط احمقانه است. تاکاشی میکه و خدمه اش. احمق. من بخاطر هدر دادن پولم روی این سطل زباله: احمق ترین کاملاً امبیلیک. متشکرم که احساس Miike را به من ایجاد کردید ، نه.

اما آیا ممکن است سازندگان فیلم چنان گیج شوند که سیزده آدمکش ، در برخی مواقع ، به روشی فوق واقع گرایانه ، کاملاً گیج کننده باشد مد ، به چیزی صرفاً نمادین و نمایشی به روشی مضحک تبدیل شده است؟ دقیقا. شگفت آور. راه فراتر از احمقانه

جهت دانلود فیلم 13 Assassins 2010 (سیزده آدمکش) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


کارگردان Miike Takashi روزگاری با فیلمهای جنجالی مانند "ممیزی" ، سریالهای "مرده یا زنده" و "کروشیا ایچی" در ژاپن یک پدیده فیلم فرقه بود. با این حال ، اخیراً ، آثار او با فیلم های با بودجه بالا مانند مجموعه "کلاغ های صفر" ، "Ryuu ga Gotoku" و "Yatterman" بیشتر مورد علاقه جریان اصلی قرار می گیرند. مطمئناً ، هنوز هم خشونت زیادی وجود دارد ، اما در هیچ کجا به اندازه فیلم های قبلی او تکان دهنده و وحشتناک نیست. آیا او فروشنده است؟ شاید. اما چگونه می توانیم او را سرزنش کنیم؟ با دستیابی به سطح خاصی از شهرت ، استودیوهای بزرگ به شما مراجعه می کنند و بودجه بالاتر بدان معنی است که برای بازپرداخت سرمایه گذاری باید افراد بیشتری را به خود جلب کند. '13 Assassins 'علی رغم اینکه یک قطعه دوره ژاپنی است ، دقیقاً همان را ارائه می دهد که به طور سنتی فقط برای نسل قدیمی و علاقه مندان به فیلم جذاب بود. سیزده آدمکش در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو 2010 تحت شاخه "مسترها" ، "فیلم های ساخته شده توسط با نفوذترین کارگردانان امروز زندگی می کند" به نمایش در آمد و مایک تاکاشی انتظارات را برآورده می کند.

"13 قاتلان" است ظاهراً بازسازی شده jidaigeki (قطعه دوره ژاپنی) با همین عنوان در سال 1963. بگذارید این را به شما بگویم ، فیلم یک جیدایگکی واقعی نیست. Miike Takashi آن را به یک تفریح ​​و هیجان خالص 126 دقیقه ای تبدیل کرده است.

داستان در مورد سو قصد به یک ارباب ظالم توسط 13 سامورایی "واقعی" است که معتقد به عدالت و قیام از طرف او هستند The People in the Year 1844. فیلم اصلی به دلیل 30 دقیقه دنباله نبرد مداوم مشهور بود و ممکن است بازسازی آن حتی طولانی تر باشد. داستان کوتاه کوتاه ، اکشن است و تعداد بیشتری از مردم در سیزده آدمکش کلافه شده اند.

فیلم به عنوان خدمتی به پیروان فرقه Miike ، فیلم بسیار خشن تر از jidaigeki معمولی است ، با حادثه انفجاری روده ای ، سر و سر و صحنه های گروتسک فراوان که شامل زنی با اندام های جدا شده است (که دستگاهی خلق کرد که در نهایت به یکی از دراماتیک ترین صحنه های فیلم تبدیل شد). بر خلاف دیگر حماسه های جنگ ژاپنی ، سیزده آدمکش همچنین دارای یک شوخ طبعی مدرن با نقوش برجسته کمدی فراوان ، فیلمبرداری فوق العاده زیبا در جنگل و تاکتیک های پیشرفته نبرد است. آنچه تعجب آور است ، این است که هیچ یک از آنها مانند سایر فیلمهای مدرن جیدایگکی که سعی در شکستن و بدبختی در مدرن سازی قطعات دوره مانند "Tsukigami" و "Sakuran" داشتند ، غیر طبیعی و ناخوشایند نبود.

بازیگران واقعا عظیم ستاره با برخی از بزرگترین نامهای بازیگری ژاپن ، و بازیگران مکمل مجرب. تقریباً نیمی از آنها بازیگرانی هستند که چهره هایی کاملاً منحصر به فرد یا مدرن دارند که انتظار نمی رفت هرگز در یک قطعه ببینم اما هیچ یک از شخصیت ها بی جا به نظر نمی رسید حتی اگر چهره آنها کاملاً قابل شناسایی است. بزرگترین تعجب انتخاب عضو گروه SMAP پسر ، ایناگاکی گورو به عنوان ارباب شرور پیچ خورده بود. او نه تنها خودش را در میان بازیگران تمام وقت با استعدادتر حفظ کرد ، بلکه در بسیاری از شوخ طبعی هایی که باعث موفقیت سیزده آدمکش شد حیاتی بود. کارگردانان واقعاً با استعداد قادرند بیشترین بهره را از بازیگران او ببرند و مایک این کار را انجام داده بود.

'13 Assassins 'فیلمی است که قرار است به یک فیلم پرفروش تبدیل شود. زمان فقط لذت می برد و زمان می گذرد و مخاطبان در نمایش TIFF در هر صحنه جالب و درام تحسین می کردند و سرانجام با شروع اعتبارات به یک تشویق ایستاده تبدیل می شدند.

بازسازی ها همه در مورد ترجمه یک قطعه منسوخ شده (یا فرهنگ خارجی) به اثری است که مورد توجه مخاطبان مدرن (یا محلی) قرار گیرد. '13 Assassins 'هر دو را با زبان جهانی کمدی و خشونت انجام می دهد که یک قطعه دوره کلاسیک را به یک هیجان برای سلیقه مدرن تبدیل می کند که هر کسی بالای 12 سال (یا هر محدودیت سنی که سیزده آدمکش در کشور شما داشته باشد) می تواند با وجود بودن لذت ببرد یک جیدایگکی من سیزده آدمکش را فقط به همه توصیه می کنم. در واقع ، شما نیازی نیست که یک فیلم سینمایی ژاپنی باشید تا قدر آن را بدانید. جریان اصلی فیلم سازی در بهترین حالت.

جهت دانلود فیلم 13 Assassins 2010 (سیزده آدمکش) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


تاکاشی میکه را می توان یکی از سختکوش ترین کارگردانان ژاپنی دانست که در چندین ژانر مختلف دست و پنجه نرم کرده است و عموماً نتایج خوبی به همراه داشته است. قبلاً او یک دوجین پروژه را در سال انجام می داد، و بیشتر در روزهای اولیه خود. این البته به جای پروژه های بزرگتر کاهش یافته است، اما این مرد همچنان یکی از شناخته شده ترین و پرکارترین کارگردانان ژاپنی است. بنابراین، نباید کسی را متعجب کرد که اقدام او در یک ژانر جدید دیگر، حماسه سامورایی، چیزی شبیه به یک فیلم مورد انتظار است. و بله، موفق شد شاهکار درخشان دیگری از این مرد باشد.

13 Assassins، اگرچه پر از شخصیت است، اما در واقع بسیار ساده است. یک استاد سامورایی شوگون متهم به قتل یک ارباب شوگون بی‌رحم و مازوخیست قبل از اینکه بتواند در شوگونات ژاپن نفوذ بیشتری داشته باشد. با این ماموریت، او 13 سامورایی را گرد هم می‌آورد تا به او بپیوندند تا در یک مأموریت عمدتاً انتحاری به او بپیوندند، زیرا آنها با ارتش کوچکی از سربازان مقابله می‌کنند. سال‌ها استدلال می‌کردم که مایک یک فیلم‌ساز چیره‌دست است که تقریباً آن‌طور که شایسته است به رسمیت شناخته نمی‌شود، زیرا تجربه و رزومه‌اش او را با فیلم‌سازان کلاسیک دیگر همراه می‌کند. این در Assassins نشان می‌دهد که او به طرز درخشانی سیزده آدمکش ساده و در عین حال هدفمند را که به دوران فیلم‌های حماسی سامورایی‌هایی مانند آکیرا کوروساوا برمی‌گردد، گرد هم می‌آورد. در واقع، تأثیر هفت سامورایی در اینجا کاملاً مشهود است، حتی تا آنجا پیش می رود که برخی از شخصیت های مشابه را الگوبرداری می کند. با این حال، اشتباه نکنید، زیرا این یک فیلم Miike است، ترکیبی از توانایی های او برای ساخت یک فیلم جریان اصلی و یک فیلم کالت.

و علائم تجاری مطمئناً وجود دارند، با ارباب شوگان جوان سادیستی که فتیش‌های خشونت‌آمیز عجیبی را که در آثار مبهم‌تر Miike، یعنی ایچی قاتل به نمایش گذاشته شده‌اند، به همراه دارد. همانطور که ممکن است حدس بزنید، خشونت اولیه تکان دهنده، موثر و اغلب غیرمنتظره است. این امر بعداً جای خود را به خشونت شیک‌تر می‌دهد، اما با این وجود، فیلم فوق‌العاده خشن است و بر اساس استانداردهای آمریکایی ارزش رتبه‌بندی سخت R را دارد. طرفداران Miike باید بسیار راضی باشند زیرا او هر دو از مهارت های خود به عنوان یک فیلمساز استفاده می کند و در عین حال به دستورالعمل های کلی ساخت یک فیلم سامورایی پایبند است. در اینجا، او تا حد زیادی به این ژانر می پردازد و نشان می دهد که سامورایی بودن به چه معناست و هدف آنها را از طریق چندین نما زیر سوال می برد. سامورایی ارباب ما، شین زائمون، سامورایی ها را برای مردم می بیند، در حالی که هانبی، رقیب او، آنها را کاملاً در خدمت ارباب خود بدون هیچ سؤالی می بیند. حتی لرد جوان، هدف شینزائمون، دیدگاهی دارد، فکر می‌کند که مطمئناً منفی‌ترین دیدگاه در میان آنهاست.

اگر من شکایتی داشته باشم، دو مورد است. اولاً، فیلم نمایش کمی از بازیگران بزرگ ارائه می‌کند و اکثر قاتلان صرفاً برای حضور در یک نیروی جنگی حضور دارند. ما در مورد بیشتر آنها چیزهای کمی می آموزیم، و حتی سامورایی هایی که در مورد آنها می آموزیم، از جمله شینزائمون، به جز آنچه قبلاً انتظارش را داشتیم، توضیح کمی دریافت می کنند که او یک سامورایی بزرگ عدالت خواه است. مورد دوم، تلنگر زدن در مورد آرمان های سامورایی است. Miike همچنان به ارسال پیام‌هایی که ما قبلاً در اوایل فیلم به دست آورده‌ایم ادامه می‌دهد و در پایان کمی زائد می‌شود. با این حال، اینها شکایات جزئی هستند که عمدتاً به راحتی نادیده گرفته می شوند زیرا فیلم با سرعتی سریع و با یک نبرد 45 دقیقه ای اجرا می شود که یکی از بهترین نبردهای سامورایی است که من در فیلم 13 Assassins دیده ام، در مقایسه با فینال آزومی یا زاتویچی، اما مسلماً بهتر اجرا شده است. و با یک لمس استاد.

سخت است بدانید که آیا این اوج مایک است یا خیر. او مطمئناً یک شاهکار سامورایی مدرن از یک حماسه را در اینجا خلق می کند. یک صحنه به خصوص قدرتمند برای مدت طولانی با شما باقی خواهد ماند، و این قدرت فیلم Miike است، صحنه‌ای که به جاهایی می‌رود که خیلی‌ها می‌ترسند پا بگذارند تا اثری ماندگار بر جای بگذارند. خشن، سرگرم کننده و با بررسی خوب سامورایی ها و وظایف آنها، طرفداران فیلم های قبلی Miike و طرفداران حماسه سامورایی ناامید نخواهند شد.

جهت دانلود فیلم 13 Assassins 2010 (سیزده آدمکش) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


«شینروکو... سامورایی بودن واقعاً یک بار است.»

دو قبیله سامورایی در صلح هستند تا اینکه برادر ناتنی یک شوگون قدرتمند شروع به نابود کردن همه افراد زیر دست خود (مانند خدمتکاران، زنان و کودکان می‌کند). - این کرتین سادیست هر چیزی را که نفس می کشد می کشد) منجر به انتخاب 13 قاتل می شود که عهد می بندند لرد ناریتسگوگو (گورو ایناگاکی) شرور را بکشند، شرور در سنت بزرگ فیلم های میکه، خونسرد، بی روح، با خلاء خالی ناتوان. احساس نسبت به کسانی که به آنها آسیب می رساند). شینزامون شیمادا (کوجی یاکوشو؛ نیروی طبیعت) و برادرزاده شینروکو (تاکایوکی یامادا) اعضای این جوخه سامورایی انتحاری هستند، بدون اینکه هدف دیگری جز پایان دادن به لرد ناریتسوگو قبل از به دست آوردن قدرت بیشتر بر اساس یک مشاور عالی باشد. سر دوی (میکی‌جیرو هیرا) که نمی‌تواند جلوی لرد ناریتسوگو را بگیرد (او باید از اربابش اطاعت کند)، شیمادا را مأمور انجام این مأموریت می‌کند، زیرا می‌داند که اگر داستان‌هایی را بشنود که دیوانه با مردم خود چه کرده است، ممکن است او را متقاعد کند که بپذیرد. چیزی که مطمئناً آغوش یک مرگ نهایی خواهد بود. همه اینها از زمانی شروع شد که لرد ناریتسوگو به عروس تجاوز کرد و پسر یک سامورایی را در روستای خود کشت. این دهکده، به اندازه کافی طعنه آمیز، جایی خواهد بود که شینزامون و دوازده قاتلش (آنها در مسیر راهزنی را انتخاب می کنند که در واقع به آنها کمک می کند تا پس از گم شدن در بیابان به یک جاده مهم برسند) به نبرد با ارتش 200 نفری ناریتسوگو می روند. صحنه جنایت که باعث همه چیز بعد شد. Masachika Ichimura رقیب مادام العمر شینزامون، Hanbei Kitou است که با تمام توان از ارباب خود محافظت خواهد کرد. صرف نظر از کاری که لرد ناریتسوگو انجام داده است، کیتو مانند رمز سامورایی به ارباب خود ارادت دارد، اما شینزامون خود را وقف یک هدف بزرگتر کرده است و از کشتار بی پایان بسیاری از مردم بی گناه دفاع می کند.

مدرس قدیمی سامورایی Miike یک نبرد طولانی برای فینال دارد. این یک نتیجه باورنکردنی است که اعتبار را به حداکثر رسانده است (به طور جدی، 13 مرد که می توانند 200 + مرد را بتراشند، از ما می خواهند که با یک اندام بیرون برویم، نمی گویید؟)، با چند کار دوربین و تدوین شگفت انگیز و هیجان انگیز. نشان دادن انواع اقدامات در سرتاسر دهکده - این شاهکار ساده ای نیست، با توجه به اینکه سامورایی شینزامون در دهکده گسترده شده و درگیر نبرد خشمگین با ارتش لرد ناریتسوگو است. تصور می‌کنم خیلی‌ها بعد از مدتی شمشیربازی سامورایی را کمی تکراری می‌دانند، زیرا عمدتاً شامل سقوط دسته‌جمعی است، جلوه‌های صوتی گوشت برش فلز واقعاً نشان‌دهنده افزایش تعداد بدن است. یاکوشو از توشیرو میفونه تقلید می‌کند، قدرتی آرام از خود بیرون می‌دهد و یکپارچگی را به نمایش می‌گذارد، سرنوشت او نمونه‌ای از جنگیدن با عزت است، برای هدفی که مخالف قوانین رایج سامورایی‌ها است. ناریتسگوگوی ایناگاکی واقعاً معتقد است که با خدمتکاران می توان هر طور که می خواهد با اربابشان رفتار کرد، اموالی که باید هر طور که او صلاح می داند با آنها برخورد کرد. اگر به یک بیمار روانی اجازه داده شود حتی بیشتر از آنچه که در اختیار دارد قدرت داشته باشد، تنها وحشت بیشتری در انتظار دهقانان و شهروندان روستایی در منطقه داخل و اطراف ادو است. شینزامون نیز می‌جنگد تا او را از دریافت این افتخار باز دارد. از نظر گرافیکی آنطور که انتظار دارید خشن نیست: Miiki حتی دوربین را از نشان دادن املاح بدن کسانی که مرتکب هارا کیری می‌شوند جلوگیری می‌کند و به این شخصیت‌ها احترام می‌گذارد به جای اینکه از آن‌ها برای دادن ضربه‌های اضافی به طرفداران غمگین استفاده کند. این فیلم، مانند بسیاری از فیلم‌های سامورایی، برای نبرد بزرگ (قطار سامورایی‌ها در برابر یکدیگر) زمان می‌برد، زیرا شینزامون و گروهش روستا را مستحکم می‌کنند و تله‌های انفجاری و مواد منفجره برای ارتش لرد ناریتسوگو ایجاد می‌کنند، حتی اگر توسط پایان دادن به قدرت در اعداد کار را برای قهرمانان ما دشوار می کند.

جهت دانلود فیلم 13 Assassins 2010 (سیزده آدمکش) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


13 Assassins همان تصویر اکشن سامورایی با بودجه کلان است که با همان روحیه هفت سامورایی آکیرا کوروساوا ساخته شده است، جایی که گروهی از شمشیربازان ماهر سرنوشت خود را مشخص می‌کنند، وقتی مردم به تخصص خود برای اجرای عدالت نگاه می‌کنند و مردان نیز در حال افزایش هستند. در مواجهه با ناملایمات اجتماعی شمرده شود. این همان داستان معمولی از شجاعت اخلاقی چند مرد خوب است که برای اجرای ماموریتی انتخاب شده اند تا وضعیت موجود را بازنشانی کنند، یا در تلاش جان خود را از دست بدهند.

فیلم مییک به روشی فوق العاده ساده ساخته شده است. و با انحراف در معرفی شخصیت شرور اصلی، ناریتسوگو ماتسودایرا (گورو ایناگاکی) که برادر شوگون است، شروع می‌شود، اما به عنوان یک قاتل، متجاوز، و آدم بد جهنمی شناخته می‌شود که اخلاق و احترامی ندارد. قداست زندگی انسان سیزده آدمکش بدون این چیدمان اولیه و قدرتمند نیم ساعته کار نمی کرد که در آن شخصیتی بسیار شرور به شکل مجلل نقاشی می شود تا شما را به شدت از آن شخص، عمل و جرات او متنفر کنید، در حالی که او را به عنوان یک حریف قدرتمند و ماهر ترسیم می کند. شما تعجب می کنید که رسیدن به او برای یک رویارویی چقدر دشوار خواهد بود، اما چقدر لذت بخش است که در نهایت آن شات را بگیرید تا او را پایین بیاورید.

سپس فیلم وارد قسمت میانی خود می شود که بازی می کرد. مانند یک فیلم دزدی معمولی، با استخدام مجرمان و مقدمه‌ای برای آنچه که روی میز می‌آورند، همراه با برنامه‌ریزی دقیق برای آماده‌سازی برای یک مأموریت تقریباً انتحاری که در آن چند مرد با حدس زدن به ارتش می‌روند. و هدف دوم حدس زدن و اینکه دشمن احتمالاً در برابر هرگونه تغییر کاشته شده چه واکنشی نشان خواهد داد تا یک قدم بیشتر جلوتر بماند. و رویارویی تنش‌آمیز بین رهبران هر دو اردو وجود دارد، رقبایانی که زمانی جوان بودند و اکنون در مقابل مخالفان ایستاده‌اند، درگیر گفتگوهای خاردار و ترساندن و تاکتیک‌های روان‌شناختی برای اندازه‌گیری حریف شناخته‌شده هستند. این صحنه تلخی است که نشان می‌دهد چگونه هر یک به‌واسطه شرافت و ارزش‌های معمول سامورایی‌ها که زندگی می‌کنند و می‌میرند، به دستورات خود متعهد هستند.

با 13 شخصیت قهرمان که در 141 دقیقه فشرده شده‌اند، به معنای زمان نابرابر صفحه نمایش است. اختصاص دادن به هر یک از آنها، بنابراین یک معامله اجتناب ناپذیر می شود، اما کسانی که به طور عمیق معرفی می شوند خوشبختانه تا آنجا که می توانند متنوع و جالب بودند. رهبر شینزامون شیمادا (کوجی یاکوشو) است که وظیفه انجام این ماموریت را به عهده گرفت و در انجام این کار تیم خود را گرد هم آورد که شامل معاون مورد اعتماد Saheita Kuranaga (هیروکی ماتسوکاتا)، یک دانش آموز ستاره کوزورو هیرایاما (Tsuyoshi Ihara) بود که مهارتش در حد عالی است. هیچ‌کدام، و حلقه‌های مختلف درونی دیگر، به اعضایی برای انجام این ماموریت مخفی اعتماد داشتند، از جمله برادرزاده‌اش شینروکورو شیمادا (تاکایوکی یامادا که دو بار در سریال موفق Crows Zero در تاکشی مییک کار کرد) یک قمارباز و زن‌باز اجباری که مشخصاً در این مأموریت حضور دارد. تلاش برای رستگاری.

اما شخصیت کویاتا ساگا (یوسوکه ایسیا) به عنوان جالب‌ترین شخصیت در بین این افراد عمل کرد، نه از سامورایی‌ها، و توسط شینزامون و تیم در مسیر عبور از جنگل، مورد توجه قرار گرفت. قبل از شوخ طبعی و دانش کویاتا در ناوبری جایگاه خود را برای بودن با آنها به دست آورد. با ارائه سهم مناسبی از کمدی و نقد شیوه‌های سامورایی، فکر می‌کردم که این مرد موجودی برتر را به خاطر صحنه برگشت خیره‌کننده‌اش در پایان به نمایش می‌گذارد که ممکن است عده‌ای را گیج و سردرگم کند، و همچنین به مایک راه‌حلی برای مقابله با برخی از چیزهای مشخص‌تر او، از جمله عضوی فوق‌العاده بزرگ کویاتا و میل جنسی بالا که مانند یک انگشت شست دردناک در ساخت و ساز جدی‌تر جایی که نیروهای شینزامون به تقویت و تله انفجاری دهکده پرداختند، ظاهر شد.

لازم است به دنبال دو فیلم Crows Zero نباشیم تا بدانیم که Miike می‌تواند حملاتی در مقیاس کامل با کیفیت‌های باله‌ای ارائه کند، که توسط یک موسیقی متن تولید آدرنالین برجسته می‌شود. اگر این اکشنی است که هوس کرده‌اید، 13 Assassin از طریق یک مجموعه اکشن 45 دقیقه‌ای با طراحی باشکوه با استفاده از یک سری سلاح از تیر و کمان، نیزه‌ها و مواد منفجره، توسط بارها ارائه می‌شود، جایی که مانند بادیگاردها و قاتلان معکوس می‌شود. شهر مورد کمین پوشیده از خون و اعضای بدن، با تعداد زیادی از اعضای بدن بر روی صفحه نمایش بود. جایی که عنصر غافلگیری، و کشف بیش از حد فاحش بودن، این حس ترس اجتناب ناپذیر را در بین آنهایی که از هر دو طرف هستند، ایجاد می کند، مانعی ندارد، زیرا یکی به دنبال بریدن سر هیدرا است، در حالی که دیگری دیوانه وار به دنبال یک راهی برای خارج شدن از گوشه گیری غیر مشخصه. حیثیت‌های فراوانی نیز به وجود آمد، به‌ویژه در آن چند نبرد پایانی، که در آن به سختی می‌توانید برای کشته شدگان گریه نکنید.

سرنگون کردن فاسدانی که دارای قدرت و قدرت هستند، آسان نیست. وفاداری قسم خورده در میان قدرتمندان، اما سیزده آدمکش الهام بخش این امید است که تا زمانی که مردان خوب و توانا حاضر به فداکاری برای خیر عمومی باشند، هنوز آن فرصت مبارزه برای اصلاح چیزهایی وجود دارد که اشتباه انجام شده است. زیر دست جنایتکار حتی سرنوشت نیز به شما کمک خواهد کرد. قطعاً به شدت توصیه می‌شود، زیرا این گیره در بین بهترین‌های انتخاب امسال قرار می‌گیرد.

جهت دانلود فیلم 13 Assassins 2010 (سیزده آدمکش) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


فیلم‌های سامورایی تمایل دارند یا به سمت بیش از حد پرحرف و خسته‌کننده یا بیش از حد سبک‌سازی شوند تا جایی که اعتبار زیر سوال می‌رود. با این حال، دستیابی به این حد وسط می تواند به عظمت، یا بهتر بگوییم - افتخار بزرگ منجر شود. «13 آدمکش» تاکاشی میکه ممکن است با فیلم‌های بزرگ آکیرا کوروساوا مطابقت نداشته باشد، اما پسر به آن نزدیک می‌شود، و این کار را با مضامین و تیغه‌هایی با وضوح یکسان انجام می‌دهد.

اگر شمشیر و صندل تلنگر باشد « 300 اینچ کمتر نگران شکم و جرارد باتلر بود که فریادهای جنگی را فریاد می زد، شبیه سیزده آدمکش بود. هرکسی که از فیلم زک اسنایدر در سال 2006 به عنوان یک شاهکار استقبال می کند، باید دو ساعت بیشتر با سیزده آدمکش بنشیند و ببیند واقعاً چگونه انجام شده است.

هم فیلم فوق الذکر که مقایسه با آن اجتناب ناپذیر است و هم «13 Assassins» داستانی را بیان می کند که چگونه تعداد مردانی که در عناوین آنها ذکر شده است با ارتشی چندین برابر بزرگتر جنگیدند. در این فیلم، دلایل نبرد در نبردی که به طور قطع منجر به مرگ می‌شود، کمتر براق و گستاخانه است و همچنین با توجه به ارتباط تاریخی هدایت می‌شود.

داستان تقریباً در پایان سیزده آدمکش اتفاق می‌افتد. ژاپن دوره فئودالی، زمانی که سامورایی ها به لطف زمان طولانی صلح به چیزی جز نمایش تبدیل نشده اند. با این حال به نظر می رسد یک لرد با اعمال خشونت آمیز خونسرد این صلح را تضعیف می کند: برادر ناتنی شوگون، لرد ناریتسوگو (گورو ایناگاکی). با این حال، انتظار می رود که وقتی او از ادو بازگردد، جایی در شورای شوگان داشته باشد و نفوذ سیاسی با راه های جنگ طلبانه داشته باشد. پس از اینکه یک سامورایی محترم در اعتراض به هاراکیری مرتکب می شود، بزرگ شورای شوگان یک سامورایی به نام شینزامون (کوجی یاکوشو) را متهم می کند که یک جوخه از سامورایی ها را برای کشتن ناریتسوگو قبل از ناآرامی های گسترده تشکیل داده است.

آغاز سیزده آدمکش راه های سرد و وحشتناک Naritsugu را با تصاویر وحشیانه کافی به ما نشان می دهد که هر کسی را وادار می کند که شمشیر بر علیه این مرد بلند کند. سپس داستان با جمع آوری 12 قاتل (سیزدهمین بعداً می آید) و استراتژی آنها برای انجام وظیفه ادامه می یابد. با این حال در طرف دیگر هانبی کیتو (ماساچیکا ایچیمورا)، سامورایی سوگند خورده است که از ناریتسوگو اطاعت کند و از آن محافظت کند و باید استراتژی متقابلی برای خنثی کردن شینزامون، همکلاسی قدیمی او از دوجو ایجاد کند.

بازی. استراتژی به سمت یک نبرد اوج 45 دقیقه‌ای می‌پیوندد که در آن 13 قاتل از حیله‌گری گرفته تا مواد منفجره و هکری مستقیم با شمشیر علیه ارتش 200 نفره از قبیله Naritsugu استفاده می‌کنند. ارائه این سکانس‌ها با هر فیلم اکشن مدرنی رقابت می‌کند و شامل فریادهای جنگی، خطوط طنز کوچکی است که برای سرگرمی و به‌ویژه خلاقیت به کار می‌روند. یک سامورایی بیش از 30 نفر را در راهروی باریکی که از قبل آماده کرده بود با چندین شمشیر با دقت در سراسر آن بیرون می‌آورد.

اما از همه جالب‌تر اینکه «13 آدمکش» هرگز متوجه نمی‌شود که کل درگیری‌اش چیست. در باره. طرح صرفاً به عنوان یک فرمول تضمین شده برای تولید یک نبرد اوج فراموش نشدنی وجود ندارد. در سراسر فیلم، شخصیت‌ها ارزش‌هایی را که برای صدها سال افتخار و وظیفه به آنها منتقل شده زیر سوال می‌برند. آنها که اساساً تمام زندگی خود را به عنوان نمادهای یک عصر در حال محو ایستادگی کرده اند، این تلاش را در جستجوی سرانجام تحقق آن هدف از تعهد و بندگی کامل انجام می دهند، اما این نبرد معنای واقعی آن را به آنها خواهد آموخت.

اساساً، این همان فیلمی نیست که در زمان یا مکان دیگری اتفاق بیفتد، که آن را به عنوان یک فیلم اکشن واقعا عالی متمایز می کند. نویسندگان کانئو ایکگامی و دایسوکه تنگان، همان‌قدر که داستان گروه کوچکی از جنگجویان ماهر که غیرممکن‌ها را به پیش می‌برند قابل تکرار است (این داستان شباهت‌های زیادی با آنچه در نوع خود بهترین در نظر گرفته می‌شود، برای یک نمونه، دارد). به "13 Assassins" اثر انگشت شست خود را با زمینه ارائه دهید.

Miike سپس تاثیر کامل تمام آهنگ‌ها را از اکشن شربتی خالص تا درام تاریک و تکان‌دهنده ارائه می‌دهد. او دقیقاً می‌داند که چگونه می‌تواند یک صحنه پرتنش را با ایجاد طیف کاملی از آنچه می‌بینیم در مقابل آنچه که از ما پنهان شده است، به‌ویژه از نظر خشونت، به سطح دیگری برساند. به محض اینکه او می خواهد آن استعدادها را به هالیوود صادر کند، یکی بهتر است پاسخ دهد. می‌توانیم از فیلم‌های اکشن بیشتری مانند «13 آدمکش» استفاده کنیم. از سایت من دیدن کنید! moviemusereviews.com